San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
ESPN: Jason in Philadelphia goes back to the Singletary debate and wonders if the York family can pull off a Jim Harbaugh or a Jon Gruden move. From what we're hearing, the 49ers would have a decent shot at Gruden. …

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Mi Hox fanok imádjuk Sing döntéseit, persze irányítson csak Alex 😀
Sing igazából az Ulbrich, Balmer tengelytől kapja az utasításokat!Helmut Zimmer
hát elég rossz nektek ha ez az egyetlen reményetek..

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Mi Hox fanok imádjuk Sing döntéseit, persze irányítson csak Alex 😀
Sing igazából az Ulbrich, Balmer tengelytől kapja az utasításokat!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Smith most megint jó lesz és megint nem lesz új QB, jövöre Smith megint szar lesz etc.. 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Totális csőd ez a Sing....

Troy a magassága ellenére sokkal jobb mint Alex, érthetetlen de oké... nem akar ő HC lenni.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Troy egyetlen baja, hogy mély... nem magas, mély... a liga egyik legmobilisabb irányítója, csak passzolni nem tud a fal mögül, mert nem lát ki... Sajnálom, hogy nem játszatjátok, mert lendített a csapaton... de hát a HC döntött...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
NEM ÉRTEM MIÉRT Ő KEZD :mad:diverdoc
mert ezt kérte Johnson, hogy vele jobban ki tudja nyitni a playbookot. Gore nincs, Westbrook WCO szisztémát nyomott a shotgunból futással, Dixon is spread rendszerből jött. Látom hétvégén nem sokat futunk majd. Nem zavar az eladott labda, mindenki dob, ha mellé tudunk kompenzálni sok pontot. Legyen ideje Alexnek és nem lesz gond. Ami aggaszt az a védelem, hogy ők aztán totál homályak tudnak lenni, remélem nem így lesz.

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kérdés sajtótájékoztatón Singhez: "Is Alex Smith an excellent quarterback?
Sing: "No....that’s working on being a better quarterback."
Nagy öröm, hogy dolgozik rajta Alexünk. Külön öröm, hogy Sing ehhez teret ad. OK Troy sem volt vmi überfasza de az ő statja azért 3-2, és nem 1-6!! Azért Alex mellőzése lökött a csapaton (előre). Számomra elfogadhatatatlan az a magyarázat, hogy Troy nem ismeri annyira playbookot mint Alex. Ha pedig tényleg az van a háttérben, hogy Troy-t csak és kizárólag Gore futásaira trenírozták, már önmagában elég ahhoz, hogy levonjuk az edzői munkát illető következtetéseket. Persze ki gondolhatta, hogy megsérül? Ebben a sportban, föleg RB poston ez rohadt ritka, erre Sing nem gondolhatott 😀
Most Alex majd "working on being a better QB", úgy hogy rohadt nagy nyomás lesz rajta. Sztem tuti int csúcsot látunk hétvégén (bár ne lenne igazam!) Szóval összegezve: Alex megkapta bőven a lehetőséget, nem élt vele. NEM ÉRTEM MIÉRT Ő KEZD :mad:


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4404/gruden_fia_kikotyogtacápa77
hát ezt olvastam a PFT-in is, de ugye ez csak spekuláció...

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4404/gruden_fia_kikotyogta


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Személyes okokra hivatkozva lemondott Johnnie Lynn, a defensive back-ek edzője.
17 évet töltött el eddig a ligában, 2006 óta dolgozott nálatok jelenleg, de előtte is volt már Frisco coach. Idén a passz ellen 18.-ak voltatok amúgy.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
JMD OC-nak!JayB
részemről approved! Wade Phillips DC-nek, Harbaugh HC - Csempiönsíp! 😀petey
Talán még Alexisből is QB-t csinálna ha Casselből meg Ortonból sikerült. Hmm visszatérő 49ers álmok 😀
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
JMD OC-nak!JayB
részemről approved! Wade Phillips DC-nek, Harbaugh HC - Csempiönsíp! 😀

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
JMD OC-nak!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
A legjobb mindig ez: I need to watch the film

Meglátjuk, ha most kikapunk akkor vége a dalnak, de nem tudom, nem remegek hogy PO-ba jussunk. Akárki is megy innen, megkapja a Saintst elsőre otthon..szép kilátás 😊
Ha ad a fal annyi időt mint Troynak a Packers ellen akkor Alex szétdobálhatja a Hawks secondaryt. Remélem hívunk egy rakat screent Westbrookra is. A másik sarkalatos pont a mi secondarynk. Végül a meccs otthon lesz, és gondolom a srácok vissza is akarnak vágni a szezonynitóért, plusz még nincs lefutva az NFCW. Meg hát ők sem az a világverő banda 😀 csak nekik van edzőjük 😉

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
jólvan, érik az egyre jobb draft pick. Sing good bye pár hét múlva.

