San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ez a 7. draft hely hogy jön ki? Lehet hogy hülye kérdés, de miért nem 9? Trade?diverdoc
figyelembe veszik a többiek W/L valamint schedule nehézséget stb stb...petey
De ezeket pl a liga eredményei között nem veszik figyelembe? Hivatalos nfl standing alapján 24.-ek lettünk. Én azt hittem, hogy a liga végeredmény alapján történik a draftsorrend.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Ha belegondolok azért idén is jó sorsolásunk volt.
Atl, NO, GB, Phil, SD,történelmének egyik legjobb szériáját futó Kansas, egy rohadt jó kis Tampa. Szóval 6 PO csapatot fogtunk ki. A jövő évi ellenek közül csak 4 PO csapat van a hókszot is beleértve. Tehát jövőre irány a PO 😀
Ez a 7. draft hely hogy jön ki? Lehet hogy hülye kérdés, de miért nem 9? Trade?diverdoc
figyelembe veszik a többiek W/L valamint schedule nehézséget stb stb...

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ha belegondolok azért idén is jó sorsolásunk volt.
Atl, NO, GB, Phil, SD,történelmének egyik legjobb szériáját futó Kansas, egy rohadt jó kis Tampa. Szóval 6 PO csapatot fogtunk ki. A jövő évi ellenek közül csak 4 PO csapat van a hókszot is beleértve. Tehát jövőre irány a PO 😀
Ez a 7. draft hely hogy jön ki? Lehet hogy hülye kérdés, de miért nem 9? Trade?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Akkor a 7. hely a mienk drafton.

A jövő évi(???) sorsolásunk a következő:
The home opponents will be Arizona, Seattle, St. Louis, Dallas, N.Y. Giants, Cleveland, Pittsburgh and Tampa Bay.
The road opponents will be Arizona, Seattle, St. Louis, Philadelphia, Washington, Baltimore, Cincinnati and Detroit.

gyönyörű..petey
na mondtam, hogy nem adjuk olyan könnyen a jó draftpozit 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jön Tuna akkor....
több mint 13 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Colin Cowherd - ESPN Radio szerint a klub 48 órán belül egy NAGY nevű GM-et fog szerződtetni

kíváncsi leszek.

vagy csak engem érdekel ennyire 😀 :cool:petey
Mindegy, hogy ki jön, ennél már rosszabbak aligha lehetünk... 😀

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Colin Cowherd - ESPN Radio szerint a klub 48 órán belül egy NAGY nevű GM-et fog szerződtetni

kíváncsi leszek.

vagy csak engem érdekel ennyire 😀 :cool:

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
így állunk most:

As of right now, I’m hearing that Jim Harbaugh will not be the next coach at the University of Michigan. What seemed like a lock last week suddenly fell apart over the weekend

Then Harbaugh got cold feet. Was his wife – who just gave birth – more comfortable on the West Coast? Did Harbaugh have misgivings about his pro-style offense working with spread weapons in Ann Arbor? Did he really want to sign a lucrative contract – that would be a matter of public record – to be one of the highest paid coaches in the country while living in one of the most distressed states in the country? Maybe the idea of coaching at the highest level, against his brother, was more attractive than something that might have been a rebuilding job.

Peter King reported on Sunday Night that Harbaugh would take either the Michigan job or the 49ers job. Harbaugh’s brother thinks he could stay at Stanford. Last week, we would have guessed 97% Michigan, 1% SF, 1% Stanford, 1% Other. Today, we’ve re-adjusted that to 50% SF, 20% Stanford, 15% Other, 15% Michigan. This is liable to change again later in the week.

azt a Sing avatárt meg gyorsan kapd le 😀

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Akkor a 7. hely a mienk drafton.

A jövő évi(???) sorsolásunk a következő:
The home opponents will be Arizona, Seattle, St. Louis, Dallas, N.Y. Giants, Cleveland, Pittsburgh and Tampa Bay.
The road opponents will be Arizona, Seattle, St. Louis, Philadelphia, Washington, Baltimore, Cincinnati and Detroit.

gyönyörű..petey
Kellett nekünk idén ,,könnyű'' szezon 😛 😀
szerintem nem olyan rossz ez, persze a Det, a Rams is most jön fel, de a 'Skins még verhető is akár, akárcsak az Eagles 😉
Persze, ahogy idén is nekiállítunk..

Tudni már, ki jön/jött hozzánk hedkócsnak?

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Akkor a 7. hely a mienk drafton.

A jövő évi(???) sorsolásunk a következő:
The home opponents will be Arizona, Seattle, St. Louis, Dallas, N.Y. Giants, Cleveland, Pittsburgh and Tampa Bay.
The road opponents will be Arizona, Seattle, St. Louis, Philadelphia, Washington, Baltimore, Cincinnati and Detroit.

gyönyörű..

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Holnap Orange Bowl, utána meglátjuk mi lesz Harbaugh-val, minden jel arra mutat hogy őt akarjuk.
B terv esetleg Billick...

a gond ott van hogy először is GM kell(ene) aki ugye felveszi az edzőt. De a jelek szerint Trent Baalke lesz az, akit belülről vennének fel. Jed viszont azt mondta hogy tapasztalt GM kell neki..nem tudom hogy lesz eladva ezek után Baalke..

Viszont ha képes Harbaugh-t idehozni, és mondjuk feltrédelni Luck-ért akkor gondolom meg lesz bocsátva neki.
Persze ez mind spekuláció. Harbaugh mehet Michigenhez is..Én ki lennék békülve Billickel +Marvin Lewis mint DC.

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
BUÉK minden kedves Aranyásónak a Pintyek nevében! 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
új HC és GM-ben gazdag boldog és sikeres új évet minden kedves 9ers és wannabe 9ers fannak! 😀

meg persze mindenki másnak is 😊

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Több sikerben gazdag újévet minden 49-esnek 😊
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Minden niners szurkolónak nagyon Boldog Új Évet!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Az idei díjazottak a csapatban:
Takeo Spikes, Frank Gore, David Baas, Justin Smith, Anthony Dixon, Will Tukuafu.
Justin Smith ezen kívül a társai szavatzata alpján az idei Courage Awward győztes
Takeo Spikes pedig a médiamunka segítsége miatt a Pro Football Writers of America-tól megkapta a Garry Niver Awardot

Gratula nekik 😊
Asszem nekünk már csak ez maradt az alapszakasz uccsó meccsének tájékán 😕


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A kezdő QB Alex Smith lesz.petey
Legalább nem kell rangot változtatnod, én meg tovább szapulhatom 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Gőzerővel folyik a GM keresés, interjúztatás. Eddigi nevek: Ted Sundquist, Floyd Reese, Rick Mueller, Tony Softli, Michael Lombardi)szerk: ő kiszállt). Impresszív névsor.
És persze Trent Baalke a jelenlegi director of player personnel(nem is tudom mi a magyar megfelelője). Állítólag ha ő lesz akkor nagy esélyünk van megszerezni Harbaught. Frankó lenne nagyon Jim. Ne feledjük, Trent irányította a tavalyi draftot miután Scot McCLoughan lelépett a Seahawkshoz márciusban. Iupati, A.Davis, Bowman, Mays, DIxon.."A" draft.
Én nem bánnám, bár reméltem hogy kívülről jön valaki.
Viszont ha Harbaugh-t idecsábítja áldásom rájuk 😀

A kezdő QB Alex Smith lesz.

@annkillion Peter King says Jon Gruden will not be the 49ers target.https://twitter.com/mattbarrows

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
PWill és Justin Smith a PB-ban. Grat!petey
Csatlakozom a gratulációhoz. Szegény Gore nem sérül meg ott lenne mint egyetlen O# képviselő. Azért az idei szezonunk után 2 fő is szép!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ennek örömére P-Will-nek újabb műtétet kell végrehajtani a kezén, így vasárnap nem fog játszani a Cards ellen.
NaVorro Bowman lesz a kezdő a helyén

sajnálom mert imádom nézni a játékát



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
PWill és Justin Smith a PB-ban. Grat!

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Projected Order Of Top 11 Picks In 2011 NFL Draft
Team W-L Win Pct. Strength of Schedule*
1. Panthers 2-13 .133 .576
2. Broncos 4-11 .267 .508
3. Bengals 4-11 .267 .580
4. Bills 4-11 .267 .582
5. Cardinals 5-10 .333 .456
6. 49ers 5-10 .333 .494
7. Cowboys 5-10 .333 .521
8. Texans 5-10 .333 .527
9. Lions 5-10 .333 .549
10. Browns 5-10 .333 .576

jelenlegi draft sorrend

remélem lesz egy tökös GM, aki a megfelelő HC-t választja. Az idő szűkös, a feladat kemény. Let the game begin!

több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Sajna nem állunk rózsásabban, mint 1,5-2 éve. Komoly gondok vannak a csapatban, a sokak szerint is jó emberanyag győzelmekre éhezett, nem kapták meg, és most láthatóan megy egy kis marakodás, szerintem ez tökéletesen látható volt Troy kirohanásán, minősíthetetlen viselkedésén is. Az események igazolták korábbi elgondolásomat, hogy amíg matematikai esély van egy PO-ra, addig marad a HC és a Team, de ugye ez a hétvégén elszállt, azonnal jött is a lépés (szerintem a létező legjobbkor). Szívből kívánom, hogy minél előbb kerüljön egy olyan név a csapathoz HC-ként, aki hallatán a most igencsak elégedetlenkedőkben is megcsillan a remény, és azt mondják, na ez az.... Persze 1,5 éve ugyanez a lemez forgott...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Játékosként óriási volt, edzőként mondjuk úgy más.
Szerencsére ez az a sport aminél egy idő elteltével csak a szépre emlékezünk.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
ÓÓÓÓ happy day! 😊


másfelől sajnálom is, mert jó asszisztens edző, de sajnos ha HC akar lenni nem elég a motiváció...nemtudom merre tart de sok sikert.