San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Jó öreg Moss hogy muzsikál illetve Aldon Smith?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Ma 22:00-tól SF@Denver tessék nézni(igen silent te is 😀)

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
jó hír:
An MRI on Sunday revealed that 49ers running back Brandon Jacobs did not sustain any significant structural damage to his left knee, a league source confirmed.
Jacobs sent out a few, positive-sounding Tweets on Sunday, including this one that apparently reacted to his MRI results: “Good Good Good.”

azt hogy mennyit hagy ki, nem közölték.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
ezt vártam 😊 mármint nem a sérüléseket, hanem a Texans rohamokat. tavaly is így nyomták, akkor is katasztrófálisan nyomtuk. ha nincs tavaly a sérüléshullámuk, simán SB esélyesek lettek volna. szimpi csapat.
azért látszott Mosst nem a mély labdákkal nyomta Jim, eléggé alap offenz volt. D semmi sallang, szokásos elit szint.
LMJ rendben lesz, Maiocco twitter: LaMichael James (left ankle) says he is not going to miss any practices. Hard to believe, but he should be back soon.
a hírek szerint Jacobs is rendben lesz, nem sérült sem a szalag, sem a porc. kis időt kihagy, de biztosat az MRI mond.

Bakhtiari úgy néz ki feltornázza magát a rosterra. a pss rush miatt ne aggódj, nem volt ALdon Smith és sok blitz. meg aztán preseasonban nem igazán nyomják a defenzív stuntokat.
Bowman és Willis vicc nélkül az NFL legjobb ILB párosa.
Jövő héten Manning 😊

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Na ez könnyen feledhető meccs volt...
Nekem továbbra sem volt meggyőzőbb Tolzien, mint Johnson. Kaep sem volt az igazi, Alexet meg ütötték, nem volt túl sok ideje gondolkodni, ellenben nálunk zéró pass rush... elég gáz lesz ez így, ha Aldon nélkül ennyire gyengén nyomjuk. Schaub időnként úgy állt a zsebben, mintha várna valakit, aki nem jön... Túl sokat nem passzoltunk, inkább a futás ment. Meg is sérült James és Jacobs is. James sérülése talán nem annyira komoly. A secondary továbbra is elég gyengusz.
Ami megállapítható, hogy a Texans második sora erősebb a miénknél.
Voltak azért jó pillanatok is, Moss elkapásai (volt mondjuk egy droppja, amiből lehetett volna TD), Johnson passza Jenkinsnek, Willis és Bakhtiari szerelései.
A visszahordott TD-nél benéztek egy kurva nagy holdingot, majd a következő playekben itéltek ellenünk rögtön kettőt...
Gyökér dolognak tartom egy előkészületi meccsen letérdelni az utolsó két percet...ennyi.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Sajnálom Jacobs sérülését, hiányozni fog...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
ha a ma esti meccs olyan lesz, mint tavaly akkor a Texans jönni fog mint állat 😊 főleg Boone vs. Cushing

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ma Texans elleni meccs.
Nate Byham-et elengedte a klub, sajno snem tudott felépülni a tavalyi ACL sérülése után. sajnálom, az egyik legjobb blokkoló TE volt 2 éve a drafton. helyette vagy Reuland vagy Dobbs lesz a TE.
petey
Dobbs akkor most már inkább TE-ként szerepel nálatok, vagy tolja DE-ként is?
Mondjuk nfl.com szerint megnőtt a nyáron 😀
Height: 6-6
Eddig ez volt wikin, meg draftscouton is
Height: 6 ft 2 in (1.88 m)Wyatt
😀 6-2 lesz az
szerintem DE lesz, egyes szituknál jön be mint TE esetleg. azt írják elég atlétikus lenne oda is.petey
Értem, köszi 😊

