Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 15 éve
slowmotion: igen, már csak 2 hétig, de ebben ugye csak utolérünk titeket, minden másban már elsők vagyunk.gabtsi: köszi, tőled mindig különösen jól esik.
Arians: örülök. Mind annak, hogy maradt, mind annak, hogy milyen vélemény van itt róla. :cool:
tavalyi Packs-meccs: azt hagyjuk. Két védelem nélküli csapat vergődése, mi nem is jutottunk PO-ba, ők 1. körben kiestek 51 kapott ponttal. Most viszont a 2 legjobb védelem találkozik
Valóban ők az esélyesebbek, mert jobb az O-juk. De ez a csapat eleget bizonyított, hogy vakon higgyek benne, hogy képes megcsinálni.
Szóba került a Packs edzői stábja: Dom Capers D-coord. zseni, 92-94 között nálunk volt, akkor lettünk Blitzburgh, LeBeau akkor sec coach volt nálunk, OLB Coach pedig az a Kevin Greene náluk, aki ugye éppen annak a Steelers-nek volt OLB-je, Matthews a legjobb embertől tanul, Darren Perry sec coach pedig szintén annak a Steelers-nek volt safetyje, aki amúgy nálunk is edzősködött egy ideig, mielőtt Capers elhívta volna a stábjába. Ergó az a Defense jellegében, attitüdjében nagyon-nagyon olyan mint a mienk, erre már csak a Steelers-névsor is garancia, de látva őket, magunkat látom a védelemben.
Lehet, hogy esélyesebb a Packs, de nekem ez a szezon már teljes siker. Nem tudja elrontani vereség sem. Amennyi szaron mi átmentünk, csoda hogy itt vagyunk. Mi ebből a szezonból már akkor a maxot hoztuk ki, amikor a konf döntőbe bejutottunk, most a határokat feszegetjük már, hogy meddig bírunk még elmenni.
Pouncey: SB, nyilván ezért gyógyul 3 hét helyett 3 nap. Játszania kell, mert láttuk, mi van, ha nincs összhang.
Visszagondolok és ráz a hideg: goalline stand... :cool:

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
chvs
86
Imádom ezt a csapatot!!! A D elképesztő volt végig.Aki meg BigBen ratingján csámcsog, az nézze meg a meccset, megint óriásit küzdött, és amikor fontos volt, megcsinálta amit kellett MEGINT. Arról nem is beszélve hogy az első int nem az övé, a második egy jobb fajta punt-al ért fel, +futott TD, és kapott egy olyan medvepuszit a sérült lábára h rossz volt nézni. Vezér a pályán.
Ha az SB-n is ugyanekkora szívvel játszanak mint eddig, én már örülni fogok, bármi is lesz a végeredmény.
több mint 15 éve
http://steelers.hu/sixburgh-go-to-the-arlington/A rövid eszmefuttatás a találkozóról.
több mint 15 éve
Gratula srácok!Mendenhall elképesztőt játszott, ő "nyerte meg" a meccset.
több mint 15 éve
2004, azaz Ben draftolása óta dominál a mostani Steelers.Soldadosparadox módon pont akkor kell ellenetek szurkolnom (nehogy meglegyen a hetedik cím), amikor talán a legnézhetőbbnek érzem a Steelers játékát. most a támadósorotok már nem csak a meccs végi utolsó két drive-ban játszik, addig meg szorítanak, nehogy 14 pont fölé engedje a D az ellenfelet.
