San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
szerintem csoporton belül 4 meccset húztok be, a 7-9 akár még be is jöhet, de szerintem valószínűbb a 6-10.Nagyon húzós a jövő évi schedule.aztec
jövőheti lottószámok megvannak? 😀

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
szerintem csoporton belül 4 meccset húztok be, a 7-9 akár még be is jöhet, de szerintem valószínűbb a 6-10.Nagyon húzós a jövő évi schedule.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
fun fact:
Mike Johnson még edzette Harbaught amikor még játékos volt. Jonhsonnak első éve volt a Chargersnél Harbaughnak pedig az utolsó



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
annyira nem kell Luck, hogy rámenjünk a jövő évi 1/1-re
se cetlizéssel a drafton, se az eredményeinkkel ősszel


több mint 13 éve
catattack 3 520
várom a javaslatokat, nevekkel. valami nagy tervetFucu
7-9 vagy NFC 2nd?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😀 Jó helyre jött szerintem.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
miből gondoljátok, hogy akarja Luck-ot?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Jim Harbaugh nagy arc.Most eldől, hogy jövőre kell-e nektek Luck.Ha a drafton jól sáfárkodik a cetlikkel, akkor jövőre meglehet, de ha egyből PO esélyes csapatot csinál - amit azért kinézek belőle 😂 - abból nem lesz Luck 2012ben.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
várom a javaslatokat, nevekkel. valami nagy tervet



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Harbaugh és McDaniels is csak egy reményteljes kísérlet ami vagy bejön vagy nem, szerintem sok volt már itt a kísérlet, pénztárcát nem kímélve kéne valami nagyon akasztani de úgylátom nem ezek a tervek...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
p.csába, kimegyek a Mekibe erre aláír, pedig 3 napot töltöttem gép előtt 😂petey
AKKOR DUPLA BIG MACET KELL ENNI 😀 😀 😂 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
p.csába, kimegyek a Mekibe erre aláír, pedig 3 napot töltöttem gép előtt 😂

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 862 — no es importante
a következő szezonban lesz 49ers-Ravens meccs


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Na új HC új remények és 2012-től új QB?(Luck)?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem örülünk Vincent! :/

sajtótájékoztató lesz 0:30-kor

Schefter: Jim Harbaugh's five-year deal with the 49ers will be worth $25 million.

nesze neked 7-8 millió 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 862 — no es importante
Harbaugh aláírt öt évre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Most olvastam elvileg Sparano marad a Fins HC-je akkor Harbaugh lehet Friscoban köt ki?ThundersNFL
Ha Friscoba jön, akkor egy év újjáépítés és 2012ben jön Luck egy trade-del, utána állandó PO részvétel.Szerintem ez az ideális forgatókönyv a 49ersnekaztec
Ámendiverdoc
Ha az újjáépítés alatt új rendszer felépítésére gondoltok, akkor osztom az álláspontod. Véleményem szerint azonban az idei 1/6-al a játékosállományt tekintve nincs szükség nagy újjáépítésre!

Megnéztem egy pár S Cardinals meccset. Egy kivételével rendkívül meggyőző volt a teljesítmény. (Azon az egyen pedig nem volt mit tenni, kb. ez a kategória: http://www.youtube.com/watch?v=iXgsCPFhSgc )
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most olvastam elvileg Sparano marad a Fins HC-je akkor Harbaugh lehet Friscoban köt ki?ThundersNFL
Ha Friscoba jön, akkor egy év újjáépítés és 2012ben jön Luck egy trade-del, utána állandó PO részvétel.Szerintem ez az ideális forgatókönyv a 49ersnekaztec
Ámen


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Most olvastam elvileg Sparano marad a Fins HC-je akkor Harbaugh lehet Friscoban köt ki?ThundersNFL
Ha Friscoba jön, akkor egy év újjáépítés és 2012ben jön Luck egy trade-del, utána állandó PO részvétel.Szerintem ez az ideális forgatókönyv a 49ersnek

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Most olvastam elvileg Sparano marad a Fins HC-je akkor Harbaugh lehet Friscoban köt ki?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
http://bleacherreport.com/articles/522884-25-fieriest-coaching-feuds-in-sports#page/26

remélem Harbs nálunk köt ki és évente 2x látunk ilyet 😂

Last season Stanford had a game in hand against USC, but with 48 points on the scoreboard Jim Harbaugh decided to go for embarrassment. He went for two, trying to get 50 points against a Pete Carroll coached team.

During the postgame handshake, the two-point decision prompted Pete Carroll to reportedly ask Jim Harbaugh, "What's your deal?"

Hopefully when Harbaugh jumps to the NFL, we can see more of this matchup in the future.

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Szerintem JMD-nek jót tett a Denveri kudarc....

A D rendben van, az O-t meg ő helyre tudja majd rakni. 😉

Csak az a kérdés hogy megtanult-e már draftolni, trade-elni, free agent piacon lavírozgatni...
(Vagy hajlandó-e immár ezt a nála jelenleg nagyobb tapasztalattal bírókra hagyni.) 😉

Nagyon bejöhet még ez a húzás a Frisco-nak!!!
(Mindja ezt egy Pats szimpatizáns az ex-OC-ról!) 😀Castleai01
Azért ha megnézed, nem draftolt ő egyértelműen rosszul.
Erős GMet flölé azt még működhet is a dolog!Helmut Zimmer
4+3 top50es pickből azért többet ki lehetett volna hozni 😛
Ha megnézed a tavalyelőtti classt a fele már itt sincs, pedig majdnem mindenkiért feltradeeltünk. És az összes tradenél mi fizettünk rá...
Persze Ayersre meg Morenora nem mondanám, h rosszak, sőt még fejlődnek és akár franchise játékos is lehet belőlük. De 1. körös játékosoktól én ezt is várom.
A freeagent igazolásai nálunk is jók voltak, csak mellette kulcsjátékosokat küldött el, nem csak olyat akivel összeveszett...
Erős GMmel lehet működne, de akkor már inkább erős HC fölé, ő meg OC vagy QB coach...

Amúgy biztos tanult a denveri hibáiból, de ha idejön, amit egyébként már megcáfolt ha jól tudom, akkor Vernon Davisnek annyi. Személyes sértésnek veszi, ha egy TE elkapja a labdát, elkezdi padoztatni, aztán cutolja, vagy elcseréli Maroneyra 😛Black_Adder
Az a baj, hogy mindenki más viszonyítási rendszerben gondolkozik.
Te is, én is, csak az én viszonyítási rendszerem: McCargo, JP Losman, Maybin, Spiller...továbbisvan mondjammég? 😀 😀
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
ahogy látom maradt Stanford és mi. Denver nem hinném hogy megszerezné, pláne miután Shanny és JMD fizetését is nyögik.
értem én hogy a Cardinal stabilabb mint az NFL a lockout miatt, de ha el akarja kezdeni akkor most kezdje. Az NFCW-ben
szinte azonnal nyerhetne divíziót.

örülök hogy Ross pofára esett a taktikájával. :cool:

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Most már legalább nem kell gondolkozni a Luck-ért való feltradelésen.
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4958/luck_meg_var_egy_evetcápa77
Mélyen egyetértek Luck döntésével.Tényleg nem bántásként mondom, de ha egy rossz HC-t hoztok bármilyen jó ez az ember anyag a 49ersben jövőre könnyen megszerezhetitek Luckot.

A Jégember győz, nem beszél.