San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Üdv minden 9ers szurkolónak. Én is nagyon várom az esti meccset. A védelemre vagyok nagyon kíváncsi, főleg Aldon játékára. Szerintetek több szerepet kap, mint tavaly, vagy nem?
több mint 12 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Hahhó! Senki sem nézi a Giants meccset? 49ersfan
én néztem, de van egy eredménykövető topik, minden meccshez, hogy ne a csapatfórunok legyenek szétoffolva 😊

Körkérdés: ki mit vár a hétvégétől, mit szeretne látni? oké hogy győzelmet 😊 de hogy mit csinálunk, mi lehet a taktika ilyesmi..petey
Sziasztok,

Régi 49ers drukker vagyok, de új itt a fórumon 😊
Nagyon várom a vasárnapi meccset 😊

Leginkább sok three and outot szeretnék látni, és nem tőlünk 😀
Alap, hogy hosszú támadásokat kell vezetnünk, de remélem nem csak harmadikra passzolunk..
Védekezésben jó pass rush kell 3 max 4 emberrel, remélem a secondary jó formában lesz..

Rendelt már innen valaki a 49ers shoppol? Rendben ment minden?Gábor
Én rendeltem már, 3-szor is, és eddig semmi gond nem volt. Ide 2 hét alatt ideért minden, volt ami 10 nap alatt itt volt.(a két hét az karácsony körül volt, szóval lehet csak azért.) De szerintem az sem sok! Nagyon korrektül ment minden. Én mindig nyugodt szívvel rendelek! 😊
--------------------------------------------
Hat igazából nem is tudom mit várok a vasárnapi meccstől. Valamiért úgy érzem, hogy Harbaugh papa tartogat valami meglepit. 😛
--------------------------------------------
Jha és a Saints-es ítélettől leszakadt az arcom!!! 😮 😮 😮
49ersfan
köszi az infot 😊

több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Srácok b@sszus! Ha a holnapi meccsre gondolok, úgy érzem magam, mint amikor az ember az első randijára készül! Légzészavaraim vannak, és pillangók repkednek a pocimba! 😀 😀 😀

több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Who's got it better than us????!!!RG
Nobody is better at us! And I welcome you between us! 😊

több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Üdv Bernadette és Gábor köztünk! Mindig öröm látni, ha szaporodunk!

GB ellen én egy nagyon kemény csatát várok, sztem elsősorban a GB O# és a mi D# közti csata lesz a perdöntő. Bizok nagyon a védelmünkben. AR-t sokszor sackelték eddig is (nem mintha ebben a versenyben Alexünk nem vehetne részt, de erről ugorjun)most Aldonéknak remélem lessz lehetőségük. Ez mellett a secondary hoz 1-2 int TO-vert és minden OK 😊! Másik oldalon végre van WR corps, remélem ki is használjukdiverdoc
a Packers WR-ek életveszélyesek. Rodgersel az élen, de aztán ennyi. jött Cedric Benson futónak, ha tudják futtatni akkor még veszélyesebb a móka, dehát, a nr.1 run D megoldja 😊
ST, DEF-ben mienk a jobb csapat szerintem, de nem szabad kiengedni.
amire kíváncsi leszek az hogy a Pack run D mit csinál majd, tavaly nem igazán voltak a topon. érdekes lesz, lehet nem lesz egy pontzuhatag, de ha kikapunk sincs világvége.
remélem látunk majd Moss felé repülni 1-2 mély labdát. eddig mindig szoros meccset toltunk velük, és 9 éve nem nyerünk ellenük, itt az ideje megszakadni a sorozatnak 😊petey
Sziasztok!
Reményeim szerint van annyira kemény most a 9ers D, hogy stabilan meg tudjuk fogni őket futásban, bár a hosszabb GB passzoktól félek, kíváncsi vagyok a 9ers Sec.-re. Szerintem az O-ünk folyamatosan fog a drive-okban haladni, és többször eljutunk RZ-ba. Ott aztán meglátjuk, mennyit jelentett egy teljes off-szezon. Remélem, RZ O-ben sokat fejlődtünk, ha ez így van, akkor akár egy-két hosszú passzos benyelt TD mellett is hozhatjuk a meccset. GOOO 9ERS!!!!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Who's got it better than us????!!!RG
Szép belépő 😊

