Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyetértek Soldadossal abban, hogy a Ravens győzelmek helyett egyre inkább nyilatkozni tud, hogy mi volt a pech tárgya. Ez nem igazolja a TOP ... (kitöltendő) formát.
A Steelers első meccsén is mondtam Soldinak is, meg aki ott volt, hogy a pass def sztem nem volt ott sem rossz, azóta sem az.

Annyit viszont hadd említsek meg különösebb komment nélkül, hogy Chiefs is két győzelemmel áll, következtetést ne vonjunk le túl sokat sem, túl keveset sem (Ravens).ulpianus
Egyetértek. Még nem szabad messzemenő következtetéseket levonni. Egyedül a védelmünkről merem kijelenteni, hogy not good, it's great. Meggyőződésem, hogy 2 igen jó offense-t tettek padlóra. A Ravens-ről még várjunk persze, mert 2 jó védelemmel találkoztak, de azt le lehet szögezni, hogy a jó védelmek meg tudják fogni azt az offense-t és hát ugye mi nem jó, hanem kiváló védelemmel rendelkezünk. 😊

Egyébként gratulálok a Chiefs-nek, örülök, hogy végre vmi ott is elindult, kijár már a szurkolóknak, és hát nekem amúgy is szimpi csapat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tudjátok, hogy mi a véleményem erről a szörnyű franchise-ról, de amit a D nyújtott tegnap, én is csak felállva tapsoltam. ijesztő volt. (már-már a mienkre emlékeztetett 😊 )

alig várom a derbit 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Captain Mcbright 65 — Bears fan
Steel Curtain 2.0 is back!!!

Nem akarok korábbi "vitákra" visszautalni, de azt mondtam, hogy közel tök mindegy ki a QB, ha nem Ben, mert győzni a védelemmel (és a futójátékkal) tudunk. És így van. Bárki is a QB egy dolga van: ne add el a labdát! A többit majd intézi a védelem. 😊 A forduló másik tanulsága, felejtsük el ezt a Ravens hype-ot, megközelítőleg sem elitcsapat. Mi azok vagyunk, pontosabban leszünk Bennel.

Sokan írják, hogy mekkora dolog 2-0-lal kezdeni Ben nélkül. Valóban az, hatalmas erődemonstráció (főleg hogy az első 4 meccsre én speciel 1 vereséget "terveztem" és azt épp a Titans ellen), de ne csak Ben hiányáról beszéljünk. A Titans ellen a 3. és 4. QB játszott, a csere NT játszott és mindkét kezdő OT sérült volt, a meccsnek pedig volt olyan része, ahol épp a csere NT és RT sem volt pályán. És így vagyunk 2-0. Mi lesz itt, ha lesz passzjátékunk is Bennel és ez még utat nyithat Rashardnak is... (Költői kérdés)

Timmons - ez All-Pro évnek néz ki.
Hoke - szinte bárhol kezdő lehetne, bármikor hiányzott Hampton, rajta sose ment el meccs, elképesztően jó csere NT-nk van
Harrison Woodley - állatok
front-7 - best of the league
Troy - HoF 😛
Offense - kalap szar, de legalább a labdát nem adjuk el 1-nél többször, viszont az Tampa ellen vmit mutassunk azért, mindig nem lehet a védelemre bízni a győzelmet, nekik is kell 1-2 pihenő nap.
Spec team - Allen balfaszkodását hagyjuk, végre vmi kis trükk és rögtön TD az eredménye, ezzel már megérte az edzőváltás. 😊 Reed faszányosan beverte az össze FG-t ahogy kell

Ja és érdemes megnézni, hogy a Falcons milyen vérengzést rendezett tegnap, vagy éppen a Titans az 1. körben, ez még jobban felértékeli a D teljesítményét.Soldados
Fully agree, talán még annyi komment, hogy Dixon futása, amikor megsérült a bal térde nem volt azért olyan rossz... és személy szerint Millertől én jóval többet vártam/ok
Ha a front 7 best of the league akkor Harrison és Woodley Beasts of the league 😊

Football is life. The rest is just details.
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Egyetértek Soldadossal abban, hogy a Ravens győzelmek helyett egyre inkább nyilatkozni tud, hogy mi volt a pech tárgya. Ez nem igazolja a TOP ... (kitöltendő) formát.
A Steelers első meccsén is mondtam Soldinak is, meg aki ott volt, hogy a pass def sztem nem volt ott sem rossz, azóta sem az.

Annyit viszont hadd említsek meg különösebb komment nélkül, hogy Chiefs is két győzelemmel áll, következtetést ne vonjunk le túl sokat sem, túl keveset sem (Ravens).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Steel Curtain 2.0 is back!!!