petey
Ez a "good bye" rohadt aktuális. Felháborítanak a nyilatkozatai. Ha elolvasom kiket dicsért a meccs után (12-13 ember) ezek alapján az jön le, hogy mi voltunk a királyok. Azt megnézem a statokat: 100 yardal többet passzol Rodgers, de ez még csak-csak, de Starks töbett futott egymaga mint Westy és Dixon együtt és a QB-jük is többet futott mint a RB-ink. 3 negyed alatt 6 pontot vakarunk össze, negyed órával többet van a GB-nél a laszti! Mit mond a meccsről Sing: "Overall, I just thought that we could have done a better job, particularly on the defensive side of the ball, we could have done a better job tackling. Yes, we were on the field a long time..." Ja és ő nem olvas olyan hírekről, hogy lassan kivágják mint macskát szarni: "So any kind of reports or whatever that come out..... I really don’t read them" Pedig kezdhetné olvasgatni, nem csak ezeket, hanem a DC üresedés rovatokat is! :o


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
jólvan, érik az egyre jobb draft pick. Sing good bye pár hét múlva.

A meccshez, Anthony Davis elég faszán tolta Matthews ellen, van fény az alagút végén.

bréking nyúz: Alex Smith lesz a kezdő QB a Seachickens ellen

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
...
Geronimo
No azért örülök, hogy időnként belátogatsz hozzánk is, meg akad időd a focival foglalkozni 😉
Nekem szimpatikus Sing, de persze lehet, hogy egy Gruden jobb lenne itt HC-nek. Meg remélem, hogy a holtszezonban aztán tényleg találunk egy alkalmas embert, bár annyira fura, hogy majd' egy évtizede minden holtszezon úgy telik el, hogy na, talán jövőre.. 😀 Szóval most már végre basszuuk ki Alexet, hozzunk egy friss és attraktív OC-t és hozzá egy nem konzervatív sőt inkább merész és magabiztos HC-t és essünk neki a sok ,,suttyó'' ellenfélnek és mutassuk meg végre, hogy a 9ers ismét van olyan jó, mint Bill Walsh idejében 😊 😉

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Joe Nedney, a rúgó IR-re került.deny79
még nem, a hírek szerint holnap rakják csak
ma még inaktív a packers elleni meccsen



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Joe Nedney, a rúgó IR-re került.
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Szerintem Gruden lenne az ideális, és ezt nem csak azért mondom, mert személyes kedvenceim egyike, hanem mert BW edzői filozófiájából építkezik, tökéletesen ismeri a megfelelő rendszert, legalább annyira kemény, amennyire kell és ha tudnátok mellé hozni és egy megfelelő segítséget, igazán ütőképes csapatot tudna összerakni. az alapanyag megfelelő, szerintem jó az állomány, fiatal, tehetséges, egyszerűen szerintem Sing MÉG nem alkalmas arra, hogy HC legyen - lehet, soha nem is lesz - de megfelelő helyen, szerintem kiemelkedő DC lehetne.

Alexot szeretem, de elég esélyt kapott már, hogy bizonyítson, így ideje lenne draftolni, hozni, nevelni - a kívánt behelyettesíthető - egy olyan QB-t, akire lehet alapozni egy offenset, sajnos bebizonyította, hogy rá nem lehet - nem is képességekben, hanem olyan szinten nem képes egészséges maradni, ami egy O-t tökéletesen megöl. Jó lesz ez a Niners, csak végre el kéne kezdeni egy olyan O-t játszani, ami nem maradt meg a 80-as évek elejénél... Mert értem, hogy nem akarnak egészen egy QB-ra építeni, és ezért erőltetik a futást, de a jelenlegi teljesítménynél majdnem mindegy, mi az igazi elv, ennél csak jobb lehet majdnem.Geronimo
Egyetértek. Bááár Chucky-nál a helyzet az hogy soha nem tudott QB-t nevelni, Tampában is vagy 20 QB volt alatta.
Bár igen, "hazajönne" úgymond, és újra tolhatnánk a WCO-t 😊 Harbaugh viszont tudná hogy kell egy fiatal QB-t felépíteni.
Meglátjuk, izgalmas idők elé nézünk ismét 😉

Alex...sokan sokmindent mondtak már, én is többek között. Év végén lejár a szerződése és 99% hogy elmegy. Én nem tartom bustnak, elit nem is de átlag feletti irányító lehetett volna belőle megfelelő kezeléssel. Sajnos ezt a franchise szépet taccsra tette, még ha Rodgers jött volna is szerintem.

