San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 337
#funfact
Madden-be az elsőkörös Buckner 83-as OVR ratinget kapott míg Garnett 79-es et.
Coolearie
Hol?? Melyik Maddenbe?

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
#funfact
Madden-be az elsőkörös Buckner 83-as OVR ratinget kapott míg Garnett 79-es et.

Szerkesztette: Coolearie
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nem okoskodás, de Redmond akinek sérülése volt, és Robinsonnak volt magatartásbeli gondja, lopással gyanúsították, de aztán ejtették ellene a vádakat. Ennek ellenére ki kellett hagynia az utolsó évét az LSU-n. Én nem látom olyan vészesnek, ha valaki sérülésből jön. Ennek a sportnak velejárója a sérülés, bármikor beüthet. A Lattimore-féle persze más kategória.
Olvastam már olyat is, hogy O'Neil rendszerében fontosabb a DB, mint az ILB, ezért nem volt prioritás az LB draft. Fangionál pont fordítva volt.
Pass rusher persze kellene / kellett volna. Reméljük Harold, vagy Tank szintet tud lépni. Lemonierben én már nem nagyon hiszek és Brooks teljesítménye is inkább lefelé megy. Buckner és Blair érkeztével bővült a Dline, ott rendben leszünk.
Garnett mindenképp előrelépés, sokat tud majd segíteni a futójátékunkon. Theus és Cooper depth, de ha Devey-t (és Pearst?) elfeledhetjük, már megérte.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egy-kettőt ráaludtam és valahogy nem osztom petey "remek" draft jelzőjét. (ja tudom mindig azok a negatív hullámok 😊 ) Elsőre nagyon okés volt, Buckner asszem a legjobb választás volt, de már a Garnet trade számomra nem annyira egyértelmű, bár maga a játékos tuti jó lesz. Redmond, Robinson picket egyáltalán nem értem, nem igazán tudom mit akarunk (nincs elég munkája az orvosi stábnak?), bár legalább Robinsonnak labdaéhsége lehet amennyit játszott mostanában. Ugyanúgy nem értem a LB draft mellőzését. Szóval sztem ez egy erős közepes draft volt maximum, bár legyen peteynek igaza!
Azért a potenciális Cowboy utódnak örülök 😊 , meg Reid hosszabításnak is.
diverdoc
hát ízlések és pofonok. Buckner no brainer volt. Garnettre pedig lehet mondani, hogy ott lett volna 2. körben, de én nem gondolom, pláne hogy a Hawks is vitt egyet utánunk, a madarak azt csiripelik, hogy őt nézték ki. nekem ezzel nincs gondom.
Robinson a sérülése nélkül simán első kör vége, Baalke szerint rendben lesz TC-re.
a többi pick pediga roster mélyítést szolgálja. nem idénre, jövőre. ugye most hosszabb távra tervezünk már.
ILB poszton gondolom Hodges-től várnak majd sokat Bow mellett.
egyelőre a DB/OL/DL sor megoldva, jövőre jöhet a többi.
én egy B-B+-t nyomok, aminek semmi értelme, mert pl. nfl.com-on a Seattle A is vicc 😀
petey
De sajnos az a nelkul nem teljesult. Legyen ugy, es ne legyen gond a terdevel!
Azert nem biztos hogy tele magatartasbeli problemakkal egy eve nem jatszott sracban latom a jovo melyiteset, meg ha mar jovo es melyites meginkabb hianyolom a LB picket. Meg ez a jovot epitjuk a kozelmult eroviszonyait nezve haaaat... (tudom hogy a draft nem arrol szol, hogy rogton nfl redi kezdot szerzunk (bar bejohetne), de hogy eleve olyanokat akik talan egeszsegesek lesznek, talan nem sitten vegzik....(meg ha plebanosunk el is beszelgetett vele... na ez a vicc kategoria nalam))


