NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 865 — no es importante
jó látni hogy nem tökölünk, és urambocsá hozzáértő embereket hoznak ide. érdekes ez az érzés 😂petey
ja, 2008-ban 0-12-vel zárt a Stanforddal egy csoportban levő Washington Huskies, biztos ez győzte meg Harbaught 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
jó látni hogy nem tökölünk, és urambocsá hozzáértő embereket hoznak ide. érdekes ez az érzés 😂

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Újabb edző érkezett, Ed Donatell lett a DB coach. Sok helyen volt már edző: 90-94 Jets - DBedző; 95-99 Broncos - DB edző; 2000-03 Packers - DC; 04-06 Falcons - DC; 07 Jets - assitand; 08 University of Washington - DC; 09 Broncos - DB
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Source: 49ers also land former Stanford coaches Vic Fangio (defensive coordinator) and Tim Drevno (probably TEs coach).

http://twitter.com/MaioccoCSN/status/26025156560293889

3-4 it is. I love me some Fangio Blitz Package 😀

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Az OC akkor csak formalitás, ugye? Mmint Hárboá lesz a playcaller.szaba
ahogy olvastam, nagy szerepe lesz a playtervezésben és a gameplanban. Meccsen pedig gondolom közösen beszélik meg.
Meglátjuk.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
igen Jimbo fogja hívni a play-eket, de olvastam, hogy Roman rakta alá gyakorlatilag az Offense-t Stanfordban

Fangio is jönni fog



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Az OC akkor csak formalitás, ugye? Mmint Hárboá lesz a playcaller.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
OC pipa:

Former Stanford assistant Greg Roman has joined the 49ers as their offensive coordinator, according to a source.
Roman served as Stanford’s associate head coach and was as responsible as anyone — including head coach Jim Harbaugh — for the Cardinal’s offensive success and creativity.
Roman has extensive NFL experience, having been an assistant for Carolina, Houston and Baltimore.
He was a finalist for the Stanford head coaching position that went to David Shaw.

jöhet Fangio

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
sztem Manusky kimondottan jó DC. Futás ellen mindig top10-ben voltunk, plusz nem engedtünk 10+ meccs óta 100 yardos futást. Ami gond volt hogy rendes passz rush és DB-k nélkül voltunk 24-ek passz D-ben. Szóval egy jó védelemmel mint a tietek nagyon is sikeres lehet.

Amit én kicsit hiányoltam nála az az agresszivitás, több blitzet vártam, plusz az állandó zónázással ölt meg.
Dehát azzal főzött amilye van.

De most őszintén, pozicíós edzőkről mennyit tudni szaba? 😊petey
Manusky volt nálunk interjún a hét elejénFucu
Azt rebesgetik, hogy valószínű marad Kaliforniában. Amúgy még Dallasban is volt.szaba
pont most olvastam
http://www.signonsandiego.com/news/2011/jan/13/manusky-appears-be-choice-chargers-defensive-coord/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Manuskyról meg nem tudunk semmit, mert Sing belekontárkodott a D-be, mi? 😛szaba
sztem Manusky kimondottan jó DC. Futás ellen mindig top10-ben voltunk, plusz nem engedtünk 10+ meccs óta 100 yardos futást. Ami gond volt hogy rendes passz rush és DB-k nélkül voltunk 24-ek passz D-ben. Szóval egy jó védelemmel mint a tietek nagyon is sikeres lehet.

Amit én kicsit hiányoltam nála az az agresszivitás, több blitzet vártam, plusz az állandó zónázással ölt meg.
Dehát azzal főzött amilye van.

De most őszintén, pozicíós edzőkről mennyit tudni szaba? 😊petey
Manusky volt nálunk interjún a hét elejénFucu
Azt rebesgetik, hogy valószínű marad Kaliforniában. Amúgy még Dallasban is volt.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hát mivel a passz védelmünk nem volt túl acélos így nem tudok semmi biztatót mondani 😊
de hátha nálatok több sikerre lel.petey
Manuskyról meg nem tudunk semmit, mert Sing belekontárkodott a D-be, mi? 😛szaba
sztem Manusky kimondottan jó DC. Futás ellen mindig top10-ben voltunk, plusz nem engedtünk 10+ meccs óta 100 yardos futást. Ami gond volt hogy rendes passz rush és DB-k nélkül voltunk 24-ek passz D-ben. Szóval egy jó védelemmel mint a tietek nagyon is sikeres lehet.

