NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Esküszöm nem!!!! Ezért nem is nyújtogattam a nyelvem! 😂Helmut Zimmer
Arizona Cardinals: Mike Miller - Passing Game Coordinator 😊Fucu
Aha, hmmm... mindig tanul az ember... 😊 :rolleyes: 😊
És sikeres csapatoknál is van ilyen? Pats, Colts esetében nem fedeztem fel a pozit... ! 😛 😂
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Esküszöm nem!!!! Ezért nem is nyújtogattam a nyelvem! 😂Helmut Zimmer
Arizona Cardinals: Mike Miller - Passing Game Coordinator 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Esküszöm nem!!!! Ezért nem is nyújtogattam a nyelvem! 😂
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Passz koordinátor ?! :rolleyes: :rolleyes: 😀Helmut Zimmer
van olyan, nem hallottad még? 😊

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Passz koordinátor ?! :rolleyes: :rolleyes: 😀
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Mike Johnson úgy néz ki a UCLA-hoz megy.

Az új LB edzőnk pedig Jim Leavitt lehet az USF-ről. HÁt nem tudom, ha TKO-t vagy PWillt próbálja meg felpofozni azt megnézném 😂 A faszi egy állat.
A régi edzői stábból Jim Tomsula DL, Tom Rathman RB és Mike Solari OL edzők maradnak biztosan. ez eddig jó.
DC nagy valószínűséggel Vic Fangio lesz. Nála viszont muszáj lesz beszerezni valami ütős pass rusher OLB-t.
OC keresés folyik, bár inkább passz koordinátor lesz mert tuti Harbs fogja hívni a playeket.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Casey ILB , annak nem rossz. A vérvonal megvan, de nem itt fog kikötni. Itt egy időre megvannak az ILB-k



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Senior szezonjáig Clay sem volt sehol, totál jelentéktelen tucat lb volt. De még a drafton se számított ekkora beastnek. Ezek alapján Casey is jó lehet.JayB
max ha kiba nagy OLB potenciál van benne

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Senior szezonjáig Clay sem volt sehol, totál jelentéktelen tucat lb volt. De még a drafton se számított ekkora beastnek. Ezek alapján Casey is jó lehet.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Annyira az NCAA-ben nem vagyok otthon, de az öcsike a BCS championshipen nagyot játszott. A Newtonon elért fumblija szenzációs volt. Ha fele olyan jó mint a tesója, örömmel látnámdiverdoc
És az a 3-4 mistackle? Nekem kicsit csalódás volt.tenorx
Az ilyen tesó témában nekem mindig eszembe jutnak a Schumacher testvérek forma 1-ből.NFL-ben is hasonló a helyzet szvsz.(kivétel talán a Barber tesók,de ott az 1ik a védelemben van a másik meg RB volt..és ők ikrek 😀 )Ennek ellenére Caseyben van potenciál...pár év és elérheti a bátyó szintjét.Greengo
Mondjuk a Matthews femili már adott rendesen a sportágnak anyagot 😀
His family has produced several players for the National Football League (NFL): his grandfather, father, uncle, cousin, and brother. impresszív 😊

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Inkább a Manningek jutnak nekem eszembe 😀tenorx
Na igen. Rájuk is igaz.Nem akartam ennyire egyértelmű NFL-es példát felhozni. :cool: 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Inkább a Manningek jutnak nekem eszembe 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Nem, hozzánk ő jöhetne:
http://www.goducks.com/ViewArticle.dbml?SPSID=3378&SPID=233&DB_LANG=C&DB_OEM_ID=500&ATCLID=1149796&Q_SEASON=2010
#55 Casey Matthews
Position: Linebacker
Height: 6'2"
Weight: 235
Year: Senior
City/State: Agoura Hills, Calif.
High School: Oaks Christian HS
Experience: 3 Letterscápa77
Annyira az NCAA-ben nem vagyok otthon, de az öcsike a BCS championshipen nagyot játszott. A Newtonon elért fumblija szenzációs volt. Ha fele olyan jó mint a tesója, örömmel látnámdiverdoc
És az a 3-4 mistackle? Nekem kicsit csalódás volt.tenorx
Az ilyen tesó témában nekem mindig eszembe jutnak a Schumacher testvérek forma 1-ből.NFL-ben is hasonló a helyzet szvsz.(kivétel talán a Barber tesók,de ott az 1ik a védelemben van a másik meg RB volt..és ők ikrek 😀 )Ennek ellenére Caseyben van potenciál...pár év és elérheti a bátyó szintjét.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem, hozzánk ő jöhetne:
http://www.goducks.com/ViewArticle.dbml?SPSID=3378&SPID=233&DB_LANG=C&DB_OEM_ID=500&ATCLID=1149796&Q_SEASON=2010
#55 Casey Matthews
Position: Linebacker
Height: 6'2"
Weight: 235
Year: Senior
City/State: Agoura Hills, Calif.
High School: Oaks Christian HS
Experience: 3 Letterscápa77
Annyira az NCAA-ben nem vagyok otthon, de az öcsike a BCS championshipen nagyot játszott. A Newtonon elért fumblija szenzációs volt. Ha fele olyan jó mint a tesója, örömmel látnámdiverdoc
És az a 3-4 mistackle? Nekem kicsit csalódás volt.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Nem, hozzánk ő jöhetne:
http://www.goducks.com/ViewArticle.dbml?SPSID=3378&SPID=233&DB_LANG=C&DB_OEM_ID=500&ATCLID=1149796&Q_SEASON=2010
#55 Casey Matthews
Position: Linebacker
Height: 6'2"
Weight: 235
Year: Senior
City/State: Agoura Hills, Calif.
High School: Oaks Christian HS
Experience: 3 Letterscápa77
Annyira az NCAA-ben nem vagyok otthon, de az öcsike a BCS championshipen nagyot játszott. A Newtonon elért fumblija szenzációs volt. Ha fele olyan jó mint a tesója, örömmel látnámdiverdoc
Ennyi ILB azért nem kell 😀

