San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Smithnek azért megvan azaz arca ami az egyetemi mivoltjából ered, egy átlag harmadik számú qb nem viselkedik így.JayB
honnan tudod, ismered? egyébként sem 3rd QB ha jól tudom kezdő volt vasárnap, de minimum 2nd stringerFucu
Nézz már rá, csak a mimikájából lerí az "én vagyok a vezérnigger vaze" felfogás. Harmadik számú irányítóként kezdte a szezont, 5 vagy 6 meccsen játszott, visszakerült a padra, mire ekkora az arca ha nem az egyetemi éveire?JayB
a meccs hevében amikor szarul áll a csapat most dobott egy óriási INT-t te úgy mimikálnád le hogy le van szarva? fel volt pörögve, Sing is mert tudta hogy az állása függ a meccsen. Vita volt, láttunk már ilyet.
Egyébként is Sing egy mondattal lerendezte az egészet, szabadon fogalmazva le se szarja az egész esetet. De persze Troy-on kell elverni a port



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Bocs ha rossz helyre írok,de megpróbálom itt is:
Eladó,eredeti SF- 49-ers fehér(piros számozás)(REEBOK) XXl-es mez.
Számozás:80
Név:Jerry RICE
Gondolom vágjátok,hogy ki volt Ő......
Tel.0630-2124-194
Üdv
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Így, hogy elküldtétek a Samurai-t jövőre keményen számolni kell majd veletek, mert szerintem a keret jó, 1-2 hiányposztra kell hozni jó embert, meg egy jó edző és rögtön nem lesz olyan gyászos az NFC WEST. A Rams is felszálló ágban van és hátha mi is összekapjuk magunkat és akkor nem lesz vicc csoport.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
a kettőnek semmi köze egymáshozFucu
Smithnek azért megvan azaz arca ami az egyetemi mivoltjából ered, egy átlag harmadik számú qb nem viselkedik így.JayB
honnan tudod, ismered? egyébként sem 3rd QB ha jól tudom kezdő volt vasárnap, de minimum 2nd stringerFucu
Nézz már rá, csak a mimikájából lerí az "én vagyok a vezérnigger vaze" felfogás. Harmadik számú irányítóként kezdte a szezont, 5 vagy 6 meccsen játszott, visszakerült a padra, mire ekkora az arca ha nem az egyetemi éveire?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
a kettőnek semmi köze egymáshozFucu
Smithnek azért megvan azaz arca ami az egyetemi mivoltjából ered, egy átlag harmadik számú qb nem viselkedik így.JayB
honnan tudod, ismered? egyébként sem 3rd QB ha jól tudom kezdő volt vasárnap, de minimum 2nd stringerFucu
Ne védjük Troyt, ilyen buziságot nem szabad csinálni. Ha Rivers tett volna mindent, tele lenne a SD topik, én meg bannolva lennék kb.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Akkor se legyen ekkora arca egy játékosnak, ki nem szarja le hogy Heisman győztes.JayB
a kettőnek semmi köze egymáshozFucu
Smithnek azért megvan azaz arca ami az egyetemi mivoltjából ered, egy átlag harmadik számú qb nem viselkedik így.JayB
honnan tudod, ismered? egyébként sem 3rd QB ha jól tudom kezdő volt vasárnap, de minimum 2nd stringer



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d81d3538e/Troy-Smith-throws-INT-blows-up-on-sideline
Kár, hogy nem verte meg Singet!diverdoc
Akkor se legyen ekkora arca egy játékosnak, ki nem szarja le hogy Heisman győztes.JayB
a kettőnek semmi köze egymáshozFucu
Smithnek azért megvan azaz arca ami az egyetemi mivoltjából ered, egy átlag harmadik számú qb nem viselkedik így.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
akármilyen szar edző Sing ilyet játékos pályán nem tehet


több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d81d3538e/Troy-Smith-throws-INT-blows-up-on-sideline
Kár, hogy nem verte meg Singet!diverdoc
Akkor se legyen ekkora arca egy játékosnak, ki nem szarja le hogy Heisman győztes.JayB
a kettőnek semmi köze egymáshoz