Nem akarok korábbi "vitákra" visszautalni, de azt mondtam, hogy közel tök mindegy ki a QB, ha nem Ben, mert győzni a védelemmel (és a futójátékkal) tudunk. És így van. Bárki is a QB egy dolga van: ne add el a labdát! A többit majd intézi a védelem. 😊 A forduló másik tanulsága, felejtsük el ezt a Ravens hype-ot, megközelítőleg sem elitcsapat. Mi azok vagyunk, pontosabban leszünk Bennel.

Sokan írják, hogy mekkora dolog 2-0-lal kezdeni Ben nélkül. Valóban az, hatalmas erődemonstráció (főleg hogy az első 4 meccsre én speciel 1 vereséget "terveztem" és azt épp a Titans ellen), de ne csak Ben hiányáról beszéljünk. A Titans ellen a 3. és 4. QB játszott, a csere NT játszott és mindkét kezdő OT sérült volt, a meccsnek pedig volt olyan része, ahol épp a csere NT és RT sem volt pályán. És így vagyunk 2-0. Mi lesz itt, ha lesz passzjátékunk is Bennel és ez még utat nyithat Rashardnak is... (Költői kérdés)

Timmons - ez All-Pro évnek néz ki.
Hoke - szinte bárhol kezdő lehetne, bármikor hiányzott Hampton, rajta sose ment el meccs, elképesztően jó csere NT-nk van
Harrison Woodley - állatok
front-7 - best of the league
Troy - HoF 😛
Offense - kalap szar, de legalább a labdát nem adjuk el 1-nél többször, viszont az Tampa ellen vmit mutassunk azért, mindig nem lehet a védelemre bízni a győzelmet, nekik is kell 1-2 pihenő nap.
Spec team - Allen balfaszkodását hagyjuk, végre vmi kis trükk és rögtön TD az eredménye, ezzel már megérte az edzőváltás. 😊 Reed faszányosan beverte az össze FG-t ahogy kell

Ja és érdemes megnézni, hogy a Falcons milyen vérengzést rendezett tegnap, vagy éppen a Titans az 1. körben, ez még jobban felértékeli a D teljesítményét.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Egyszerűen baromi jók vagyunk, nincs miről beszélni. Itt is felvetem viszont, amit az eredménykövetőben írtam: mintha a no huddle ellen nem működne a védelmünk, legalább is két meccs alapján. Vélemények?
több mint 14 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
ha megnézzük az atlanta tegnapi játékát és belevesszük a titans múlt heti játékát is, akkor bizony el kell ismerni, hogy ez a védelem idén ismét összeállhat és még nagy dolgokat produkálhat. BB nélkül 2-0-vál kezdeni a szezont, hatalmas erődemonstráció. grat

több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Imádom a védelmünket!!! Egyszerűen zseniálisak volatk. Harrison és Timmons geci jó eddig.Troy meg Troy 2 meccs 2 INT. Harrison meg vagy 20 tck,3 sack, 2 FF,1 FR. Brutál. Mi lesz,ha lesz támadóegységünk is...azaz BB visszajön. Most majd jön a Tampa utána meg a Hollók. Elvileg simán kijöhetünk 3-1el belőle,de uram bocsánat adott esetben a 4-0 sem teljesen kizárt és BB vel lesz támadóegységünk is...kezedem egyre pozitívabban látni a dolgokat 😀Haggans
Hát igen, ez elég meggyőző volt. Mondjuk a 6-1es TO mutató brutális, a Titansnak semmi nem jött össze. Támadásban több kell, de BB után azért lesz javulás biztosan. Ez a védelem megint ultrabrutál (kérdés mi a fasz volt velük tavaly??), ebből akármi is kisülhet még idén..Szesze
Egy védelem lehet attól jó, hogy van pár zseni és vannak abszolút komplementer elemek, akik gyengeségeit a zsenik erényei elfedik. Ha ezek kiesnek, akkor kiütközik a hiányosság, mint pl., hogy nincs jó CB stb. Sok sérülés tavaly se kedvezett nekünk.

