San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Nah jól van srácok... megyek, megpróbálom kialudni ezt a meccset(?)...
Cép álmokat... Sziasztok!

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Nagyon szeretem a fiúkat, de most kék-zöldre tudnám őket verni... mind a 44 kg-mal... 😊49ersfan
Nyugi, rengeteg örömöt fognak még okozni! 😊red6t6
Tudom... 😊 végül is, ahhoz képest amikor beléjük szerettem... akkor egy meccset sem láttam amin nyertek 😊49ersfan
én akkor amikor legtöbbször nyertek 😀Gábor
😀

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Nagyon szeretem a fiúkat, de most kék-zöldre tudnám őket verni... mind a 44 kg-mal... 😊49ersfan
Nyugi, rengeteg örömöt fognak még okozni! 😊red6t6
Tudom... 😊 végül is, ahhoz képest amikor beléjük szerettem... akkor egy meccset sem láttam amin nyertek 😊49ersfan
én akkor amikor legtöbbször nyertek 😀

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Nagyon szeretem a fiúkat, de most kék-zöldre tudnám őket verni... mind a 44 kg-mal... 😊49ersfan
Nyugi, rengeteg örömöt fognak még okozni! 😊red6t6
Tudom... 😊 végül is, ahhoz képest amikor beléjük szerettem... akkor egy meccset sem láttam amin nyertek 😊

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Nagyon szeretem a fiúkat, de most kék-zöldre tudnám őket verni... mind a 44 kg-mal... 😊49ersfan
Nyugi, rengeteg örömöt fognak még okozni! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Nagyon szeretem a fiúkat, de most kék-zöldre tudnám őket verni... mind a 44 kg-mal... 😊

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Nem tudok mit mondani... 😕 49ersfan
azért nincs világ vége, a vereség ezért benne volt, persze nem ilyen játékkal, 4-2ön vagyunk, köv két meccsen sok múlikGábor
Nekem ez világvége... És nem azért mert kikaptunk, hanem azért AHOGY! És mert pont a Giants ellen zakóztunk ekkorát...

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Kellenek ezek a megalázó vereségek, mert nem tudjuk a helyén kezelni a könnyű győzelmeket. Sajnos számomra világossá vált, hogy idén nem tudunk fejben ott lenni, ahol tavaly voltunk. Bárkit meg tudunk verni, és bárkitől ki tudunk kapni. Most azt mondom, a 10-6-nak is örülnék a végén. red6t6
túl variáljuk a dolgokat, azt kellett volna játszani amit biztosan tudunk

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Kellenek ezek a megalázó vereségek, mert nem tudjuk a helyén kezelni a könnyű győzelmeket. Sajnos számomra világossá vált, hogy idén nem tudunk fejben ott lenni, ahol tavaly voltunk. Bárkit meg tudunk verni, és bárkitől ki tudunk kapni. Most azt mondom, a 10-6-nak is örülnék a végén.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Nem tudok mit mondani... 😕 49ersfan
azért nincs világ vége, a vereség ezért benne volt, persze nem ilyen játékkal, 4-2ön vagyunk, köv két meccsen sok múlik

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Nem tudok mit mondani... 😕

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
 49ersfan.blogspot.ie/2012/10/a-ket-szurkolotabor-eselylatolgatasa.html

Skacok, itt a 15 perc hírnév Nektek is! 😊 😊
Mindenkinek köszönöm a közreműködést! 😊 Csókok érte...49ersfan
Köszi Berni! 😀

A következő lépés most már, hogy promózd az oldalt, mondjuk Faragó Ricsiéknél meccs közben. 😀 (Amikor még megvolt a fb-os szurkolói oldalam, beírtam nekik közvetlenül a Giants elleni playoff meccs előtt, de hát b@sztak bemondani...) Petrosz
😀 ahham... híresek akartok lenni mi?? 😀 😛 amúgy viccet félretéve... tud valaki egy számot, vagy egy mailt?

