San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Torrey Smith várhatóan érkezik.SFGaben
jó kis páros lehetnek Boldinnal, végre valami jó hírJosszi
Végre valaki, akinek van sebessége.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Torrey Smith várhatóan érkezik.SFGaben
jó kis páros lehetnek Boldinnal, végre valami jó hír

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Torrey Smith várhatóan érkezik.
több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Jed York szavaira érdemes figyelni és pont az ellenkezője fog történni, mint amit mond. "Winning with class" ez a jelszavunk idénre 😉 Vicces .
Baalket is lehet szidni, de szvsz ő nem végez rossz munkát. Nem lesz P.Willis, J.Smith, F.Gore, de ott vannak mögöttük már a többé-kevésbé bizonyító fiatalok: Borland, T.Carradine/Dial, Hyde. Persze még nem képviselik ugyanazt a minőséget, de nem a nulláról kell kezdeni az építkezést.SFGaben
Yed York szavaira inkabb nem reagalnek... vicc a pali. dehat gazdag csalad tehetseges gyermeke... megkapta a palcat.Josszi
Nekem az utóbbi időben sokkal inkább sértődött kisfiúnak tűnik, aki 'csakazértis' végigcsinálja, ha elhullik körülötte mindenki, akkor is, mert Ő a főnök, és most megmutatja 😕 Ez a 'Haribó elvesztette az öltözőt' kérdés is egészen más fényben tűnik így az elmúlt két hét tükrében. Persze, értem, hogy most akkor rebuild, de azért egyrészt ezt még (kisebb korrekcióktól eltekintve) nem indokolta a csapat állapota, minősége, másrészt szerintem egy rebuild akkor működik, ha tervszerűen arra készülsz. Most pedig itt az események (edzőkérdéstől a tegnapig) inkább azt mutatják, hogy a kaotikus, a kapkodás a jó szavak. Talán abban maradt potencia, hogy a húzó nevek mögött második sorban is igen jól telesítők komoly lehetőséget kapnak, és abba belekapaszkodnak. Hát meglátjuk.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Jed York szavaira érdemes figyelni és pont az ellenkezője fog történni, mint amit mond. "Winning with class" ez a jelszavunk idénre 😉 Vicces .
Baalket is lehet szidni, de szvsz ő nem végez rossz munkát. Nem lesz P.Willis, J.Smith, F.Gore, de ott vannak mögöttük már a többé-kevésbé bizonyító fiatalok: Borland, T.Carradine/Dial, Hyde. Persze még nem képviselik ugyanazt a minőséget, de nem a nulláról kell kezdeni az építkezést.SFGaben
Yed York szavaira inkabb nem reagalnek... vicc a pali. dehat gazdag csalad tehetseges gyermeke... megkapta a palcat.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Na mi van azzal a nagy bejelentéssel? Vagy csak átsiklottam felette?silent7939
99% P.Willis visszavonulSFGaben
Ennyi? valami nagyobb durranást vártam, de ez csak rózsapatron 😊silent7939
Hehe... forgasd csak a kest. :-p

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Maniac84 New England Patriots 592
hivatalos: Linebacker Patrick Willis To Announce Retirement

 www.49ers.com/video/video-channel-all-videos.htmlgaborik
Nagyon sajnálom, élvezet volt nézni a játékát a sérülései előtt. 😕
Sajnos neki nem jutott olyan hosszú és eredményes karrier mint Ray Lewis-nak mégis egy lapon kell említeni vele, éveken át a liga legjobb LB-je volt.

több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
hivatalos: Linebacker Patrick Willis To Announce Retirement

