San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
egyet ne felejtsetek
alex és pm ügynöke ugyanaz a pali
szerintetek kin keresne többet?
nem azt mondom, hogy pm biztosan idejön, de nem zörög a haraszt ha....
nekem mindegy csak nyerjünk annyit mint idén


több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
1 óra múlva kezdődik a FA. Ha itt kötne ki Wallace is akkor már fasza lenne a szezon 😀

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nálam van gm játékban 😀

nemi erőszak, meglátjuk Jimbó kordában tudja-e tartani.
Ez még nem jelenti Carlos biztos távozását, csak valamilyen szintű biztosíték, de nem egy szint a két játékos 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
RT @JosinaAnderson Source: Former Broncos CB Perrish Cox has signed a 2-year deal with the 49ers.

http://twitter.com/#!/MaioccoCSN/status/179627701219500034

ok. bye-bye Carlos?

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Moss also said he was impressed with the arm strength of 49ers coach Jim Harbaugh when the two worked out together.

“Yes, he can still bring it at his old age,” Moss said of Harbaugh. “I don’t know, he’s probably sitting there with an ice pack or something on his shoulder right now, but, yeah, he can still wing it.”
Nagy forma 😀
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
49ers reached agreement on a one-year deal with wide receiver Randy Moss.

Vajon Smithy vagy Peyton fog dobálni neki? 😊Schleck
Fix 1esre tippelek. Vajon Randy túléli a TC utáni végső roster cutot?...iktriad
Felteszek 2 doboz Heinekent, hogy túléli 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
49ers reached agreement on a one-year deal with wide receiver Randy Moss.

Vajon Smithy vagy Peyton fog dobálni neki? 😊Schleck
Harbaugh

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
49ers reached agreement on a one-year deal with wide receiver Randy Moss.

Vajon Smithy vagy Peyton fog dobálni neki? 😊Schleck
Fix 1esre tippelek. Vajon Randy túléli a TC utáni végső roster cutot?...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
49ers reached agreement on a one-year deal with wide receiver Randy Moss.

Vajon Smithy vagy Peyton fog dobálni neki? 😊

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
vétkeztem mester, az itt olvasottakra válaszoltam, ahelyett hogy utánanéztem volna pontosabb forrásnak. legközelebb jobban oda fogok figyelni. engedélyt kérek meghunyászkodni 😛Fucu
Ezt el is várom Fucu san, mint NFCW felelős. Többet ne forduljon elő.

😛

😀 Semmi gond pajtások, nem baszkurálásból írtam, csak megint jön a FA őőőrület amikor olyan hírek mennek mindenhol hogy olyan a világon nincs. Szóval mély levegő és tessék Barrows és Maiocco twittert/blogot olvasgatni. Ami ott és a 49ers.com-on megjelenik az 99%-ban hivatalos. 😀

az nflpontkom meg a zöldsport szintjét hozza. Még ha linkeltem onnan is... 😊

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
ennyi, ír valaki valamit pletykaszinten hogy nem akar maradni, holott ezt már lenyilatkozta. ti meg ráugrotok egyből, priceless 😀 petey
Ja, én írtam a pletykát. az nfl.com pletykaoldalon találtam. Volt már rá példa, hogy Te is olvastad, sőt linkelted az oldalt.
Szóval a" Report: Smith unhappy with length of contract offered by 49ers" című cikkben leírtakat vettem alapul: the newspaper reports, the sides can't agree on the length of a deal or the amount of guaranteed money in it......... the longer his and Manning's status remain undefined, the more uncertainty will creep in. Free agency begins Tuesday, and Smith could decide to see what else is out there" Hát én erre ugrottam.
Mondjuk azóta a Smith calls himself happy with 49ers' three-year contract offer című cikket is olvastam, bár ugyanott úgyhogy lehet, hogy pletyka. "Calling reports of his demand for a five-year contract "completely false," Smith told CBS5 that his agent is finalizing the details of the deal." Nem is kommentálom 😛 , még csak kérdést se teszek fel 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
vétkeztem mester, az itt olvasottakra válaszoltam, ahelyett hogy utánanéztem volna pontosabb forrásnak. legközelebb jobban oda fogok figyelni. engedélyt kérek meghunyászkodni 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 114 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt arról szól a fáma, hogy tök boldog lenne 3 éves kontraktussal, csak részleteken dolgoznak már: http://www.macsfootballblog.com/2012/03/alex-smith-happy-with-three-year-deal.htmlDeny
ennyi, ír valaki valamit pletykaszinten hogy nem akar maradni, holott ezt már lenyilatkozta. ti meg ráugrotok egyből, priceless 😀
Annyi hogy a contract időtartamán megy a diskurzus.

Q. Are you disappointed about your contract situation?

AS: "You know, it's going. I'm not disappointed about anything. It kind of is what it is right now. I'm not worried about anything. I'll just leave it at that."

Q. Are you confident that it gets done soon?

AS: "I think so. It's just a process. It takes some time. It will get done."

