NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
ez rugby league, nem rugby. de mindegy is, egyelőre csak egy gyors játékos labdával 😊 nem hinném hogy O/D-ben bármi szerepe lenne csak ST.

közben jön Ted Ginn megint vizitre.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
végülis egy diszkoszhajítónk már van, aki szintén rögbizett: Okoye. lassan összerakunk egy rögbicsapatot is ha nem megy ez az szezon nekünk 😀petey
építjük a szurkolói bázisunkat a brit fennhatóságban. A Brit Nemzetközösségi Játékokon rögbiben lassan esélyesek lehetünk egy győzelemre. 😀😀😀Alabama Niners
Hayne 100 e dodot ért nekünk. Hátha bejön.SFGaben
veszett már több is Mohácsnál 😀😀😀Alabama Niners
Ausztráliai mezeeldásokból visszajön a többszöröse már ha megéri az 53-at lévén egy snap amifocit nem játszott soha.jó atléta de ahogy fut a labdával borítékolható egy jópár fumble.de őszintén mondom remélem bejön nektek!

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
végülis egy diszkoszhajítónk már van, aki szintén rögbizett: Okoye. lassan összerakunk egy rögbicsapatot is ha nem megy ez az szezon nekünk 😀petey
építjük a szurkolói bázisunkat a brit fennhatóságban. A Brit Nemzetközösségi Játékokon rögbiben lassan esélyesek lehetünk egy győzelemre. 😀😀😀Alabama Niners
Hayne 100 e dodot ért nekünk. Hátha bejön.SFGaben
veszett már több is Mohácsnál 😀😀😀
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
végülis egy diszkoszhajítónk már van, aki szintén rögbizett: Okoye. lassan összerakunk egy rögbicsapatot is ha nem megy ez az szezon nekünk 😀petey
építjük a szurkolói bázisunkat a brit fennhatóságban. A Brit Nemzetközösségi Játékokon rögbiben lassan esélyesek lehetünk egy győzelemre. 😀😀😀Alabama Niners
Hayne 100 e dodot ért nekünk. Hátha bejön.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
végülis egy diszkoszhajítónk már van, aki szintén rögbizett: Okoye. lassan összerakunk egy rögbicsapatot is ha nem megy ez az szezon nekünk 😀petey
építjük a szurkolói bázisunkat a brit fennhatóságban. A Brit Nemzetközösségi Játékokon rögbiben lassan esélyesek lehetünk egy győzelemre. 😀😀😀
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
végülis egy diszkoszhajítónk már van, aki szintén rögbizett: Okoye. lassan összerakunk egy rögbicsapatot is ha nem megy ez az szezon nekünk 😀

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
A nemzetközi szekciónkat erősítjük tovább, az ausztrál rögbis sztár Hayne aláírt hozzánk, a Lions és a Seahawks nyomult még érte. 27 éves 6'2" 226 font és 4.53 alatt futja a 40 yardot. Returnernek? RB-nek, de a védelemben sem lennének gondjai.
 www.youtube.com/watch?v=yItnEVoD0VQ
Fizikális problémái nincsenek az biztos.Alabama Niners
Nem semmi irányváltássai vannak a csávónak... Kérdés a 260-300 fontos fal embereken is így áttáncol-e ...

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
A nemzetközi szekciónkat erősítjük tovább, az ausztrál rögbis sztár Hayne aláírt hozzánk, a Lions és a Seahawks nyomult még érte. 27 éves 6'2" 226 font és 4.53 alatt futja a 40 yardot. Returnernek? RB-nek, de a védelemben sem lennének gondjai.
 www.youtube.com/watch?v=yItnEVoD0VQ
Fizikális problémái nincsenek az biztos.Alabama Niners
Csak meg ne lepődjön az előre passznál xD


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A nemzetközi szekciónkat erősítjük tovább, az ausztrál rögbis sztár Hayne aláírt hozzánk, a Lions és a Seahawks nyomult még érte. 27 éves 6'2" 226 font és 4.53 alatt futja a 40 yardot. Returnernek? RB-nek, de a védelemben sem lennének gondjai.
 www.youtube.com/watch?v=yItnEVoD0VQ
Fizikális problémái nincsenek az biztos.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dockett jön hozzánk látogatóba.Alabama Niners
Fiatalítunk. 😀😀😀he7edik
Hatékonyság is fontos. Cowboy még idősebb és imádkozunk, hogy még 1 évre visszajöjjön.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Dockett jön hozzánk látogatóba.Alabama Niners
Fiatalítunk. 😀😀😀