 www.49ers.com/video/video-channel-all-videos.html

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na mi van azzal a nagy bejelentéssel? Vagy csak átsiklottam felette?silent7939
99% P.Willis visszavonulSFGaben
Ennyi? valami nagyobb durranást vártam, de ez csak rózsapatron 😊
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Na mi van azzal a nagy bejelentéssel? Vagy csak átsiklottam felette?silent7939
99% P.Willis visszavonul
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na mi van azzal a nagy bejelentéssel? Vagy csak átsiklottam felette?
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Urak, már megint olvasgatom itt a gyásztáviratokat... mire ez a nagy temetői hangulat???? Még el sem kezdődött a szezon, már mindenki temet! Igen, én is sajnálom, hogy elmennek a nagy nevek, de ez már csak így megy az aktív sportban, morzsoljuk el a könnycseppeket, és lépjünk rajta túl. Ugye senki sem gondolta, hogy ugyanez a csapat marad, amíg meg nem halunk?! Messze még a szezon kezdete, még bármi lehet, de egy biztos, lesz csapatunk a következő idényben is, akit 49ERS-nek hívnak. Én nekik fogok szurkolni, bárki játsszon a csapatban, bármilyen eredmények szülessenek... a többi csak körítés. GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindenki aki tud menekül a süllyedő hajóról... de ne legyen igazam. Ezek szerint az új edzőt kedvelik a játékosok, már akik megmaradtak...Csiriba
akik nem Baalke draftoltjai voltak vagy a régi kemény mag tagjai azok elmentek így vagy úgy, ez is egy vélemény... szép új jövő épülJosszi
kb.
a fos vernont megkellett tartani, de az 52-est mar nem. szanalmas.Vegita
az szerintem nem megtartás kérdése volt, Willis döntött így, más kérdés hogy ebben mennyire motiválta a vallásossága, és mennyiben az hogy nem azonosul tovább ezzel a management gárdával. Sok sikert neki és az Isten áldja meg. ennyiJosszi
igen, csak volt arrol szo, cut-olva lesz, ezt linkeltem. ennek nyilvan volt alapja. velhetoen ugy gondolta, -de legalabbis ezt latom logikusnak- hogy nem menne mashova jatszani. persze ez csak talany, sosem fog kiderulni a valosag.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jed York szavaira érdemes figyelni és pont az ellenkezője fog történni, mint amit mond. "Winning with class" ez a jelszavunk idénre 😉 Vicces .
Baalket is lehet szidni, de szvsz ő nem végez rossz munkát. Nem lesz P.Willis, J.Smith, F.Gore, de ott vannak mögöttük már a többé-kevésbé bizonyító fiatalok: Borland, T.Carradine/Dial, Hyde. Persze még nem képviselik ugyanazt a minőséget, de nem a nulláról kell kezdeni az építkezést.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325


nosztalgia...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindenki aki tud menekül a süllyedő hajóról... de ne legyen igazam. Ezek szerint az új edzőt kedvelik a játékosok, már akik megmaradtak...Csiriba
akik nem Baalke draftoltjai voltak vagy a régi kemény mag tagjai azok elmentek így vagy úgy, ez is egy vélemény... szép új jövő épülJosszi
kb.
a fos vernont megkellett tartani, de az 52-est mar nem. szanalmas.Vegita
az szerintem nem megtartás kérdése volt, Willis döntött így, más kérdés hogy ebben mennyire motiválta a vallásossága, és mennyiben az hogy nem azonosul tovább ezzel a management gárdával. Sok sikert neki és az Isten áldja meg. ennyi

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindenki aki tud menekül a süllyedő hajóról... de ne legyen igazam. Ezek szerint az új edzőt kedvelik a játékosok, már akik megmaradtak...Csiriba
akik nem Baalke draftoltjai voltak vagy a régi kemény mag tagjai azok elmentek így vagy úgy, ez is egy vélemény... szép új jövő épülJosszi
kb.
a fos vernont megkellett tartani, de az 52-est mar nem. szanalmas.Vegita
Az 52-est nem küldtük el, hanem (valószínűleg) a vallásnak szenteli az életét és visszavonul.
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindenki aki tud menekül a süllyedő hajóról... de ne legyen igazam. Ezek szerint az új edzőt kedvelik a játékosok, már akik megmaradtak...Csiriba
akik nem Baalke draftoltjai voltak vagy a régi kemény mag tagjai azok elmentek így vagy úgy, ez is egy vélemény... szép új jövő épülJosszi
kb.
a fos vernont megkellett tartani, de az 52-est mar nem. szanalmas.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindenki aki tud menekül a süllyedő hajóról... de ne legyen igazam. Ezek szerint az új edzőt kedvelik a játékosok, már akik megmaradtak...Csiriba
akik nem Baalke draftoltjai voltak vagy a régi kemény mag tagjai azok elmentek így vagy úgy, ez is egy vélemény... szép új jövő épül

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Aki nem veri az asszonyt nem is igazi amerikai focista xD


több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Gore --> Eagles, Colts
Iuapati --> Cards
Skuta --> Jags
P.Willis --> visszavonul
J.Smith --> visszavonul (?)
B.Miller --> arrested (gratulálok neki)

Akiről nem tudunk még biztosat: Crabtree, Culliver, Cox, Stevie Johnson.

Jimmy T. szép feladattal kezdi a munkáját. Jöhetnek a fiatalok 😉
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dan Skuta is elment innen hozzánk Adam Caplan szerint.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Now trade Kaepernick to finish the day with flair, 49ers


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
A nap végére még egy kellemesen szar hír:

FB Bruce Miller arrested in Santa Clara on spousal battery charge via arrest log. Investigation handed over to DA office. - Matt Maiocco
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Lehet, hogy Gore mégsem köt ki nálunk
Ian Rapoport ‏@RapSheet 8 p8 perccel ezelőtt

Free agent shocker: Frank Gore reconsiders potential/pending deal with the #Eagles, I’m told.