Read more here: http://blogs.sacbee.com/49ers/archives/2012/03/alex-smith-not-worried-says-deal-with-49ers-will-get-done.html#storylink=cpypetey
Jó van na én péládul nem tudok anglusul nincsenek is ilyen forrásaim nagyon csak abból táplálkozok amit itt írtok persze, hogy erre mozdulok úgyhogy én biztos nem vagyok hibás 😀 😛
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Itt arról szól a fáma, hogy tök boldog lenne 3 éves kontraktussal, csak részleteken dolgoznak már: http://www.macsfootballblog.com/2012/03/alex-smith-happy-with-three-year-deal.htmlDeny
ennyi, ír valaki valamit pletykaszinten hogy nem akar maradni, holott ezt már lenyilatkozta. ti meg ráugrotok egyből, priceless 😀
Annyi hogy a contract időtartamán megy a diskurzus.

Q. Are you disappointed about your contract situation?

AS: "You know, it's going. I'm not disappointed about anything. It kind of is what it is right now. I'm not worried about anything. I'll just leave it at that."

Q. Are you confident that it gets done soon?

AS: "I think so. It's just a process. It takes some time. It will get done."

Read more here: http://blogs.sacbee.com/49ers/archives/2012/03/alex-smith-not-worried-says-deal-with-49ers-will-get-done.html#storylink=cpy

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Itt arról szól a fáma, hogy tök boldog lenne 3 éves kontraktussal, csak részleteken dolgoznak már: http://www.macsfootballblog.com/2012/03/alex-smith-happy-with-three-year-deal.html
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Pedig Alex nem egy hülye gyerek. Szerintem ő is tudja, hogy a 49ers-en kívül máshol nem lenne sikeres (szerintem legalább is). Meglátjuk.

Moss megérkezett a főhadiszállásra, miután a Stanfordon elvégezte a fizikai felmérőket 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Igazándiból nem nagyon tartottam reálisnak Tony Dungy véleményét, hogy Manning Friscoba jöhet. Viszont most olvasgatom, hogy Alexnek nem nagyon tetszik a szerződéstervezet amit kapott és ki akar lépni a piacra. Lehet a kettőnek köze egymáshoz?diverdoc
Amennyiben tényleg ki akarna lépni a piacra, akkor nálam elvesztette a respektjét. Akkor jöhetne Payton 2 évre, majd Képernikk.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 114 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazándiból nem nagyon tartottam reálisnak Tony Dungy véleményét, hogy Manning Friscoba jöhet. Viszont most olvasgatom, hogy Alexnek nem nagyon tetszik a szerződéstervezet amit kapott és ki akar lépni a piacra. Lehet a kettőnek köze egymáshoz?diverdoc
Hát sztem Smithy ne nagyon ugráljon máshol nem biztos, hogy az lesz aki Harb csinált belőle QB-t úgyhogy örüljön ha itt maradhat pláne kezdőként.....
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Igazándiból nem nagyon tartottam reálisnak Tony Dungy véleményét, hogy Manning Friscoba jöhet. Viszont most olvasgatom, hogy Alexnek nem nagyon tetszik a szerződéstervezet amit kapott és ki akar lépni a piacra. Lehet a kettőnek köze egymáshoz?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Mit szólnátok Moss érkezéséhez?doka
Jól hangzik. Nem lesz drága.
Ennek most jobban örülök: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82787cea/article/niners-reportedly-want-to-keep-morgan-from-free-agency

több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Mit szólnátok Moss érkezéséhez?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Adam Schefter
Former Patriots wide receiver Randy Moss is scheduled to fly to San Francisco today to work out for the 49ers on Monday.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
A Rams durván bankot robbantott az idei 1/2 pick eladásával, megkapták a Redskins idei 1 és 2 körét, valamint a következő 2 év első köreit. Ez komoly potenciált jelent nekik a jövőben, és veszélyt a csoportellenfelekre, így ránk is. Hát azt kell mondjam nem örülök neki.Alabama Niners
Én abból a szempontból örülök, hogy talán így végre visszatérnek a Rams-9ers örökrangadók.

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A Rams durván bankot robbantott az idei 1/2 pick eladásával, megkapták a Redskins idei 1 és 2 körét, valamint a következő 2 év első köreit. Ez komoly potenciált jelent nekik a jövőben, és veszélyt a csoportellenfelekre, így ránk is. Hát azt kell mondjam nem örülök neki.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Larry Grant RFA tendert kap. Ha kell valakinek és mi nem akarjuk matchelni akkor egy 2. körös pickért viheti. Végülis 7. körös volt 😊 bár nem látom hogy tolonganának érte, esetleg az Eagles vagy a Lions.petey
Lehet, hogy az olcsóbb ajánlatot kapja egy equal-round pickért, ami cirka 700.000-es megtakarítás lenne. Sztem szükség van rá, és a Te opcióddal valószínűtlenebb, hogy vinnék. Csütörtökön eldöl.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P