San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Remélem Troy megfogan nálatok mint kezdő, és akkor személyemben egy future SF-fan-t is köszönthettek 😊
Nagyon örülök, hogy bebizonyosodott, hogy Troy alkalmas kezdőnek, mégha alacsony is, de a keze az esze és a szíve a helyén van. Ha kitartotok mellette, jövőre tuti a PO 😊Sobri Jóska
sztem a hátralevő 7 meccs eldönti. Az hogy alacsony nem jelent semmit, Garrard is 6-1 😊
egyetértek, látva eddig elemében van a pályán nagyon. ezt a PO dolgot hagyjuk még nincs is vége még ennek a szezonnak sem 😀 meg amúgy sem vagyok egy "xy miatt tuti a PO" típus 😊

Barry Sims lesz a kezdő LT vasárnap. Sims remekül teljesített tavaly is, bár a Bucs pass rush senkit nem rémít halálra eddig.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Remélem Troy megfogan nálatok mint kezdő, és akkor személyemben egy future SF-fan-t is köszönthettek 😊
Nagyon örülök, hogy bebizonyosodott, hogy Troy alkalmas kezdőnek, mégha alacsony is, de a keze az esze és a szíve a helyén van. Ha kitartotok mellette, jövőre tuti a PO 😊

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Joe Show 😊 http://www.49ers.com/media-gallery/videos/The-Joe-Show-Impersonations/c56c4afa-a23a-46b9-a593-6d0e53785cee

Gore-t nem volt nehéz utánozni..ya know ya know 😂

Troy Smith - Tom Rathman és Staley mint Dixon is hatalmas 😀

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Most néztem csak meg a meccset, oké hogy Troy remekül játszik, de ami legalább ennyire fontos az az hogy IGAZI vezérnek tűnik. Két kezdő meccs után nem sűrűn tekintenek így a srácok egy irányítóra. Alex-et nagyon szeretem de ha tökéletes passer ratingje lenne is hiányozna belőle ez a tulajdonság. Petey képe tökéletesen szemlélteti ezt az egészet.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Vasárnap Bucs, 31. a futás ellen a D-jük...Franky, amíg le nem esik a lába? 😀

Tartsuk Freeman-t ellenőrzés altt és rendben is leszünk talán. Megint érdemes lesz ezentúl talán meccset nézni? ;P


*na jó, nem beszélgetek magammal többet*petey
Verhetőnek tartom én is a Bucsot, de azért sztem a védelemnek nagyot kell hozni. Futás ellen ok, hogy jók a fiúk - bár Blount tud néha vadulni - de ha nem lesz komoly nyomás Freeman-en, akkor valóban gond lehet.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Vasárnap Bucs, 31. a futás ellen a D-jük...Franky, amíg le nem esik a lába? 😀

Tartsuk Freeman-t ellenőrzés altt és rendben is leszünk talán. Megint érdemes lesz ezentúl talán meccset nézni? ;P


*na jó, nem beszélgetek magammal többet*

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Video-Haynesworth-giving-up-on-play-defined-Red?urn=nfl-286282

PWill mic'd up. Lehet scrollozni alul és ott lesz.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Úgy látom talán(?) megvan jövőre a QB-nk, bár ettől függetlenül draftolhatunk egyet a 3-4. körben.
Ha Tampa ellen is hozza ezt a formát, INT-ek nélkül akkor megváltoztatom a rangom 😀
Örülök, hogy D-Love-nak is remek napja volt, bár ő nem backup TE 😊
Előre az NFCW-ért!

Crabtree TD után az a fej..."ezentúl te vagy a niggerem"


több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Futásból merőlegesen pontosan passzolni iszonyatosan nehéz dolog, nem véletlen, hogy ritkábban látunk NFL meccsen ilyet. Az elején kicsit paráztam, mert azt hittem, azért csinálja, mert bizonytalan, mert be van kicsit rezelve, kicsit olyan érzésem volt, félelmében menekülve mozog így. Aztán megcsinálta többször egymás után, és mind iszonyatosan pontos laszti volt. Szóval el kell ismernem, komoly teljesítményt mutatott, és ez a mozgás hihetetlen eredményesség lehetőségét hordozza magában 😊 .... remélem is 😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Troy lesz a kezdő Tampa ellen.