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
ma Texans elleni meccs.
Nate Byham-et elengedte a klub, sajno snem tudott felépülni a tavalyi ACL sérülése után. sajnálom, az egyik legjobb blokkoló TE volt 2 éve a drafton. helyette vagy Reuland vagy Dobbs lesz a TE.
petey
Dobbs akkor most már inkább TE-ként szerepel nálatok, vagy tolja DE-ként is?
Mondjuk nfl.com szerint megnőtt a nyáron 😀
Height: 6-6
Eddig ez volt wikin, meg draftscouton is
Height: 6 ft 2 in (1.88 m)Wyatt
😀 6-2 lesz az
szerintem DE lesz, egyes szituknál jön be mint TE esetleg. azt írják elég atlétikus lenne oda is.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ma Texans elleni meccs.
Nate Byham-et elengedte a klub, sajno snem tudott felépülni a tavalyi ACL sérülése után. sajnálom, az egyik legjobb blokkoló TE volt 2 éve a drafton. helyette vagy Reuland vagy Dobbs lesz a TE.
petey
Dobbs akkor most már inkább TE-ként szerepel nálatok, vagy tolja DE-ként is?
Mondjuk nfl.com szerint megnőtt a nyáron 😀
Height: 6-6
Eddig ez volt wikin, meg draftscouton is
Height: 6 ft 2 in (1.88 m)

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
ma Texans elleni meccs.
Nate Byham-et elengedte a klub, sajno snem tudott felépülni a tavalyi ACL sérülése után. sajnálom, az egyik legjobb blokkoló TE volt 2 éve a drafton. helyette vagy Reuland vagy Dobbs lesz a TE.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
igen, Owusu és Palmer(dropja ellenére) alkotott jót zs kategóriában.
Kaeptől én is többet várok passzolás terén, az amit odanyomott AJJ-nek szép volt, a passz és elkapás is.

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Owusu jól elugrasztotta kétszer a védőjét, jaj ha azok az agyrázkódások nem lettek volna...
Nekem Keap nem tetszett. Oké voltegy nagy futása read option-ból, de a passzai nem voltak jók és még mindig sidearm dobál. Tolzien viszont nekem is jónak tűnt, beledobta a három ember közé is pontosan.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Aldon Smith sérüléséről tudtok valamit? doka
csípősérülés. azt mondta Harbaugh, hogy rendben lesz (mi mást mondhatott volna).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Aldon Smith sérüléséről tudtok valamit?
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Pedig jó volt a passz def. az elején az a Ponder hosszú passz amit benyeltünk, eléggé félreértette egymást Rogers és Goldson. szerintem arra számított Rogers hogy ott lesz a topon Dashon. a TE játékot nyeltük, azt remélem javítjuk.
Rock Cartwright fasza lesz futónak, jó igazolás volt.
Tolzien szerintem nagyon faszán játszott, nem volt betojva. JJ kicsit mintha idegesen nyomta volna.
Bruce Miller hozta a szokásos büntető FB játékát, ment is a BRUUUUUCCCEE 😀
Brandon Jacobs egy állat, 4 és 1-re átment ahogy kell, volt egy nagyon szép Offtackle futása is, mint régen a GIantsban.
Védelemben DE Demarcus Dobbs és OLB Bahktiari emelkedett ki a cserék közül. a 2. és 3. soros védelmünk is elég jó. ja és Justin Smith nem is játszott.
Egyszóval nagyon jó volt amit láttam.
ja igen: felpattantam a Tolzien bandwagonra 😊

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
na megvolt az első erőfelmérő, egyelőre annyi hogy a kezdő Off. simán hozta az első drive-ot TD-vel. A kezdő D meg csöppet mintha aludtak volna, ébresztőnk jó volt. A csere D is hasít. Ami biztos hogy Boobie Dixon valszeg cut lesz nemsokára.petey
Igen, egész jól haladt az O, és valóban a D elég álmosan mozgott. A futás ellen hoztuk, amit szoktunk, meg sajnos a passzjáték ellen is... 😕 Kaep 78 yardos futott TD-je azért élményszámba ment. Tolzien nem győzött meg, viszont Johnson is jó benyomást tett rám, de egyértelműen Kaep a 2nd QB. James is jól mozgott, Williamsnek is sikerült elkapnia a puntokat 😛
Persze főleg a második vonal játszott, sőt a végén a harmadik, de egyelőre nem kell aggódni, ráérünk az első körben 😀

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
na megvolt az első erőfelmérő, egyelőre annyi hogy a kezdő Off. simán hozta az első drive-ot TD-vel. A kezdő D meg csöppet mintha aludtak volna, ébresztőnk jó volt. A csere D is hasít. Ami biztos hogy Boobie Dixon valszeg cut lesz nemsokára.