A mostani győzelemmel az SB-érában a Steelers-nek van a legtöbb W a PO-ban. Ezzel már csak egyetlen PO-statban van előttünk a Cowboys, mégpedig az SB-részvétel.Soldadosakkor már csak két hétig, nem?
több mint 15 éve
Kugler - Nobeldijat kéne adni a faszinakLeBeau - az eddigi első félidei sötét árnyunk reátok vetül, majd a második félidőben lidércként szivjuk az életerőt - horrorral ellentében, az Öreg meccs előtt felfeszitette a sparhelt vaslapját, kétkézbe markolta és telibebaszta, pofán. Ő csinálta meg az időt a pontgyártáshoz
Arians - Bruce, tue HENIAL! aaaaaaaaaaaazok a futások. S a Pats-topicban pofáztam arról, hogy ez ellen a betömörülő Jets D ellen muszi-muszály behivni a hosszúpasszt mégha kurva kockázatos is, mégha eladjuk is - hogy fellazitsuk a boxot. ÉS MI megcsináluk, behivtuk a hosszúpasszt, el is adtuk, de kivédekeztük utána. Egy kibaszottul nem szivgyenge BB pengeélen táncolt, s nem hiába siratta meg a meccset, de AAriansnak a helyén voltak a golyói - akkor is behivta, azért is - és a végin a Tóni gyerek megint - megin könnybelábadok - ekapta. A nagypofájú meg dobta a cuccost a fejirűl
ez nagyon nagy edzői munka volt, HÓDOLAT ÉS TISZTELET!

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 15 éve
Igeeeen, Steeelers!!!!!!! Bravó srácok, csodás emocionális, fantasztikus játékkal Superbowl!!!! Yeaaahhh!!!
több mint 15 éve
És azért dícsérjük meg a meccs előtt kritikusnak vélt Scott-ot és a ST-t!!!kicsi joeJogos. A meccs előtt féltem, hogy az ST teljesítménye negatív hatással lehet a végeredmény szempontjából, de nem.
Viszont most már a SB-n is minimum ez az elvárás tőlük. 😀
Egyébként bármi is lesz Dallasban én már elégedett vagyok az idei évvel. Remélem a srácok viszont még éhesek egy kicsit, végül is nem kell sok. "Csak" egy W.
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 15 éve
És azért dícsérjük meg a meccs előtt kritikusnak vélt Scott-ot és a ST-t!!! Mindkettő kitett magáért! Jason Taylor csak a szombat esti lázból eltanult táncokat tudta megcsinálni, de jelen esetben ő volt a csaj, és Scott vezetett! 😀 Sisám elkúrt kickoff-ján kívül tökéletesen teljesített a ST (is)!
több mint 15 éve
AZért ne emeljük Szancsót az egekbe. Ha 4 intje lett volna egy büdös szót nem szólhatnak. Vastagon mázlija volt, ami nálunk ez nem mondható el BB-ről. Elhajítottunk vagy 4 sima int-et, a többi homályáról ne is beszéljünk. A stat ellenére gyenge volt, a vége felé volt 1-2 olyan dobása, ami szép volt, de úgy igazán kockázatos dobásokat nem kellett bevállalnia. Mondjuk ebbe a rendszerbe nem is kell jobb QB a Jetsnek. Jövőre még több rutinjuk lesz, meg lehet a SB is nekik.kishasziNem emelem a magasba, de körülbelül még ennyit sem vártam tőle. Az egyik leggyengébb kezdő irányítónak tartom a ligában, ehhez képest volt jó.
több mint 15 éve
grat urak, tk mendenhall az első félidőben megnyerte a meccset a D meg a végén nem vesztette el.Könnyen lehet, hogy majd örömtáncot lejthetsz sokadmagaddal a SB után😊
nem gondoltam volna, hogy még mindig ennyire éhesek vagytok, sőt még a Jetsnél is éhesebbek. nem volt szép és jó játék, de kit érdekel.
(azé unom már nagyon h állandóan SB)gabtsi
Van szíve a csapatnak. Lehet utálni a Steelerst, de ezt nem lehet elvitatni a csapattól.
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 15 éve
grat urak, tk mendenhall az első félidőben megnyerte a meccset a D meg a végén nem vesztette el.nem gondoltam volna, hogy még mindig ennyire éhesek vagytok, sőt még a Jetsnél is éhesebbek. nem volt szép és jó játék, de kit érdekel.
(azé unom már nagyon h állandóan SB)
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
AZért ne emeljük Szancsót az egekbe. Ha 4 intje lett volna egy büdös szót nem szólhatnak. Vastagon mázlija volt, ami nálunk ez nem mondható el BB-ről. Elhajítottunk vagy 4 sima int-et, a többi homályáról ne is beszéljünk. A stat ellenére gyenge volt, a vége felé volt 1-2 olyan dobása, ami szép volt, de úgy igazán kockázatos dobásokat nem kellett bevállalnia. Mondjuk ebbe a rendszerbe nem is kell jobb QB a Jetsnek. Jövőre még több rutinjuk lesz, meg lehet a SB is nekik.
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 15 éve
Ez a meccs sokkalta simább volt, mint amit az eredmény mutat, de köszönjük meg ezt elsősorban a Jets edzői stábjának. Sokadjára bebizonyosodott, hogy gyáva gameplan-nel nem lehet meccset nyerni és ezt elsősorban a védőhívásokra értem.Köszönjük az egy félidőnyi előnyt, de persze a második félidő sem reális, mert ott már nem a különbség növelése volt a cél, hanem az előny egy részének a megtartása. Feltűnő volt, hogy a szokásosnál is jobban kerülték Polamalut ezen a meccsen, esélye sem volt a nagy játékra.
Én a meccs előtt is azt éreztem, hogy erősen eltúloztátok a Jets védekező egységét, mert kétségtelen, hogy a secondaryje páratlan, de a front 7 maximum átlagos és ez a meccsen ki is jött. Én amúgy 10-12 pontos különbséget vártam, ami azért nem lett annyi, mert Sanchez viszont többet hozott ki magából, mint hittem.
Szóval én azt mondom, eddig a rájátszásban hoztunk két papírformát, már ha a rájátszásban beszélhetünk papírformáról. A Green Bay jobban egybevan, de az edzői karunkat erősebbnek érzem, itt lehet őket megfogni.
Még egy dolog: Ariansot sokat savaztam, de bárhogy is alakul a SB, megemelem előtte a kalapom, megérte bízni benne. Hála a jó égnek elfelejtette azt a szánalmasan sematikus play hívást és maximálisan kihasználta az offense erősségeit. Ez a győzelem nálam elsősorban az övé.
több mint 15 éve
Nagy meccs volt! A defense eszelősen feljavult a végére! 1yard&goal szitunál így kipicsázni az éppen erőre kapó Jets offense-t! Érdemes volt ébren maradni a végéig. Mondjuk; Rotli sziesztája majdnem elsziesztázta az előnyt a 2. félidőben, de ettől csak izgalmasabb lett a vége.A barátnőm Nektek szurkol (nő: mez alapján döntött mellettetek az alapszakaszban 😀 ) , mi meg kiestünk... Go Steelers!
több mint 15 éve
a fogadóirodáknál mi vagyunk az esélytelenebbek, és ez a realitás.persze ez nem azt jelenti, hogy nem nyerhetünk.
"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 15 éve
hát a Packerst valószínűleg nem. Persze nem lehet kiindulni 1-1 meccsből, bízom a fiúkban, de azért az is igaz, hogy legutóbb majdnem ugyanez a Packers vert nekünk 36 pontot, a különbség csak annyi, hogy azóta védelmük is sokkal jobb lett, pedig már akkor se volt szar.Soldi, azért hmm, oké, goal line stand. Persze, igaából Dudli eldobta az INT-et, a futás leöltük, szóval picsanagy volt tényleg, de azért kellett a Jets is hozzá. Mondjuk ez a mi kritikusainkat se szokta soha érdekelni😛PPPkishasziMire gondolsz? A szar playcallingjukra abban a szituban? Ez is benne van, de a D csak azt a playt tudja megfogni, amit hívnak ellene. 😊
Pats ellen 28 pontot csinált a Jets, ellenünk 17-et (ha a safetyt nem veszem). Ahogy a beharangozóban írtam, a bűvös határ a 20 pont, ha ezt eléri az O, akkor 90%-ra megvan a meccs, 25-nél 98%, mert ez a D arra van kalibrálva, hogy 20 pont alatt tud tartani közel bárkit.Soldados
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 15 éve
...és Ben Rhoetlisbergertől még Chuck Norris is fél 😀Azért rettenet ijesztő lesz ez az O-line, ha Puncit nem tudják megszögelni, van rá 2hét...Ha BB az irányítód. 😊 Ez csak vele lehetséges, mert iszonyat fizikális és mentálisan iszonyat módon ott van a kulcsszitukban.Soldados
Bár sajnos nem egy kis bibinek tűnik 😕
Tök jó lenne ha új trendet teremtenénk a ligában, hogy elég egy okádék fal is, azzal is lehet legalább SB-ba jutni 😂The terrible towel
több mint 15 éve
Saw Pouncey on crutches. He told me it's a sprain. I asked if 2 weeks. He said, 'Three days.'http://twitter.com/jimwexell
amúgy állítólag kb. három hét lenne a felépülése.