Amit én kicsit hiányoltam nála az az agresszivitás, több blitzet vártam, plusz az állandó zónázással ölt meg.
Dehát azzal főzött amilye van.

De most őszintén, pozicíós edzőkről mennyit tudni szaba? 😊petey
Manusky volt nálunk interjún a hét elején



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Kando!

Hát hogy lennék, amikor nem vagyok 😀 😂Helmut Zimmer
Hát ez az 😀
egyáltalán hova tudok most üzenni, hogy meg is kapd ? 😊

most próbálok egy berkeley-n dolgozó ismerőstől mezt kérni, ha jön nyárra haza (ha csak te nem szereztél mégis valamit 😊 )kando777
Szia!

Megírom az elérhetőségem PM-ben. A campus generált nekem is címet, de azt kizárólag a kollégák, és a diákok használják, amúgy meg egyesítve jönnek be természetesen a címeim 😊 (Palm csodái).
Már egy éve elköltöztem, és nem ott tanítok. Hanem egy kisvárosban.... ja és megnősültem 😊Helmut Zimmer
Rendben, várom 😉
Gratula.. 😀 ejj akkor már nem lehet csak úgy elmenni és szórakozni egyet vagy a garázsban gitározni kicsit 😛 ?

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Kando!

Hát hogy lennék, amikor nem vagyok 😀 😂Helmut Zimmer
Hát ez az 😀
egyáltalán hova tudok most üzenni, hogy meg is kapd ? 😊

most próbálok egy berkeley-n dolgozó ismerőstől mezt kérni, ha jön nyárra haza (ha csak te nem szereztél mégis valamit 😊 )kando777
Szia!

Megírom az elérhetőségem PM-ben. A campus generált nekem is címet, de azt kizárólag a kollégák, és a diákok használják, amúgy meg egyesítve jönnek be természetesen a címeim 😊 (Palm csodái).
Már egy éve elköltöztem, és nem ott tanítok. Hanem egy kisvárosban.... ja és megnősültem 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Vance Joseph jött hozzánk DB coachnak, röviden tömören jól jártunk vele vagy nem? 😊Bondi
hát mivel a passz védelmünk nem volt túl acélos így nem tudok semmi biztatót mondani 😊
de hátha nálatok több sikerre lel.petey
Manuskyról meg nem tudunk semmit, mert Sing belekontárkodott a D-be, mi? 😛szaba
sztem Manusky kimondottan jó DC. Futás ellen mindig top10-ben voltunk, plusz nem engedtünk 10+ meccs óta 100 yardos futást. Ami gond volt hogy rendes passz rush és DB-k nélkül voltunk 24-ek passz D-ben. Szóval egy jó védelemmel mint a tietek nagyon is sikeres lehet.

Amit én kicsit hiányoltam nála az az agresszivitás, több blitzet vártam, plusz az állandó zónázással ölt meg.
Dehát azzal főzött amilye van.

De most őszintén, pozicíós edzőkről mennyit tudni szaba? 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Vance Joseph jött hozzánk DB coachnak, röviden tömören jól jártunk vele vagy nem? 😊Bondi
hát mivel a passz védelmünk nem volt túl acélos így nem tudok semmi biztatót mondani 😊
de hátha nálatok több sikerre lel.petey
Manuskyról meg nem tudunk semmit, mert Sing belekontárkodott a D-be, mi? 😛
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Vance Joseph jött hozzánk DB coachnak, röviden tömören jól jártunk vele vagy nem? 😊Bondi
hát mivel a passz védelmünk nem volt túl acélos így nem tudok semmi biztatót mondani 😊
de hátha nálatok több sikerre lel.

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Kando!

Hát hogy lennék, amikor nem vagyok 😀 😂Helmut Zimmer
Hát ez az 😀
egyáltalán hova tudok most üzenni, hogy meg is kapd ? 😊

most próbálok egy berkeley-n dolgozó ismerőstől mezt kérni, ha jön nyárra haza (ha csak te nem szereztél mégis valamit 😊 )

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Kando!

Hát hogy lennék, amikor nem vagyok 😀 😂
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Vance Joseph jött hozzánk DB coachnak, röviden tömören jól jártunk vele vagy nem? 😊

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Mike Johnson úgy néz ki a UCLA-hoz megy.

Az új LB edzőnk pedig Jim Leavitt lehet az USF-ről. HÁt nem tudom, ha TKO-t vagy PWillt próbálja meg felpofozni azt megnézném 😂 A faszi egy állat.
A régi edzői stábból Jim Tomsula DL, Tom Rathman RB és Mike Solari OL edzők maradnak biztosan. ez eddig jó.
DC nagy valószínűséggel Vic Fangio lesz. Nála viszont muszáj lesz beszerezni valami ütős pass rusher OLB-t.
OC keresés folyik, bár inkább passz koordinátor lesz mert tuti Harbs fogja hívni a playeket.petey
sziasztok,

készítettünk egy kis magyar nyelvű bemutatást Jim Harbaughról, az új edzőről.

http://mnfl.blog.hu/2011/01/13/jim_harbough_uj_era_san_francisco_ban

ha valaki angolul mindent olvasott már róla, attól elnézést, de gondoltuk hátha valaki nem érti meg tökéletesen az idegen nyelvű cikkeket.sanci21
Én örülök a cikknek, tetszik 😊
Nem vagyok jó angolos, petey meg mostanában csak angolul idézget főleg 😀
Helmut meg.. el van tűnve 😛 😊

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Orange Bowl előtt mennyi volt a mérleg Péter Bá'? 😛

nagyon úgy tűnik, hogy Greg Roman (bio: http://www.gostanford.com/sports/m-footbl/mtt/roman_greg00.html) lesz a befutó OC posztra
Ő volt Harbaugh mögött az első számú helyettes (mindenes)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
de Harbaugh szisztematikusan felépítve a csapatot idénre ezt a mérleget megfordította 11-1-re."Fucu
ami 12-1 😛 de nem kötekszem 😀

jó cikk sanci 😉

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
aki olvasta az orange bowl beharangozót az már ismerheti 😊

"Jim Harbaugh 1963. december 23-án született az ohioi Toledo városában. Korábbi Micihigan Wolverines és több NFL-es csapat irányítója, a Baltimore Ravens vezetőedzőjének John Harbaughnak az öccse. Apja Jack Harbaugh a Western Kentucky University vezetőedzője volt 14 évig. Edzői pályafutását még mint NFL játékos kezdte meg 1994-ben. Az NCAA által is elfogadott fizetetlen segédedző volt apja irányítása alatt a WKU-n. Ezután 2002 és 2003-ban az Oakland Raiders irányítóit edzette, majd 2004-ben visszatért az egyetemi focihoz. Első vezetőedzői állását a San Diegoi egyetemen kapta. Három ott eltöltött év alatt 29-6-os győzelem vereség mutatót ért el a Torreros, az utolsó két évben ez 11-1 volt. 2007-ben nevezték ki a Stanford Cardinal élére. Kinevezését megelőző évet 1-11-el zárták, de Harbaugh szisztematikusan felépítve a csapatot idénre ezt a mérleget megfordította 11-1-re."



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mike Johnson úgy néz ki a UCLA-hoz megy.

Az új LB edzőnk pedig Jim Leavitt lehet az USF-ről. HÁt nem tudom, ha TKO-t vagy PWillt próbálja meg felpofozni azt megnézném 😂 A faszi egy állat.
A régi edzői stábból Jim Tomsula DL, Tom Rathman RB és Mike Solari OL edzők maradnak biztosan. ez eddig jó.
DC nagy valószínűséggel Vic Fangio lesz. Nála viszont muszáj lesz beszerezni valami ütős pass rusher OLB-t.
OC keresés folyik, bár inkább passz koordinátor lesz mert tuti Harbs fogja hívni a playeket.petey
sziasztok,

készítettünk egy kis magyar nyelvű bemutatást Jim Harbaughról, az új edzőről.

http://mnfl.blog.hu/2011/01/13/jim_harbough_uj_era_san_francisco_ban

ha valaki angolul mindent olvasott már róla, attól elnézést, de gondoltuk hátha valaki nem érti meg tökéletesen az idegen nyelvű cikkeket.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Esküszöm nem!!!! Ezért nem is nyújtogattam a nyelvem! 😂Helmut Zimmer
Arizona Cardinals: Mike Miller - Passing Game Coordinator 😊Fucu
Aha, hmmm... mindig tanul az ember... 😊 :rolleyes: 😊
És sikeres csapatoknál is van ilyen? Pats, Colts esetében nem fedeztem fel a pozit... ! 😛 😂Helmut Zimmer
van 😛 Peyton Manning és Tom Brady álnéven szerepelnek 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter