NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Az igazi Gold Rush:


“I know the fans love me but I need to know if the management does but I'm going to love my fans no matter what... What should I do(?)”

És ez volt az utolsó post amit találtam Bonds nevű ami szurkertársunk tollából: 😊
York should be burned alive in his crappy stadium


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
a 49ers fan Tomi a "The Catch" meccsen 😊



#Respekt  twitter.com/49ers/status/566015859156451328/photo/1

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jim Harbaugh: “I didn’t leave the 49ers; I felt like the 49er hierarchy left me”
 blogs.mercurynews.com/kawakami/2015/02/13/jim-harbaugh-interview-transcript-didnt-leave-49ers-felt-like-49er-hierarchy-left/baggio
Na ezt oldottuk meg mi másképp reméljük mi járunk jól, de 49-rs se nagyon rosszul......dande
nyílt titok volt ez, dehát már a múlt. nem tudunk mit tenni 😊 voltak pro és kontra érvek Jimbo mellett, valakinek el kellett vinni a balhét az egész éves gyalázat miatt.petey
úgy néz ki beütött az uborkaszezon, kell valami hír is a combine és draft nem szolgáltat elég hírt ezek szerint.
több mint 9 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 433
Egy kis mock draft 😉

Norris (Rotoworld) : DL Arik Armstead
Dan Kadar (SB Nation) WR Kevin White
Rob Rang (CbsSport): WR DeVante Parker
Dane Brugler (CbsSport): DL Arik Armstead
Pat Kirwan (CbsSport): WR DeVante Parker
C.Davis (nfl.com): OL La'el Collins
L.Zierlein (nfl.com): DL Arik Armstead
B.Brooks (nfl.com): WR Kevin White
D.Jeremiah (nfl.com): DL Malcom Brown
Matt Miller (B/R): WR Jaelen Strong
drafttek.com: DL Alvin Dupree
walterfootball.com: WR Kevin White
Kilper (espn): WR Breshad Perriman
Galko (optimumscouting): WR Jaelen Strong

8 helyen WR a választás, 5 helyen D line, 1 pedig OL. Név szerint Kevin White (3), Arik Armstead (3), DeVante Parker (2) és Jaelen Strong (2) a legnépszerűbb.SFGaben
szerintem is WR lesz, bár mi is ugye nem az a szokványos csapat vagyunk 😀 AJJ, Balmer, Aldon, Ward...petey
Ward első körös választása meglepetés volt tavaly, legalábbis nekem biztosan.SFGaben
Bradley Roby pedig pont utána ment ki és mennyivel jobb szezonja volt... Most nem kéne a corner kérdésen agyalni, elég lenne Cox-t újraigazolni (vagy valamelyik friss CB-t kipróbálni) és maradna + 1 (értékes) kör a mostani drafton. Egyébként a tavalyi draft szerintem nem volt akkora tragédia, csak Ward és a 3 CB zavart.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Jim Harbaugh: “I didn’t leave the 49ers; I felt like the 49er hierarchy left me”
 blogs.mercurynews.com/kawakami/2015/02/13/jim-harbaugh-interview-transcript-didnt-leave-49ers-felt-like-49er-hierarchy-left/baggio
Na ezt oldottuk meg mi másképp reméljük mi járunk jól, de 49-rs se nagyon rosszul......dande
nyílt titok volt ez, dehát már a múlt. nem tudunk mit tenni 😊 voltak pro és kontra érvek Jimbo mellett, valakinek el kellett vinni a balhét az egész éves gyalázat miatt.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jim Harbaugh: “I didn’t leave the 49ers; I felt like the 49er hierarchy left me”
 blogs.mercurynews.com/kawakami/2015/02/13/jim-harbaugh-interview-transcript-didnt-leave-49ers-felt-like-49er-hierarchy-left/baggio
Na ezt oldottuk meg mi másképp reméljük mi járunk jól, de 49-rs se nagyon rosszul......
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 927 — no es importante
Jim Harbaugh: “I didn’t leave the 49ers; I felt like the 49er hierarchy left me”
 blogs.mercurynews.com/kawakami/2015/02/13/jim-harbaugh-interview-transcript-didnt-leave-49ers-felt-like-49er-hierarchy-left/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Egy kis mock draft 😉

Norris (Rotoworld) : DL Arik Armstead
Dan Kadar (SB Nation) WR Kevin White
Rob Rang (CbsSport): WR DeVante Parker
Dane Brugler (CbsSport): DL Arik Armstead
Pat Kirwan (CbsSport): WR DeVante Parker
C.Davis (nfl.com): OL La'el Collins
L.Zierlein (nfl.com): DL Arik Armstead
B.Brooks (nfl.com): WR Kevin White
D.Jeremiah (nfl.com): DL Malcom Brown
Matt Miller (B/R): WR Jaelen Strong
drafttek.com: DL Alvin Dupree
walterfootball.com: WR Kevin White
Kilper (espn): WR Breshad Perriman
Galko (optimumscouting): WR Jaelen Strong

8 helyen WR a választás, 5 helyen D line, 1 pedig OL. Név szerint Kevin White (3), Arik Armstead (3), DeVante Parker (2) és Jaelen Strong (2) a legnépszerűbb.SFGaben
szerintem is WR lesz, bár mi is ugye nem az a szokványos csapat vagyunk 😀 AJJ, Balmer, Aldon, Ward...petey
Ward első körös választása meglepetés volt tavaly, legalábbis nekem biztosan.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Egy kis mock draft 😉

Norris (Rotoworld) : DL Arik Armstead
Dan Kadar (SB Nation) WR Kevin White
Rob Rang (CbsSport): WR DeVante Parker
Dane Brugler (CbsSport): DL Arik Armstead
Pat Kirwan (CbsSport): WR DeVante Parker
C.Davis (nfl.com): OL La'el Collins
L.Zierlein (nfl.com): DL Arik Armstead
B.Brooks (nfl.com): WR Kevin White
D.Jeremiah (nfl.com): DL Malcom Brown
Matt Miller (B/R): WR Jaelen Strong
drafttek.com: DL Alvin Dupree
walterfootball.com: WR Kevin White
Kilper (espn): WR Breshad Perriman
Galko (optimumscouting): WR Jaelen Strong

8 helyen WR a választás, 5 helyen D line, 1 pedig OL. Név szerint Kevin White (3), Arik Armstead (3), DeVante Parker (2) és Jaelen Strong (2) a legnépszerűbb.SFGaben
szerintem is WR lesz, bár mi is ugye nem az a szokványos csapat vagyunk 😀 AJJ, Balmer, Aldon, Ward...

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Egy kis mock draft 😉

Norris (Rotoworld) : DL Arik Armstead
Dan Kadar (SB Nation) WR Kevin White
Rob Rang (CbsSport): WR DeVante Parker
Dane Brugler (CbsSport): DL Arik Armstead
Pat Kirwan (CbsSport): WR DeVante Parker
C.Davis (nfl.com): OL La'el Collins
L.Zierlein (nfl.com): DL Arik Armstead
B.Brooks (nfl.com): WR Kevin White
D.Jeremiah (nfl.com): DL Malcom Brown
Matt Miller (B/R): WR Jaelen Strong
drafttek.com: DL Alvin Dupree
walterfootball.com: WR Kevin White
Kilper (espn): WR Breshad Perriman
Galko (optimumscouting): WR Jaelen Strong

8 helyen WR a választás, 5 helyen D line, 1 pedig OL. Név szerint Kevin White (3), Arik Armstead (3), DeVante Parker (2) és Jaelen Strong (2) a legnépszerűbb.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.csnbayarea.com/49ers/justin-smith-regularly-visits-49ers-facility

remélem még 1 év benne vanpetey
Cowboy válasza el fogja dönteni merre indulunk FA piacon és a drafton. Lassan-lassan lehet a bejelentésre számítani, nyugodtabb lennék, ha maradna.SFGaben
Szerintem először ő is kivárt, most már gyűjti az infókat az új stábról és a csapatból is, hogy ki hogy tervezi. Ezeket az infókat csak egy nagyon jó számokkal rendelkező szerződés tudja majd elhomályosítani, ha netán olyat kapna. Mindenesetre akármikor is fogja abbahagyni, nekem hiányozni fog.Csiriba
Aktív szerződése van Cowboynak ami szép számokat tartalmaz, nem kell új szerződés. Nem ezen múlik.
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
 www.csnbayarea.com/49ers/justin-smith-regularly-visits-49ers-facility

remélem még 1 év benne vanpetey
Cowboy válasza el fogja dönteni merre indulunk FA piacon és a drafton. Lassan-lassan lehet a bejelentésre számítani, nyugodtabb lennék, ha maradna.SFGaben
Szerintem először ő is kivárt, most már gyűjti az infókat az új stábról és a csapatból is, hogy ki hogy tervezi. Ezeket az infókat csak egy nagyon jó számokkal rendelkező szerződés tudja majd elhomályosítani, ha netán olyat kapna. Mindenesetre akármikor is fogja abbahagyni, nekem hiányozni fog.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 www.csnbayarea.com/49ers/justin-smith-regularly-visits-49ers-facility

