San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sing Gore-ról:“As far as I know, from talking to the doctors, the hip injury is something that’s pretty - it’s a smaller fracture that initially looking at it, it does not require surgery. So that’s a wonderful thing and I think, you know, we will wait a few weeks and check it again and see how the progression is and just kind of go from there. But he should be fine.” 😀 Ez tényleg jó hír
Singet illetően: most szezon közben váltani, főleg úgy, hogy a sérülések, meg a józan ész rést ütött a fa fején talán szükségtelen. Szezon végén meg ki tudja. Szerintem azért elég sanszos, hogy megy. Bár mondjuk 5 W zsinórban meg PO 😀 😀 mindent megváltoztathat!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Lehet én vagyok túl elfogult Singgel, de én most már megvárnám a szezon végét. Lehet, hogy tényleg ennyire konzervatív, de mikor tavaly átvette a gárdát, az a mérleg mintha jobb lett volna, mint Nolané.
De lehet, még nem érett meg HC-nek egy NFL csapatnál, de persze sok ezer km-ről ki tudja.. 😀

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Amúgy mik a "pletykák"? Kifelé áll Sing rúdja, vagy megkapja a következő évet tutira?Sobri Jóska
szezon után majd eldől ,ég nem nyilatkozott senki semmi konkrétat



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Jeff Reed, a nem rég kivágott Steelers K lett az új K Friscoban. By Adam Schefterdeny79
És lehet nem is járt vele rosszul a SF. Mondjuk ennél a szerencsétlen félősarcú kickersrácnál biztos jobban. 😊

Amúgy mik a "pletykák"? Kifelé áll Sing rúdja, vagy megkapja a következő évet tutira?

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jeff Reed, a nem rég kivágott Steelers K lett az új K Friscoban. By Adam Schefter
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
ha IR listára rakják nem hozhatják visszaFucu
Mondjuk erre nem is gondoltam. Köszi.
Szezon meg lesz 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ha IR listára rakják nem hozhatják vissza

a tesztek valószínűleg azért érdekesek hogy vissza tud-e térni a 2011-es szezonra. Ami egyébként fontos számára mert utána lejár a szerződése (feltéve ha lesz szezon 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sing nyilatkozata alapján nem stimmel vmi nekem Gore sérülésével kapcsolatban. Meg meccs alatt is ahogy mutatták. Ez a csípőcsont törés számomra kissé kérdéses. Ma lesznek még vizsgálatok. Szóval ez lehet, hogy talán nem annyira komoly a dolog (legalább is bízok benne). 1: Csípőcsonttöréshez képest azért eléggé jól mozgott Frank az oldalvonal mentén 2: csonttörés minimális gyógyulási ideje 6 hét, ennek ellenére Sing lehetségesnek tartotta, hogy ebben a szezonban még játszik. Amit el tudok képzelni, hogy esetleg a csípőlapát (annak is a taraja) sérülhetett meg, talán radiológiailag ez törésnek is mondható, de tuti nem érinthette az izületet (ami jó hír). Legalább is nagyon bízom benne. Azért várjuk a pontosabb híreket aggodva. Zeigler viszont tuti out 😕diverdoc
"Frank Gore's season is over -- and what a hit for the San Francisco offense.
The 49ers placed their star running back on season-ending injured reserve Tuesday."csongi
Nov 30-án tényleg IR listre tették, és DeShawn Wynnt a pactice squadból behívták a rosterba, de ezt követően két sajtókonferencián is kitérő választ adott az esetleges visszatérésről. Bár ez nem jelent semmit persze.
“As far as the injuries are concerned, [RB] Frank Gore, hip fracture. We’re still having tests run today, see how that goes." Na ez az amire, várok, hogy ezt osszák meg velünk egyszerű halandókkal.
"we’re just going to wait and before I make any speculation, just see what the tests say" :rolleyes:
Bár sajna vhogy én is úgy érzem ennek a szezonnak annyi 😕


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ez egy special team tackle volt 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A múlt heti kép után jó látni, hogy az ellenfél van a hátán. Ez a special team tackle is eléggé jellemző kép a meccsre szerintem


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Sing nyilatkozata alapján nem stimmel vmi nekem Gore sérülésével kapcsolatban. Meg meccs alatt is ahogy mutatták. Ez a csípőcsont törés számomra kissé kérdéses. Ma lesznek még vizsgálatok. Szóval ez lehet, hogy talán nem annyira komoly a dolog (legalább is bízok benne). 1: Csípőcsonttöréshez képest azért eléggé jól mozgott Frank az oldalvonal mentén 2: csonttörés minimális gyógyulási ideje 6 hét, ennek ellenére Sing lehetségesnek tartotta, hogy ebben a szezonban még játszik. Amit el tudok képzelni, hogy esetleg a csípőlapát (annak is a taraja) sérülhetett meg, talán radiológiailag ez törésnek is mondható, de tuti nem érinthette az izületet (ami jó hír). Legalább is nagyon bízom benne. Azért várjuk a pontosabb híreket aggodva. Zeigler viszont tuti out 😕diverdoc
"Frank Gore's season is over -- and what a hit for the San Francisco offense.
The 49ers placed their star running back on season-ending injured reserve Tuesday."
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sing nyilatkozata alapján nem stimmel vmi nekem Gore sérülésével kapcsolatban. Meg meccs alatt is ahogy mutatták. Ez a csípőcsont törés számomra kissé kérdéses. Ma lesznek még vizsgálatok. Szóval ez lehet, hogy talán nem annyira komoly a dolog (legalább is bízok benne). 1: Csípőcsonttöréshez képest azért eléggé jól mozgott Frank az oldalvonal mentén 2: csonttörés minimális gyógyulási ideje 6 hét, ennek ellenére Sing lehetségesnek tartotta, hogy ebben a szezonban még játszik. Amit el tudok képzelni, hogy esetleg a csípőlapát (annak is a taraja) sérülhetett meg, talán radiológiailag ez törésnek is mondható, de tuti nem érinthette az izületet (ami jó hír). Legalább is nagyon bízom benne. Azért várjuk a pontosabb híreket aggodva. Zeigler viszont tuti out 😕