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dockett jön hozzánk látogatóba.Alabama Niners
Lehet, hogy ő a B terv, ha Justin Smith visszavonul? Meglátjuk, Tomsula szerdán egyeztet vele.SFGaben
Ray McDonald sincs már ne felejtsük, ha marad a Cowboy Dockett akkor is elférne még 2 évig biztosan.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Dockett jön hozzánk látogatóba.Alabama Niners
Lehet, hogy ő a B terv, ha Justin Smith visszavonul? Meglátjuk, Tomsula szerdán egyeztet vele.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dockett jön hozzánk látogatóba.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Steve cuttal nőttek Crab esélyei? Draft ide vagy oda a 35 éves Boldinon kívül nemigen marad épkézláb wr, azért ez így merész.JayB
Lehet, hogy csak pay cut lesz belőle. Hivatalosan még mindig nincs cut, de jó esély van rá. Szerintem ez nem befolyásolja Crabtree jövőjét.SFGaben
nem, Crabz is a nagy pénzre fog mennipetey
csak kérdés ki ad neki nagy pénzt? Cully azért nem akkor klasszis, hogy olyan óriási pénzt szakítson máshol. Csak nehogy úgy járjon mint RJF meg Sopoaga.Alabama Niners
Ráadásul Cully esetében benne van a pakliban az eltiltás a pályán kívüli ügyei miatt. Azért ez csökkenti az értékét. Crabtree is inkább második számú elkapóként jöhet számításba.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Steve cuttal nőttek Crab esélyei? Draft ide vagy oda a 35 éves Boldinon kívül nemigen marad épkézláb wr, azért ez így merész.JayB
Lehet, hogy csak pay cut lesz belőle. Hivatalosan még mindig nincs cut, de jó esély van rá. Szerintem ez nem befolyásolja Crabtree jövőjét.SFGaben
nem, Crabz is a nagy pénzre fog mennipetey
csak kérdés ki ad neki nagy pénzt? Cully azért nem akkor klasszis, hogy olyan óriási pénzt szakítson máshol. Csak nehogy úgy járjon mint RJF meg Sopoaga.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Steve cuttal nőttek Crab esélyei? Draft ide vagy oda a 35 éves Boldinon kívül nemigen marad épkézláb wr, azért ez így merész.JayB
Lehet, hogy csak pay cut lesz belőle. Hivatalosan még mindig nincs cut, de jó esély van rá. Szerintem ez nem befolyásolja Crabtree jövőjét.SFGaben
nem, Crabz is a nagy pénzre fog menni

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
 www.49erswebzone.com/news/80217-chris-culliver-hot-commodity-free-agency/

hát szerintem itt búcsút is lehet inteni Cullynak.
legalább jöhetnek az ifjú titánok

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Steve cuttal nőttek Crab esélyei? Draft ide vagy oda a 35 éves Boldinon kívül nemigen marad épkézláb wr, azért ez így merész.JayB
Lehet, hogy csak pay cut lesz belőle. Hivatalosan még mindig nincs cut, de jó esély van rá. Szerintem ez nem befolyásolja Crabtree jövőjét.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Steve cuttal nőttek Crab esélyei? Draft ide vagy oda a 35 éves Boldinon kívül nemigen marad épkézláb wr, azért ez így merész.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
 twitter.com/NBCdianna/status/571705031336042498
Stevie cut
+6 millio helyHöri
sehol nem olvastam hogy confirmed?petey
Höri
Matt Maiocco was first to report that Johnson's future is uncertain, but a source told him Russini's report is false. That has since been followed up by reports from Ian Rapoport and Pro Football Talk. Rapoport tweeted that a pay cut "looms" for Johnson. PFT is reporting one source said the 49ers want Johnson to take a pay cut, and another source said the request had not yet been made.
 www.ninersnation.com/2015/2/28/8126379/conflicting-reports-about-stevie-johnsons-impending-status-with-the

de ja, szerintem is 99% hogy ennyi

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 twitter.com/NBCdianna/status/571705031336042498
Stevie cut
+6 millio helyHöri
sehol nem olvastam hogy confirmed?petey

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Stevie cut
+6 millio helyHöri
sehol nem olvastam hogy confirmed?

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Stevie cut
+6 millio hely

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
elolvasva Baalke interjúját, látja hogy kell valaki aki meg tudja nyújtani a pályát. én azt mondom tuti jó helyen ülünk, hogy akár Strong, White, Cooper,DGB, Parker ott legyen. ha kimegy mindegyik akkor megvan a luxus, hogy BPA-t húzzunk OL/DL/LB-be.
Feltrédelni nem kéne, max egy picit vissza ha olyan a helyzet.petey
Strong sztem nem alkalmas mélységi WR-nek, ő sokkal ink possession WR az én szemembenempty taxi
Szerintem Kaep-nek pont egy lyen Megatron szerű magas hosszúkezű ruganyos WR-re lenne szüksége.