Jövőre QB draft mindenképp kell.petey
Az, hogy nem tud QB-t nevelni, szerintem orvosolható probléma egy megfelelő coachal, és olyan scouting rendszerrel, amelyik megtalálja a megfelelő embereket. Szerintem most, amennyiben valami komoly váltás nem történik nálatok a hátralévő meccseken, mindenképpen indokolt az új ember. Gruden szerintem még Dallasba illene, ő még Al Davist is helyrerakta, ha arról volt szó, Jerryt is tudná kezelni 😊


Tényleg izgalmas idők jönnek, de szerintem Petey te sem kimondottan ilyen izgalmakra vágytál a szezon elején december első heteiben 😀

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Szerintem Gruden lenne az ideális, és ezt nem csak azért mondom, mert személyes kedvenceim egyike, hanem mert BW edzői filozófiájából építkezik, tökéletesen ismeri a megfelelő rendszert, legalább annyira kemény, amennyire kell és ha tudnátok mellé hozni és egy megfelelő segítséget, igazán ütőképes csapatot tudna összerakni. az alapanyag megfelelő, szerintem jó az állomány, fiatal, tehetséges, egyszerűen szerintem Sing MÉG nem alkalmas arra, hogy HC legyen - lehet, soha nem is lesz - de megfelelő helyen, szerintem kiemelkedő DC lehetne.

Alexot szeretem, de elég esélyt kapott már, hogy bizonyítson, így ideje lenne draftolni, hozni, nevelni - a kívánt behelyettesíthető - egy olyan QB-t, akire lehet alapozni egy offenset, sajnos bebizonyította, hogy rá nem lehet - nem is képességekben, hanem olyan szinten nem képes egészséges maradni, ami egy O-t tökéletesen megöl. Jó lesz ez a Niners, csak végre el kéne kezdeni egy olyan O-t játszani, ami nem maradt meg a 80-as évek elejénél... Mert értem, hogy nem akarnak egészen egy QB-ra építeni, és ezért erőltetik a futást, de a jelenlegi teljesítménynél majdnem mindegy, mi az igazi elv, ennél csak jobb lehet majdnem.Geronimo
Egyetértek. Bááár Chucky-nál a helyzet az hogy soha nem tudott QB-t nevelni, Tampában is vagy 20 QB volt alatta.
Bár igen, "hazajönne" úgymond, és újra tolhatnánk a WCO-t 😊 Harbaugh viszont tudná hogy kell egy fiatal QB-t felépíteni.
Meglátjuk, izgalmas idők elé nézünk ismét 😉

Alex...sokan sokmindent mondtak már, én is többek között. Év végén lejár a szerződése és 99% hogy elmegy. Én nem tartom bustnak, elit nem is de átlag feletti irányító lehetett volna belőle megfelelő kezeléssel. Sajnos ezt a franchise szépet taccsra tette, még ha Rodgers jött volna is szerintem.

Jövőre QB draft mindenképp kell.

több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Szerintem Gruden lenne az ideális, és ezt nem csak azért mondom, mert személyes kedvenceim egyike, hanem mert BW edzői filozófiájából építkezik, tökéletesen ismeri a megfelelő rendszert, legalább annyira kemény, amennyire kell és ha tudnátok mellé hozni és egy megfelelő segítséget, igazán ütőképes csapatot tudna összerakni. az alapanyag megfelelő, szerintem jó az állomány, fiatal, tehetséges, egyszerűen szerintem Sing MÉG nem alkalmas arra, hogy HC legyen - lehet, soha nem is lesz - de megfelelő helyen, szerintem kiemelkedő DC lehetne.

Alexot szeretem, de elég esélyt kapott már, hogy bizonyítson, így ideje lenne draftolni, hozni, nevelni - a kívánt behelyettesíthető - egy olyan QB-t, akire lehet alapozni egy offenset, sajnos bebizonyította, hogy rá nem lehet - nem is képességekben, hanem olyan szinten nem képes egészséges maradni, ami egy O-t tökéletesen megöl. Jó lesz ez a Niners, csak végre el kéne kezdeni egy olyan O-t játszani, ami nem maradt meg a 80-as évek elejénél... Mert értem, hogy nem akarnak egészen egy QB-ra építeni, és ezért erőltetik a futást, de a jelenlegi teljesítménynél majdnem mindegy, mi az igazi elv, ennél csak jobb lehet majdnem.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Lehet én vagyok túl elfogult Singgel, de én most már megvárnám a szezon végét. Lehet, hogy tényleg ennyire konzervatív, de mikor tavaly átvette a gárdát, az a mérleg mintha jobb lett volna, mint Nolané.
De lehet, még nem érett meg HC-nek egy NFL csapatnál, de persze sok ezer km-ről ki tudja.. 😀kando777
Tuti megvárják most már szerintem. Új seprű jól söpör egy darabig, de mikor kiderül hogy a keménység mögött nincs semmi tudás akkor utána lepereg az emberről a motiváció hamar. Kicsit sok volt már a defenzív HC-kből nálunk, jó lenne valami tökös offenzív elme *köhög*Gruden, Harbaugh*köhög* 😊

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egy két érdekes dolog vasárnaphoz.
20 éve nem nyertünk a Lambeau Fielden. Minuszok fognak röpködni és hó várható. A Green Bay Packers Blue lesz az 1929-es csapatra emlékezve.

Persze ez nem tudom mit jelent, de lehet, hogy jól is kijöhetünk belőle.
No sack for Matthews, no tackle and stop for Woodson! 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P