NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Iupatit mindenképpen meg kell tartani, egy G-ot is nehéz lesz találni..piacon se nagyon van minőség és drafton is elfogják kapkodni előttünk a jókat.
Crabtree-t viszont én nem tartanám meg lesz minőség a posztján a fa-n és drafton is számunkragaborik
Szerintem nem fogunk belemenni árversenybe. Ha Iuapati-val nem sikerül megegyezni, akkor ott van mögötte Brandon Thomas. Bár én is szeretném, hogy maradjon, posztján az egyik legjobb.SFGaben
Oké, hogy ott van Thomas, de még aligha van készen, láttuk idén, hogy milyen ha nincs meg a Staley-Iupati-Kilgore-Boone-Davis fal egészségesen jó formában. J.Martin, Looney, M.Martin egyaránt nem hozta azt amit szerettünk volna, és Kilgore sem az a hihetetlen tapasztalt játékos még. Továbbá ne felejtsük Boone kétes helyzetét. Pedig OL nélkül se futás, se passz nem lesz. Ha ezt vesszük figyelembe Iupatiért a sok pénz sem lesz drága, ha kiesik egy ilyen láncszem, komoly gondok lesznek. Lehet Kilgore átmegy G-nek, de azzal szerintem mindenki egyetért, hogy a Staley-Kilgore(Thomas)-M.Martin-Boone(Looney)-A.Davis(J.Martin) fal, halovány lesz nagy valószínűséggel.Alabama Niners
Kilgore rendben van Centernek. csóri MM mikor bement, akkor Boone hívta a védelmi sémát. dehát itt lesz a TC, majd meglátjuk ki tudja-e ütni Kilgore-t Martin. Looney backupnak tökéletes, annyira nem volt rettenet.
az OL idén 7 különböző emberből állt, nem volt kohézió. ha tudjuk a kezdőt, akkor talán elég lesz az offseason összecsiszolódni.
Iupatit nem látom hogy tudnánk kifizetni vezéráldozat nélkül. sajnos menni fog.
ugyanúgy a DB sor is kérdéses. Cully 75% hogy megy, Cox is több, mint valószínű.
viszont itt kíváncsi vagyok Ackerre és Reaserre(Sean Taylor kuzinja), akik ígéretes fiatal DB-k, Dontae Johnsonnal együtt.
szóval lesznek fájdalmas döntések, de fiatalítani kell és bemenni a sapka alá a következő évekre. ez ilyen biznisz.
VD cut?petey
A CB-k már évek óta a legproblémásabb csapatrész, Cully nem váltotta meg a világot, Cox csinált pár szemrevaló dolgot, viszont nem több középszerű játékosnál. Azt nem értem, hogy miért nem erősítettünk ide az évek során?
Brock-nak volt egy jó éve, a következőben pedig sérült volt folyamatosan, és róla sem mondhatjuk, hogy klasszis. Ward hát...nem kápráztatott el eddig, D. Johnson mutatott biztató jeleket, de semmi több.Acker meg Reaser még a jövő.
Mivel a pass rush várhatóan visszaesik a DL lecserélődése miatt, nagyobb lesz a nyomás a CB-ken.
Lynch és Aldon bármennyire is jók tudnak lenni, kell eléjük a jó DL munka, anélkül nem tudnak kellő nyomást gyakorolni.
Amennyiben VD cut, akkor a TE playek mehetnek a kukába, Vance harmatos és más épkézláb játékos nincs.
Az egyetlen hibátlan csapatrész az LB sor, ott meg szinte klasszis túlkínálattal küszködünk, persze, ha nincs sérüléshullám.Alabama Niners
Ha D. Johnson tovább tud fejlődni akkor szerintem lehet belőle egy jó cornerback, magasságából adódóan főleg a pálya szélén használható. Cully szerintem éves szinten összességében megbízhatóbb formát hozott, mint Cox.