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Zeigler ACL szakadás neki is annyi idénre
valamint Andrus-nak is pápáFucu
csóringer kicker...kihagyott meg blokkolt FG..megértem, plusz Nedney felépült. Szegény Z 😕 vidzont remélem látjuk Kyle Williamst is, mint 4. WR

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Jólvanna, tudjuk mi is hogy ez nem nagy dicsőség volt mert kb félidőre el is dőlt. 😊 kösz hogy királynak nézhettünk ki 😛 Mondjuk a 2 pass rush az pukkasztott nullával volt egyenértékű, mégis DA szívta meg többször.
diverdoc, nem nem változtatom meg még, sajnos Troy sem nyűgözött le eddig. Oké, Rams meccsen elég pöpec volt de utána Tampa Bay? Mondtam, ha nyerő figura lesz ott akkor megváltoztatom. Egyelőre tehát marad ez :cool:

szerintem GB-ből vagy 40 burgerrel fogunk hazajönni 😀

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Zeigler ACL szakadás neki is annyi idénre
valamint Andrus-nak is pápá



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
csóri Gore.
Azért ne örüljetek nagyon, rohadt szarok vagyunk 😊
A falatok nagyon jó volt, szép blokkok, és talán csak egy szabálytalanság Anthony Davistől.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Most tudtam csak megnézni a meccset, végre egyértelmű hovatovább laza meccs lett belőle 😀 Már az Eagles elleni meccsen vártam a Westy paradét. Sajnálom, hogy Gore sérülése kellett hozzá, hogy Sing is belássa, mennyire használható ember. Az egész szezonban, ha 8 carryt kapott eddig. Most mennyire bosszantó az első 5 meccs! :mad: Alex favorizálása a végsőkön túl is most még nagyobb baromságnak tűnik Singtől.
Apropo Petey: Rangváltás mondjuk troysexualra? 😀diverdoc
smithsexual... az a tuti 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most tudtam csak megnézni a meccset, végre egyértelmű hovatovább laza meccs lett belőle 😀 Már az Eagles elleni meccsen vártam a Westy paradét. Sajnálom, hogy Gore sérülése kellett hozzá, hogy Sing is belássa, mennyire használható ember. Az egész szezonban, ha 8 carryt kapott eddig. Most mennyire bosszantó az első 5 meccs! :mad: Alex favorizálása a végsőkön túl is most még nagyobb baromságnak tűnik Singtől.
Apropo Petey: Rangváltás mondjuk troysexualra? 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
én is örülök, remélem ez a fafej Sing belátja hogy használni kell ezek után.petey
Kénytelen lesz. 😛 Jó lesz ez a westy-dixy duó 😛
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Örülök Westinek,bírja a 25 carryt meccsenként,ha megsérül (ne tegye 😊) az nem a túlterheléstől lesz 😊

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Gore nélkül talán több passz lesz, Crabtree és Davis elvileg ászok, használni kéne őket is...JayB
Na meg Westbrooknak is remek kezei vannak...most már használni kell!
BleedingGreen:Nem úgy nézett ki mint aki már nem bírja. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Hát gyerekek, totál lefeküdtünk nektek, egy kabaré volt az egész. Nem akarom elbagatellizálni a győzelmetek értékét, de a liga (most már vitathatatlanul) leggyengébb csapata ellen brillíroztatok. Na jó, a Carolina még esélyes erre a címre... 😊
Egyébként meg mi úgyis jobban járunk majd egy jobb draftpozícióval jövőre 😛

Gore-t sajnálom, nagy árat fizettetek a győzelemért.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Gore nélkül talán több passz lesz, Crabtree és Davis elvileg ászok, használni kéne őket is...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Gore out for seasonHöri
😕 jobb oldali csípőtörés wazpetey
Jobbulást neki, reméljük a későbbi karrierjét nem hátráltatja majd. Westbrooknak meg óriási grat. Sajnos egy ilyen sérülés kell ahhoz hogy megtudják az emberek hogy még mindig mire képes.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Westbrook's 135 rush yards are 4th-most of his brilliant career - 167 vs. ATL in 2008, 148 vs. MIA in 2007 and 141 in 2008 playoffs vs. NYG