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
 49ersfan.blogspot.ie/2012/10/a-ket-szurkolotabor-eselylatolgatasa.html

Skacok, itt a 15 perc hírnév Nektek is! 😊 😊
Mindenkinek köszönöm a közreműködést! 😊 Csókok érte...49ersfan
Köszi Berni! 😀

A következő lépés most már, hogy promózd az oldalt, mondjuk Faragó Ricsiéknél meccs közben. 😀 (Amikor még megvolt a fb-os szurkolói oldalam, beírtam nekik közvetlenül a Giants elleni playoff meccs előtt, de hát b@sztak bemondani...)

több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
"ezt én is így gondolom, és el is várom tőlük! Ezt a meccset vártam február óta... 😊"

Hihetetlen látni, hogy fejlődött a csapat az elmúlt években. Nemrég egy teljesen futásorientált csapat voltunk, Szamuráj idején igen konzervatív - amúgy nem is sok eredményre vezető - játékfelfogással, ma pedig úgy futunk ki a NYG ellen, hogy féelelmetes variációs mennyiségben és minőségben futunk, jól működik a WCO, és hihtetlen mélységi passzokkal is sokkolunk. Nem lehet könnyű ma ellenünk készülni. Nagyon remélem, ez ma egy 1st class ellenfél ellen is összeáll! GO 9ers!szaszia
Uhh ezt nagyon szépen összefoglaltad, megfogalmaztad... 😊 49ersfan
😊
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
"ezt én is így gondolom, és el is várom tőlük! Ezt a meccset vártam február óta... 😊"

Hihetetlen látni, hogy fejlődött a csapat az elmúlt években. Nemrég egy teljesen futásorientált csapat voltunk, Szamuráj idején igen konzervatív - amúgy nem is sok eredményre vezető - játékfelfogással, ma pedig úgy futunk ki a NYG ellen, hogy féelelmetes variációs mennyiségben és minőségben futunk, jól működik a WCO, és hihtetlen mélységi passzokkal is sokkolunk. Nem lehet könnyű ma ellenünk készülni. Nagyon remélem, ez ma egy 1st class ellenfél ellen is összeáll! GO 9ers!szaszia
Uhh ezt nagyon szépen összefoglaltad, megfogalmaztad... 😊

több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
"ezt én is így gondolom, és el is várom tőlük! Ezt a meccset vártam február óta... 😊"

Hihetetlen látni, hogy fejlődött a csapat az elmúlt években. Nemrég egy teljesen futásorientált csapat voltunk, Szamuráj idején igen konzervatív - amúgy nem is sok eredményre vezető - játékfelfogással, ma pedig úgy futunk ki a NYG ellen, hogy féelelmetes variációs mennyiségben és minőségben futunk, jól működik a WCO, és hihtetlen mélységi passzokkal is sokkolunk. Nem lehet könnyű ma ellenünk készülni. Nagyon remélem, ez ma egy 1st class ellenfél ellen is összeáll! GO 9ers!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
 49ersfan.blogspot.ie/2012/10/a-ket-szurkolotabor-eselylatolgatasa.html

Skacok, itt a 15 perc hírnév Nektek is! 😊 😊
Mindenkinek köszönöm a közreműködést! 😊 Csókok érte...49ersfan
Király... még én is befértem 😀silent7939
Hát hogy a fenébe ne... 😀 Sőt... még ki is rísz a többiek közül... 😀49ersfan
Hááát ez az 😀
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
 49ersfan.blogspot.ie/2012/10/a-ket-szurkolotabor-eselylatolgatasa.html

Skacok, itt a 15 perc hírnév Nektek is! 😊 😊
Mindenkinek köszönöm a közreműködést! 😊 Csókok érte...49ersfan
Király... még én is befértem 😀silent7939
Hát hogy a fenébe ne... 😀 Sőt... még ki is rísz a többiek közül... 😀

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
 49ersfan.blogspot.ie/2012/10/a-ket-szurkolotabor-eselylatolgatasa.html

Skacok, itt a 15 perc hírnév Nektek is! 😊 😊
Mindenkinek köszönöm a közreműködést! 😊 Csókok érte...49ersfan
Grat érte, komolyan elismeréssel olvasom! Amúgy ma este győzni fogunk. Mondhatnám, hogy érzem a csontjaimban, de inkább Hárbóóra szavazok, szerintem a tavalyi álmai szétzúzása miatt nagyon készül, készült, és nagyon meg akarja mutatni. Szerintem nagyon motivált 9ers csapatot fogunk ma este látni! Juhhé de várom már!szaszia
Köszönöm! 😊
Szerintem nagyon motivált 9ers csapatot fogunk ma este látni!
ezt én is így gondolom, és el is várom tőlük! Ezt a meccset vártam február óta... 😊

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
 49ersfan.blogspot.ie/2012/10/a-ket-szurkolotabor-eselylatolgatasa.html

Skacok, itt a 15 perc hírnév Nektek is! 😊 😊
Mindenkinek köszönöm a közreműködést! 😊 Csókok érte...49ersfan
Király... még én is befértem 😀
több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
 49ersfan.blogspot.ie/2012/10/a-ket-szurkolotabor-eselylatolgatasa.html

Skacok, itt a 15 perc hírnév Nektek is! 😊 😊
Mindenkinek köszönöm a közreműködést! 😊 Csókok érte...49ersfan
Grat érte, komolyan elismeréssel olvasom! Amúgy ma este győzni fogunk. Mondhatnám, hogy érzem a csontjaimban, de inkább Hárbóóra szavazok, szerintem a tavalyi álmai szétzúzása miatt nagyon készül, készült, és nagyon meg akarja mutatni. Szerintem nagyon motivált 9ers csapatot fogunk ma este látni! Juhhé de várom már!
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
 49ersfan.blogspot.ie/2012/10/a-ket-szurkolotabor-eselylatolgatasa.html

Skacok, itt a 15 perc hírnév Nektek is! 😊 😊
Mindenkinek köszönöm a közreműködést! 😊 Csókok érte...

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Petrosz, megkérdezhetem mit vársz a ma esti meccstől? 😛49ersfan
Nem nekem szólt de azért belepofázok 😀
Nagy zakót 😀silent7939
Nem tudtam, hogy itt vagy! 😀 És természetesen a Te véleménye is érdekel... De ez komoly? 😮 Kifejtenéd? 😛49ersfan
Isten ments 😀 Csak petey-t akarom felhergelni 😀
Szerintem azon fog múlni hogy Eli milyen napot fog ki. Ha jó napja van akkor szorulni fog a hurok és egy zúzós szoros meccset játszotok. Ha szar napja lesz akkor simán hozzátok.silent7939
Ezer szerencséd hogy mi nem ilyen virtuális keménygyerekek vagyunk, mint páran a Hags topikban 😉

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Váltottam magazinra úgy már barátságosabb, de jó a classic, sidebar is.
Igen, szerintem is jó a magazin is, meg a sidebr is(a classic az nem jön be), egyetlen problémám van vele, hogy nem látszik egy kicsit sem a háttér és így nagyon snassz... :/ 49ersfan
És ha fejlécbe tennéd a képet? Akkor mindig lehetne látni. De ne kérdezd, hogy kell. 😊Petrosz
Már próbáltam, de dinamikus ézetnél nem engedte... vagy án vagyok iszonyat béna, vagy még ezt a funkciót nem tudja az oldal, (most lettek bevezetve ezek a dinamikus nézetek nem olyan régen)mert én ha 100 féle képpen nem próbáltam meg, akkor sehogy és nem sikerült... 😕

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Váltottam magazinra úgy már barátságosabb, de jó a classic, sidebar is.
Igen, szerintem is jó a magazin is, meg a sidebr is(a classic az nem jön be), egyetlen problémám van vele, hogy nem látszik egy kicsit sem a háttér és így nagyon snassz... :/ 49ersfan
És ha fejlécbe tennéd a képet? Akkor mindig lehetne látni. De ne kérdezd, hogy kell. 😊