NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Onnantól kezdve szinte mindegy ki a QB, a PO meglesz!Alabama Niners
Ha Alex visszatér a korábbi formájához, akkor azért nem mindegy 😊 Hajlamosak vagytok elfelejteni, hogy a tavalyi volt az első jó és egyben az első valamire értékelhető éve is. Szerencsés egybeesés, de semmi nem garantálja, hogy nem tér vissza a régi Alex a rossz döntésekkel, rossz passzokkal.

Azt mondtam pár hete, hogy baromság PM-nek idejönnie, mert nem volt Davisen kívül nem volt közepesnél jobb elkapó a csapatnál, de most már azért erősen megváltozott a kép. A liga legjobb védelme, egy jó RB, és jó WR igazolásokkal újra domináns lesz a csapat: Manninggel biztos, Alex-szel pedig lehet. Innentől úgy gondolom, hogy logikus lépés mind Manningnek, mind a 49ersnek az igazolás. Elképzelhető (ezt is írtam korábban), hogy Alex megtáltosodna értelmes célpontoktól, de biztosabb megoldás azért PM.Gyurma Pappa
Alexnél nem aggódom a formavisszaeséstől, mert most először folytathatja ugyanazzal az edzői stábbal. Harbó ráformálta az O sémát, most már vannak értékelhető elkapók is, ami fejlődés neki is. Természetesen Peyton más kategória mint Alex. Egyértelmű szintlépés. A Broncos, Titans-el szemben ha hozzánk jönne Peyton van reális esély a SB-ra, viszont garancia nincs, a lehetőség adott lenne. Ellenben akár ugyanúgy be is éghetünk mint tavaly az Eagles. Minden lutri még vastagon.
Szeritem Peyton ha nem jön akkor azért, mer nem fér be a cap alá, az nálunk a legszűkösebb a három csapat közül. Bár ha Wallace-ra nem megyünk rá, hanem draft első körében húzunk WR-t (pl:Sanu), akkor még van kb 12-14 mill hely, amibe első évben be lehet préselni. Most már van értékelhető elkapó corp : Moss, Manningham, Crabtree, V. Davis, 1 körös idei WR, és ne felejtsük Gore is remekül használható biztonsági célpontként, továbbá Hunternek is volt idén pár tetszetős elkapása.
Keddig kiderül hogy dönt Manning, és onna mindn tisztább lesz. Nekem az is jó lenne, ha Alex maradna, és megszereznénk Wallacet is!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
mint mondtam, itt valami sumákság van a háttérben. Condon lehet mondta Alexnak hogy ne írjon alá még, miközben jól tudta hogy ráharapnánk PM-re, és így nagyobbat kaszálhat. gondolom ezért is akar váltani Alex.
petey
Azért ez elég kemény lenne, ha kiderülne hogy tényleg így volt.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
mint mondtam, itt valami sumákság van a háttérben. Condon lehet mondta Alexnak hogy ne írjon alá még, miközben jól tudta hogy ráharapnánk PM-re, és így nagyobbat kaszálhat. gondolom ezért is akar váltani Alex.

így most elég faramuci a helyzet. minden Manningtől függ hétfő/keddig :/

Tom Condon's involvement. The agent represents Manning and unsigned 49ers quarterback Alex Smith. Manning is obviously Condon's top priority at the moment. He was in a unique position to facilitate the 49ers' involvement in Manning, thanks to his influence over Smith's contract status and the places Manning might consider most seriously. Condon could be manipulating the process in an attempt to gain maximum leverage, first for Manning, and secondarily for Smith.
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/61101/manningwatch-five-thoughts-on-49ers

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
Onnantól kezdve szinte mindegy ki a QB, a PO meglesz!Alabama Niners
Ha Alex visszatér a korábbi formájához, akkor azért nem mindegy 😊 Hajlamosak vagytok elfelejteni, hogy a tavalyi volt az első jó és egyben az első valamire értékelhető éve is. Szerencsés egybeesés, de semmi nem garantálja, hogy nem tér vissza a régi Alex a rossz döntésekkel, rossz passzokkal.

