San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Stveie Johnson release várható.
 www.csnbayarea.com/49ers/source-49ers-expected-release-johnson-keeping-door-open-return
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Reggie Bush jön tárgyalni.

Éles váltás.

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Cox Washingtonban vizitál, Crabtree és Cully körül egyelőre csönd van. S.Johnson szerződését szeretnénk átalakítani, még masszírozzuk egy kicsit, nincs egyezség. Úgy tűnik senkit sem szeretnénk túlfizetni.SFGaben
Szerinte se Crab se Stevie nem kell pláne amilyen WR felhozatal lesz most a drafton.he7edik
Annyira nem vagyok elájulva a draft WR felhozataltól, és T. Smith igazolása sem old meg minden problémát.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Cox Washingtonban vizitál, Crabtree és Cully körül egyelőre csönd van. S.Johnson szerződését szeretnénk átalakítani, még masszírozzuk egy kicsit, nincs egyezség. Úgy tűnik senkit sem szeretnénk túlfizetni.SFGaben
Szerinte se Crab se Stevie nem kell pláne amilyen WR felhozatal lesz most a drafton.


több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Cox Washingtonban vizitál, Crabtree és Cully körül egyelőre csönd van. S.Johnson szerződését szeretnénk átalakítani, még masszírozzuk egy kicsit, nincs egyezség. Úgy tűnik senkit sem szeretnénk túlfizetni.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Most akkor Justin Smith esetében van konkrétum, hogy visszavonult vagy nem?Alabama Niners
Hivatalos bejelentés nincs, szerintem gyakorlatilag visszavonult. Van egy olyan érzésem, hogy P.Willis döntésére várt és most megy ő is. De lehet, hogy rosszul gondolom.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most akkor Justin Smith esetében van konkrétum, hogy visszavonult vagy nem?
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gabbert még 2 évig marad, évi 1 millióért!iktriad
többet nem is ér, padkoptatásért nem olyan rossz zseton.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert még 2 évig marad, évi 1 millióért!
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Torrey Smith 5 éves szerződést írt alá veletek, 40 millió $, ebből 22 garantált. Nem rossz kis húzás.balentin
Akkor az első körben nem WR-t fogunk választani az tuti de akkor ki lehet a cél?he7edik
Szerintem egy DE

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Egy "fontos" FA maradni fog Friscoban.
Source: QB Blaine Gabbert is "staying in San Francisco."
Őszinte részvétem.iktriad
A jövő bajnokcsapata nem épülhet húzónevek nélkül😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy "fontos" FA maradni fog Friscoban.
Source: QB Blaine Gabbert is "staying in San Francisco."
Őszinte részvétem.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Colts officially announced deal for former 49ers RB Frank Gore. It includes $8.5 million guaranteed.gaborik
Legalább az AFC-be igazolt 😉


több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Colts officially announced deal for former 49ers RB Frank Gore. It includes $8.5 million guaranteed.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Kíváncsi leszek Torrey Smith mekkora változást hoz a passzjátékba.Alabama Niners
Úgy 40+ yardot 😉
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Felpezsdült az élet az NFC Westben ma rendesen. Seahawks: Unger-out Graham-in, Rams: Bradford-out Foles&Keenum-in.
Gondolom még messze nincs vége....

Kíváncsi leszek Torrey Smith mekkora változást hoz a passzjátékba.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239


több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Torrey Smith 5 éves szerződést írt alá veletek, 40 millió $, ebből 22 garantált. Nem rossz kis húzás.balentin
Akkor az első körben nem WR-t fogunk választani az tuti de akkor ki lehet a cél?


több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Torrey Smith 5 éves szerződést írt alá veletek, 40 millió $, ebből 22 garantált. Nem rossz kis húzás.
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Free agent G Mike Iupati, formerly of the 49ers, has agreed to a 5-year, $40M deal with the Cardinals.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
 www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/0ap3000000477769/Willis-I-get-to-retire-happy?campaign=Facebook_video_willis

Nem tudom, volt-e már, de minden másodperce, mint amikor egy kést forgatnak az emberben, de mosolyog hozzá, mert olyan teszi, akinek még ezt is csak megköszönni tudja. Borzalmasan hiányozni fog, emberként is hatalmas űrt hagy maga után, és iszonyatosan szerencsésnek érzem magam, hogy még épp időben kezdtem el NFL-t nézni ahhoz, hogy őt láthassam játszani.
"Here I stand, not as a perfect man but as an honest man"

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
közben "odaát"
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000477780/article/saints-seahawks-agree-to-jimmy-graham-trade
puff.... kemény lesz, nekünk kell 2 szezon hogy elkezdünk építkezni, bár szerintem Tomsula nem kap csak 1 szezont, átmeneti edző lesz,lett....Josszi
Amennyire emlékszem ellenünk sosem játszott annyira jól,szóval minek előre beszarni😀
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
közben "odaát"
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/imhcapjlkrkizcdbbvwr
Seahawks get Jimmy Graham from Saints
The Saints and Seahawks have completed a blockbuster trade. New Orleans sends Jimmy Graham and a fourth-round pick to Seattle for center Max Unger and a first-round selection.

puff.... kemény lesz, nekünk kell 2 szezon hogy elkezdünk építkezni, bár szerintem Tomsula nem kap csak 1 szezont, átmeneti edző lesz,lett....

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
(Y)
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325


The Amazing Racoon