recruitoltam egy embert, hogy ne mondjátok csak rosszat teszek itt 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
RG 1
Who's got it better than us????!!!
több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Cheerleadereket is postáznak? 😊he7edik
Jó pénzért bármit ellehet intézni! 😀

több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Cheerleadereket is postáznak? 😊


több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Hahhó! Senki sem nézi a Giants meccset? 49ersfan
én néztem, de van egy eredménykövető topik, minden meccshez, hogy ne a csapatfórunok legyenek szétoffolva 😊

Körkérdés: ki mit vár a hétvégétől, mit szeretne látni? oké hogy győzelmet 😊 de hogy mit csinálunk, mi lehet a taktika ilyesmi..petey
Sziasztok,

Régi 49ers drukker vagyok, de új itt a fórumon 😊
Nagyon várom a vasárnapi meccset 😊

Leginkább sok three and outot szeretnék látni, és nem tőlünk 😀
Alap, hogy hosszú támadásokat kell vezetnünk, de remélem nem csak harmadikra passzolunk..
Védekezésben jó pass rush kell 3 max 4 emberrel, remélem a secondary jó formában lesz..

Rendelt már innen valaki a 49ers shoppol? Rendben ment minden?Gábor
Én rendeltem már, 3-szor is, és eddig semmi gond nem volt. Ide 2 hét alatt ideért minden, volt ami 10 nap alatt itt volt.(a két hét az karácsony körül volt, szóval lehet csak azért.) De szerintem az sem sok! Nagyon korrektül ment minden. Én mindig nyugodt szívvel rendelek! 😊
--------------------------------------------
Hat igazából nem is tudom mit várok a vasárnapi meccstől. Valamiért úgy érzem, hogy Harbaugh papa tartogat valami meglepit. 😛
--------------------------------------------
Jha és a Saints-es ítélettől leszakadt az arcom!!! 😮 😮 😮

több mint 12 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Üdv Bernadette és Gábor köztünk! Mindig öröm látni, ha szaporodunk!

GB ellen én egy nagyon kemény csatát várok, sztem elsősorban a GB O# és a mi D# közti csata lesz a perdöntő. Bizok nagyon a védelmünkben. AR-t sokszor sackelték eddig is (nem mintha ebben a versenyben Alexünk nem vehetne részt, de erről ugorjun)most Aldonéknak remélem lessz lehetőségük. Ez mellett a secondary hoz 1-2 int TO-vert és minden OK 😊! Másik oldalon végre van WR corps, remélem ki is használjukdiverdoc
a Packers WR-ek életveszélyesek. Rodgersel az élen, de aztán ennyi. jött Cedric Benson futónak, ha tudják futtatni akkor még veszélyesebb a móka, dehát, a nr.1 run D megoldja 😊
ST, DEF-ben mienk a jobb csapat szerintem, de nem szabad kiengedni.
amire kíváncsi leszek az hogy a Pack run D mit csinál majd, tavaly nem igazán voltak a topon. érdekes lesz, lehet nem lesz egy pontzuhatag, de ha kikapunk sincs világvége.
remélem látunk majd Moss felé repülni 1-2 mély labdát. eddig mindig szoros meccset toltunk velük, és 9 éve nem nyerünk ellenük, itt az ideje megszakadni a sorozatnak 😊petey
Én is remélem, hogy lesznek mély passzok, már csak a jövöre nézve is. Alex játékára is kiváncsi vagyok, PS alatt úgy tünt használt az a baseball edző...de lehet csak beképzeltem 😀

több mint 12 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Sziasztok!
Hoztam létre egy 9ers rajongói oldalt, ahova sok szeretettel várlak Titeket! Még elég kezdetleges, de nagyon igyekszem fejleszteni és frissíteni. Igazából egy szimpla rajongó vagyok, 0 szakértelemmel, szóval ha valakinek lenne kedve segíteni, vagy lenne valami ötlete, az nyugodtan jelezze! 😊

