NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Ezek alapján, hogy ilyen hamar eldőlt ez, úgy gondolom Frank sem akart maradni, holott mindkét fél folyamatosan azt nyilatkozta, hogy a közös folytatásban gondolkodnak. Nagy kár érte. hogy nem innen vonul vissza, sok sikert neki, sokat tett a csapatért.Alabama Niners
semmit nem lehet neki felhánytorgatni, eszméletlen sokat tett a csapatért, a sötét időkben is. mindig 9er marad.
a másik oldal meg a biznisz. megértem a klubot is hogy nem marasztal egy 32 éves RB-t sok pénzért.
Bill Walsh is lelkiismeretfurdalás nélkül cutolta a sztárokat. ahogy ő mondta, inkább előbb mint később..

sok sikert Frankie G!petey
Igen jönnek majd még a közeljövőben ilyen fájdalmas helyzetek. Ilyen sóbiznisz...

Remélem nem azok a kommentek lesznek majd túlnyomó többségben a napokban, amik a vezetőséget szidják, mert Frank elment. Bonyolult egy helyzet ez. Hyde és még előtte Hunter is bizonyította lehet bízni bennük, persze egyik sem Gore.Alabama Niners
Az Eagles ajánlat eldöntötte ezt a kérdést, szerintem nem csak a pénz, hanem a 3 év is nyomos érv volt. Sok sikert Frankie!! Hyde tavalyi draftolása logikus döntés volt, 1 évet tanult Frank mögött, most pedig itt a lehetőség a bizonyításra. De egy RB szerintem fog még jönni dratfról.
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
picit off, fb-on van egy 49ers csoport, akik eppen rendelni keszulnek polot
(  d1k8qpc2ohemxm.cloudfront.net/54bf7be5201465d0251fe75c/1-american-apparel-t-shirt-000000-4.jpg ), de nem vesznek be a csoportba! nincs innen esetleg valaki ott bent?
 www.facebook.com/groups/138954509554542/Vegita
most látom csak, én is bent vagyok ebben a csoportban, írj egy nevet, vagy jelölj be  www.facebook.com/picstii és meghívlak a csoportbapicstii
ok, koszi. meg jeloltelek 😛

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 433
Nagyon sajnálom Gore távozását😕. Viszont 5+ millát nem ért volna meg (huhh de erős ezt leírni...). Sok sikert neki a továbbiakban! Valami hír van? Iupati biztos megy? Stevie Johnson ki lesz vágva? Esetleg Davis, Dawson paycut? Justin Smith vállal még 1 évet? Torrey Smith 7-9 millió? Összehasonlításképpen: Cobb 10, Golden Tate 5.3, Sanders 5.8, A.J. Green 10, Cruz 8. Ezek alapján Smith mennyit ér? Szvsz nem ő a mi emberünk és főleg nem ennyiért.
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Sajnálom, hogy elment, de amennyiért a sasok elvitték... Hiszek Goreban, szeretem és kedvelem, de ennyit akkor se adtam volna neki ha lett volna rá keret. Sok sikert neki a sasoknál, remélem, hogy bebizonyítja miért is igazolták és rám cáfol, hogy nem csak levezetni ment oda a biztos sok pénzért.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ezek alapján, hogy ilyen hamar eldőlt ez, úgy gondolom Frank sem akart maradni, holott mindkét fél folyamatosan azt nyilatkozta, hogy a közös folytatásban gondolkodnak. Nagy kár érte. hogy nem innen vonul vissza, sok sikert neki, sokat tett a csapatért.Alabama Niners
semmit nem lehet neki felhánytorgatni, eszméletlen sokat tett a csapatért, a sötét időkben is. mindig 9er marad.
a másik oldal meg a biznisz. megértem a klubot is hogy nem marasztal egy 32 éves RB-t sok pénzért.
Bill Walsh is lelkiismeretfurdalás nélkül cutolta a sztárokat. ahogy ő mondta, inkább előbb mint később..

sok sikert Frankie G!petey
Igen jönnek majd még a közeljövőben ilyen fájdalmas helyzetek. Ilyen sóbiznisz...

Remélem nem azok a kommentek lesznek majd túlnyomó többségben a napokban, amik a vezetőséget szidják, mert Frank elment. Bonyolult egy helyzet ez. Hyde és még előtte Hunter is bizonyította lehet bízni bennük, persze egyik sem Gore.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Ezek alapján, hogy ilyen hamar eldőlt ez, úgy gondolom Frank sem akart maradni, holott mindkét fél folyamatosan azt nyilatkozta, hogy a közös folytatásban gondolkodnak. Nagy kár érte. hogy nem innen vonul vissza, sok sikert neki, sokat tett a csapatért.Alabama Niners
semmit nem lehet neki felhánytorgatni, eszméletlen sokat tett a csapatért, a sötét időkben is. mindig 9er marad.
a másik oldal meg a biznisz. megértem a klubot is hogy nem marasztal egy 32 éves RB-t sok pénzért.
Bill Walsh is lelkiismeretfurdalás nélkül cutolta a sztárokat. ahogy ő mondta, inkább előbb mint később..

sok sikert Frankie G!