Nekem Vernon Davis-nál az a fő gondom, hogy nem tudom, hogy ez csak egy rosszul sikerült szezon volt sérülés és kihagyott TC miatt, vagy már elvesztette a motivációját a játék iránt. Akármelyik verzió is a helytálló, az biztos, hogy a 7 milliós éves fizetéssel erősen túl van fizetve. S. Johnson-nal hasonló a helyzet, biztos át fogják dolgozni a 6 milkás fizetését.
Ha draft első körében DL embert hozunk, akkor szerintem benne van a pakliban egy letrade és második körben jöhet WR. Devin Smith-t (Ohio State) emlegetik mostanában ő 4,40 körül fut 40 yardon.SFGaben
szerintem annyira nem volt tragikus a secondary teljesítménye, pláne a sérülések után. mi ugye Fangio alatt leginkább a 4 emberes rusht noymattuk és az LB-k pedig visszamentek zónázni. a gond inkább ott volt, ha a rusht megfogták és volt ideje az irányítónak.
szerintem nem rossz a DB sor, persze nem elit, de nem is kell, ha Mangini alatt agresszívabb sémák lesznek akkor az felhúzza a hátsó alakzatot is. én elégedett vagyok velük, persze mindig van hely javulni.
meglátjuk mit hoz a FA.

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Iupatit mindenképpen meg kell tartani, egy G-ot is nehéz lesz találni..piacon se nagyon van minőség és drafton is elfogják kapkodni előttünk a jókat.
Crabtree-t viszont én nem tartanám meg lesz minőség a posztján a fa-n és drafton is számunkragaborik
Szerintem nem fogunk belemenni árversenybe. Ha Iuapati-val nem sikerül megegyezni, akkor ott van mögötte Brandon Thomas. Bár én is szeretném, hogy maradjon, posztján az egyik legjobb.SFGaben
Oké, hogy ott van Thomas, de még aligha van készen, láttuk idén, hogy milyen ha nincs meg a Staley-Iupati-Kilgore-Boone-Davis fal egészségesen jó formában. J.Martin, Looney, M.Martin egyaránt nem hozta azt amit szerettünk volna, és Kilgore sem az a hihetetlen tapasztalt játékos még. Továbbá ne felejtsük Boone kétes helyzetét. Pedig OL nélkül se futás, se passz nem lesz. Ha ezt vesszük figyelembe Iupatiért a sok pénz sem lesz drága, ha kiesik egy ilyen láncszem, komoly gondok lesznek. Lehet Kilgore átmegy G-nek, de azzal szerintem mindenki egyetért, hogy a Staley-Kilgore(Thomas)-M.Martin-Boone(Looney)-A.Davis(J.Martin) fal, halovány lesz nagy valószínűséggel.Alabama Niners
Kilgore rendben van Centernek. csóri MM mikor bement, akkor Boone hívta a védelmi sémát. dehát itt lesz a TC, majd meglátjuk ki tudja-e ütni Kilgore-t Martin. Looney backupnak tökéletes, annyira nem volt rettenet.
az OL idén 7 különböző emberből állt, nem volt kohézió. ha tudjuk a kezdőt, akkor talán elég lesz az offseason összecsiszolódni.
Iupatit nem látom hogy tudnánk kifizetni vezéráldozat nélkül. sajnos menni fog.
ugyanúgy a DB sor is kérdéses. Cully 75% hogy megy, Cox is több, mint valószínű.
viszont itt kíváncsi vagyok Ackerre és Reaserre(Sean Taylor kuzinja), akik ígéretes fiatal DB-k, Dontae Johnsonnal együtt.
szóval lesznek fájdalmas döntések, de fiatalítani kell és bemenni a sapka alá a következő évekre. ez ilyen biznisz.
VD cut?petey
A CB-k már évek óta a legproblémásabb csapatrész, Cully nem váltotta meg a világot, Cox csinált pár szemrevaló dolgot, viszont nem több középszerű játékosnál. Azt nem értem, hogy miért nem erősítettünk ide az évek során?
Brock-nak volt egy jó éve, a következőben pedig sérült volt folyamatosan, és róla sem mondhatjuk, hogy klasszis. Ward hát...nem kápráztatott el eddig, D. Johnson mutatott biztató jeleket, de semmi több.Acker meg Reaser még a jövő.