Azt mondtam pár hete, hogy baromság PM-nek idejönnie, mert nem volt Davisen kívül nem volt közepesnél jobb elkapó a csapatnál, de most már azért erősen megváltozott a kép. A liga legjobb védelme, egy jó RB, és jó WR igazolásokkal újra domináns lesz a csapat: Manninggel biztos, Alex-szel pedig lehet. Innentől úgy gondolom, hogy logikus lépés mind Manningnek, mind a 49ersnek az igazolás. Elképzelhető (ezt is írtam korábban), hogy Alex megtáltosodna értelmes célpontoktól, de biztosabb megoldás azért PM.

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hát ha még Manning és Wallace is befér a cap alá akkor megeszem a kalapom.Bazzani
Ketten tuti nem, de Wallace és Alex igen.

Nálam még kérdéses az egyik OG pozició ahol Snyder/Rachal volt, Snyder elment, Chilo meg nem teljesített valami jól, ráadásul most UFA is, azaz nincs is a csapat keretében. Drafton akarjuk ezt megoldani, vagy a jelenlegi állományból?
Ez is egy nagyon fontos kérdés, csak kevés szó esik róla.

Ha adtunk egy 3 év 24 millió-s ajánlatot Alexnek, akkor Peytont miért akarjuk megnézni? Ha Alex ezt nem fogadná el, ritka nagy balek lenne. Más nem adna neki ilyen szerződést.

Lehet az egész Peyton és Alex huzavona csak eteté, és Kaepernick lesz a befutó! 😀

Az FA-ban csak egy kívánságom van: WALLACE!!! Onnantól kezdve szinte mindegy ki a QB, a PO meglesz!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát ha még Manning és Wallace is befér a cap alá akkor megeszem a kalapom.

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Manningham a fedélzeten! Szerintem ez egy jó igazolás volt, még Wallace van a kivánságlistámon az első körös pickért! Akkor egy igencsak jó általam megálmodott Wallace-Moss-Manningham-Crabtree WR kvartettünk lenne. Amivel már lehetne a levegőben is nyomni az ellenfeleket akár Alexnek akár Peytonnak.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Hát azt csak Ő tudja mi van a pici buksijában 😊 Szerintem nem menne el az AFC-ből..szerintem

garrett, nem bosszantja senki Alexet "direkt". Ugyanaz az ügynöke mint Manningnek. A kérdés az, ki keresett meg kit, a 49ers PM-et vagy fordítva? Amúgy most Alex vált ügynökséget..

az hogy nem volt világverő, nem is kellett, ennyi elég volt több bravúrgyőzelemmel ahol ő volt a GW QB. Értem én hogy frusztrál Tjack, de érdekelne milyen színű az ég abban a világban ahol a Hawks nyerte volna a csoportot.petey
Nekem a nagyon megbízható játéka tűnt fel az idei szezonban. Semmi extra (legfeljebb egyszer-egyszer, pl. a playoffban), de kevés labdavesztés, stabil passzok és jó QB futások. Lehet, hogy ősszel még jobb lenne, mert úgy érzem, mintha egy jókora súlyt dobott volna le a hátáról. (Hiába, nehéz teher az 1/1) Megvan a bizalom és most látnék benne nagyobb potenciált. Persze mindezt csak kibicként mondom, ötletelek, aztán a SF GM eldönti mit akar.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Hát azt csak Ő tudja mi van a pici buksijában 😊 Szerintem nem menne el az AFC-ből..szerintem

garrett, nem bosszantja senki Alexet "direkt". Ugyanaz az ügynöke mint Manningnek. A kérdés az, ki keresett meg kit, a 49ers PM-et vagy fordítva? Amúgy most Alex vált ügynökséget..

az hogy nem volt világverő, nem is kellett, ennyi elég volt több bravúrgyőzelemmel ahol ő volt a GW QB. Értem én hogy frusztrál Tjack, de érdekelne milyen színű az ég abban a világban ahol a Hawks nyerte volna a csoportot.

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Szerintem ti direkt bosszantjátok Alexet! Ugyan idén sem volt világverő, de ha T-Jax hibázott volna ennyit, mint ő, simán nyerjük a csoportot.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én nagyon meglepődnék, ha Manning nálunk folytatná, egyszerűen nem is tudom elképzelni arany-bordóban.szaszia
Pedig a leglogikusabb döntés lenne részéről!Helmut Zimmer
sztem is

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Én nagyon meglepődnék, ha Manning nálunk folytatná, egyszerűen nem is tudom elképzelni arany-bordóban.szaszia
Pedig a leglogikusabb döntés lenne részéről!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Nem kell sokmindent belelátni, én már vártam mikor jön ide 😊 ezt csináltuk Warnerral, Hasselbeckel is.
ez egy profi biznisz ahol mindig a kiválóságra kell törekedni, Alex is tudja ezt, hogy ez üzlet. vissza fog jönni.

több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Én nagyon meglepődnék, ha Manning nálunk folytatná, egyszerűen nem is tudom elképzelni arany-bordóban.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Maiocco szerint egy változatlan offense séma lehet vonzó Manningnek. Közben egy nagyon érdekes elemzés a Manning vs Smith mizériáról Ray Ratto tollából
Alex Smith has never been Mr. Right. That he is simply Mr. Right Now.
http://www.csnbayarea.com/blog/niners-talk/post/Manning-vs-Smith----a-franchise-statemen?blockID=671728&feedID=5884
Harbaught pókerjátékoshoz hasonlítja és a kérdést úgy teszi fel: Ász pókerrel (Manning) all-in, vagy bubi párral (Smith) kivárás. A QB választás eldönti, hogy szerencsejátékos pragmatikus beütéssel, vagy pragmatikus ember szerencsejátékos beütéssel 😀
Ezen az oldalon az olvasói szavazás, arra, hogy ki legyen a Nr1 QB: PM 73%, AS 21%, többi Kaep


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Manning ma a Titansnél lesz. Elvileg hétfőn vagy kedden eldöl hova megy. A fizetési sapka alatt igy néznek ki az "érdeklődők":Broncos $43.9M, Titans $26.3M, 49ers $18M (Már ha ez számít)

"There's been an offer on the table to Smith for some time. It's a deal, sources have said, that leaves the door open for Colin Kaepernick to take over as the starter in the future. CEO Jed York said Monday that the ball was in Smith's court.
Now, with Harbaugh, Smith's biggest supporter, taking a cross-country flight to talk to Manning, it seems as if Smith has very little control of the matter"
http://www.csnbayarea.com/blog/niners-talk/post/Smith-no-longer-controls-own-fate-with-4?blockID=671262&feedID=5884


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Furi lenne PM itt, de ha megéri, ha még van benne kellő erő és szeretne is itt játszani.. 😊 😊
Én először azt hittem, Alex mellé gondolták, mesternek..kando777
Alex mellé nem kell másik QB, Kaepernick-nek viszont jól jönne, ő amúgy is passzolós játékos, biztos sokat tudna tanulni, csak kérdés padozna e még mondjuk 3 évet. Mert 3 évnél kevesebb időre aligha kellene Manning, szerintem annyit tutira játszani akarna még. A hírek már őrületes pénzekről szólnak, kérdés ebbe nekünk bele kell e menni?
több mint 12 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Furi lenne PM itt, de ha megéri, ha még van benne kellő erő és szeretne is itt játszani.. 😊 😊
Én először azt hittem, Alex mellé gondolták, mesternek..

több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
tök jó, hogy ezt írtam pár napja 😊


több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nekem meglepetés volt, hogy Alex-el nem szerződtünk még újra. Úgy gondoltam gyorsan meglesz az. Én mindig bíztam Alex-ben, viszont Manning-el potenciális SB esélyessé lépnénk elő. A D egyben maradt, eddig is TOP3 D volt, az is marad. Manning + 2 jó WR esetén már az O is TOP10-15 közötti lenne. Nagyon nem élem bele magam, Alex újraszerződése esetén is a PO elvárás már. Meglátjuk mi lesz.
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Érdekes, hogy most jön Payton képbe. Nem lennék ellene. Elvileg a sapka alá is bőven befér, viszont kell még elkapó 2-3.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a paraszt......

Now, maybe we know why Alex Smith has yet to re-sign with the 49ers.
Coach Jim Harbaugh worked out free-agent quarterback Peyton Manning and the former Indianapolis Colts quarterback took a physical for 49ers this week.

Ehhez olvastam egy kommentet: Vagy az okozza PM érdeklődését, hogy Alex nem írt alá, vagy Alex azért nem ír alá, mert PM érdeklődik 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Ez így szépen a semmiből. Amennyiben sikerülne behúznotok, olyan 1.15-re adnám a csoportgyőztesi címet...undisputedly
Tom Condon az ügynöke Manningnek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez így szépen a semmiből. Amennyiben sikerülne behúznotok, olyan 1.15-re adnám a csoportgyőztesi címet...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
:cool: