NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Egy jó SpecTeam edző jöhetne, ha már kiadó lett/lesz ez a poszt, sok múlhat azon is 😊 (LáSD 😀 )

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Kösz Deny, ahogy nézem már csak a TE edzői poszt kiadó, illetve a ST.

49ers coaching staff at a glance

Offensive Coordinator: Greg Roman (Stanford). 2010: Jimmy Raye/Mike Johnson. (Raye was fired Sept. 27; Johnson was reportedly hired as offensive coordinator at UCLA.)

Quarterbacks: Geep Chryst (Panthers). 2010: Mike Johnson/Jason Michael.

Running backs: Tom Rathman, though no official announcement has been made. 2010: Rathman.

Wide receivers: John Morton (USC). 2010: Jerry Sullivan.

Tight ends: Currently vacant. 2010: Pete Hoener.

Offensive line: Tim Drevno (Stanford) and Mike Solari, though no official announcement has been made about Solari. 2010: Mike Solari with Ray Brown as his assistant.

Defense coordinator: Vic Fangio (Stanford). 2010: Greg Manusky (hired as Chargers defensive coordinator).

Defensive line: Jim Tomsula, though no official announcement has been made. 2010: Tomsula.

Linebackers: Jim Leavitt (South Florida, 2009). 2010: Jason Tarver (outside LBs), Vantz Singletary (inside LBs). Singletary was fired, along with his uncle, head coach Mike Singletary.

Defensive backs: Ed Donatell (Broncos). 2010: Vance Joseph/Johnnie Lynn. (Joseph accepted job with Texans; Lynn resigned late in the season for personal reasons.)

Special teams coordinator: Currently vacant. 2010: Kurt Schottenheimer/assistant Dave Fipp.

Head strength and conditioning: Mark Uyeyama (49ers assistant strength and conditioning coach). 2010: Duane Carlisle.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Schefter írta most: Chryst QB edző lesz, Donatell secondary coach, Leavitt pedig LB edző.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Geep Chryst csatlakozott a Niners edzői stábjához, egyelőre ismeretlen beosztásban. 18 éve vna a ligában, legtöbb tapasztalata TE és QB edzőként van. Az elmúlt 4 évben Panthers TE edző volt.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Maysnek is tök jó pár meccse volt, az a puntblokk utáni TD szenzációs volt. Kár, hogy nem tudta azt a kezdeti lendületet stabilizálni, mert akkor ő is ott lehetne a rukicsapatban.diverdoc
viszont több volt a rossz meccse. rengeteget kell tanulnia, nem csak coverage-t, és kb 2 év múlva top10 S lehet.

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Maysnek is tök jó pár meccse volt, az a puntblokk utáni TD szenzációs volt. Kár, hogy nem tudta azt a kezdeti lendületet stabilizálni, mert akkor ő is ott lehetne a rukicsapatban.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Iupatit beválasztották az All-Rookie Teambe, grat 😊 a srác már most Pro Bowl matéria.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
így álltok most:
http://blogs.sacbee.com/49ers/archives/2011/01/harbaugh-staff.html

plusz érkezett a U$C WR edzője John Morton, valószínűleg ugyanazt a szerepkört fogja betölteni



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
mondjuk nem tudom Donatellen mit kell pörögni ennyire. nem DC lesz hanem pozicíós edző, és hogy a Huskiesnál mi volt
teljesen irreveláns. amikor a Packers DC volt 96-ban, Gilbert Brown, LeRoi Butler, és Santana Dodson volt a keze alatt. azt nem nevezném rossz D-nek, pláne SB-vel a végén.

De az élet nem csak College fociból áll...

majd most kiderül hogy tényleg szopók-e a DB-ink vagy csak rosszul edzették őket. Ennyi.petey
Greg Robinson meg 2006-ban egyetemi bajnok lett a Texas-szal, míg idén a Michigan DC-jeként a liga egyik legrosszabb védelmét sikerült összehoznia... az idő gyorsan repül

nem akartam tresselni, csak a hozzáértőhöz fűztem némi malíciózus kommentet

ha stat kell, itt van arról az évről
http://www.cfbstats.com/2008/team/756/total/defense/split.html

total d#-ben 112. voltak 120-bólJJ Tiller
jó, de akkor sem DC lesz 😊 kösz az oldalt, el fogok csemegézni rajta.