Mivel a pass rush várhatóan visszaesik a DL lecserélődése miatt, nagyobb lesz a nyomás a CB-ken.
Lynch és Aldon bármennyire is jók tudnak lenni, kell eléjük a jó DL munka, anélkül nem tudnak kellő nyomást gyakorolni.
Amennyiben VD cut, akkor a TE playek mehetnek a kukába, Vance harmatos és más épkézláb játékos nincs.
Az egyetlen hibátlan csapatrész az LB sor, ott meg szinte klasszis túlkínálattal küszködünk, persze, ha nincs sérüléshullám.Alabama Niners
Ha D. Johnson tovább tud fejlődni akkor szerintem lehet belőle egy jó cornerback, magasságából adódóan főleg a pálya szélén használható. Cully szerintem éves szinten összességében megbízhatóbb formát hozott, mint Cox.
Nekem Vernon Davis-nál az a fő gondom, hogy nem tudom, hogy ez csak egy rosszul sikerült szezon volt sérülés és kihagyott TC miatt, vagy már elvesztette a motivációját a játék iránt. Akármelyik verzió is a helytálló, az biztos, hogy a 7 milliós éves fizetéssel erősen túl van fizetve. S. Johnson-nal hasonló a helyzet, biztos át fogják dolgozni a 6 milkás fizetését.
Ha draft első körében DL embert hozunk, akkor szerintem benne van a pakliban egy letrade és második körben jöhet WR. Devin Smith-t (Ohio State) emlegetik mostanában ő 4,40 körül fut 40 yardon.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Iupatit mindenképpen meg kell tartani, egy G-ot is nehéz lesz találni..piacon se nagyon van minőség és drafton is elfogják kapkodni előttünk a jókat.
Crabtree-t viszont én nem tartanám meg lesz minőség a posztján a fa-n és drafton is számunkragaborik
Szerintem nem fogunk belemenni árversenybe. Ha Iuapati-val nem sikerül megegyezni, akkor ott van mögötte Brandon Thomas. Bár én is szeretném, hogy maradjon, posztján az egyik legjobb.SFGaben
Oké, hogy ott van Thomas, de még aligha van készen, láttuk idén, hogy milyen ha nincs meg a Staley-Iupati-Kilgore-Boone-Davis fal egészségesen jó formában. J.Martin, Looney, M.Martin egyaránt nem hozta azt amit szerettünk volna, és Kilgore sem az a hihetetlen tapasztalt játékos még. Továbbá ne felejtsük Boone kétes helyzetét. Pedig OL nélkül se futás, se passz nem lesz. Ha ezt vesszük figyelembe Iupatiért a sok pénz sem lesz drága, ha kiesik egy ilyen láncszem, komoly gondok lesznek. Lehet Kilgore átmegy G-nek, de azzal szerintem mindenki egyetért, hogy a Staley-Kilgore(Thomas)-M.Martin-Boone(Looney)-A.Davis(J.Martin) fal, halovány lesz nagy valószínűséggel.Alabama Niners
Kilgore rendben van Centernek. csóri MM mikor bement, akkor Boone hívta a védelmi sémát. dehát itt lesz a TC, majd meglátjuk ki tudja-e ütni Kilgore-t Martin. Looney backupnak tökéletes, annyira nem volt rettenet.
az OL idén 7 különböző emberből állt, nem volt kohézió. ha tudjuk a kezdőt, akkor talán elég lesz az offseason összecsiszolódni.
Iupatit nem látom hogy tudnánk kifizetni vezéráldozat nélkül. sajnos menni fog.
ugyanúgy a DB sor is kérdéses. Cully 75% hogy megy, Cox is több, mint valószínű.
viszont itt kíváncsi vagyok Ackerre és Reaserre(Sean Taylor kuzinja), akik ígéretes fiatal DB-k, Dontae Johnsonnal együtt.
szóval lesznek fájdalmas döntések, de fiatalítani kell és bemenni a sapka alá a következő évekre. ez ilyen biznisz.
