San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
És ott van még Kyle Williams és Manningham is. Az a kérdés, Alex mennyire tudta túl tenni magát a legutóbbi produkción...red6t6
Remélem friss marad majd az élmény, mondjuk ezen a DL-unk segíthet sokat. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
És ott van még Kyle Williams és Manningham is. Az a kérdés, Alex mennyire tudta túl tenni magát a legutóbbi produkción...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Arra kíváncsi lennék, ha ti lennétek a 49ers OC, ti mit csinálnátok ellenünk? Ugye ott van Gore, de mi jól védekezünk futás ellen. Vagy passzolnátok? De ki fog? 😛 Illetve nektek nincs Welker-etek. Jó, van Davis, nagy spíler, de egyedül kevés lehet. Crabtreet meg Sherminátor leveszi. Nyugi, csak keresem én is a lyukat a védelmünkön. 😀Medvepapa
Bevetjük az öreg Mosst 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Arra kíváncsi lennék, ha ti lennétek a 49ers OC, ti mit csinálnátok ellenünk? Ugye ott van Gore, de mi jól védekezünk futás ellen. Vagy passzolnátok? De ki fog? 😛 Illetve nektek nincs Welker-etek. Jó, van Davis, nagy spíler, de egyedül kevés lehet. Crabtreet meg Sherminátor leveszi. Nyugi, csak keresem én is a lyukat a védelmünkön. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Üdv Candlestick, jövünk! 😀Medvepapa
és mentek is egy kiadós csoportterápiára utána 😀 petey
Azt mondod nem tudjuk majd kezelni a W-t? 😛Medvepapa
Igazából a W azért nem tenne jót nektek mert hamis álmokba ringatnátok tőle magatok 😛


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Üdv Candlestick, jövünk! 😀Medvepapa
és mentek is egy kiadós csoportterápiára utána 😀 petey
Azt mondod nem tudjuk majd kezelni a W-t? 😛Medvepapa
hát nem...jaaa hogy szerinted a TI W-teket 😛

különben is mit trollkodsz itt? 😉 ha ééérted 😀petey
Azt hittem itt (is) közkedvelt vagyok... 😀Medvepapa
nyugi, te VIP vagy 😀

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Üdv Candlestick, jövünk! 😀Medvepapa
és mentek is egy kiadós csoportterápiára utána 😀 petey
Azt mondod nem tudjuk majd kezelni a W-t? 😛Medvepapa
hát nem...jaaa hogy szerinted a TI W-teket 😛

különben is mit trollkodsz itt? 😉 ha ééérted 😀petey
Azt hittem itt (is) közkedvelt vagyok... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Üdv Candlestick, jövünk! 😀Medvepapa
és mentek is egy kiadós csoportterápiára utána 😀 petey
Azt mondod nem tudjuk majd kezelni a W-t? 😛Medvepapa
hát nem...jaaa hogy szerinted a TI W-teket 😛

különben is mit trollkodsz itt? 😉 ha ééérted 😀

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Üdv Candlestick, jövünk! 😀Medvepapa
és mentek is egy kiadós csoportterápiára utána 😀 petey
Azt mondod nem tudjuk majd kezelni a W-t? 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Üdv Candlestick, jövünk! 😀Medvepapa
és mentek is egy kiadós csoportterápiára utána 😀

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Üdv Candlestick, jövünk! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
csütörtökön nem számítok pontzuhatagra, bár ha a srácok most feltüzelik magukat mint a Vikes ellen az jót tenne a megtépázott szurkolói lelkeknek 😉
petey
Hát azért remélem annál jobban. Azért az a Vikes elleni meccs nem az aranypillanatokban lesz megörökítve.diverdoc
bocs, Vikes meccs UTÁN. Úgy tényleg ne játsszunk 😀

HIszem hogy most nyomunk egy statement meccset.

-futtassuk a labdát
-érjünk oda Wilsonhoz
-ne rakjuk be Kaepet, max tetemes vezetésnél
-szolid D
-TD-ket kell szerezni, nem FG-t

erre mind képesek vagyunk, és otthon leszünk.
bring on the Hawks!