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 868 — no es importante
mondjuk nem tudom Donatellen mit kell pörögni ennyire. nem DC lesz hanem pozicíós edző, és hogy a Huskiesnál mi volt
teljesen irreveláns. amikor a Packers DC volt 96-ban, Gilbert Brown, LeRoi Butler, és Santana Dodson volt a keze alatt. azt nem nevezném rossz D-nek, pláne SB-vel a végén.

De az élet nem csak College fociból áll...

majd most kiderül hogy tényleg szopók-e a DB-ink vagy csak rosszul edzették őket. Ennyi.petey
Greg Robinson meg 2006-ban egyetemi bajnok lett a Texas-szal, míg idén a Michigan DC-jeként a liga egyik legrosszabb védelmét sikerült összehoznia... az idő gyorsan repül

nem akartam tresselni, csak a hozzáértőhöz fűztem némi malíciózus kommentet

ha stat kell, itt van arról az évről
http://www.cfbstats.com/2008/team/756/total/defense/split.html

total d#-ben 112. voltak 120-ból


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Apropó most mi lesz a TC-n? A "Domb" marad vagy elbontják azt ? 😊 😀

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
mondjuk nem tudom Donatellen mit kell pörögni ennyire. nem DC lesz hanem pozicíós edző, és hogy a Huskiesnál mi volt
teljesen irreveláns. amikor a Packers DC volt 96-ban, Gilbert Brown, LeRoi Butler, és Santana Dodson volt a keze alatt. azt nem nevezném rossz D-nek, pláne SB-vel a végén.

De az élet nem csak College fociból áll...

majd most kiderül hogy tényleg szopók-e a DB-ink vagy csak rosszul edzették őket. Ennyi.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
ezt a megállapításod nem igazáb tudom hova tenni..
talán nem látszik igazán jól az avatárom 😊 😛

egyébként azt hittem, előkapsz valami stat-ot az egyetemről, ahol edzősködött az emberünk, hogy miért lett 0-12 a szezon.
kando777
azért lett 0-12 , mert 12-szer kevesebb pontot szereztek mint az aktuális ellenfélbriareos
Aztaa, miket nem mondasz...
és ezen ennyit kellett gondolkodni? :rolleyes:kando777
párszor töröltem mert egyszerűsítettem a fogalmazáson 😀

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
jogos 😊



igen, ahogy minden egyes edzőváltást követelő szurkolóból csak úgy sugárzik az irigység...

nem olyan rég milyen sok 49ers fan "irigykedett" Singre, nem is értemJJ Tiller
ezt a megállapításod nem igazáb tudom hova tenni..
talán nem látszik igazán jól az avatárom 😊 😛

egyébként azt hittem, előkapsz valami stat-ot az egyetemről, ahol edzősködött az emberünk, hogy miért lett 0-12 a szezon.
kando777
azért lett 0-12 , mert 12-szer kevesebb pontot szereztek mint az aktuális ellenfélbriareos
Aztaa, miket nem mondasz...
és ezen ennyit kellett gondolkodni? :rolleyes:

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
jogos 😊



igen, ahogy minden egyes edzőváltást követelő szurkolóból csak úgy sugárzik az irigység...

nem olyan rég milyen sok 49ers fan "irigykedett" Singre, nem is értemJJ Tiller
ezt a megállapításod nem igazáb tudom hova tenni..
talán nem látszik igazán jól az avatárom 😊 😛

egyébként azt hittem, előkapsz valami stat-ot az egyetemről, ahol edzősködött az emberünk, hogy miért lett 0-12 a szezon.kando777
milyen stat kell a 0-12 mellé?Fucu
valami pozitív 😀

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
JJ ez nálad nem szokatlan 😉 😀Geronimo
jogos 😊

Hagyd, lehet csak irígykedik 😛kando777
igen, ahogy minden egyes edzőváltást követelő szurkolóból csak úgy sugárzik az irigység...

nem olyan rég milyen sok 49ers fan "irigykedett" Singre, nem is értemJJ Tiller
ezt a megállapításod nem igazáb tudom hova tenni..
talán nem látszik igazán jól az avatárom 😊 😛

egyébként azt hittem, előkapsz valami stat-ot az egyetemről, ahol edzősködött az emberünk, hogy miért lett 0-12 a szezon.
kando777
azért lett 0-12 , mert 12-szer kevesebb pontot szereztek mint az aktuális ellenfél

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
JJ ez nálad nem szokatlan 😉 😀Geronimo
jogos 😊

