San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
A Texanst tudom felhozni most. Nincs franchise QBjuk de mégis ott vannak a toppon mert ott mind az #O mind a #D akarja azt amit mi nem. Csak mentalitás kérdése az egész szerintem. Aki ide az NFLbe eljut az nem lehet olyan szar játékos.
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Ahogy olvasgattam az eredménykövetőben az eufóriát és a hozsannákat Kaepről, hát én sztem más meccset néztem mint Ti. Alapból két ótvar gyenge csapat játszott punt háborút (Jézusom ez a Rams tényleg nagyon szar volt), nagyjából TO-ből tudtak bármit is elérni mk oldalon. A 4. negyed feléig a Rams térfelére sem tudtunk átmenni saját erőből, azt az impotenciát amit O# oldalon felmutattunk az vicc volt. Kaep amiket túldobott, vagy 2 m-ről mellé dobott (4. negyedben tiszta TD lett volna, ha Kerleynek dobja és nem ki a stadionból, vagy az a Hydenak ment passz stb.). Én továbbra sem látom benne a frencsájz kúbi potenciált. Amíg nem lesz rendes irányítónk, igazi rebuid itt nem lesz. Lehet hogy szezononként hoz majd Kaep 3-4-5 jobb meccset futásaival. De nem gondolnám, hogy konzisztens jó játékra képes, és passzolni, ha eddig nem tanult meg, már nem is fog.
diverdoc
és honnan akasszunk le "rendes" irányítót?
ki a frencsájz qb szerinted? definiálnád?
talán ha 5-6 van a ligában?
2012-2014 ig miért volt sikeres? talán mert volt célpont és kőkemény védelem?
most? 54. a legjobb elkapónk helyezése.. legtöbb droppolt passz nálunk, legtöbb benyelt sack szintén..
és te csak ekézed?
ne tegyük már qb függővé a sikeres szereplést..
ja bocs elfelejtettem hogy te sosem szeretted... 😀

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Most döbbentem rá, hogy JaCorey Shepherd nálatok van ráadásul játszik is.
Tudnátok róla röviden értékelni? Van jövője a csapatnál?
Bazzani
ki tudja mi lesz vele. sokat nem volt pályán, pár return meg ST

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most döbbentem rá, hogy JaCorey Shepherd nálatok van ráadásul játszik is.
Tudnátok róla röviden értékelni? Van jövője a csapatnál?

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
sajnos egy 1/1 nem húz ki minket a csávából 😊 de tény hogy Garrett rettentő nagy tehetség. bár ugye a draft tök lutri.
jó nekünk ott ahol vagyunk, a Browns úgyis valahogy elbalfaszkodja ezeket, hiába csipeget mindig magasan.
oszt ha ott lesz Garrett akkor ott, ha nem akkor letréd, bár jó lenne tudni ki lesz a GM akkor 😊

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egy csapat ha tud nyerjen, baromság ez a L for 1/1. Végre örülhettünk. Amúgy is tök mindegy 1/1-re, vagy 1/2 húzunk valaki használhatatlan sérült falembert.
Minden igazi szurker ezért nézi a meccset, hogy győzelemnek örüljön. Go Niners, Go for win!! Ezért is respect Chipnek, hogy rámentünk a 2 pt conv-ra és így egy W-t láthattunk!!!

Más:
Ahogy olvasgattam az eredménykövetőben az eufóriát és a hozsannákat Kaepről, hát én sztem más meccset néztem mint Ti. Alapból két ótvar gyenge csapat játszott punt háborút (Jézusom ez a Rams tényleg nagyon szar volt), nagyjából TO-ből tudtak bármit is elérni mk oldalon. A 4. negyed feléig a Rams térfelére sem tudtunk átmenni saját erőből, azt az impotenciát amit O# oldalon felmutattunk az vicc volt. Kaep amiket túldobott, vagy 2 m-ről mellé dobott (4. negyedben tiszta TD lett volna, ha Kerleynek dobja és nem ki a stadionból, vagy az a Hydenak ment passz stb.). Én továbbra sem látom benne a frencsájz kúbi potenciált. Amíg nem lesz rendes irányítónk, igazi rebuid itt nem lesz. Lehet hogy szezononként hoz majd Kaep 3-4-5 jobb meccset futásaival. De nem gondolnám, hogy konzisztens jó játékra képes, és passzolni, ha eddig nem tanult meg, már nem is fog.