 49ersfan.blogspot.ie/

Üdv. Mindenkinek:
Bernadette49ersfan
Nagyon szuper az oldal! Csak így tovább 😊

több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Sziasztok!
Hoztam létre egy 9ers rajongói oldalt, ahova sok szeretettel várlak Titeket! Még elég kezdetleges, de nagyon igyekszem fejleszteni és frissíteni. Igazából egy szimpla rajongó vagyok, 0 szakértelemmel, szóval ha valakinek lenne kedve segíteni, vagy lenne valami ötlete, az nyugodtan jelezze! 😊

 49ersfan.blogspot.ie/

Üdv. Mindenkinek:
Bernadette49ersfan
Sirály az oldal!!!


több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Üdv Bernadette és Gábor köztünk! Mindig öröm látni, ha szaporodunk!

GB ellen én egy nagyon kemény csatát várok, sztem elsősorban a GB O# és a mi D# közti csata lesz a perdöntő. Bizok nagyon a védelmünkben. AR-t sokszor sackelték eddig is (nem mintha ebben a versenyben Alexünk nem vehetne részt, de erről ugorjun)most Aldonéknak remélem lessz lehetőségük. Ez mellett a secondary hoz 1-2 int TO-vert és minden OK 😊! Másik oldalon végre van WR corps, remélem ki is használjukdiverdoc
a Packers WR-ek életveszélyesek. Rodgersel az élen, de aztán ennyi. jött Cedric Benson futónak, ha tudják futtatni akkor még veszélyesebb a móka, dehát, a nr.1 run D megoldja 😊
ST, DEF-ben mienk a jobb csapat szerintem, de nem szabad kiengedni.
amire kíváncsi leszek az hogy a Pack run D mit csinál majd, tavaly nem igazán voltak a topon. érdekes lesz, lehet nem lesz egy pontzuhatag, de ha kikapunk sincs világvége.
remélem látunk majd Moss felé repülni 1-2 mély labdát. eddig mindig szoros meccset toltunk velük, és 9 éve nem nyerünk ellenük, itt az ideje megszakadni a sorozatnak 😊

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Üdv Bernadette és Gábor köztünk! Mindig öröm látni, ha szaporodunk!

GB ellen én egy nagyon kemény csatát várok, sztem elsősorban a GB O# és a mi D# közti csata lesz a perdöntő. Bizok nagyon a védelmünkben. AR-t sokszor sackelték eddig is (nem mintha ebben a versenyben Alexünk nem vehetne részt, de erről ugorjun)most Aldonéknak remélem lessz lehetőségük. Ez mellett a secondary hoz 1-2 int TO-vert és minden OK 😊! Másik oldalon végre van WR corps, remélem ki is használjuk


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Szia GÁbor, üdv itt!
részemről vasárnap arra számítok, hogy a front 7-ünk tartja ellenőrzés alatt a Packs OL-t, és folytonos nyomás alatt tartják A-ROdot. Jammeljük a WR-eket, mert az zavarhatja az időzített passzaikat. nagyon veszélyes a Packers O, ezért kell lent tartani ROdgerst a padon 😊 sokat futunk, sok múlik majd a matchupokon is.

több mint 12 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Hahhó! Senki sem nézi a Giants meccset? 49ersfan
én néztem, de van egy eredménykövető topik, minden meccshez, hogy ne a csapatfórunok legyenek szétoffolva 😊

Körkérdés: ki mit vár a hétvégétől, mit szeretne látni? oké hogy győzelmet 😊 de hogy mit csinálunk, mi lehet a taktika ilyesmi..petey
Sziasztok,

Régi 49ers drukker vagyok, de új itt a fórumon 😊
Nagyon várom a vasárnapi meccset 😊

Leginkább sok three and outot szeretnék látni, és nem tőlünk 😀
Alap, hogy hosszú támadásokat kell vezetnünk, de remélem nem csak harmadikra passzolunk..
Védekezésben jó pass rush kell 3 max 4 emberrel, remélem a secondary jó formában lesz..