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Állítólag Torrey Smith idejön.Stez
Rá vagyunk izgulva a Ravens WR-ekre akik miatt elbuktuk a SB-t?
Boldin bevált!Alabama Niners
Ennyire nem bízunk a draftban?


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Állítólag Torrey Smith idejön.Stez
Rá vagyunk izgulva a Ravens WR-ekre akik miatt elbuktuk a SB-t?
Boldin bevált!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ettől még visszavonulhat innen. Dawk is elment két évre Denverbe és simán tőlünk vonult vissza, ahogy D-Mac is néhány idénnyi bolyongás után.

PM-nél mondjuk már érdekesebb lesz ez a kérdés.dande
azt tudom, hogy az a szokás, hogy 1 napra visszaigazolják, és ez így is lesz majd biztosan. Mégiscsak 10 év, a legtöbb futott yard, futott TD, stb...
Persze szebb lett volna, ha csak nálunk játszik.

Azt írják 3 év, átlag 5 misi/év és az első 2 évben 7,5 garantált.
Ennyit nem ér már sajna, és nem is tudtunk volna adni, szerintem kicsit túlfizették.
Franky Boy soha nem felejtjük amit a csapatért tettél!

Ezt a gyönyörű piros-arany mezt arra a randa zöld-fehérre cserélni....😕)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag Torrey Smith idejön.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ettől még visszavonulhat innen. Dawk is elment két évre Denverbe és simán tőlünk vonult vissza, ahogy D-Mac is néhány idénnyi bolyongás után.

PM-nél mondjuk már érdekesebb lesz ez a kérdés.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Felkészül: Hyde, Hunter, Haynes. A HHH futószörny!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ezek alapján, hogy ilyen hamar eldőlt ez, úgy gondolom Frank sem akart maradni, holott mindkét fél folyamatosan azt nyilatkozta, hogy a közös folytatásban gondolkodnak. Nagy kár érte. hogy nem innen vonul vissza, sok sikert neki, sokat tett a csapatért.
több mint 9 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Schefter is megerősítette, Gore Eagle lesz jövőre.Hulkeinstein
Méltatlan lezárása ez egy nagyszerű karriernek😕
Nincsenek rá szavak,hogy mennyire dühítő...
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Schefter is megerősítette, Gore Eagle lesz jövőre.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Matt Lombardo ‏@MattLombardo975 12 p12 perccel ezelőtt

RT:“@Rand_Getlin: Source indicates Frank Gore has an offer on the table from the #Eagles averaging $5M+, $7M in guarantees.”

több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
picit off, fb-on van egy 49ers csoport, akik eppen rendelni keszulnek polot
(  d1k8qpc2ohemxm.cloudfront.net/54bf7be5201465d0251fe75c/1-american-apparel-t-shirt-000000-4.jpg ), de nem vesznek be a csoportba! nincs innen esetleg valaki ott bent?
 www.facebook.com/groups/138954509554542/Vegita
most látom csak, én is bent vagyok ebben a csoportban, írj egy nevet, vagy jelölj be  www.facebook.com/picstii és meghívlak a csoportba
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Aldon Smith szerződését átdolgoztak, de nem lesz a sapka alatt nagyobb hely. 2 millát kap a szezon kezdetekor a többit pedig a szezon folyamán. Ehhez ugye az kell, hogy távol maradjon minden bajtól. Szurkolok neki, hogy sikerüljön, nagy értéke ő a csapatnak.SFGaben
azért ez elég komoly struktúra, sokat elmond hogy belement. és a mi FO-nk is hogy ezt elérakták, elég vagányak 😊petey
Értékes játékos lehet, ha tud viselkedni. De rajtunk kívül sztem nem bízik benne senki így élve az adott erőfölényünkkel sztem könnyű volt vele aláíratni az új szerződését. Remélem a helyet a sapka alatt Gorenak csinálják.Csiriba
hát nem látok nagy esélyt perpill Frankre 😕petey
Egyre inkább úgy néz ki, hogy Eagles vagy Colts lesz belőle 😕
Hírek szerint T.Smith ára pedig 7-9 millió körül van, nem hiszem, hogy mi ennyit adnánk neki.SFGaben
T. Smith a töredékét sem éri.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Aldon Smith szerződését átdolgoztak, de nem lesz a sapka alatt nagyobb hely. 2 millát kap a szezon kezdetekor a többit pedig a szezon folyamán. Ehhez ugye az kell, hogy távol maradjon minden bajtól. Szurkolok neki, hogy sikerüljön, nagy értéke ő a csapatnak.SFGaben
azért ez elég komoly struktúra, sokat elmond hogy belement. és a mi FO-nk is hogy ezt elérakták, elég vagányak 😊petey
Értékes játékos lehet, ha tud viselkedni. De rajtunk kívül sztem nem bízik benne senki így élve az adott erőfölényünkkel sztem könnyű volt vele aláíratni az új szerződését. Remélem a helyet a sapka alatt Gorenak csinálják.Csiriba
hát nem látok nagy esélyt perpill Frankre 😕petey
Egyre inkább úgy néz ki, hogy Eagles vagy Colts lesz belőle 😕
Hírek szerint T.Smith ára pedig 7-9 millió körül van, nem hiszem, hogy mi ennyit adnánk neki.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
picit off, fb-on van egy 49ers csoport, akik eppen rendelni keszulnek polot
(  d1k8qpc2ohemxm.cloudfront.net/54bf7be5201465d0251fe75c/1-american-apparel-t-shirt-000000-4.jpg ), de nem vesznek be a csoportba! nincs innen esetleg valaki ott bent?
 www.facebook.com/groups/138954509554542/Vegita
De én:https://www.facebook.com/adam.mayer.9he7edik
megtenned, hogy elfogadod a csatlakozasomat a csoporthoz? 😊 mert tegnap ota senki nem bokott meg ra 😕 halasan koszonnem elore is 😀Vegita
Fogalmam sincs hogy hol látom a csoportba jelentkezőket. 😕)


több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csatlakozás ideje: 2008. augusztus
585 Fénykép és videó
Tweetek

Tweetek
Tweetek és válaszok
Photos & videos

Adam Caplan @caplannfl · 13 mp 13 másodperccel ezelőtt

49ers typically don't go crazy for free agents from other teams, so we'll see how this plays out.
0 válasz 1 retweet 0 kedvenc
Adam Caplan @caplannfl · 56 mp 56 másodperccel ezelőtt

Multiple league sources say #49ers are very interested in Torrey Smith. Again, they need a deep threat WR--he's it.
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
picit off, fb-on van egy 49ers csoport, akik eppen rendelni keszulnek polot
(  d1k8qpc2ohemxm.cloudfront.net/54bf7be5201465d0251fe75c/1-american-apparel-t-shirt-000000-4.jpg ), de nem vesznek be a csoportba! nincs innen esetleg valaki ott bent?
 www.facebook.com/groups/138954509554542/Vegita
De én:https://www.facebook.com/adam.mayer.9he7edik
megtenned, hogy elfogadod a csatlakozasomat a csoporthoz? 😊 mert tegnap ota senki nem bokott meg ra 😕 halasan koszonnem elore is 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
picit off, fb-on van egy 49ers csoport, akik eppen rendelni keszulnek polot
(  d1k8qpc2ohemxm.cloudfront.net/54bf7be5201465d0251fe75c/1-american-apparel-t-shirt-000000-4.jpg ), de nem vesznek be a csoportba! nincs innen esetleg valaki ott bent?
 www.facebook.com/groups/138954509554542/Vegita
De én:https://www.facebook.com/adam.mayer.9


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Aldon Smith szerződését átdolgoztak, de nem lesz a sapka alatt nagyobb hely. 2 millát kap a szezon kezdetekor a többit pedig a szezon folyamán. Ehhez ugye az kell, hogy távol maradjon minden bajtól. Szurkolok neki, hogy sikerüljön, nagy értéke ő a csapatnak.SFGaben
azért ez elég komoly struktúra, sokat elmond hogy belement. és a mi FO-nk is hogy ezt elérakták, elég vagányak 😊petey
Értékes játékos lehet, ha tud viselkedni. De rajtunk kívül sztem nem bízik benne senki így élve az adott erőfölényünkkel sztem könnyű volt vele aláíratni az új szerződését. Remélem a helyet a sapka alatt Gorenak csinálják.Csiriba
hát nem látok nagy esélyt perpill Frankre 😕

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
picit off, fb-on van egy 49ers csoport, akik eppen rendelni keszulnek polot
(  d1k8qpc2ohemxm.cloudfront.net/54bf7be5201465d0251fe75c/1-american-apparel-t-shirt-000000-4.jpg ), de nem vesznek be a csoportba! nincs innen esetleg valaki ott bent?
 www.facebook.com/groups/138954509554542/Vegita
nekem a Hawksos kollegacimborám büszkén mutogatta az övét 😀 na majd visszakapja 😉 én is rendelnék, de nekem is pending a státusz a csoportban