Hagyd, lehet csak irígykedik 😛kando777
igen, ahogy minden egyes edzőváltást követelő szurkolóból csak úgy sugárzik az irigység...

nem olyan rég milyen sok 49ers fan "irigykedett" Singre, nem is értemJJ Tiller
ezt a megállapításod nem igazáb tudom hova tenni..
talán nem látszik igazán jól az avatárom 😊 😛

egyébként azt hittem, előkapsz valami stat-ot az egyetemről, ahol edzősködött az emberünk, hogy miért lett 0-12 a szezon.kando777
milyen stat kell a 0-12 mellé?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
JJ ez nálad nem szokatlan 😉 😀Geronimo
jogos 😊

Hagyd, lehet csak irígykedik 😛kando777
igen, ahogy minden egyes edzőváltást követelő szurkolóból csak úgy sugárzik az irigység...

nem olyan rég milyen sok 49ers fan "irigykedett" Singre, nem is értemJJ Tiller
te JJ, ne tresselj nem áll jól a szádnak 😀

biztos én vagyok ma izé de ezt már kezdem én sem érteni 😀

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
JJ ez nálad nem szokatlan 😉 😀Geronimo
jogos 😊

Hagyd, lehet csak irígykedik 😛kando777
igen, ahogy minden egyes edzőváltást követelő szurkolóból csak úgy sugárzik az irigység...

nem olyan rég milyen sok 49ers fan "irigykedett" Singre, nem is értemJJ Tiller
ezt a megállapításod nem igazáb tudom hova tenni..
talán nem látszik igazán jól az avatárom 😊 😛

egyébként azt hittem, előkapsz valami stat-ot az egyetemről, ahol edzősködött az emberünk, hogy miért lett 0-12 a szezon.

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 868 — no es importante
JJ ez nálad nem szokatlan 😉 😀Geronimo
jogos 😊

Hagyd, lehet csak irígykedik 😛kando777
igen, ahogy minden egyes edzőváltást követelő szurkolóból csak úgy sugárzik az irigység...

nem olyan rég milyen sok 49ers fan "irigykedett" Singre, nem is értem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
hát Donatelről nekem nem a hozzáértő az első szó, ami eszembe jut...JJ Tiller
JJ ez nálad nem szokatlan 😉 😀Geronimo
Sejtettem ilyesmi lesz. Végülis az eddigi DB teljesítményt figyelembe véve rosszabb remélem nem lesz 😊 Mellesleg 1 ember miatt ne kötekedj te kis te 😀petey
Hagyd, lehet csak irígykedik 😛
Attól, hogy egy szezonban valami vacak csapatnál nem produkált egy űberjó szezont, még nem biztos, hogy lúzer.. Ha meg Jim sem ellenkezett miatta, talán lát benne értelmet 😊

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
bocs JJ, általában értem a humort, de ezt speciel nem vágom.petey
hát Donatelről nekem nem a hozzáértő az első szó, ami eszembe jut...JJ Tiller
JJ ez nálad nem szokatlan 😉 😀Geronimo
Sejtettem ilyesmi lesz. Végülis az eddigi DB teljesítményt figyelembe véve rosszabb remélem nem lesz 😊 Mellesleg 1 ember miatt ne kötekedj te kis te 😀

több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
ja, 2008-ban 0-12-vel zárt a Stanforddal egy csoportban levő Washington Huskies, biztos ez győzte meg Harbaught 😛JJ Tiller
bocs JJ, általában értem a humort, de ezt speciel nem vágom.petey
hát Donatelről nekem nem a hozzáértő az első szó, ami eszembe jut...JJ Tiller
JJ ez nálad nem szokatlan 😉 😀

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 868 — no es importante
jó látni hogy nem tökölünk, és urambocsá hozzáértő embereket hoznak ide. érdekes ez az érzés 😂petey
ja, 2008-ban 0-12-vel zárt a Stanforddal egy csoportban levő Washington Huskies, biztos ez győzte meg Harbaught 😛JJ Tiller
bocs JJ, általában értem a humort, de ezt speciel nem vágom.petey
hát Donatelről nekem nem a hozzáértő az első szó, ami eszembe jut...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
jó látni hogy nem tökölünk, és urambocsá hozzáértő embereket hoznak ide. érdekes ez az érzés 😂petey
ja, 2008-ban 0-12-vel zárt a Stanforddal egy csoportban levő Washington Huskies, biztos ez győzte meg Harbaught 😛JJ Tiller
bocs JJ, általában értem a humort, de ezt speciel nem vágom.