Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

San Francisco 49ers

59 feliratkozó

több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
 mtc.cdn.vine.co/r/videos/78F227A6D31269142241767772160_4989215f0d7.1.1.8615968898456238495.mp4?versionId=EWzuDLC.KO4h8OmWhg.bH4qQ0bcyLUKu
Josszi
szerintem az OL coach volt az akit kilőtt
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
 mtc.cdn.vine.co/r/videos/78F227A6D31269142241767772160_4989215f0d7.1.1.8615968898456238495.mp4?versionId=EWzuDLC.KO4h8OmWhg.bH4qQ0bcyLUKu

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
 twitter.com/JedYork/status/538188354609610752

ez jutott eszembe a meccs után
Gábor
Es meg sok mas embernek..

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590


ez jutott eszembe a meccs után

több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 363 — settenke1976@gmail.com
Egyre jobban azt érzem hogy nem kellett volna Kaep-nek ez a 100 milkós szeződés, mert teljesen máshogy fogja fel a játékot, mikor még nem volt ilyen szerződése..Sokkal jobba nodatette magát, most meg mióta megvan ez a szerződés azóta nagyon visszafogottan játszik. Sokkal szétszórtabb lett, egy kicsit úgy érzem mintha anyira nem is érdekelné csak a pénze legyen meg.
Coolearie
Az a 100 milliós dolog így nem teljesen igaz, de a lehetősége meg van rá, így mondanám. Magyarul megkapta élete legjobb szerződését (mert valljuk be ki fog ettől jobbat ajánlani neki, innen már csak lefelé megy az út). Azonban teljesen úgy látom, hogy azok a játékosok akik megkapják életük szerződését, azután már nem igazán tudnak olyan szinten teljesíteni mint előtte, pl Haynesworth az első 100 millios. Valahogy egyikükben sem érzem azt, hogy szeretnének "meghalni" a pályán...
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
 twitter.com/trashleyyxo/status/657391907589353472/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

imádom őket
petey
Az a szőke..<3 Hát akkor Ward&Tartt TIME!(vagy esetleg Dahl, ha visszatradeljük)
több mint 10 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 634
Legalább a safetyk tartthatatlanok lesznek.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
 twitter.com/trashleyyxo/status/657391907589353472/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

imádom őket

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Bethea IR, jöhet Simpson a rosterre

több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Bethea idén már nem játszik, IR-re raktuk
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Végig fogjuk tolni a szezont kaepel, valahogyan sztem. Nem fognak váltani most, így szezon közepén.
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Egyre jobban azt érzem hogy nem kellett volna Kaep-nek ez a 100 milkós szeződés, mert teljesen máshogy fogja fel a játékot, mikor még nem volt ilyen szerződése..Sokkal jobba nodatette magát, most meg mióta megvan ez a szerződés azóta nagyon visszafogottan játszik. Sokkal szétszórtabb lett, egy kicsit úgy érzem mintha anyira nem is érdekelné csak a pénze legyen meg.
Coolearie
szerintem meg csak az érdekli, hogy élje túl a meccseket ilyen fal mögött, ha még néha dobni is tud az csak bónusz
több mint 10 éve
cziri66 San Francisco 49ers California Golden Bears 141
Egyre jobban azt érzem hogy nem kellett volna Kaep-nek ez a 100 milkós szeződés, mert teljesen máshogy fogja fel a játékot, mikor még nem volt ilyen szerződése..Sokkal jobba nodatette magát, most meg mióta megvan ez a szerződés azóta nagyon visszafogottan játszik. Sokkal szétszórtabb lett, egy kicsit úgy érzem mintha anyira nem is érdekelné csak a pénze legyen meg.
Coolearie
A 100 milkos szerzodest nezd mar meg mennyi benne a garantalt penz es mennyi a bonus? A media dobta be mert kellett a hir..
Josszi
"On June 4, Kaepernick signed a six-year contract extension, worth up to $126 million, including $54 million in potential guarantees, and $13 million fully guaranteed"
Most akkor $13 Millió a garantált, és mennyi a bónusz? Nem tudom kivenni ebből sry.
Coolearie
A Ricsiék mintha azt mondták volna, ha áprilisig elküldik akkor csak 7,5M
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Egyre jobban azt érzem hogy nem kellett volna Kaep-nek ez a 100 milkós szeződés, mert teljesen máshogy fogja fel a játékot, mikor még nem volt ilyen szerződése..Sokkal jobba nodatette magát, most meg mióta megvan ez a szerződés azóta nagyon visszafogottan játszik. Sokkal szétszórtabb lett, egy kicsit úgy érzem mintha anyira nem is érdekelné csak a pénze legyen meg.
Coolearie
A 100 milkos szerzodest nezd mar meg mennyi benne a garantalt penz es mennyi a bonus? A media dobta be mert kellett a hir..
Josszi
"On June 4, Kaepernick signed a six-year contract extension, worth up to $126 million, including $54 million in potential guarantees, and $13 million fully guaranteed"
Most akkor $13 Millió a garantált, és mennyi a bónusz? Nem tudom kivenni ebből sry.
több mint 10 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Senki nem vallalta hogy idejon ugy hogy JimmyT lesz a DC es h elengedik Fangiot..
Ezert lett o a HC, nem pofazik vissza orul a posztnak es a penznek ami vele jar. Mashol sosem erte volna el ezt. Barki elfogadta volna a helyeben..
Baalke jol csereberelt a draft jogokkal, kar h az utobbi par evben meghatarozo jatekost nem tudott beepiteni a csapatba Aldonon kivul. Amig ment a szeker nem gondoskodott a tartalekok kepzeserol es amikor tavaly ea a holtszezonban beutott a krach alltunk es allunk letolt gatyaval..
A figyelem elment az uj stadion epitesere a management reszerol.. hogy a csapat masodlagossa valt vitathato..
Most johet Gabber mert jonni fog sztem.. es mehet tovabb a szezon.. a cel?
JimmiT lehet h szeretheto figura en is csipem de nem tudja megoldani az alapokat sem.. ahhoz keves es tul fejbolintojanos is..
Josszi
Baalket nem írnám le, ha belegondolunk Aldon és A.Davis pótlásáról nem gondoskodott és legyünk őszinténk erre nem is számíthatott.Világos, hogy velük sem a PO-ért harcolnánk, de pont azokról a posztokról van szó, amit most a legnagyobb hiányosságunknak látunk. Sokkal nagyobb gond a szakmai stáb kérdése.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Ebből 8-8 lesz..Josszival megmondtuk!
Coolearie
Matematikai sansz meg van meg ra 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Egyre jobban azt érzem hogy nem kellett volna Kaep-nek ez a 100 milkós szeződés, mert teljesen máshogy fogja fel a játékot, mikor még nem volt ilyen szerződése..Sokkal jobba nodatette magát, most meg mióta megvan ez a szerződés azóta nagyon visszafogottan játszik. Sokkal szétszórtabb lett, egy kicsit úgy érzem mintha anyira nem is érdekelné csak a pénze legyen meg.
Coolearie
A 100 milkos szerzodest nezd mar meg mennyi benne a garantalt penz es mennyi a bonus? A media dobta be mert kellett a hir..

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Egyre jobban azt érzem hogy nem kellett volna Kaep-nek ez a 100 milkós szeződés, mert teljesen máshogy fogja fel a játékot, mikor még nem volt ilyen szerződése..Sokkal jobba nodatette magát, most meg mióta megvan ez a szerződés azóta nagyon visszafogottan játszik. Sokkal szétszórtabb lett, egy kicsit úgy érzem mintha anyira nem is érdekelné csak a pénze legyen meg.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Senki nem vallalta hogy idejon ugy hogy JimmyT lesz a DC es h elengedik Fangiot..
Ezert lett o a HC, nem pofazik vissza orul a posztnak es a penznek ami vele jar. Mashol sosem erte volna el ezt. Barki elfogadta volna a helyeben..
Baalke jol csereberelt a draft jogokkal, kar h az utobbi par evben meghatarozo jatekost nem tudott beepiteni a csapatba Aldonon kivul. Amig ment a szeker nem gondoskodott a tartalekok kepzeserol es amikor tavaly ea a holtszezonban beutott a krach alltunk es allunk letolt gatyaval..
A figyelem elment az uj stadion epitesere a management reszerol.. hogy a csapat masodlagossa valt vitathato..
Most johet Gabber mert jonni fog sztem.. es mehet tovabb a szezon.. a cel?
JimmiT lehet h szeretheto figura en is csipem de nem tudja megoldani az alapokat sem.. ahhoz keves es tul fejbolintojanos is..

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Megnéztem hajnalban (sajnos) a meccset, hát ez tényleg valami gyalázatosan rossz volt. Eddig azt gondoltam, hogy mi vagyunk a legrosszabbak, de ez mostmár igencsak kérdőjeles a számomra.

Szerintetek 1/1 esetén melyik utat választja majd inkább az új stáb?
1. A szerintük top QB (Cook vagy Goff) kiválasztása majd a második körben OL. Ez esetben mi lehet Kaep sorsa?
2. Top OT (Stanley vagy Tunsil) kiválasztása és Kaep újrafelépítése.
A Seahawks meccset nézve elbizonytalanodtam abban, hogy Colni-ból valaha lesz e újra az amit régen láttunk tőle.

(Tank sem volt igazán jó sajnos....)
Bazzani
A legfontosabb, hogy legyen új stáb, friss levegő, tiszta lap, kreatív elme, bármi áron. Meggyőződésem, hogy szegény Jimmy T. csak az áldozati bárány York tisztességtelen játszmájában. Kellett valaki, aki az ismert nehézségek ellenére is elvállalja az edzői posztot. A tisztességtelen az, hogy York pontosan tudta mire lehet számítani, de mivel üzletről beszélünk és a jegyeket, mezeket, stb el kell adni elhitette az emberekkel, hogy Tomsula lesz a mi Steve Kerrünk, hát persze, bull shit az egész.
Kérdésedre válaszolva én azt gondolom, hogy ha visszatér Kilgore és A.Davis akkor mindenképp a legjobb pass rushert hoznám el először. Ha bennmarad valamelyik használható irányító, akár feltrédelve elhoznám az első kör végén, második kör elején. Lehet most szidni Kaeperincket, de nézzük már meg a pass protectiont, illetve a hívott játékokat, egyiket sem tesszük ki az ablakba. Az csak halkan jegyzem meg, hogy Colin Harbó választottja, és ha jól emlékszem tavaly semmivel sem volt több esélyünk a Seahawks ellen.
Egy szónak is száz a vége, nagyon remélem, hogy már van tervünk, hogy jövőre kik lesznek a szakmai stábban- És ha van vér York pucájában igenis álljon ki a nyilvánosság elé és szóljon pár őszinte szót.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
de az milyen már hogy múlt héten nem volt sack, tegnap meg vagy 4x bezsákolták a kicsit 😀

wateva, Jed York remélem megtalálja a tökeit és a homokozónak adott franchisera rákölt most egy keveset és kirúgdos mindenkit akinek ehhez a szégyenhez köze van. sajnos saját magát nem fogja.

a kérdés, ezek után ki jönne ide? a minta FO példái vagyunk. ja nem.
petey
5!!! 😊
Helmut Zimmer
Az az 1 nem oszt nem szoroz most😀😀
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
de az milyen már hogy múlt héten nem volt sack, tegnap meg vagy 4x bezsákolták a kicsit 😀

wateva, Jed York remélem megtalálja a tökeit és a homokozónak adott franchisera rákölt most egy keveset és kirúgdos mindenkit akinek ehhez a szégyenhez köze van. sajnos saját magát nem fogja.

a kérdés, ezek után ki jönne ide? a minta FO példái vagyunk. ja nem.
petey
5!!! 😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
de az milyen már hogy múlt héten nem volt sack, tegnap meg vagy 4x bezsákolták a kicsit 😀

wateva, Jed York remélem megtalálja a tökeit és a homokozónak adott franchisera rákölt most egy keveset és kirúgdos mindenkit akinek ehhez a szégyenhez köze van. sajnos saját magát nem fogja.

a kérdés, ezek után ki jönne ide? a minta FO példái vagyunk. ja nem.

több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Ebből 8-8 lesz..Josszival megmondtuk!
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egy két kinti komment:

"Credit to Baalke and Yorky for completely destroying the team I grew up rooting for!
Changes need to be made for sure! Players did not play at the level they should have as pro's!
Coaches are suspect as well!
We have about 10 days before our next game, I'll be waiting to see what if any changes are made here before I decide to sell my season tickets! If Yorky does not care enough to do a good job with the team his mommy gave him, why should I spend my hard earned money to support it?!?
I might just watch from the comfort of my own home! That way when the team sucks and is outmatched, I can just shut off my TV and go outside and get something done!
All I can say is WOW?!?!"


"They have a bad O line, a slower secondary, and less stellar D line. They also have a pretty bad quarterback. But the situation would not nearly as aweful as it is now if they hire decent coaching staff. Instead, they hired a coaching staff whose collaborative work is worse than an average high school football team's coaching"

ÉS A KEDVENC KOMMENT:
I literally got a vasectomy (ffi sterilizációs műtét, ondóvezetékek lekötése szerk.) today instead of watching the game. And I'm glad I did, I'm willing to bet the pain would have been far worse for me if I had just stayed home and watched the game. For shame Jed York and Trent Baalke...For shame!


ÉS RATTO SEM CIFRÁZTA TÚL (bár mindig is vitriolosan írt):
The San Francisco 49ers are a bad football team, a 5-11, 4-12 caliber team, three years after a Super Bowl appearance. Complicate it all you want, but this is what you see, unless you willfully refuse to do so.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P