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egy-kettőt ráaludtam és valahogy nem osztom petey "remek" draft jelzőjét. (ja tudom mindig azok a negatív hullámok 😊 ) Elsőre nagyon okés volt, Buckner asszem a legjobb választás volt, de már a Garnet trade számomra nem annyira egyértelmű, bár maga a játékos tuti jó lesz. Redmond, Robinson picket egyáltalán nem értem, nem igazán tudom mit akarunk (nincs elég munkája az orvosi stábnak?), bár legalább Robinsonnak labdaéhsége lehet amennyit játszott mostanában. Ugyanúgy nem értem a LB draft mellőzését. Szóval sztem ez egy erős közepes draft volt maximum, bár legyen peteynek igaza!
Azért a potenciális Cowboy utódnak örülök 😊 , meg Reid hosszabításnak is.
diverdoc
hát ízlések és pofonok. Buckner no brainer volt. Garnettre pedig lehet mondani, hogy ott lett volna 2. körben, de én nem gondolom, pláne hogy a Hawks is vitt egyet utánunk, a madarak azt csiripelik, hogy őt nézték ki. nekem ezzel nincs gondom.
Robinson a sérülése nélkül simán első kör vége, Baalke szerint rendben lesz TC-re.
a többi pick pedig a roster mélyítést szolgálja. nem idénre, jövőre. ugye most hosszabb távra tervezünk már.
ILB poszton gondolom Hodges-től várnak majd sokat Bow mellett.
egyelőre a DB/OL/DL sor megoldva, jövőre jöhet a többi.
én egy B-B+-t nyomok, aminek semmi értelme, mert pl. nfl.com-on a Seattle A is vicc 😀
petey
meg a RW-n a mi D grade-unk is


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Egy-kettőt ráaludtam és valahogy nem osztom petey "remek" draft jelzőjét. (ja tudom mindig azok a negatív hullámok 😊 ) Elsőre nagyon okés volt, Buckner asszem a legjobb választás volt, de már a Garnet trade számomra nem annyira egyértelmű, bár maga a játékos tuti jó lesz. Redmond, Robinson picket egyáltalán nem értem, nem igazán tudom mit akarunk (nincs elég munkája az orvosi stábnak?), bár legalább Robinsonnak labdaéhsége lehet amennyit játszott mostanában. Ugyanúgy nem értem a LB draft mellőzését. Szóval sztem ez egy erős közepes draft volt maximum, bár legyen peteynek igaza!
Azért a potenciális Cowboy utódnak örülök 😊 , meg Reid hosszabításnak is.
diverdoc
hát ízlések és pofonok. Buckner no brainer volt. Garnettre pedig lehet mondani, hogy ott lett volna 2. körben, de én nem gondolom, pláne hogy a Hawks is vitt egyet utánunk, a madarak azt csiripelik, hogy őt nézték ki. nekem ezzel nincs gondom.
Robinson a sérülése nélkül simán első kör vége, Baalke szerint rendben lesz TC-re.
a többi pick pedig a roster mélyítést szolgálja. nem idénre, jövőre. ugye most hosszabb távra tervezünk már.
ILB poszton gondolom Hodges-től várnak majd sokat Bow mellett.
egyelőre a DB/OL/DL sor megoldva, jövőre jöhet a többi.
én egy B-B+-t nyomok, aminek semmi értelme, mert pl. nfl.com-on a Seattle A is vicc 😀

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Egy-kettőt ráaludtam és valahogy nem osztom petey "remek" draft jelzőjét. (ja tudom mindig azok a negatív hullámok 😊 ) Elsőre nagyon okés volt, Buckner asszem a legjobb választás volt, de már a Garnet trade számomra nem annyira egyértelmű, bár maga a játékos tuti jó lesz. Redmond, Robinson picket egyáltalán nem értem, nem igazán tudom mit akarunk (nincs elég munkája az orvosi stábnak?), bár legalább Robinsonnak labdaéhsége lehet amennyit játszott mostanában. Ugyanúgy nem értem a LB draft mellőzését. Szóval sztem ez egy erős közepes draft volt maximum, bár legyen peteynek igaza!
Azért a potenciális Cowboy utódnak örülök 😊 , meg Reid hosszabításnak is.
diverdoc
Hátha az UDFA-ból valaki megmarad LB-nek.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egy-kettőt ráaludtam és valahogy nem osztom petey "remek" draft jelzőjét. (ja tudom mindig azok a negatív hullámok 😊 ) Elsőre nagyon okés volt, Buckner asszem a legjobb választás volt, de már a Garnet trade számomra nem annyira egyértelmű, bár maga a játékos tuti jó lesz. Redmond, Robinson picket egyáltalán nem értem, nem igazán tudom mit akarunk (nincs elég munkája az orvosi stábnak?), bár legalább Robinsonnak labdaéhsége lehet amennyit játszott mostanában. Ugyanúgy nem értem a LB draft mellőzését. Szóval sztem ez egy erős közepes draft volt maximum, bár legyen peteynek igaza!
Azért a potenciális Cowboy utódnak örülök 😊 , meg Reid hosszabításnak is.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Culliver szabadügynök. Szerintem egy próbát megérhetne.
Coolearie
..most nem azért, de megmondtam, hogy be fog sülni, ha elmegy tőlünk!
Sopoaga, RJF, Goldson,V. Davis, Culliver...és még páran, itt még jók voltatok, aztán meg szarok!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Culliver szabadügynök. Szerintem egy próbát megérhetne.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Eric Reid marad az 5. évre :
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Exercise-Fifth-year-Option-on-S-Eric-Reid/a1ec8b08-e2a6-4bb3-b2bb-ae239a599e53