Troy-jal pl. 2009-ben átlag 15 pontot kaptunk meccsenként, nélküle 22-őt . . . Ez is egy stat, ami közelebb visz az igazsághoz icit.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Megemelem a kalapomat a D elött, fantasztikusak voltak, igazi férfi munka volt!
Ilyen impotens támadójátékkal nyerni nem semmi. Az mellett h a Titans O szörnyű napot fogott ki, a mi csodagyerekeink viszont brillíroztak. Imádom az ilyen mocskos győzelmeket 😉 !!
Timmons egy áthatolhatatlan vadállat, Harrison egy pitbull terrorista, Woodley meg egyszerűen mindig ott és akkor volt ahol/amikor kellett. Troy flying tackel-je meg mindent elmond róla - ZSENI!!
Egy nem várt győzelem extra defense teljesítménnyel. Bravó!! Már-már 2008-as fényében ragyog az egység!! 😀 :cool:
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
kibbbbbbbb mészárlás volt, letérdepeltettük oszt evágtuk a torkukat és vártuk hogy guruljon a fejük a vérpadról
és mindig mondtam, hogy használt alsóban kell meccset nézni, mer mindenre képesek vagyunk, - de most tényleg azt láttad a Séfen, hogy 19-3-nál mikoron csak összevissza matek-esély van visszahoznia nyuszifülnek meccset akkor megfogja csinálni???, ahhoz neki mindennek de mindennek kibaszottul flottul kellene működnie, Szóval csak annyi történt, hogy 6:akármennyinél megnyertük a meccset, és szerencsére nem vagyunk kibaszott statvadászok, simán belefért, ja még nyuszifülnek még egy TD-t meg egy kétpontos verzét kellet volna kiviteleznie, de ezt csak áááááááálmodta ( ha láttad utána a nyúlinglendet, még maga a nagy Bom Tredy sem hisz az ilyenek kivitelezésében), az igazság hogy összetörtük a kis habszivüket és mikor gurult a lemetszett fejük a lépcsőn még utoljára grimaszolt

tavaly valamelyik topicon javasoltam, de most nekünk is menne hogy mondjuk nem viszünk föl irányitót, csak mongyuk odarakjuk Ziggy-t blokkkolni 😂

faszányos meccs volt, vérrel, szarral, küzdelemmel ahogy egy Steel-győzelemhez illik :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Imádom a védelmünket!!! Egyszerűen zseniálisak volatk. Harrison és Timmons geci jó eddig.Troy meg Troy 2 meccs 2 INT. Harrison meg vagy 20 tck,3 sack, 2 FF,1 FR. Brutál. Mi lesz,ha lesz támadóegységünk is...azaz BB visszajön. Most majd jön a Tampa utána meg a Hollók. Elvileg simán kijöhetünk 3-1el belőle,de uram bocsánat adott esetben a 4-0 sem teljesen kizárt és BB vel lesz támadóegységünk is...kezedem egyre pozitívabban látni a dolgokat 😀Haggans
Hát igen, ez elég meggyőző volt. Mondjuk a 6-1es TO mutató brutális, a Titansnak semmi nem jött össze. Támadásban több kell, de BB után azért lesz javulás biztosan. Ez a védelem megint ultrabrutál (kérdés mi a fasz volt velük tavaly??), ebből akármi is kisülhet még idén..
több mint 14 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
jóvolt látni ezt a brutális D-t,az eggyetlen negatívumot a bekapott TD-nél éreztem,akkor bevillant a tavalyi forma...jólmegy minden,aztán mikor kéne vmi nem működik..de szerencsére megúsztuk 😊
az Offense....hááát nem tudom mennyire súlyosak a falban a sérülések de remélem hamar felépülnek...összességben(u értem a hiányzókkal,mindennel eggyüt)csak aránylag gyengék voltak,de ez kevés lesz a továbbiakban
spec team...jó néha csinált és nem csak kapott TD-t látni 😊
több mint 14 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Imádom a védelmünket!!! Egyszerűen zseniálisak volatk. Harrison és Timmons geci jó eddig.Troy meg Troy 2 meccs 2 INT. Harrison meg vagy 20 tck,3 sack, 2 FF,1 FR. Brutál. Mi lesz,ha lesz támadóegységünk is...azaz BB visszajön. Most majd jön a Tampa utána meg a Hollók. Elvileg simán kijöhetünk 3-1el belőle,de uram bocsánat adott esetben a 4-0 sem teljesen kizárt és BB vel lesz támadóegységünk is...kezedem egyre pozitívabban látni a dolgokat 😀

" class="embed">
több mint 14 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Váááá 2-0 😀 😀
Nagyon durva a D, igazi mészárosak végre, isteni volt látni 😀
Mondjuk a TD drive nem kellett volna, de le van tojva, azon kívül mint a betonfal 😊
Polamalu úgy kellett mint egy falat kenyér hogy visszatérjen!!