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem, hozzánk ő jöhetne:
http://www.goducks.com/ViewArticle.dbml?SPSID=3378&SPID=233&DB_LANG=C&DB_OEM_ID=500&ATCLID=1149796&Q_SEASON=2010
#55 Casey Matthews
Position: Linebacker
Height: 6'2"
Weight: 235
Year: Senior
City/State: Agoura Hills, Calif.
High School: Oaks Christian HS
Experience: 3 Letterscápa77
Annyira az NCAA-ben nem vagyok otthon, de az öcsike a BCS championshipen nagyot játszott. A Newtonon elért fumblija szenzációs volt. Ha fele olyan jó mint a tesója, örömmel látnám


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Nem, hozzánk ő jöhetne:
http://www.goducks.com/ViewArticle.dbml?SPSID=3378&SPID=233&DB_LANG=C&DB_OEM_ID=500&ATCLID=1149796&Q_SEASON=2010
#55 Casey Matthews
Position: Linebacker
Height: 6'2"
Weight: 235
Year: Senior
City/State: Agoura Hills, Calif.
High School: Oaks Christian HS
Experience: 3 Letters


több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
ha jön Fangio, valószínű Capers féle Cover 7-et fogunk játszani. 3-4, heavy blitz.
Milyen lesz? Tegnap láthattuk a GB D-t a Philly ellen..petey

És ő is jön, hogy olyan legyen? 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Kihagyok pár napot, aztán megfordul a világ.

No majd meglátjuk mit hoz ez a jövő, remélem nem lesz most csalódás 😊

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
ha jön Fangio, valószínű Capers féle Cover 7-et fogunk játszani. 3-4, heavy blitz.
Milyen lesz? Tegnap láthattuk a GB D-t a Philly ellen..

http://cheeseheadtv.com/blog/paul-ott-carruth-xs-os-cover-7

itt meg illusztrálva. elég korrekt.

több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
"Most olvasom hogy 350 offensive play-el játszott Stanfordnál. yikes Mondjuk ez 348-al több mint Jimmy Raye-nek volt, és neki 48-as fontmérettel írták..."

Óriási! 😊 Létezik olyan nyilvános kimutatás, statisztika, lehet egyáltalán tudni, hogy hány O. play-t játszottunk idén? Nem darabra, hanem variációra... Csak kíváncsiságból...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
VY még mindig úgy viselkedik mint egy gyerek...

Ha már OC akkor Bill Callahant is remélem megkeressük. WCO Off. guru.

Huh, eléggé izgalmas hullámvasút menet volt ez mióta kirúgták Singet. Erre Harb benyögi hogy mióta a 9ers megkereste decemberben, eldöntötte hogy idejön edzőnek :cool: hát sok infarktusközeli pillanatot okoztak az elmúlt hét történései, míg nem kommunikálták ki hivatalosan, eh 😊

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Akkor nem jön Vince Young 😀 350 betanulandó play...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
tudom mire gondolt Maiocco, de csak a kérdés után pontosította a kérdést, vicces volt.

úgy érzem (sajnos) jól jártatok vele, ahogy Balkee is említette én is érzem az "it" faktort Jimben

bizony 350 play. korábban említették egy stanford meccsen. korrekt szám 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Maiocco: Ki lesz a kezdő irányító? 😀

West Coast Offense lesz itt és megkockáztatnám, hogy Alex is maradni fogFucu
Maiocco arra gondolt hogy milyen tulajdonságai vannak egy kezdő QB-nak, de jót röhögtem én is.
Harb-ot hallgatva úgy érzem valami speciális jött ide. Ericcson, Nolan, Sing után valami nagyon nagy feeling volt hogy nem a védelem lesz az első, hanem a QB. Megható volt számomra ahogy Bill Walshról beszélt, hogy kint van a képe a számítógépén és minden nap gondol rá. És ami a legfontosabb, hazahozza a WCO-t 😊

Alex, Troy szerződése lejár a FA kezdetével. Egyedül Carr marad szerződés alatt. Alexnek máshol kell friss karriert kezdeni szerintem. Tuti jót tenne neki.
Esélyes hogy tradelünk egy veterán QB-ért, és draftolunk egy rookie-t, akit Harb tud képezni, és ez nagyon nagy plusz hogy idejött.
Most olvasom hogy 350 offensive play-el játszott Stanfordnál. 😮 Mondjuk ez 348-al több mint Jimmy Raye-nek volt, és neki 48-as fontmérettel írták... 😀