Sing: Troy will start on a week by week basis.petey
Helyes!Bírom Troy-t.Most legalább megvan az esélye ,hogy bizonyítson.Féltem,hogy örökké padozni fog.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! Végül is semmi komoly változást ne várjatok csak annyi hogy a QB nem A. Smith hanem T. Smith 😊 hát eddig úgy tűnik ez az aprónak tűnő változás nagy előrelépés lehet! Ha van egy kis esze Singnek s a Tampa ellen is beválik akkor kitart mellette.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Troy lesz a kezdő Tampa ellen.

Sing: Troy will start on a week by week basis.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Rachal tényleg azért nem kezdett, mert a gyereke születése miatt kihagyott egy edzést?
Smith jó volt, tetszett ahogy mozgásban ilyen pontosan passzolt. A Tampa ellen is bizonyíthatna 😉

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Nemtom, csak nekem tűnik úgy, hogy Troyt kéne kezdetni? :/ Már csak ha Herm szavait idézzük.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 859 — no es importante
Troy Smith szuper volt. Régebben mondták rá, hogy túl alacsony ahhoz, hogy valaha starter legyen NFL meccsen, de most végre bizonyíthatott. Jól nézett ki, ahogy a 2. TD elött jött a labda a "semmiből", a nagy emberek mögül Crabtree-hez. Brávó!Sobri Jóska
az új Warren Moon 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem örültem a győzelmeteknek, de jó meccset toltatok
a három visszafújt TD nagyon kemény 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Staley kiesett, szárkapocscsont törés. Snyder váll húzódás. Úgy néz ki jövő héten Sims kezd LT-ben. Mekkora jó hogy megtartottuk, múltkor is pazaran nyomta Staley helyén.

végül is 3 visszafújt TD mellé ez csak hab a tortán 😂

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Troy Smith szuper volt. Régebben mondták rá, hogy túl alacsony ahhoz, hogy valaha starter legyen NFL meccsen, de most végre bizonyíthatott. Jól nézett ki, ahogy a 2. TD elött jött a labda a "semmiből", a nagy emberek mögül Crabtree-hez. Brávó!

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
ma tv-s meccs. zúzzuk le az örök riválist 😊

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Jó lenne már ha elkezdene felfelé jönni a 49ers! Mert azt tippeltem hogy SB-t játszanak a Raiders ellen! Jó lenne ha bejönne a tippem azért! 😂 😂 😂
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Remélem Crabtree összekapja mert eddig fantasyban mindig akkor termelte a pontokat amikor mérgemben már padoztattam!!!!!!
Gyerünk Crabtree fiam szedd össze magad végreThundersNFL
Kéne egy QB is ahoz 😊JayB
Majd Troy Smith 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Remélem Crabtree összekapja mert eddig fantasyban mindig akkor termelte a pontokat amikor mérgemben már padoztattam!!!!!!
Gyerünk Crabtree fiam szedd össze magad végreThundersNFL
Kéne egy QB is ahoz 😊
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
2 kérdés:
- a Smith-ből hivatalosan Alex a 1. string, Troy a 2. string QB, ugye?
- melyikük kezd vasárnap?DiamondsHead44
igen 😊

Troy kezd, Alex válla még nem 100%petey
thx
viszont sz@rban vagyunk, mert eddig az összes backup QB megvert bennünket :rolleyes:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Remélem Crabtree összekapja mert eddig fantasyban mindig akkor termelte a pontokat amikor mérgemben már padoztattam!!!!!!
Gyerünk Crabtree fiam szedd össze magad végre

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
2 kérdés:
- a Smith-ből hivatalosan Alex a 1. string, Troy a 2. string QB, ugye?
- melyikük kezd vasárnap?DiamondsHead44
igen 😊

Troy kezd, Alex válla még nem 100%