Csak ez a sok sérült ne lenne, ez nagyon aggasztó 😕
Remélem nem súlyosak!
több mint 14 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Hatalmas meccs volt 😊
CJ-t nem hittem hogy meg lehet fogni ennyire, ez kulcs volt valamint a turnoverek is. Harrison-Timmons nagyot játszott és Polamaluba se csalódtam 😊 A védelem nagyon durva volt az utolsó 5percet leszámítva.
Végére parás lett de megvan 2-0 BB nélkül nagyon jó, nagyon jó!
Dixon szerintem a meccs alatt futkározhatott volna még ha nem sérül le. Offense továbbra is gyenge, de irányító nélkül nehéz is. Jó lesz ez.

több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
így sem volt ellenfél a Titans, mi lenne ha végre lenne támadóegység.
grat a védelemnek, a spec teamnek a meccs végi hülyeség miatt nem annyira.Tibi76
Will Allen volt azt hiszem aki elszerencsétlenkedte az onside kicket,majdnem necces is lett a vége...

több mint 14 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
így sem volt ellenfél a Titans, mi lenne ha végre lenne támadóegység.
grat a védelemnek, a spec teamnek a meccs végi hülyeség miatt nem annyira.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
inaktívok: Jonathan Dwyer, Crezdon Butler, Ramon Foster, Max Starks, Emmanuel Sanders, Thaddeus Gibson, Jason Worilds, Casey Hampton

Tennessee: S Robert Johnson, S Nick Schommer, LB Rennie Curran, T Mike Otto, G Ryan Durand, WR Lavelle Hawkins, DE William Hayes. Rusty Smith 3. QB.
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
The move involving Byron Leftwich is one to add temporary defensive line depth -- Steve McLendon -- in advance of a game against a team that has RB Chris Johnson. Leftwich is a vested veteran and therefore is not waived. He is released. This means he cannot be "claimed" by another team. He is free to sign with any team, and that figures to be the Steelers early next week.
több mint 14 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Leftwich cut

Leftwich (knee) was expected to be listed as the #3 quarterback for Sunday's game against the Tennessee Titans, and defensive lineman Steve McLendon has been signed off the practice squad to replace Leftwich on the 53-man roster.

The Steelers add that Leftwich is expected to be re-signed next week.

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Steelers injury report for Sunday's game: NT Casey Hampton (hamstring), LT Max Starks (ankle) are out; WR Emmanuel Sanders (quadricep), OLB Jason Worilds (shoulder) are doubtful; WR Arnaz Battle (knee), QB Byron Leftwich (knee), CB Bryant McFadden (groin) are probable. Titans' report to come later.tenorx
Hamptont és Starksot tudtuk. Elég gáz. 😕 Sanders és Worilds lényegtelen, a doubtful az egyenlő az outtal, de ez nem nagy gáz.

A lényeg, hogy B-Mac játszik. Lefty lesz a csere, Battle pedig kell a spec teamben. Tehát ami szopó az Hampton és Starks és főleg az utóbbi. Hoke rendben lesz, eddig is sokat volt pályán mert nagyon keményen rotálunk DL-ben, viszont Starks helyett Jonathan Scott... Hát kicsit félek ettől... :/ Mondjuk élesben még nem láttam Scottot, de azért nem hangzik ez jól.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Steelers injury report for Sunday's game: NT Casey Hampton (hamstring), LT Max Starks (ankle) are out; WR Emmanuel Sanders (quadricep), OLB Jason Worilds (shoulder) are doubtful; WR Arnaz Battle (knee), QB Byron Leftwich (knee), CB Bryant McFadden (groin) are probable. Titans' report to come later.
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😊 Reméljük Ephraim Polamalu is nálunk játszik majd, hasonló képességekkel, mint az apja 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Na Lefty ismét edzett limitáltan és Battle pedig teljesen visszatért.

Viszont B-Mac és Worilds nem edzett. (Hamptont és Starksot nem írták, de sztem ők sem tréningeztek)Soldados
McFadden ágyéksérülést szenvedett a szerdai edzésen, kérdéses lehet a vasárnapi szereplése. Remélem azért felépül annyira h tudjon játszani.
Butler, Lewis és Brown részéről, állítólag a stáb szerint hozzáállásbeli gondok vannak :/ , így már érthető h miért Gay lehet a backup baloldalon Lewis helyett.

Megszületett a második Polamalu örökös, Ephraim személyében 😊 .
több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
http://www.nationalfootballpost.com/Source-Steelers-to-take-a-look-at-Donald-Thomas-Jarrett-Brown.htmlTibi76
Donald Thomas érdekes lehet.Soldados
Nálunk ez nem is meglepetés, mindig jön valaki fiatal aki sehol sem vált be....és itt sem nyújt sokat általában......