San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Nekem az tetszett leginkább, hogy meggyőzően játszottak. A 27 pont talán a legjobb is idén, akkor ez külön öröm. De a lényeg sztem tényleg az ,hogy ez egy egyértelmű győzelem volt. Végig kézben tartotta a csapat a meccset, kis hibák voltak, ezt nem tagadom, de azzal együtt is így gondolom. És ez is van olyan fontos, mint a győzelem maga.

Főleg csoportmeccsen győzni mindig öröm. És van még 3 csoport rangadó. Az NFC W. nagyon érdekes és izgalmas lehet még.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Dixon time!tenorx
Vagy jó az öreg a háznál Westbrook effektus 😊ThundersNFL
Westy már nem biztos hogy sorozatban elbír meccsenként 20-25 carry-t, de ha megfelelően váltják egymást Dixonnal akkor talán pótolhatják Gore-t. Én mindenesetre szurkolok Westbrooknak és nektek.
Ja és valaki szóljon Sing-nek, hogy passzolni is lehet neki, abban legalább ilyen jó 😀 .


több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Dixon time!tenorx
Vagy jó az öreg a háznál Westbrook effektus 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Dixon time!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Gore out for seasonHöri
😕 jobb oldali csípőtörés waz

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gore out for season

több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Grat, a mai a W esélyt adhat a csoportgyőzelemhez. Jövő héten üssétek meg a Packerst, lécci. 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Westbrook nagyszerű meccsének nagyon örülök.Többet kellett vna eddig is használni.Viszont ezt a 47 futás / 23 passz arányt nem tudnám megszokni.Greengo
én is örülök,l remélem ez a fafej Sing belátja hogy használni kell ezek után.

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Westbrook nagyszerű meccsének nagyon örülök.Többet kellett vna eddig is használni.Viszont ezt a 47 futás / 23 passz arányt nem tudnám megszokni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
HÁt akkor ma NFCW showdown 😊 pedig úgy indultunk neki a szezonnak mindketten, hogy ez lesz az egyik vízválasztó a trónért folytatott csata útján...aztán tessék :/

akárki nyer 1 meccsel lesz elmaradva az első helytől 😂 viszont parázs meccseket szoktunk tolni mindig helyezés ide vagy oda.

kis érdekességek:
Final thought: This year, Singletary’s staff has been out-coached Kansas City (second-year head coach Todd Haley), Seattle (first-year coach Pete Carroll), Philadelphia (12th-year coach Andy Reid), Tampa Bay (first-year coach Raheem Morris) and probably St. Louis (second-year coach Steve Spagnuolo), too. Szóval akkor miért is szidom Singet? 😀

I can add: I’ve heard recently that Jed York has told some people he’s very interested in learning more about Harbaugh.
If Jed goes about this right, he should gather the info, make unofficial contact with Gruden and Harbaugh’s agents, get a read on what they’d want and if the 49ers could satisfy that, and THEN Jed can make the move he has to, with alacrity, once the 49ers’ season concludes. http://blogs.mercurynews.com/kawakami/2010/11/29/49ers-vs-arizona-andrew-luck-significance-grudens-words-and-other-notable-issues/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+kawakami-merc+%28Talking+Points+with+Tim+Kawakami%29

kérdés az hogy ők mit gondolnak hogy akarnak-e jönni 😊

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Injury report:
Sérült: Joe Staley
Kétséges a játéka: Joe Nedney, Wiliam James
Kérdéses: Dashon Goldson
Vernon Davisnek (pedig ő most kifejezetten kell), Anthony Davisnek és Frank Gorenak (ő meg mindig kell) kisebb boka, Josh Morgannak meg vállproblémája van, de vszínű játszanak.

Ahogy néztem a Cards listáját, ott többen vannak dögrováson, főleg a D#-ben.
Remélem ezt ki is használjuk, ezért is bízom annyira Davisben.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Brooks szerint két PO esélyes csapat játszik hétfőn 😀 😀
“Everybody is still in the playoff hunt,” he said. “They can win six games straight and still be in the playoffs as well. We still have everything to play for.” 😀 😀diverdoc
a kínos igazság az hogy simán így lehet

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Brooks szerint két PO esélyes csapat játszik hétfőn 😀 😀
“Everybody is still in the playoff hunt,” he said. “They can win six games straight and still be in the playoffs as well. We still have everything to play for.” 😀 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d81c3256e/Sound-FX-Patrick-Willis-miked-up kicsit rámentem ezekre a videókra 😊 itt PW ... BEASTGeronimo
jah, már linkeltem, de jó nézni ezeket 😊