"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 15 éve
2004, azaz Ben draftolása óta dominál a mostani Steelers.7 év, 0 negatív szezon, 5 PO, 4 div. győzelem, 4 konf. döntő, 3 SB, 2 SB-győzelem, 10-2-es PO-mutató.
WOW.
A mostani győzelemmel az SB-érában a Steelers-nek van a legtöbb W a PO-ban. Ezzel már csak egyetlen PO-statban van előttünk a Cowboys, mégpedig az SB-részvétel. Ezenkívül minden más PO-mutatóban a Steelers a legjobb. Azért az is döbbenetes, hogy 45 év alatt 15 konf. döntőben volt a csapat. 45 idényből 8-szor eljutottunk SB-ra...

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
Wáhá, mekkora meccs volt 😀Igazából én az első félidei Jetst vártam, a 2. rendesen rám ijesztett, de reméltem, hogy 24 pontos előnyt nem baszunk el (majdnem sikerült).
több mint 15 éve
Megvan, de nem ma lettünk sok semleges számára szimpatikus csapat. 😊 A SB-on a sérülések miatt nem magunkat látom egyelőre esélyesnek, és bár idáig szerencsénk volt az ellenfelekel (mind a Ravens, mind a Jets jobban fekszik nekünk, mint a Colts és a Patriots), most a Packers személyében most onnan a lehető legkedvezőtlenebb ellenfél következik (még a Saints és talán az Eagles nem feküdt volna hasonlóan). Mindegy, úgy fogom fel, hogy ez már ajándék, bónusz. :cool:
több mint 15 éve
Soldi, azért hmm, oké, goal line stand. Persze, igaából Dudli eldobta az INT-et, a futás leöltük, szóval picsanagy volt tényleg, de azért kellett a Jets is hozzá. Mondjuk ez a mi kritikusainkat se szokta soha érdekelni😛PPPkishasziMire gondolsz? A szar playcallingjukra abban a szituban? Ez is benne van, de a D csak azt a playt tudja megfogni, amit hívnak ellene. 😊
Pats ellen 28 pontot csinált a Jets, ellenünk 17-et (ha a safetyt nem veszem). Ahogy a beharangozóban írtam, a bűvös határ a 20 pont, ha ezt eléri az O, akkor 90%-ra megvan a meccs, 25-nél 98%, mert ez a D arra van kalibrálva, hogy 20 pont alatt tud tartani közel bárkit.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
Soldi, azért hmm, oké, goal line stand. Persze, igaából Dudli eldobta az INT-et, a futás leöltük, szóval picsanagy volt tényleg, de azért kellett a Jets is hozzá. Mondjuk ez a mi kritikusainkat se szokta soha érdekelni😛PPP
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 15 éve
Azért rettenet ijesztő lesz ez az O-line, ha Puncit nem tudják megszögelni, van rá 2hét...Ha BB az irányítód. 😊 Ez csak vele lehetséges, mert iszonyat fizikális és mentálisan iszonyat módon ott van a kulcsszitukban.
Bár sajnos nem egy kis bibinek tűnik 😕
Tök jó lenne ha új trendet teremtenénk a ligában, hogy elég egy okádék fal is, azzal is lehet legalább SB-ba jutni 😂The terrible towel

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!