VD cut?petey
A CB-k már évek óta a legproblémásabb csapatrész, Cully nem váltotta meg a világot, Cox csinált pár szemrevaló dolgot, viszont nem több középszerű játékosnál. Azt nem értem, hogy miért nem erősítettünk ide az évek során?
Brock-nak volt egy jó éve, a következőben pedig sérült volt folyamatosan, és róla sem mondhatjuk, hogy klasszis. Ward hát...nem kápráztatott el eddig, D. Johnson mutatott biztató jeleket, de semmi több.Acker meg Reaser még a jövő.
Mivel a pass rush várhatóan visszaesik a DL lecserélődése miatt, nagyobb lesz a nyomás a CB-ken.
Lynch és Aldon bármennyire is jók tudnak lenni, kell eléjük a jó DL munka, anélkül nem tudnak kellő nyomást gyakorolni.
Amennyiben VD cut, akkor a TE playek mehetnek a kukába, Vance harmatos és más épkézláb játékos nincs.
Az egyetlen hibátlan csapatrész az LB sor, ott meg szinte klasszis túlkínálattal küszködünk, persze, ha nincs sérüléshullám.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Az LSU elkapóinak edzője, Adam Henry az új WR coach. 2012 óta dolgozott a Tigers-nél, előtt nem találjátok ki melyik profi csapat alkalmazta: | Oakland | baggio
Csempiönsip

amúgy ha ODB-t és Landryt kinevelte talán itt is sikerül valami 😊

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 927 — no es importante
Az LSU elkapóinak edzője, Adam Henry az új WR coach. 2012 óta dolgozott a Tigers-nél, előtt nem találjátok ki melyik profi csapat alkalmazta: | Oakland |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Iupatit mindenképpen meg kell tartani, egy G-ot is nehéz lesz találni..piacon se nagyon van minőség és drafton is elfogják kapkodni előttünk a jókat.
Crabtree-t viszont én nem tartanám meg lesz minőség a posztján a fa-n és drafton is számunkragaborik
Szerintem nem fogunk belemenni árversenybe. Ha Iuapati-val nem sikerül megegyezni, akkor ott van mögötte Brandon Thomas. Bár én is szeretném, hogy maradjon, posztján az egyik legjobb.SFGaben
Oké, hogy ott van Thomas, de még aligha van készen, láttuk idén, hogy milyen ha nincs meg a Staley-Iupati-Kilgore-Boone-Davis fal egészségesen jó formában. J.Martin, Looney, M.Martin egyaránt nem hozta azt amit szerettünk volna, és Kilgore sem az a hihetetlen tapasztalt játékos még. Továbbá ne felejtsük Boone kétes helyzetét. Pedig OL nélkül se futás, se passz nem lesz. Ha ezt vesszük figyelembe Iupatiért a sok pénz sem lesz drága, ha kiesik egy ilyen láncszem, komoly gondok lesznek. Lehet Kilgore átmegy G-nek, de azzal szerintem mindenki egyetért, hogy a Staley-Kilgore(Thomas)-M.Martin-Boone(Looney)-A.Davis(J.Martin) fal, halovány lesz nagy valószínűséggel.Alabama Niners
Kilgore rendben van Centernek. csóri MM mikor bement, akkor Boone hívta a védelmi sémát. dehát itt lesz a TC, majd meglátjuk ki tudja-e ütni Kilgore-t Martin. Looney backupnak tökéletes, annyira nem volt rettenet.
az OL idén 7 különböző emberből állt, nem volt kohézió. ha tudjuk a kezdőt, akkor talán elég lesz az offseason összecsiszolódni.
Iupatit nem látom hogy tudnánk kifizetni vezéráldozat nélkül. sajnos menni fog.
ugyanúgy a DB sor is kérdéses. Cully 75% hogy megy, Cox is több, mint valószínű.
viszont itt kíváncsi vagyok Ackerre és Reaserre(Sean Taylor kuzinja), akik ígéretes fiatal DB-k, Dontae Johnsonnal együtt.
szóval lesznek fájdalmas döntések, de fiatalítani kell és bemenni a sapka alá a következő évekre. ez ilyen biznisz.
VD cut?