"not today" 😀

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ha emlékeim nem csalnak a Young név már bejött egyszer a SF történelmében 😀rodoc
Bár mint total elvakult Montana fan, az uccsó éve miatt Steve kicsit mindig is tüske lesz nekem, de akkor is a válasz: Bizony bejött!! 😊
Itt együtt ketten egy harmadik ikonról:
http://www.youtube.com/watch?v=aG9M64O9Fuo


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d81c3256e/Sound-FX-Patrick-Willis-miked-up kicsit rámentem ezekre a videókra 😊 itt PW ... BEAST

több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Ha emlékeim nem csalnak a Young név már bejött egyszer a SF történelmében 😀rodoc
Mi az hogy? Nagyonis..... 😊
több mint 13 éve
rodoc New England Patriots 3
Ha emlékeim nem csalnak a Young név már bejött egyszer a SF történelmében 😀
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
QB??? Sing: “If Troy is the guy that is helping us win, then he’s going to play. If he is not, then somebody else is going to play.”
Ez is mutatja, mennyire stabil, kiforrott az elképzelés.
Jöhet Vince Young 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Árpi, a gond abból van hogy Sing bizony nem X és O edző, ami valljuk be, bizony igenis sokat számít. Nem egy meccsünk volt, amit azon buktunk mert egyszerűen nem tudott belenyúlni a mérkőzésbe amikor az ellen alkalmazkodott a játékunkhoz.
Plusz tavaly előtt is olyan OC-t akart aki megcsinálja amit mond, gyk. power run ezerrel, de ugye a falunk nem alkalmas erre.

Most vasárnap is a liga 31.! legrosszabb run D-jével szemben 23 yard? Mikor csak az nem futott rajtuk keresztül aki nem akart.
Gondold át, hogy egy offenzív elméletű edző mire lenne itt képes aki bizony ért az X és O-khoz...

Nolan alatt sem ment a szekér, ő remek DC de semmi tekintélye és ereje nem volt.

több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Akkor a Cowboys, Minnesota után a következő héten nálunk lesz HC csere? Bár oké, hogy nem megy a szekér, de akkor tavaly miért ment?
Illetve valahogy én nem vagyok híve ennek az évközbeni edzőkirúgásoknak, bár lehet, hogy a ligára ez régen is jellemző volt, de eddig inkább a soccernél láttam ezt.

Csak akkor jó lenne tényleg egy olyan OC, HC, QB triumvirátus, akik eredményt is hoznak és remélhetőleg nem 2-3 évig maradnak csak.

(Ahhoz képest, hogy Nolan alatt évekig nem ment a szekér, Mike-ot meg kb fél szezon után akarjátok lapátra...)kando777
Egészen addig, amíg reális (a matematikainál kicsit azért több) esélye van egy csapatnak PO-ba jutni, addig szerintem sincs értelme HC-ot cserélni. Amikor viszont a szezon elszállt, onnantól nagyon is reális dolog egy csere, szerintem jobb most megkezdeni az építkezést, legalább élesben ismerheti meg a (következő szezonra felkészülő) "leendő" játékosait. Amondó vagyok, még kicsit várjunk ki, ha viszont a következő 2 fordulóban elszállunk, akkor azonnal csere, és ezerrel készülni a következő szezonra. Igenis beáldozva mindent idénről, és már kísérletezni jövő évi playeket, hívásokat.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No akkor sejtem azt is hogy kit akarna iranyitonakDelonso_
hát, és meg tudná szerezni?petey
Hat jelen allas szerint nem sokat kene erte felmenni, ha kijon persze, de csak meggyozne
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
én Nolant is akartam a lapátra
azért valljuk meg ilyen játékos kerettel nem itt kéne tartanunkcápa77
Nem ez tény. Fene tudja viszont akkor, hol és mi a hiba. A nyári TC mégse volt olyan jó, vagy a playek túl konzervatívak? Kevesebb futás kéne, főleg ha van pár jó elkapónk, persze futás is kell, de a ,,modernebb'' játékfelfogás tényleg nem ártana.

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
én Nolant is akartam a lapátra
azért valljuk meg ilyen játékos kerettel nem itt kéne tartanunk


több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Akkor a Cowboys, Minnesota után a következő héten nálunk lesz HC csere? Bár oké, hogy nem megy a szekér, de akkor tavaly miért ment?
Illetve valahogy én nem vagyok híve ennek az évközbeni edzőkirúgásoknak, bár lehet, hogy a ligára ez régen is jellemző volt, de eddig inkább a soccernél láttam ezt.

Csak akkor jó lenne tényleg egy olyan OC, HC, QB triumvirátus, akik eredményt is hoznak és remélhetőleg nem 2-3 évig maradnak csak.

(Ahhoz képest, hogy Nolan alatt évekig nem ment a szekér, Mike-ot meg kb fél szezon után akarjátok lapátra...)