remélem még 1 év benne vanpetey
Cowboy válasza el fogja dönteni merre indulunk FA piacon és a drafton. Lassan-lassan lehet a bejelentésre számítani, nyugodtabb lennék, ha maradna.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
 www.csnbayarea.com/49ers/justin-smith-regularly-visits-49ers-facility

remélem még 1 év benne van

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
szerintem annyira nem volt tragikus a secondary teljesítménye, pláne a sérülések után. mi ugye Fangio alatt leginkább a 4 emberes rusht noymattuk és az LB-k pedig visszamentek zónázni. a gond inkább ott volt, ha a rusht megfogták és volt ideje az irányítónak.
szerintem nem rossz a DB sor, persze nem elit, de nem is kell, ha Mangini alatt agresszívabb sémák lesznek akkor az felhúzza a hátsó alakzatot is. én elégedett vagyok velük, persze mindig van hely javulni.
meglátjuk mit hoz a FA.petey
úgy meg főleg nem volt nehéz megfogni hogy Bowman Willis páros passz ellen rutinból többet megoldott zonázásnál mint Borland pl. na ott számított a magasság különbség de talán inkább a tapasztalat, Borland megy mint a pittbull de néha rosszul méri fel a play-t és elmozdul korábban mint kéne, gondolom ez majd a rutintól jobb lesz. Culliver marad szerintem, de a többiek közül senki sem pótolhatatlan. Culli nagyon jó munkát végzett.Josszi
Ha tavaly Brown és Rogers után idén elmegy Cully és Cox is, akkor két egymást követő évben cserélődne ki a két starter corner. :-/ Marad Brock, D.Jonson, Acker, Reaser és Ward. DB posztra mindenképp fog kelleni még mélység. Kíváncsi leszek, hogy hosszabbít-e valamelyikük, vagy draftról jön valaki, esetleg FA piacról.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Quinton Patton és Bruce Ellington is kaphat több esélyt a bizonyításra. Szerintem több van bennük, mint amit eddig mutattak.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Ha draft első körében DL embert hozunk, akkor szerintem benne van a pakliban egy letrade és második körben jöhet WR. Devin Smith-t (Ohio State) emlegetik mostanában ő 4,40 körül fut 40 yardon.
Én egy magasabb, erősebb elkapónak jobban örülnék pl. Stronghe7edik
Ha draft első körében DL embert hozunk, akkor szerintem benne van a pakliban egy letrade és második körben jöhet WR. Devin Smith-t (Ohio State) emlegetik mostanában ő 4,40 körül fut 40 yardon.
Én egy magasabb, erősebb elkapónak jobban örülnék pl. Stronghe7edik
White vagy Strong nekem mindegy 😊 vagy Parker, esetleg ha Cooper az ölünkbe hullik nem fogok rinyálni 😀

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Érdekesen várom miket léptek, mert Fangio miatt sanszos, hogy 1-2 játékosotok hozzánk kerül. Brooks jó pénzért jó lenne (30 éves) tehát szerintem relative jó áron elhozható ha cutoljátok. És szerintem a Culliver, Cox párosból is valaki célpont lesz, de még Iupatin se lepődnék meg... Bár érte nagyobb zsét kell letenni... Emelett még Cabtreet is szóbahozták velünk, de én neki annyira nem örülnék, inkább egy gyors mélységi célpontot preferálnék...Tomcsik
Nektek aztán minek Crabtree?he7edik
lehet Skuta is ott fog kikötni ha nem tartjuk meg, amit sajnálnék. Starter pénzt fog kérni, mert Aldon helyében azért egy nagyon szolid szezont hozott. Lemonier meg nem sok jót mutatott. szóval itt sem látok nagy esélyt hogy aláírna.

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Dawsont megtartanam, azert a PO-ban lathattuk, hogy szukseg van minosegi rugokra.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Érdekesen várom miket léptek, mert Fangio miatt sanszos, hogy 1-2 játékosotok hozzánk kerül. Brooks jó pénzért jó lenne (30 éves) tehát szerintem relative jó áron elhozható ha cutoljátok. És szerintem a Culliver, Cox párosból is valaki célpont lesz, de még Iupatin se lepődnék meg... Bár érte nagyobb zsét kell letenni... Emelett még Cabtreet is szóbahozták velünk, de én neki annyira nem örülnék, inkább egy gyors mélységi célpontot preferálnék...Tomcsik
Nektek aztán minek Crabtree?


több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Egyenlőre így néz ki. 49ers.com oldalról szedtem össze.