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Iupatit mindenképpen meg kell tartani, egy G-ot is nehéz lesz találni..piacon se nagyon van minőség és drafton is elfogják kapkodni előttünk a jókat.
Crabtree-t viszont én nem tartanám meg lesz minőség a posztján a fa-n és drafton is számunkragaborik
Szerintem nem fogunk belemenni árversenybe. Ha Iuapati-val nem sikerül megegyezni, akkor ott van mögötte Brandon Thomas. Bár én is szeretném, hogy maradjon, posztján az egyik legjobb.SFGaben
Oké, hogy ott van Thomas, de még aligha van készen, láttuk idén, hogy milyen ha nincs meg a Staley-Iupati-Kilgore-Boone-Davis fal egészségesen jó formában. J.Martin, Looney, M.Martin egyaránt nem hozta azt amit szerettünk volna, és Kilgore sem az a hihetetlen tapasztalt játékos még. Továbbá ne felejtsük Boone kétes helyzetét. Pedig OL nélkül se futás, se passz nem lesz. Ha ezt vesszük figyelembe Iupatiért a sok pénz sem lesz drága, ha kiesik egy ilyen láncszem, komoly gondok lesznek. Lehet Kilgore átmegy G-nek, de azzal szerintem mindenki egyetért, hogy a Staley-Kilgore(Thomas)-M.Martin-Boone(Looney)-A.Davis(J.Martin) fal, halovány lesz nagy valószínűséggel.Alabama Niners
Egyetértünk 😉 Iupati 4,6 milliót vitt el 2014-ben. Szerintem valahol 7 millió/év környékén van az értéke. Kérdés, ajánlana-e valaki még e fölé. Jelenleg Jahri Evans-é (NO) a top fizetés guard poszton 8,1 m/év fizetéssel.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Iupatit mindenképpen meg kell tartani, egy G-ot is nehéz lesz találni..piacon se nagyon van minőség és drafton is elfogják kapkodni előttünk a jókat.
Crabtree-t viszont én nem tartanám meg lesz minőség a posztján a fa-n és drafton is számunkragaborik
Szerintem nem fogunk belemenni árversenybe. Ha Iuapati-val nem sikerül megegyezni, akkor ott van mögötte Brandon Thomas. Bár én is szeretném, hogy maradjon, posztján az egyik legjobb.SFGaben
Oké, hogy ott van Thomas, de még aligha van készen, láttuk idén, hogy milyen ha nincs meg a Staley-Iupati-Kilgore-Boone-Davis fal egészségesen jó formában. J.Martin, Looney, M.Martin egyaránt nem hozta azt amit szerettünk volna, és Kilgore sem az a hihetetlen tapasztalt játékos még. Továbbá ne felejtsük Boone kétes helyzetét. Pedig OL nélkül se futás, se passz nem lesz. Ha ezt vesszük figyelembe Iupatiért a sok pénz sem lesz drága, ha kiesik egy ilyen láncszem, komoly gondok lesznek. Lehet Kilgore átmegy G-nek, de azzal szerintem mindenki egyetért, hogy a Staley-Kilgore(Thomas)-M.Martin-Boone(Looney)-A.Davis(J.Martin) fal, halovány lesz nagy valószínűséggel.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Iupatit mindenképpen meg kell tartani, egy G-ot is nehéz lesz találni..piacon se nagyon van minőség és drafton is elfogják kapkodni előttünk a jókat.
Crabtree-t viszont én nem tartanám meg lesz minőség a posztján a fa-n és drafton is számunkragaborik
Szerintem nem fogunk belemenni árversenybe. Ha Iuapati-val nem sikerül megegyezni, akkor ott van mögötte Brandon Thomas. Bár én is szeretném, hogy maradjon, posztján az egyik legjobb.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Willis-Bowman duó ikonok a csapatnál. a bérezésük reális kb 8M/év, Brooks ugyanezen az áron van, cutolva lesz, Aldon 9,2M-n van a +1 év opció lehívása miatt, ezt át lesz dolgozva, szerintem valahol 4-5M között megáll max, ez mindjárt 10-11M cap hely, mert Brooksnál lesz dead money. Lynch, Borland, Lemonier bagóért vannak.