A hóksz így, hogy lekerült a kiemelésről, ellenünk kurvára fog harapni, és az inkább be fog árazni minket mint ez a harmat gyenge Rams elleni kiszenvedett uccsó másodperces 1 pontos W.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gyerekek itt az esély az 1/1-re erre Kaepernickkel GW drive-ot vezettek. Nem értem én már ezt a tankolás dolgot se. 😕 😀
Mr.Breaker
miért kellene az 1/1-re rámenni??? Miért akarnánk szégyen szemre utolsók lenni, az nem lehet cél! Nincs olyan játékos aki ennyit érne.
több mint 7 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Nem az 1/1-re megyünk... ragaszkodunk az 1/2-höz. 😊 Megengedhettünk magunknak egy W-t, hiszen a Browns is nyert, meg amúgy is karácsony van. Vajból van ennek a york gyereknek a szíve, miért bántjátok??? 😀

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 7 éve
Mr.Breaker 1 880
Gyerekek itt az esély az 1/1-re erre Kaepernickkel GW drive-ot vezettek. Nem értem én már ezt a tankolás dolgot se. 😕 😀
több mint 7 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
de most komolyan, mi volt ez? Chip úgy döntött mégis inkább megnyeri a meccset?

több mint 7 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Boldog , békés karácsonyt Mindenkinek!
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Boldog Karácsonyt kedves topiklakók! 😊

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Áldott, Békés Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


Srácok!

Mindenkinek Áldott, Békés, Boldog Karácsonyt!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
na, megajándékozzuk Goffot az első győzelmével? 😀 ha már Kari lesz

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Összefoglaltam az évet:
"Olyan, mint egy középiskolás osztálykirándulás: Chip bácsi felrak egy rakat sihedert a buszra, aztán mivel elég húsosak, a hakni mészárszékről mészárszékre folytatja útját. Annyira minden elképzelés nélküli a nyugati parti csapat, hogy lassan azokat az alapokat is elfelejtik, amit főiskolán beléjük vertek. Például a hogyan csináljunk szerelést egy futón, és mondjuk ezt egymás után ötször. Nem csoda, ha ebben az esetben az atlantai támadók majd 250 jardot futkorásznak össze. A Falcons már a rájátszásra tekingethet, a 49ers pedig a bányászbéka feneke alól figyel, ahonnét jövőre illene már előkeveredniük. Reménytelen tűnik, mintha a kilátástalanságnak nyitnánk dimenziókaput."By444


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/12/22/mike-shanahan-on-coaching-smarter-to-hire-my-son-than-me/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
M.Rush a Jaguarshoz került, itt nem kapott lehetőséget a bizonyításra nem értem miért. Smelter pedig felkerült az 53-as keretbe.
SFGaben
csipgéniuszkelly nemérezte benne a tűzet..

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Ward, Patton IR

vitz már ez
2 meccs 2 meccs....
petey
Ki tudunk állni? Csak, mert szerintem felesleges.
dankodavid
ugyan, már csak 2 burleszk maradt amin lehet sírva röhögni

több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Ward, Patton IR

vitz már ez
2 meccs 2 meccs....
petey
Ki tudunk állni? Csak, mert szerintem felesleges.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Ward, Patton IR

vitz már ez
2 meccs 2 meccs....

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 twitter.com/boom_king26/status/810992859234996225
 twitter.com/49ers/status/810991072889470977
SFGaben
jézusom. Jar-Jar Armstrong.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
M.Rush a Jaguarshoz került, itt nem kapott lehetőséget a bizonyításra nem értem miért. Smelter pedig felkerült az 53-as keretbe.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
akkor megvan az egyik backup ILB

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
Gratula

Nagy fogas 😀