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d81d3538e/Troy-Smith-throws-INT-blows-up-on-sideline
Kár, hogy nem verte meg Singet!diverdoc
Akkor se legyen ekkora arca egy játékosnak, ki nem szarja le hogy Heisman győztes.
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d81d3538e/Troy-Smith-throws-INT-blows-up-on-sideline
Kár, hogy nem verte meg Singet!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Erre miért kellett eddig várni?
Legalább nem kell már izgulni, bár még egy L a Cards ellen javítana a draft esélyeken. Ilyenkor mi van? Go Cards!? 😕
Off season is approaching!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
GRUDEN!GRUDEN!GRUDEN! 😉

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Samurai Mike-ot az éjjel kirúgta a 49ers:
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/30133/49ers-confirm-mike-singletarys-firing
A D-line coach Jim Tomsula lesz a megbízott HC a Cardinals ellen vasárnap.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Sources close to several of the top available coaching candidates -- ESPN analyst Jon Gruden and Stanford coach Jim Harbaugh in particular -- indicated that both men could be interested in the impending vacancy, but they would require a restructured front office and a proven GM heading up the personnel department.

HAH! 😀

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
# York says that VP of player personnel Trent Baalke will be considered as the 49ers set out to hire a GM. 9 minutes ago via web
# Jed York says he is seeking a new GM and a new QB; He makes it clear that a new coach is on that list, too. ... http://tinyurl.com/25hh59w

na valami elindult...azt is mondta a pénz nem probléma. szóval lehet lesz IGAZI edző is 😊petey
Majd elviszitek Arianst tőlünk 😊tenorx
azt hiszem tapasztalt HC-t akarnak.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
# York says that VP of player personnel Trent Baalke will be considered as the 49ers set out to hire a GM. 9 minutes ago via web
# Jed York says he is seeking a new GM and a new QB; He makes it clear that a new coach is on that list, too. ... http://tinyurl.com/25hh59w

na valami elindult...azt is mondta a pénz nem probléma. szóval lehet lesz IGAZI edző is 😊petey
Majd elviszitek Arianst tőlünk 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
# York says that VP of player personnel Trent Baalke will be considered as the 49ers set out to hire a GM. 9 minutes ago via web
# Jed York says he is seeking a new GM and a new QB; He makes it clear that a new coach is on that list, too. ... http://tinyurl.com/25hh59w

na valami elindult...azt is mondta a pénz nem probléma. szóval lehet lesz IGAZI edző is 😊

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Na akkor, welcome to the offseason...már csak a kérdés melyik pick és ki lesz a mienk :/

jelen pillanatban a 7.

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Nagyon boldog, békés, áldott Ünnepeket kívánok minden 49-ers és minden amerikai foci fannak!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Kellemes Ünnepeket minden 9ers és bowl.hu topiklakónak! 😊

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
hát már semminek nem tudsz örülni
félsz, hogy nyerünk és oda a jó draft pick mi?
cápa77
naa itt playoff hunt van kéremszépen 😀JayB
sztem orbitálisan kiszopunk vasárnap. dehát mit várjon az ember egy olyan edzőtől aki ilyen meccs közben:



petey
fú ezen hátraestem a székben 😀
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
hát már semminek nem tudsz örülni
félsz, hogy nyerünk és oda a jó draft pick mi?
hát ez lollerkopter..Troy Smith lesz a kezdő QB vasárnap :/ nem örvendezek túlzottan...Istenem, de várom az offseasont(el sem hiszem ilyet írok)petey
cápa77
naa itt playoff hunt van kéremszépen 😀JayB
sztem orbitálisan kiszopunk vasárnap. dehát mit várjon az ember egy olyan edzőtől aki ilyen meccs közben:



mellesleg ja, most szívesen buknám a szezont egy jó draft helyért....

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
hát már semminek nem tudsz örülni
félsz, hogy nyerünk és oda a jó draft pick mi?
hát ez lollerkopter..Troy Smith lesz a kezdő QB vasárnap :/ nem örvendezek túlzottan...Istenem, de várom az offseasont(el sem hiszem ilyet írok)petey
cápa77
naa itt playoff hunt van kéremszépen 😀
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
hát már semminek nem tudsz örülni
félsz, hogy nyerünk és oda a jó draft pick mi?
hát ez lollerkopter..Troy Smith lesz a kezdő QB vasárnap :/ nem örvendezek túlzottan...Istenem, de várom az offseasont(el sem hiszem ilyet írok)petey