Amennyiben Gore mégsem maradna, akkor sem hiszem, hogy első körben futót kellene draftolni, itt van Hyde, ugyanaz mint Gore, mellé Hunter elegendő lenne. Mindazonáltal bízom benne, hogy Gore marad legalább még 1-2 évet.
Iupatit én megtartanám, lehet sokba kerülne, de létszükséglet a jó fal, a mostani szezonban mélyen tudása alatt teljesített, aligha fordulna elő még egyszer.
Crabtree-t is tartanám, reális pénzen mindenképpen, idén nagyon nem volt kerek vele valami, viszont ne felejtsük, hogy Kaep-el nagyon jó az összjátékuk.
Első körben elkapót draftolnék, hogy kit abba most nem mennék bele, mert fel kell hozzam magam ezen a téren, csak Amari Coopert ismerem 😀, mondjuk a csillagos eget is odaadnám érte. Vegyük alapul csak Julio Jones-t eléggé bejött a Falconsnak, és Cooper sokkal jobb számokat hozott mint Julio. Kár, hogy elmegy a TOP5-ben.
Ami kelleni fog még az első körökben DE, CB, és az OL-be.Alabama Niners
Iupatinak és Crabtreenek intsetek búcsút. egyiket sem tudjuk megtartani. LG-ben ott lesz Thomas, meglátjuk mit tud majd.
Brooks is megy. valószínű Dahl is cut. kérdés Sztivi Johnsonnal is mi lesz. nála is bejátszik a sok pénz. Dawnson szintúgy.
Jonathan Martin is mehet.
pár szerződés újrastruktúrálásával nem lehetetlen ~30M alá menni.

több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Iupatit mindenképpen meg kell tartani, egy G-ot is nehéz lesz találni..piacon se nagyon van minőség és drafton is elfogják kapkodni előttünk a jókat.
Crabtree-t viszont én nem tartanám meg lesz minőség a posztján a fa-n és drafton is számunkra

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Willis-Bowman duó ikonok a csapatnál. a bérezésük reális kb 8M/év, Brooks ugyanezen az áron van, cutolva lesz, Aldon 9,2M-n van a +1 év opció lehívása miatt, ezt át lesz dolgozva, szerintem valahol 4-5M között megáll max, ez mindjárt 10-11M cap hely, mert Brooksnál lesz dead money. Lynch, Borland, Lemonier bagóért vannak.
Amennyiben Gore mégsem maradna, akkor sem hiszem, hogy első körben futót kellene draftolni, itt van Hyde, ugyanaz mint Gore, mellé Hunter elegendő lenne. Mindazonáltal bízom benne, hogy Gore marad legalább még 1-2 évet.
Iupatit én megtartanám, lehet sokba kerülne, de létszükséglet a jó fal, a mostani szezonban mélyen tudása alatt teljesített, aligha fordulna elő még egyszer.
Crabtree-t is tartanám, reális pénzen mindenképpen, idén nagyon nem volt kerek vele valami, viszont ne felejtsük, hogy Kaep-el nagyon jó az összjátékuk.
Első körben elkapót draftolnék, hogy kit abba most nem mennék bele, mert fel kell hozzam magam ezen a téren, csak Amari Coopert ismerem 😀, mondjuk a csillagos eget is odaadnám érte. Vegyük alapul csak Julio Jones-t eléggé bejött a Falconsnak, és Cooper sokkal jobb számokat hozott mint Julio. Kár, hogy elmegy a TOP5-ben.
Ami kelleni fog még az első körökben DE, CB, és az OL-be.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Aldon szerintem bele fog menni, a szerződés módosításba. Lynch feltörekvő, belőle bármi lehet. Brooks meg már jóval túl van a karrierje fénypontján. Igaz meghatározó személy a #D-ben ő is, de mint ahogy mondtam már, túl van a legjobbján.
ui: Jó kép lett szerintem.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Az LB-k visznek kurva sokat..Jó megértem hogy Willis, meg Bowman,Borland stbstb..De akkor is..Ez rengeteg..