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
csütörtökön nem számítok pontzuhatagra, bár ha a srácok most feltüzelik magukat mint a Vikes ellen az jót tenne a megtépázott szurkolói lelkeknek 😉
petey
Hát azért remélem annál jobban. Azért az a Vikes elleni meccs nem az aranypillanatokban lesz megörökítve.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
ami számomra nem volt világos az az, hogy ha Alex bekerült egy ritmusba, akkor miért kell berakni Kaepet? csinálnak egy false startot és jön vissza Alex. wtf. mikor passzoltunk mint az őrület már sejtettem gáz lesz. aztán futottunk, ment az is, erre visszaálltunk passzra. azt hiszem elég nyilvánvaló, ha nem futunk kikapunk.

ez van, szar meccsek becsúsznak. a 2. vereség volt, legtöbbször ilyenkor már vége volt nekünk a szezonnak.
kis pozitívumot, Harbs 2. éve.
úgy néz ki Staley nem lesz csütörtökön. gondolom Boone lesz a LT, mikor bejött Joe helyett nem volt röccenés hogy kiesett.
érdekes dolgok történnek az idén NFL-ben. 😊

csütörtökön nem számítok pontzuhatagra, bár ha a srácok most feltüzelik magukat mint a Vikes ellen az jót tenne a megtépázott szurkolói lelkeknek 😉

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hát bakker ha nem értek oda Elihoz persze, hogy szétdobál, amikor meg elfárad a védelem Bradshaw szétfut.
Van úgy hogy beüt a szar csak ez idén már kétszer beütött.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Azt értem, hogy a playek miatt voltak, ennyit azért én is vágok, de azért az nyilvánvaló, hogy mindkettőjüknek kívülről kell fújnia az egész playbookot. Tehát ha vesztünk öt yardot, majd futunk, akkor tudja már hand offolni azt a labdát Kaep is, nem? Elég hülyén nézett ki, hogy feljött, false start, majd bejött Alex...
Persze, nincs világ vége, fogunk még sok meccset nyerni, csak kezeljük helyén a dolgokat. Attól például, hogy a Cards és a Hawks is megverte a Patset, nem gondolom, hogy az tuti W nekünk is. Nagyon meg fogunk szerintem szenvedni a Pats és a Skins ellen is. Mindkét csapatban egy jó kezű QB van, és a passzolással idén is nagyon zavarba lehet hozni minket. És ugye ott van még a Saints is, akik azért nem lesznek végig ilyen gyengék. Idén nem olyan átütő a pass rush, mint tavaly volt. Justin Smith-re mindig két ember jut, nem nagyon ér oda a qb-hoz, és Aldon sem domborított eddig túl nagyot. Tegnap is látszott, hogy ahogy jöttek a hosszú passzok, néztünk, mint a moziban. Amíg ezen nem tudunk javítani, már pedig úgy néz ki ezzel az állománnyal nem fogunk, addig nincsenek SB-s álmaim. Alakul a csapat, de reálisan ez még nem a mi évünk. Persze történnek lehetetlennek hitt dolgok is ebben a sportban (pld. a tavalyi Giants SB győzelem 9-7 után), ettől szép a dolog. Okozzunk meglepetést mi is! GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Az a baj, hogy nagy a felhajtás, túlérétkelnek minket. Mi meg elhisszük. Érdekes volt látni, hogy a passerréting alapján Alex a Nr1 in NFL 😊. A 2-3 meccsenkénti büdös nagy betli mutatja, hogy mennyire nem vagyunk azért annyira elől. Hozunk jó meccseket, nagy gyözelmeket. Giantsttől ki szabad kapni, ezzel nagy gond nincs. A rohadt overrated hurráoptimuzmust kellene elfelejteni. Majd a saját csopi meccsek lesznek az igazán mérvadóak, meglátjuk mit nyomunk a Cards, Hóksz, Rams ellen.
Kaep snapjei szerintem is taktikai részek, baromság a tanácstalanságra írni. Én egyébként többet játszatnám, főleg olyan meccseken amin látszik, hogy Alex franchise int rekordot akar dönteni.
Sepukut ne kövessünk el, de ne is az legyen a szlogen, hogy mi vagyunk az első számú SB esélyes csapat.
Verjük meg a csopi ellenfeleket és akkor sztem a reálisan elvárható cél elérve


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az Alex-Kaep csereberélések a playek miatt voltak, vannak amik Kaep-re vannak írva, evidens akkor nem Alex van fent. Ricsi meg Sanyi ezt nem értette tegnap a közvetítés alatt, nem kapkodás, tanácstalanság az oka hanem taktika. Igaz tegnap nem jöttek be ezek, viszont az előző 2 meccsen nagyokat alakítot Kaep ilyen playekből. Ez egy olyan meccs volt amikor nekünk semmi sem sikerült, kb mint a Bills-nek egy hete ellenünk. Nem aggódom, igaz a playhívások nagyon langyosak voltak, a Harbó faktor nem volt meg tegnap. Az a lényeg, hogy a következő kettő meccsen mit alkotunk, az sokat fog számítani a végelszámolásnál.
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Sztem tényleg Top3 csapat vagytok, csak lehet h mi is 😊 Nem kell olyan messzemenő következtetéseket levonni ebből a vereségből. Ha jön még 1-2 egymás után akkor igen, de addig felesleges. Nekünk most minden összejött, de ez nyilván messze volt a realitástól. Ilyenkor a vesztes csapat szurkolója persze hajlamos túldramatizálni a helyzetet (én is így szoktam😊, de reálisan én nem látom, h gond lenne nálatok. Kíváncsi leszek mondjuk, h a Seahwaks ellen mire mentek az sokkal meghatározóbb meccs nektek mint ez volt. (ahogy nekünk is a Redskins elleni)
Fel a fejjel 😊Szesze
Ne érts félre, nem vagyok elkeseredve. Nekünk tavaly majdnem minden összejött, már a szezon előtt is arra gondoltam, nem tudjuk idén megismételni a 13-3-at, ezért azzal nincs bajom, hogy kikapunk, de ne így. Ki lehet kapni, úgy is, hogy mutatunk valamit. Tegnap ez hiányzott, meg az lepett meg, hogy Harbaugh-ék sem tudtak a helyzettel mit kezdeni. Nem lesz rossz szezonunk, de akkor jön el a mi időnk, ha a secondaryt is rendbe rakják. Ha Alex is sorozatban hozná azt a teljesítményt, amit ezek szerint tud, akkor még qb sem kéne, de így...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Olyan, mintha a fejekben nem lenne rend. A "szagsajtó" azt verte a fejünkbe, hogy benne vagyunk a top3-ba, jönnek is az eredmények, és elhisszük, hogy elég felmenni a pályára. Tegnap is az első két drive, még csak-csak elment (bár az is elég nyögvenyelősen, de ott legalább volt egy 3/4 3rd down arány), de utána jött az "ezek bántanak minket, mit csináljunk" fíling, és ezzel egész meccsen nem tudtunk mit kezdeni. A szünet után sajnos ott folytatódott, ahol abba hagytuk. Az egész meccsen azt éreztem, hogy a tehetetlenség jellemezte az egész csapatot az edzői stábot is beleértve. A secondary félelmetesen gyenge. Alex már-már elhitette velem, hogy idén odaver, de tegnap a régi arcát mutatta ő is, igaz a play hívások is elég kaotikusnak tűntek. Jó példa erre, hogy Alex dobott végre egy jót, erre a következő playben feljön Kaep, aki viszont a false start után lemegy, és visszajön Alex, majd futunk... olyan kapkodás jellege volt az egésznek, nem átgondolt reakció a Giants játékára. Egyetértek abban, hogy taktikában magasan felülmúltak bennünket. Remélem minél hamarabb magunkhoz térünk, lehetőleg már csütörtökre.red6t6
Sztem tényleg Top3 csapat vagytok, csak lehet h mi is 😊 Nem kell olyan messzemenő következtetéseket levonni ebből a vereségből. Ha jön még 1-2 egymás után akkor igen, de addig felesleges. Nekünk most minden összejött, de ez nyilván messze volt a realitástól. Ilyenkor a vesztes csapat szurkolója persze hajlamos túldramatizálni a helyzetet (én is így szoktam😊, de reálisan én nem látom, h gond lenne nálatok. Kíváncsi leszek mondjuk, h a Seahwaks ellen mire mentek az sokkal meghatározóbb meccs nektek mint ez volt. (ahogy nekünk is a Redskins elleni)
Fel a fejjel 😊
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Olyan, mintha a fejekben nem lenne rend. A "szagsajtó" azt verte a fejünkbe, hogy benne vagyunk a top3-ba, jönnek is az eredmények, és elhisszük, hogy elég felmenni a pályára. Tegnap is az első két drive, még csak-csak elment (bár az is elég nyögvenyelősen, de ott legalább volt egy 3/4 3rd down arány), de utána jött az "ezek bántanak minket, mit csináljunk" fíling, és ezzel egész meccsen nem tudtunk mit kezdeni. A szünet után sajnos ott folytatódott, ahol abba hagytuk. Az egész meccsen azt éreztem, hogy a tehetetlenség jellemezte az egész csapatot az edzői stábot is beleértve. A secondary félelmetesen gyenge. Alex már-már elhitette velem, hogy idén odaver, de tegnap a régi arcát mutatta ő is, igaz a play hívások is elég kaotikusnak tűntek. Jó példa erre, hogy Alex dobott végre egy jót, erre a következő playben feljön Kaep, aki viszont a false start után lemegy, és visszajön Alex, majd futunk... olyan kapkodás jellege volt az egésznek, nem átgondolt reakció a Giants játékára. Egyetértek abban, hogy taktikában magasan felülmúltak bennünket. Remélem minél hamarabb magunkhoz térünk, lehetőleg már csütörtökre.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
no mindegy, nincs idő sebeket nyalogatni, csütörtökön első csoportrangadó, a kemény Hags D ellen. vérfürdő lesz, de ha a srácok picit átérzik a súlyát a tegnapi napnak akkor olyan lesz mint a Jets ellen remélem. aztán MNF Cards ellen, szintén horzsolós, de ezt a kettőt nyerni kell, mert kemény a divízió mint a vidia.petey
Csendben hozzáteszem, ha ezt a kettőt elvesztitek, akkor a csoportgyőzelemért is vért kell izzadni, nem hogy a seed#1-ért. Ez a vereség a Giants ellen belefért volna, a Vikes elleni W nagyon hiányozhat, főleg ha a Falcons nem teszi meg azt a szívességet, hogy kikap "must win" meccseken.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Lehet rossz napja bárkinek ez benne van, de én egy dolgot nem értek. Asszem 4&15-re nekimennek az ellen 35-jénél, erre Smith odadobja a line of scrimmagenél szaladgáló elkapónak..... ez mi a faszom? Abból hogy lesz 1st down? Legalább bassza be az endzonebe.gabokocka
én sok dolgot nem értettem tegnap.