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Uraim. Ez egy remek draft. Kellett OL és lett.
petey
Szerintem erősödtünk a labda mindkét oldalán. Reményt keltő.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Örülök, hogy draftoltátok Kelvint, remélem keretre kerül és sok örömötök lesz benne.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Uraim. Ez egy remek draft. Kellett OL és lett.
petey
...meg CB(k) végre valahára!
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Uraim. Ez egy remek draft. Kellett OL és lett.

több mint 8 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Jól látom hogy LB nem jött?
Nem vékony kicsit ez a poszt?
Harlequin
Úgy látszik tényleg bízunk E.Haroldban és Tank is edge rusher lesz. Valószínű arról van szó, hogy senki nem volt benn a választásainknál, aki megfelelő értéket képviselt. Azt gondoltam jön ILB és OLB is.
SFGaben
Én is vártam mindkettőt.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jól látom hogy LB nem jött?
Nem vékony kicsit ez a poszt?
Harlequin
Úgy látszik tényleg bízunk E.Haroldban és Tank is edge rusher lesz. Valószínű arról van szó, hogy senki nem volt benn a választásainknál, aki megfelelő értéket képviselt. Azt gondoltam jön ILB és OLB is.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
UDFA
Jered Bell S (Colorado)
Demetrius Cherry DT (Arizona State)
Bryce Treggs WR (California)
Kevin Anderson LB (Stanford)
Lenny Jones DE/OLB (Nevada)
Jay Fanaika DE (Utah)
John Lunsford K (Liberty)
Devon Cajuste WR (Stanford)
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jól látom hogy LB nem jött?
Nem vékony kicsit ez a poszt?
Harlequin
Az UDFA Fanaika állítólag OLB lesz nálatok. 5.-6. körre várt prospekt volt.
 twitter.com/mattbarrows/status/726553817534226432

több mint 8 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Jól látom hogy LB nem jött?
Nem vékony kicsit ez a poszt?
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
"Rookie 11" a 2016-os draft 49ers választottjai:

1/7 (7) DeForest Buckner DE Oregon (Pac-12)
 www.youtube.com/watch?v=swWXElebrLI

1/28 (28) Joshua Garnett OG Stanford (Pac-12)
 www.youtube.com/watch?v=DyhsCki3neg

3/5 (68) Will Redmond Mississppi State CB (SEC)
 www.youtube.com/watch?v=nj_UfuRPMss

4/35 (133) Rashard Robinson CB LSU (SEC)
 www.youtube.com/watch?v=0GwJuIOnaRg

5/3 (142) Ronald Blair DE Appalachian State (Sun Belt)
 www.youtube.com/watch?v=DkWPRjSh2yk

5/6 (145) John Theus OT Georgia (SEC)
 www.youtube.com/watch?v=mjCpPDgf1Dk

5/37 (174) Fahn Cooper OT Ole Miss (SEC)
 www.youtube.com/watch?v=oNJq-dBpSiQ

6/32 (207) Jeff Driskel QB Louisina State (ex-Florida) (C-USA)
 www.youtube.com/watch?v=mh7xljzHE1s

6/36 (211) Kelvin Taylor RB Florida (SEC)
 www.youtube.com/watch?v=Z1HtM3LP73s

6/38 (213) Aaron Burbridge Michigan State (Big10)
 www.youtube.com/watch?v=pIcVbtSDyjI

7/28 (249) Prince Charles Iworah CB Western Kentucky (C-USA)
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
6/32 Jeff Driskel QB Louisiana Tech (előtte Florida)
6/36 Kevin Taylor RB Florida
6/38 Aaron Burbridge WR Michigan State
7/28 Prince Charles Iworah CB Western Kentucky
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
5/37 Fahn Cooper OT Ole Miss
Alabama Niners
Mennyi esélye van keretbe kerülni?
Bazzani
Pears szerződése jövőre lejár, de őt akár idén is megelőzheti a depth charton. A.Davis úgy tűnik nem fog visszajönni, kell a mélység a támadófalba.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
5/37 Fahn Cooper OT Ole Miss
Alabama Niners
Mennyi esélye van keretbe kerülni?

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
5/37 Fahn Cooper OT Ole Miss