Szerintem ezt nem fogják így hagyni..Valami olyat fognak csinálni, aminek az lesz a vége hogy lázadni fog mindenki, köpdösni..Érzem hogy itt valami nagyon nem lesz oké.:/Coolearie
Brooksot szerintem cutolják, így felszabadul sok pénz, plusz felléphet a helyére Lynch. Olyan nincs hogy Willist és Bowmant kirakjákpetey
Így van, Brooks menni fog szerintem is, illetve Aldon Smith szerződését fogják átstruktúrálni. Craig Dahl és Jonathan Martin távozására is jó esély van.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Az LB-k visznek kurva sokat..Jó megértem hogy Willis, meg Bowman,Borland stbstb..De akkor is..Ez rengeteg..
Szerintem ezt nem fogják így hagyni..Valami olyat fognak csinálni, aminek az lesz a vége hogy lázadni fog mindenki, köpdösni..Érzem hogy itt valami nagyon nem lesz oké.:/Coolearie
Brooksot szerintem cutolják, így felszabadul sok pénz, plusz felléphet a helyére Lynch. Olyan nincs hogy Willist és Bowmant kirakjákpetey
Igaz 30 éves, de ha jó áron jönne szívesen látnám nállunk. Fangio ismeri is szóval ez reális Igazolás lehet ha cutoljátok

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Az LB-k visznek kurva sokat..Jó megértem hogy Willis, meg Bowman,Borland stbstb..De akkor is..Ez rengeteg..
Szerintem ezt nem fogják így hagyni..Valami olyat fognak csinálni, aminek az lesz a vége hogy lázadni fog mindenki, köpdösni..Érzem hogy itt valami nagyon nem lesz oké.:/Coolearie
Brooksot szerintem cutolják, így felszabadul sok pénz, plusz felléphet a helyére Lynch. Olyan nincs hogy Willist és Bowmant kirakják

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Az LB-k visznek kurva sokat..Jó megértem hogy Willis, meg Bowman,Borland stbstb..De akkor is..Ez rengeteg..
Szerintem ezt nem fogják így hagyni..Valami olyat fognak csinálni, aminek az lesz a vége hogy lázadni fog mindenki, köpdösni..Érzem hogy itt valami nagyon nem lesz oké.:/
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
nálam gore sorsán múlik az első kör, mert kicsit felértékelődhet a poszt.. amennyiben megy melvin gordon 1.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
szóval, vitaindítóként, ki milyen sorrendet képzel el a drafton, hova húzzunk?
részemről:
1, WR /White, Strong
2, DL / DE/OLB Armstead, NT Shelton, T. Williams
3, CB/RB CB Trae Waynes, PJ Williams. RB Gurley, Gordon
4, OL OG Mathias, Kouandjiopetey
Majdnem egyetértek 😊
1. WR DeVante Parker, White, Green-Beckham
2. DE Armstead, Mario Edwards Jr
3. OG Tre Jackson, Mathias
4. CB Darby, Shaw
5. RB Karlos Williams, Jeremy Langford
6. TE O'Leary, Jesse James
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
szóval, vitaindítóként, ki milyen sorrendet képzel el a drafton, hova húzzunk?
részemről:
1, WR /White, Strong
2, DL / DE/OLB Armstead, NT Shelton, T. Williams
3, CB/RB CB Trae Waynes, PJ Williams. RB Gurley, Gordon
4, OL OG Mathias, Kouandjio

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
lesznek fájdalmas döntések, nem állunk jól sapkahelyzetben. nem is lesz túl nagy FA mozgásunkpetey
 overthecap.com/49ers-2015-salary-cap-outlook/
lehet számolgatni 😀 jó elemzés szerintem, van benne "szentségtörés" is

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Hernandez után szabadon😀ThundersNFL
Azért a védőügyvéd is megér egy misét. Igazi troll 😀

GO JETS!!!
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Hernandez után szabadon😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
sittes tapasztalat? 😛

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Majd kicsit leeresztjük a labdákat, hogy Kaep-nek jobban menjen a passzolás. Brady-nek bevált biztosan neki is be fog.