Rendelt már innen valaki a 49ers shoppol? Rendben ment minden?

több mint 12 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Sziasztok!

Szerintem a passz játékot fogjuk erössen korlátozni, nyomást gyakorlunk a támadó falra és a dobógépre 😀, futásban nem annyira jók. Vagy legalábbis eddig nem voltak jók.
Nekünk meg nem csak a futást kell erőltetnünk hanem indulhat a passzjáték.
Persze ezt sokan így látjak, de mindig van valami váratlan húzás Harbaugh-tól. Ami az estek többségében eddig bejőtt.

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Hahhó! Senki sem nézi a Giants meccset? 49ersfan
én néztem, de van egy eredménykövető topik, minden meccshez, hogy ne a csapatfórunok legyenek szétoffolva 😊

Körkérdés: ki mit vár a hétvégétől, mit szeretne látni? oké hogy győzelmet 😊 de hogy mit csinálunk, mi lehet a taktika ilyesmi..

több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Hahhó! Senki sem nézi a Giants meccset?

több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Sziasztok!
Hoztam létre egy 9ers rajongói oldalt, ahova sok szeretettel várlak Titeket! Még elég kezdetleges, de nagyon igyekszem fejleszteni és frissíteni. Igazából egy szimpla rajongó vagyok, 0 szakértelemmel, szóval ha valakinek lenne kedve segíteni, vagy lenne valami ötlete, az nyugodtan jelezze! 😊

 49ersfan.blogspot.ie/

Üdv. Mindenkinek:
Bernadette49ersfan
szia, üdv köztünk 😊 remek munkát végzel.

zsazsa, engem hidegen hagy a PR, a lényeg hogy a végén ott legyél a PO-ban így vagy úgy 😊petey
Köszönöm! 😊

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jim Harbaugh said the birth of his son Jack Jr. is a good omen for the #49ers. He was born on the 4th day of the 9th month.
😊
Jim apja után kapta a nevet, előrevetítem hogy jó edző lesz belőle 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Sziasztok!
Hoztam létre egy 9ers rajongói oldalt, ahova sok szeretettel várlak Titeket! Még elég kezdetleges, de nagyon igyekszem fejleszteni és frissíteni. Igazából egy szimpla rajongó vagyok, 0 szakértelemmel, szóval ha valakinek lenne kedve segíteni, vagy lenne valami ötlete, az nyugodtan jelezze! 😊

 49ersfan.blogspot.ie/

Üdv. Mindenkinek:
Bernadette49ersfan
szia, üdv köztünk 😊 remek munkát végzel.

zsazsa, engem hidegen hagy a PR, a lényeg hogy a végén ott legyél a PO-ban így vagy úgy 😊

több mint 12 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Sziasztok!

Jó volt olvasni az erő sorrendet ami velünk kezdődik.
Nem tudom hány 0. körös jóslat jött be, de ....

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Sziasztok!
Hoztam létre egy 9ers rajongói oldalt, ahova sok szeretettel várlak Titeket! Még elég kezdetleges, de nagyon igyekszem fejleszteni és frissíteni. Igazából egy szimpla rajongó vagyok, 0 szakértelemmel, szóval ha valakinek lenne kedve segíteni, vagy lenne valami ötlete, az nyugodtan jelezze! 😊

 49ersfan.blogspot.ie/

Üdv. Mindenkinek:
Bernadette