Jim Tomsula - Head Coach
Geep Chryst - Offensive Coordinator
Eric Mangini - Defensive Coordinator
Jason Tarver - Senior Defensive Assistant/Linebackers
Tom Rathman - Running Backs
Tony Sparano - Tight Ends
Thomas McGaughey, Jr. - Special Teams Coordinator
Steve Logan - Quarterbacks
Chris Foerster - Offensive Line
Eric Wolford - Assistant Offensive Line
Scott Brown - Defensive Line
Tim Lewis - Secondary
Adam Henry - Wide Receivers
Ronald Curry - Wide Receivers
Clancy Pendergast - Linebackers
Richard Hightower - Special Teams Assistant
Aubrayo Franklin - Defensive Assistant
Ejiro Evero - Defensive Assistant
Mick Lombardi - Defensive Assistant
D.J. Boldin - Offensive Assistant
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ha draft első körében DL embert hozunk, akkor szerintem benne van a pakliban egy letrade és második körben jöhet WR. Devin Smith-t (Ohio State) emlegetik mostanában ő 4,40 körül fut 40 yardon.
Én egy magasabb, erősebb elkapónak jobban örülnék pl. Strong


több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
szerintem annyira nem volt tragikus a secondary teljesítménye, pláne a sérülések után. mi ugye Fangio alatt leginkább a 4 emberes rusht noymattuk és az LB-k pedig visszamentek zónázni. a gond inkább ott volt, ha a rusht megfogták és volt ideje az irányítónak.
szerintem nem rossz a DB sor, persze nem elit, de nem is kell, ha Mangini alatt agresszívabb sémák lesznek akkor az felhúzza a hátsó alakzatot is. én elégedett vagyok velük, persze mindig van hely javulni.
meglátjuk mit hoz a FA.petey
úgy meg főleg nem volt nehéz megfogni hogy Bowman Willis páros passz ellen rutinból többet megoldott zonázásnál mint Borland pl. na ott számított a magasság különbség de talán inkább a tapasztalat, Borland megy mint a pittbull de néha rosszul méri fel a play-t és elmozdul korábban mint kéne, gondolom ez majd a rutintól jobb lesz. Culliver marad szerintem, de a többiek közül senki sem pótolhatatlan. Culli nagyon jó munkát végzett.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Érdekesen várom miket léptek, mert Fangio miatt sanszos, hogy 1-2 játékosotok hozzánk kerül. Brooks jó pénzért jó lenne (30 éves) tehát szerintem relative jó áron elhozható ha cutoljátok. És szerintem a Culliver, Cox párosból is valaki célpont lesz, de még Iupatin se lepődnék meg... Bár érte nagyobb zsét kell letenni... Emelett még Cabtreet is szóbahozták velünk, de én neki annyira nem örülnék, inkább egy gyors mélységi célpontot preferálnék...

több mint 9 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 433
Crabtree és Iupati szerintem menni fognak. Utóbbinak nem lesz sok pénz adva, a nem annyira jó cap helyzet miatt. Mondjuk ezen lehet változtatni: Aldon, Vernon, Steve Johnson szerződését remélem újra tárgyalják, mert teljesítmény-érték szempontjából nevetségesen sokat keresnek és Dawson is 4 milliót fog keresni (szintén rengeteg). Ha szerintetek a Brooks cut is segítség, akkor az is jó megoldás, (személyes kedvencem) Borland amúgy is ott lesz 😊. Gore már nem kiegyensúlyozott, de ha olcsón aláírna, akkor maradhat (Hyde buldózer, de eszetlenül fut). A secondary nekem se tűnt vészesnek (vagy Cox vagy Culliver maradhatna is nem horribilis áron), annál inkább az offense. A passz egyáltalán nem ment, WR biztosan kell majd a draftról. Saját koncepció: Aldon, Vernon újratárgyalni, Steve Johnson, Brooks cut, Gore 1-2 évre apróért aláír + Cox vagy Culliver is. Draft: White (WR), AJ Cann vagy Tre Jackson (OG), Trey Flowers hátha vagy Preston Smith (DE), Ty Montgomery (WR), CB és itt jöhet Nick Marshall (Auburn QB), DT és CB vagy falember. Ha Ifo a sérülése miatt 2. vagy 3. körig lemenne, akkor őt draftolnám és akkor WR, CB, OG, DE, WR. Jövőre jobb lehet az RB-CB class.