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
ma Crabtree és Ginn lesz a 2 kezdő WO, Kyle Williams pedig a PR, igen jól hallottátok.
Kaep pedig kap elég sok snapet mint Nr.2 QBpetey
Egyetértek azzal, hogy Kyle Williams lesz a PR, kell neki az önbizalom. Alex nem nagyon lesz fent, legalább látjuk, hol tart Kaep.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
ma Crabtree és Ginn lesz a 2 kezdő WO, Kyle Williams pedig a PR, igen jól hallottátok.
Kaep pedig kap elég sok snapet mint Nr.2 QB

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bizony Dobbs-nak két napja elég jó elkapásai voltak TE-ben, de FB-ként is kipróbálták már (ha jól emlékszem)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hoppá, ennyire sokoldalú lesz? 😀
RDE-ben akkor már csak egyet kell előre lépnie 😊Wyatt
igen, próbálgatják ott is. viszont DE-ként ahogy olvasgattam számítanak rá eléggé.
petey
Nofene 😀
Ahogy néztem, tavaly is elég szépen tolta felkészülés során, csak hát volt két „elég korrekt 😀” emberetek oda 😀
Köszi az infót

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Hoppá, ennyire sokoldalú lesz? 😀
RDE-ben akkor már csak egyet kell előre lépnie 😊Wyatt
igen, próbálgatják ott is. viszont DE-ként ahogy olvasgattam számítanak rá eléggé.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Korai Depth Chart

Offense:

QB: Alex Smith, Colin Kaepernick, Josh Johnson, Scott Tolzien
RB: Frank Gore, Kendall Hunter, Brandon Jacobs, LaMichael James, Anthony Dixon, Rock Carwright
FB: Bruce Miller, Cameron Bell, Will Tukuafu, Michael Wilhoite
WR: Randy Moss, Mario Manningham, A.J. Jenkins, Joe Hastings, Nathan Palmer, cory Nelms
WR: Michael Crabtree, Kyle Williams, Ted Ginn, Brett Swain, Chris Owusu, Brian Tyms, Ben Hannula
LT: Joe Staley, Mike Person, Al Netter
LG: Mike Iupati, Derek Hall, Chase Beeler
C: Jonathan Goodwin, Daniel Kilgore, Jason Slowey
RG: Alex Boone, Leonard Davis, Davis
RT: Anthony Davis, Kenny Wiggins, Garrett Chisolm
TE: Vernon Davis, Delanie Walker, Nate Byham, Konrad Reuland, Demarcus Dobbs, Garrett Celek, Kyle Nelson

Defense:

LDE: Justin Smith, Will Tukuafu, Tony Jerod-Eddie
NT: Isaac Sopoaga, Ricky Jean Francois, Ian Williams
RDE: Ray McDonald, Demarcus Dobbs, Patrick Butrym, Matthew Masifilo
ILB: Patrick Willis, Tavares Gooden, Joe Holland
ILB: NaVorro Bowman, Larry Grant, Michael Wilhoite
ROLB: Aldon Smith, Parys Haralson, Cameron Johnson
LOLB: Ahmad Brooks, Eric Bakhtiari, Kourtnei Brown
SS: Donte Whitner, C.J. Spillman, Darcel McBath
FS: Dashon Goldson, Trenton Robinson, Michael Thomas, Cory Nelms, Colin Jones
RCB: Tarell Brown, Perrish Cox, Curtis Holcomb, Anthony Mosely
LCB: Carlos Rogers, Chris Culliver, Tramaine Brock, Deante Purvis
NCB: Carlos Rogers, Perrish Cox

K: David Akers, Giorgio Travecchio
P: Andy Lee
LS: Brian Jennings, Kyle Nelson
PR: Ted Ginn, Kyle Williams, LaMichael James, Perrish Cox
KR: Ted Ginn, Kyle Williams, LaMichael James, Nathan Palmer, A.J. Jenkins, Chris Owusu, Deante Purvis.

Read more here:  blogs.sacbee.com/49ers/archives/2012/07/49ers-depth-chart-whos-lining-up-where.html#storylink=cpypetey
Hoppá, ennyire sokoldalú lesz? 😀
RDE-ben akkor már csak egyet kell előre lépnie 😊

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Looney is lekerült a sérült listáról.

Go 9ers!
Go Trojans!