ugyanez volt a Vikings meccsen, futunk mint állat, erre átállunk passzra. 40/15 passz-futás. ez csak egy dolog, a Giants tegnap olyan gameplannel rukkolt elő hogy szerintem bárkit cipóra vertek volna ezzel a teljesítménnyel. persze sokat nem segített az sem hogy balfaszok voltak ST, Off. Pass Def terén...a Giants edzői stáb oktatott minket. ezért gáz hogy ahogy kikaptunk, mint Berni írta. Ha egy tisztességes adok-kapok meccsen, aláírom de így, eh.

no mindegy, nincs idő sebeket nyalogatni, csütörtökön első csoportrangadó, a kemény Hags D ellen. vérfürdő lesz, de ha a srácok picit átérzik a súlyát a tegnapi napnak akkor olyan lesz mint a Jets ellen remélem. aztán MNF Cards ellen, szintén horzsolós, de ezt a kettőt nyerni kell, mert kemény a divízió mint a vidia.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Lehet rossz napja bárkinek ez benne van, de én egy dolgot nem értek. Asszem 4&15-re nekimennek az ellen 35-jénél, erre Smith odadobja a line of scrimmagenél szaladgáló elkapónak..... ez mi a faszom? Abból hogy lesz 1st down? Legalább bassza be az endzonebe.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 549 — !SuPeR6BoWL!
Nem tudok mit mondani... 😕 49ersfan
azért nincs világ vége, a vereség ezért benne volt, persze nem ilyen játékkal, 4-2ön vagyunk, köv két meccsen sok múlikGábor
Nekem ez világvége... És nem azért mert kikaptunk, hanem azért AHOGY! És mert pont a Giants ellen zakóztunk ekkorát...
49ersfan
Még mindig jobb ilyenkor zakózni mint az NFC PO-ban vagy a Super Bowlban 2x is ....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018