NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Barkeley jó szójáték lenne, ha Barkley a Cal-Berkeley-n játszana a USC helyett 😛jjncaa
Jah, de buta és kell neki a U$C-hype. 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem Alex kihozta magából a maximumot...ne legyen igazam!red6t6
Nem vádolhatunk azzal, hogy Te lennél Alex legnagyobb szurkolója! 😀
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Szerintem is aláír, ha nem ma, akkor holnap. Ha nem, akkor elég fura lenne, mert akkor hova menne Tebow? 😀Gyurma Pappa
én Anthony Davis-re nem bíznám a vak oldalt 😊Fucu
A mi stílusunkba aztán nem illik Tebow, meg a 15-ös mez is foglalt. 😊

Jön vissza Alex az tuti. A Dolphins sem gondolkodott benne komolyan, oda max 1 évre kellett Qb, gondolom ráhajtanak jövőre Barkeley-ra.
Nálunk kap esélyt 3 évre, most körülötte jó csapat van, meglátjuk a képességei mennyire is hivatják. Nagyobbak az elvárások (részemről), szerintem ha a most következő idényben nem produkál minimum olyat mint az előzőben, akkor be kell dobni Kaepernicket 2013-ban.Alabama Niners
Barkeley jó szójáték lenne, ha Barkley a Cal-Berkeley-n játszana a USC helyett 😛 Smith-szel kapcsolatban úgy érzem, hogy Condon túljátszotta a kártyáit, persze PM-mel beszebelt egy rakás pénzt, csak én (ha egy kevésbé "ismert" játékos lennék), ezután elgondolkoznék, hogy ő való e nekem játékosügynöknek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Szerintem is aláír, ha nem ma, akkor holnap. Ha nem, akkor elég fura lenne, mert akkor hova menne Tebow? 😀Gyurma Pappa
én Anthony Davis-re nem bíznám a vak oldalt 😊Fucu
igazából arra gondoltam, hogy ha Alex a Finshez megy, akkor a Tebow hova? 😀 nem igazán tudom elképzelni, hogy máshol lenne értelme őt foglalkoztatni

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Elnézve azt, hogy azért Flynn nem lett kicsit sem túlfizetve, és PM is elég hamar kirakta őket a pakliból, gondolom a Phins nem igazán hajlandó hatalmas összeget áldozni most, úgyhogy ja, meglepő lenne, ha már nem maradna itt Alex.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Delfinéknél Garrard, Hóksznál Flynn. Sok választása nincs nagyon sztem.
The deal currently on the table for Smith is for $24 million over three years and has a little more than $10 million in guarantees. It also has some guaranteed money in the second year.
Harbaugh likely will try to convince Smith that the 49ers are the best -- and perhaps only -- spot for him

Alá fog írni


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Szerintem Alex kihozta magából a maximumot...ne legyen igazam!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem is aláír, ha nem ma, akkor holnap. Ha nem, akkor elég fura lenne, mert akkor hova menne Tebow? 😀Gyurma Pappa
én Anthony Davis-re nem bíznám a vak oldalt 😊Fucu
A mi stílusunkba aztán nem illik Tebow, meg a 15-ös mez is foglalt. 😊

Jön vissza Alex az tuti. A Dolphins sem gondolkodott benne komolyan, oda max 1 évre kellett Qb, gondolom ráhajtanak jövőre Barkeley-ra.
Nálunk kap esélyt 3 évre, most körülötte jó csapat van, meglátjuk a képességei mennyire is hivatják. Nagyobbak az elvárások (részemről), szerintem ha a most következő idényben nem produkál minimum olyat mint az előzőben, akkor be kell dobni Kaepernicket 2013-ban.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szerintem is aláír, ha nem ma, akkor holnap. Ha nem, akkor elég fura lenne, mert akkor hova menne Tebow? 😀Gyurma Pappa
én Anthony Davis-re nem bíznám a vak oldalt 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Szerintem is aláír, ha nem ma, akkor holnap. Ha nem, akkor elég fura lenne, mert akkor hova menne Tebow? 😀

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Mi már megadtuk Alexnek a szerződést 3 év 24 mill, ez bőven korrekt, ezen aligha emelünk. Emlékezzünk a Crabtree szerződésre. Aligha akar Ő máshova menni, vagy ha mégis lelke rajta, nem hiszem, hogy bárki ennél jobb szerződést adna neki. Ha mégis elmenne (az esze), én bedobnám Kaepernicket, max egy Garrardot occsó pénzért a padra, biztonsági tartaléknak.
99%-ig biztos vagyok Alex újraszerződtetésében.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Nem létezik hogy Alex Dolphin akar lenni. Szerintem ma aláír a SF-hez.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát.... nem biztos hogy nem sértődött be

Alex Smith - QB - 49ers

Contrary to previous reports, SI.com's Peter King is told free agent Alex Smith is "very serious" about the Dolphins if they're serious about him.
Translation: Show me the money. It's impossible to tell how much of this is posturing, but it's easy to see that Smith's best avenue to get the 49ers to increase their standing offer is to have the Dolphins as a serious landing spot. If common sense prevails on all sides, Smith will re-sign in San Francisco.
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Van a piacon valami jó kis támadófalember?


több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
jöhet a Smith sagapetey
Vagyis itt az ideje túlfizetni Smith-t 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Akkor remélem rárobbanunk a Wallace cserére. vagy feleslegesnek látjátok azt?doka
Minek még egy WR? Szerintem teljesen felesleges.tenorx
+1, miért akarna a 49ers még egy csomó pénzt kiszórni és egy lehetőséget egy jó projekt játékosra, egy túl drága WR-ért, mint Wallace? Ott van két potenciális go-to-guy is a keretben, ha Moss csak fele annyit tud, mint régebben, akkor is sokkal több ér ár-érték arányban, mint Wallace. Szerintem.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
na végre vége a(z egyik) drámának 😊

jöhet a Smith saga

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát annak örülök hogy nem ide jött, mondjuk annak nem, hogy Tebowal kiszúrtak, Tenessebe tudtam volna elképzelni de nyilván csoport riválishoz nem akart menni. Smith remélem visszajön hozzátok.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Teljes a WR sor a draft előtt (ott szerintem jön még egy), felesleges Wallace.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Akkor remélem rárobbanunk a Wallace cserére. vagy feleslegesnek látjátok azt?doka
Minek még egy WR? Szerintem teljesen felesleges.
több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Akkor remélem rárobbanunk a Wallace cserére. vagy feleslegesnek látjátok azt?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha igazán g..i lenne akkor menne Miamiba, de hét év alatt bebizonyosodott hogy lojális ember (és máshol nem tudott volna így játszani tavaly, mint Jimbo alatt). Leglább is az állam leesne ha nem jönne vissza. 😊Fucu
Hát azért is írtam be, mert modnta, hogy ha PöMö nem ide jön, akkor ő akkor is SF-be jön, ha kevesebbet kap, mint máshol. Nyilván ha rádobnak kétszer annyit lehet elgondolkodik, de sztem nem kell félni ilyentől 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha igazán g..i lenne akkor menne Miamiba, de hét év alatt bebizonyosodott hogy lojális ember (és máshol nem tudott volna így játszani tavaly, mint Jimbo alatt). Leglább is az állam leesne ha nem jönne vissza. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Ez az év után nem is lett volna korrekt nem visszahozni. Rádobtak pár milla bónuszt mint Manning okozta stressz-kárpótlás 😀?


több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, nem kell aggódni. Marad Alex 😊