NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
😀

Nézzétek a dátumot 😛 meg hogy ki írta a cikketpetey
borzasztóan utálom április 1-ét

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
😀

Nézzétek a dátumot 😛 meg hogy ki írta a cikket

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Source: 49ers close to a deal with Mike Wallace
http://www.pittgazette.cjb.net/sports/nfl/2012/04/49ers-deal-mike-wallace/

mivel nincs megerősítve, kéretik nem komolyan venni egyelőre.petey
ha igaz, akkor őszintén úgy gondolom, hogy valaki nagyon hülye a csapatnál

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Source: 49ers close to a deal with Mike Wallace
http://www.pittgazette.cjb.net/sports/nfl/2012/04/49ers-deal-mike-wallace/

mivel nincs megerősítve, kéretik nem komolyan venni egyelőre.petey
szerintem kacsa, kizártnak tartom, hogy ekkora szerződést adjunk neki. Annyit még nem tett le az asztalra, hogy 6év 105 milliót adjunk neki. Kicsit szembemennénk az eddigi igazolási politikával (lásd Crabtree). Továbbá alig van hely a sapkában, idén már csak 5-6 millió és még a draftolt játékosok nincsenek leigazolva.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Source: 49ers close to a deal with Mike Wallace
http://www.pittgazette.cjb.net/sports/nfl/2012/04/49ers-deal-mike-wallace/

mivel nincs megerősítve, kéretik nem komolyan venni egyelőre.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Hiányzik egy alkalmi 49ers GM a mock draft game-hez, itt lehet jelentkezni:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=508039#p508039


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
De akár lehet tréd is hogy elcseréljük a pickeket, mert TÉNYLEG kevés needünk van.petey
Mondjuk nem ártana a jó QB 😀

Komolyra: ezt a BJ igazolást teljesen nem értem. Gore már nem 100%-os, az biztos, de BJ nem a legjobb ötlet pótolni őt, mert ő sem az, és nem is lesz az. Szerintem arról van szó, hogy annyira olcsón idejött, hogy kár lett volna kihagyni, másra nem tudok gondolom, nem látom, hogy szükség lenne rá. Ha Gore cut egyáltalán gondolatban lenne, akkor nem BJ-t hozzák ide, Hunter szerintem még nem elég jó 3 down backnek.Gyurma Pappa
két RB Harbaugh-rendszerében?
no wayjjncaa
rotációs tehermentesítés!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
De akár lehet tréd is hogy elcseréljük a pickeket, mert TÉNYLEG kevés needünk van.petey
Mondjuk nem ártana a jó QB 😀

Komolyra: ezt a BJ igazolást teljesen nem értem. Gore már nem 100%-os, az biztos, de BJ nem a legjobb ötlet pótolni őt, mert ő sem az, és nem is lesz az. Szerintem arról van szó, hogy annyira olcsón idejött, hogy kár lett volna kihagyni, másra nem tudok gondolom, nem látom, hogy szükség lenne rá. Ha Gore cut egyáltalán gondolatban lenne, akkor nem BJ-t hozzák ide, Hunter szerintem még nem elég jó 3 down backnek.Gyurma Pappa
két RB Harbaugh-rendszerében?
no way


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
De akár lehet tréd is hogy elcseréljük a pickeket, mert TÉNYLEG kevés needünk van.petey
Mondjuk nem ártana a jó QB 😀

Komolyra: ezt a BJ igazolást teljesen nem értem. Gore már nem 100%-os, az biztos, de BJ nem a legjobb ötlet pótolni őt, mert ő sem az, és nem is lesz az. Szerintem arról van szó, hogy annyira olcsón idejött, hogy kár lett volna kihagyni, másra nem tudok gondolom, nem látom, hogy szükség lenne rá. Ha Gore cut egyáltalán gondolatban lenne, akkor nem BJ-t hozzák ide, Hunter szerintem még nem elég jó 3 down backnek.Gyurma Pappa
ezt írtam hogy bukónak nem bukó a dolog. ha úgy nyomja mint 2 -3 éve akkor fasza, ha nem akkor sem vesztettünk semmit.
RZ-ban így kicsi boostot hoz, ha meg jön Fleener akkor tuti jobb statok lesznek 😊petey
Szerintem pedig egy logikus és megalapozott lépés volt BJ leigazolása. Gore egyre többször sérül meg sajnos, kezd elhasználódni. BJ átveszi a Gore snappjeinek 20-25%-át, Hunter az ideihez képest 10-15%-al többet, akkor Frankie sérülési esélyei, és "kopása" is csökken jelentősen. BJ igazi power back, sok esetben ez jól jön (mert Dixon még kevés). Vannak nagy play-ek amiket hoz. Én ettől azt várom Gore snap száma csökkeni fog átlagosan 30%-al, sokkal pihentebb lesz amikor pályán van. Ettől a futópotenciálunk tovább nő, ami eddig sem éppen egy ligautolsó volt. Személy szerint én BJ-t bírtam eddig is, így örülök, hogy nálunk van. Továbbá amennyiért szerződtettük, a hülyének is megérte.
Jobban izgat mostanában a közeledő draft. Jó lenne egy szuper RG, az első körre már nem marad nekünk, WR, vagy Fleener TE? Esetleg egy CB? QB-ra nincs szükség egyáltalán most JJ érkeztével. Kiváncsi vagyek Baalke és Harbough mit fognak kiokoskodni.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
De akár lehet tréd is hogy elcseréljük a pickeket, mert TÉNYLEG kevés needünk van.petey
Mondjuk nem ártana a jó QB 😀

Komolyra: ezt a BJ igazolást teljesen nem értem. Gore már nem 100%-os, az biztos, de BJ nem a legjobb ötlet pótolni őt, mert ő sem az, és nem is lesz az. Szerintem arról van szó, hogy annyira olcsón idejött, hogy kár lett volna kihagyni, másra nem tudok gondolom, nem látom, hogy szükség lenne rá. Ha Gore cut egyáltalán gondolatban lenne, akkor nem BJ-t hozzák ide, Hunter szerintem még nem elég jó 3 down backnek.Gyurma Pappa
ezt írtam hogy bukónak nem bukó a dolog. ha úgy nyomja mint 2 -3 éve akkor fasza, ha nem akkor sem vesztettünk semmit.
RZ-ban így kicsi boostot hoz, ha meg jön Fleener akkor tuti jobb statok lesznek 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
De akár lehet tréd is hogy elcseréljük a pickeket, mert TÉNYLEG kevés needünk van.petey
Mondjuk nem ártana a jó QB 😀

Komolyra: ezt a BJ igazolást teljesen nem értem. Gore már nem 100%-os, az biztos, de BJ nem a legjobb ötlet pótolni őt, mert ő sem az, és nem is lesz az. Szerintem arról van szó, hogy annyira olcsón idejött, hogy kár lett volna kihagyni, másra nem tudok gondolom, nem látom, hogy szükség lenne rá. Ha Gore cut egyáltalán gondolatban lenne, akkor nem BJ-t hozzák ide, Hunter szerintem még nem elég jó 3 down backnek.

több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
San Francisco 49ers reached agreement with former Giants running back Brandon Jacobs.lol
Mindenki bajnok akar lenni/maradni 😊he7edik
akkor a giantsnál kellett volna maradni 😀 (mielőtt jönne a had rám, ez csak vicc, kéretik nem komolyan venni...)csebi
Ezt nehéz is komolyan venni 😛


több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
San Francisco 49ers reached agreement with former Giants running back Brandon Jacobs.lol
Mindenki bajnok akar lenni/maradni 😊he7edik
akkor a giantsnál kellett volna maradni 😀 (mielőtt jönne a had rám, ez csak vicc, kéretik nem komolyan venni...)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
San Francisco 49ers reached agreement with former Giants running back Brandon Jacobs.lol
Mindenki bajnok akar lenni/maradni 😊


több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
WTF

mondjuk sehol sem 100% hogy mindenki rosterra kerül évkezdetig ugye....

Gore-t nem hinném hogy elküldenék, franchise RB. Hunter is marad, Dixon ST ász és backup FB. BJ pedig egyszerűen olcsó és azért nem rossz ár/érték arányban.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azt pedzegették a hónap elején, hogy lehet cut lesz Gore, mert sokat keres és Hunter elég jól pótolta.
Ez most ehhez képest eléggé visszaesés Kendall részére. Mondjuk Jacobs sem túl elnyűhetetlen, de meglepett az igazolás.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Durva. Hunter kap kevesebb snapet?Delonso_
így sem kapott olyan hú de sokat, de Gore gondjai-bajai sajnos borítékolhatóan kijönnek majd a szezon végére. Akkor jó lehet Hunter.
Jacobs pedig goal line és short yard back lesz elsősorban, de akár kezdő is lehet ha Goreal valami történik.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Durva. Hunter kap kevesebb snapet?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Ajvé

itt az új powerback

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
San Francisco 49ers reached agreement with former Giants running back Brandon Jacobs.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Elsőben G? Akkor már DeCastro, bár ő el fog menni 10-15-ben tutira. Továbbra is azt mondom hogy behúzzuk Fleenert, ha ott lesz. RZ Problem??? 😀

De akár lehet tréd is hogy elcseréljük a pickeket, mert TÉNYLEG kevés needünk van.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Maiocco szerint nincs a drafton needünk 😊

The 49ers have seven draft wants -- and that's because needs is just too strong of a word
1 G, 2WR, 3 S, 4 CB, 5 RB, 6 OLB, 7 D line


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Keap nem megy sehova.
Johnson, Harb egyik kedvenc tanítványa és Keap-et kell majd versenyre bírnia a 2. számú QB posztértFucu
Nem véletlenül trédeltek fel érte. Amúgy ez a helyes hozzáállás szerintem hogy azt mondja küzdeni akar a nr.1 szerepért.

itt egy jó interjú JJ-vel, meg az NFL.com-on is vannak Highlightok róla. Nem rossz, tetszik a srác, bár vannak hibák amiket Harbs ki tud egyenesíteni.
http://49ers.pressdemocrat.com/2012/03/inside-the-49ers/josh-johnson-explains-why-hell-do-better-with-the-niners-than-he-did-with-the-bucs-plus-more/

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Keap nem megy sehova.
Johnson, Harb egyik kedvenc tanítványa és Keap-et kell majd versenyre bírnia a 2. számú QB posztért



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Nico_49ers 5
JJ érkezése elég érdekes, a Ninersnation-ön volt róla szó még az Alex re-sign előtt, hogy Harbaugh nagyon kedvelte és elég jó volt. Kaepernick akkoriban meg épp azt nyilatkozta twitteren, hogy Ő első számú QB-nak tartja magát, lehet, hogy Kaep elmegy?