NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Nem a vereség a legfájóbb,hanem Bowman sérülése,remélem jövőre/valamikor vissza tud térni és továbbra is képes lesz magas szinten játszani!Kap meg az egész csapat még fiatal,a nagy kérdés,hogy miként tudják az elmúlt 2 évet feldolgozni,mert két ilyen kudarc egymás után azért emberes adag.Colin remélem idén is kihasználja az offseasont,mert bőven van még benne potenciál,csak sajnos pont a Hóksz a kriptonitja.Jó kis első év volt ez számomra.Köszöntem!csrnyei
fogunk még örülni együtt 😀
Bowman épüljön fel.. és tudjon még játszani

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Sajnálom, a kezünkben volt, de most sem tudtuk megcsinálni. Ahogy elnéztem ma a Denvert, nem sok keresni valónk lett volna ellenük ezzel a secondary-vel. Jövőre nem szeretném itt látni sem Rogerst, sem Whitnert, nem ütik meg még a közepes szintet sem, ma Reid sem hozta amit tud. Az utolsó negyedben akkor dölt el, amikor td-t csináltak negyedikre...utána teljesen szétestünk. Remélem Romant elviszi valamelyik csapat hc-nek, mert vele jövőre még idáig sem fogunk jutni. Soha rosszabb idényt! GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Gary21 New England Patriots 230
Szép volt srácok, SB mellett drukkoljunk Bowmannak, jövőre pedig megint jövünk legalább idáig!

Rossz amúgy leírni, de a Q4-es két INT és egy fumble megpecsételte a sorsunkat 😕
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Szép volt fiúk! Fun szezon volt, jövőre ismét nekifutunk!

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Hatalmas meccs volt, nagyot küzdött mindkét oldal. Bowmant nagyon sajnálom, épüljön fel és minél hamarabb gyógyuljon meg. Fel a fejjel srácok!

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Nem a vereség a legfájóbb,hanem Bowman sérülése,remélem jövőre/valamikor vissza tud térni és továbbra is képes lesz magas szinten játszani!Kap meg az egész csapat még fiatal,a nagy kérdés,hogy miként tudják az elmúlt 2 évet feldolgozni,mert két ilyen kudarc egymás után azért emberes adag.Colin remélem idén is kihasználja az offseasont,mert bőven van még benne potenciál,csak sajnos pont a Hóksz a kriptonitja.Jó kis első év volt ez számomra.Köszöntem!
több mint 10 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
El is felejtettem. Gyógyulj meg Bowman minél előbb.

@KJuraszik
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Grat srácok, nagyon nagy csapatotok van... remélem Bowman hamar felépül.

Remélem az NFC West-et méltóképpen tudjuk majd képviselni.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Cár San Francisco 49ers 39
Sajnálom, de biztonsági játékkel nem lehet hozni minden meccset, ami pedig nem biztonsági abban benne van a hibapont.....
több mint 10 éve
Cár San Francisco 49ers 39
Eddig jól alakul a meccs képe, folyamatos nyomás van a hazaiakon, 5lettelenül játszanak, illetve ha a másik oldalról nézzük, ennyit engednek nekik, ez nagyon biztató a közeljövőre nézve, de még nem dőlök hátra a Relax fotelben, mert nincs még nálam a nyugta amivel dicsérhetem a napot........
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Megmaradt mind a 3 TO-k,megsüvegelendő!
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Eddig jó, de nagyon kemény 2 félidő lesz. Ha Wilsonnak lesz ideje passzolni, nagy szarban leszünk, mert hátul megint nem vagyunk toppon... 😊 GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
atyavilag, hogy gazolt at a broncos a pats-en.. mar most nem tudom, hogy merjem-e nezni a meccsunket 😕Vegita
ne félj! gyere nézd drukkolj!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Cár San Francisco 49ers 39
Érdekes én azt éreztem, hogy az egész sorozatból a Sajtfejűek elleni meccsen áll vagy bukik a szezon, ott benne volt a bukó és akkor kudarc.... de ha az megvan akkor.......
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
attol, ahogy az elmult 2 alkalommal jatszottunk seattle-ben. de nem baj, megnezem, csak azert is 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
atyavilag, hogy gazolt at a broncos a pats-en.. mar most nem tudom, hogy merjem-e nezni a meccsunket 😕Vegita
simán, mitől félsz? én a GB/CAR meccs előtt paráztam mint állat. de a mostani meccs előtt érdekes nem...ki érti.

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
atyavilag, hogy gazolt at a broncos a pats-en.. mar most nem tudom, hogy merjem-e nezni a meccsunket 😕

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Cár San Francisco 49ers 39
Jó gondolat, amit Petey írt, én ezt fogom csinálni, max. negyedenként vagy félidőben és a végén egy rövid szösszenet, és kész.....
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Szerintetek a srác kinek drukkol ma este?😀
diverdoc
jajj 😀 mondjuk itt legalább kinő a haj, nem úgy mint a Hawks SB tetkónál ha bukó lesz 😛petey
majd átvarratja a számokat max 😀
na megyek befestem a macskát én is..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Szerintetek a srác kinek drukkol ma este?😀
diverdoc
jajj 😀 mondjuk itt legalább kinő a haj, nem úgy mint a Hawks SB tetkónál ha bukó lesz 😛

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szerintetek a srác kinek drukkol ma este?😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Amúgy nálad gúnyosabb és lekezelőbb tagot nehéz találni ezen a fórumon. Fucu írásában semmi ilyen nem volt, míg a te "akkor töröld bzmeg" típusú hsz-eidet elég nehéz komolyan venni.

Szerintem most ti vagytok a jobb csapat, minden működik, a Seattle ellen lehet futni ( bár KJ visszatér, ez azért jelentős ), de ők valószínűleg nem lesznek olyan agyatlanok, mint a Carolina. A hazai pálya sem bevehetetlen, az Arizona megcsinálta, és a mi szedett-vedett védelmünk ellen sem tudtak igazán sok pontot felrakni, sőt most még Harvin sem lesz ( ellenünk sem sokat játszott, de a Bush-hitből lett 15 yard és FG, meg volt egy nagy elkapása még, abból is pontok születtek ).

Hiába vagytok ti a vendégek, ez nálam most 50-50%, egy-egy villanás, labdaszerzés, elrontott punt, nagy visszahordás, 53-ról kihagyott FG dönthet.Tocy
köszönöm a visszajelzést a stílusomról, igazán leköteleztél vele..
a személyeskedéseket a továbbiakban PM-ben ha lehet, köszönöm!

50-50-el egyetértek de ma felénk fog billenni az érme!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Én a vártnál simább győzelmet,egy jó Macklemore halftime showt és rengeteg az eredménykövetőben gyűlülködő arcot várok ma estére.Mindenkinek jó szórakozást!😊
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater

go Niners!