San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
No akkor sejtem azt is hogy kit akarna iranyitonakDelonso_
hát, és meg tudná szerezni?

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Egy ideig nem voltam net és tv közelben, nem nagyon tudtam követni az eseményeket. Most azt mondom hál'Isten. Ez tényleg tragédia: otthon 0 azaz null, zéró, semmi pont! 30 éve nem volt ekkora blama :mad: Nem tudom, hogy ez maradhat-e személyi következmények nélkül? Ami röhej, hogy ezzel a silány idei teljesítménnyel is versenyben vagyunk még az NFC Westben. Mondjuk a Seatlle aki nálunk vezet 6 csoportban max 3. lehetne csak, míg a csoportjában utolsó Texans nálunk már 2. lenne. Ez azért gáz. Mi lenne, ha az NFC W erős lenne? Még egy hét aztán a Blls is jobb mutatóval áll majd. Na de nézzünk optimistán azért Willis 2 sackje 13 tacklje és kiharcolt fumble-ja azért nem semmi (mondjuk szarra sem megyünk vele 😀 )
Ez a kép kifejező eléggé
diverdoc
Billsről le lehet szállni. 😊 Az ellen a Spread O ellen, amit a Bills játszik kb annyi lenne az NFC west akármelyik D coordjának a válaszreakciója, hogy idegesen nem értené mi történik a pályán... 😊 Amúgy a héten a Steelerssel játszunk, szóval kikapunk 😊Helmut Zimmer
A Bills szerintem egész jó volt, az ő játékuk legalább élvezetes 😉 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Húú, de jól járnátok vele, csípem az embert, meg a tesóját is, kár, hogy rossz csapatnak a HCje 😕
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No akkor sejtem azt is hogy kit akarna iranyitonak
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
Tim Kawakami of the Mercury News writes that Stanford coach Jim Harbaugh needs to be placed at the top of the San Francisco 49ers' list of coaching candidates (taking the assumption that the team will part ways with current coach Mike Singletary this offseason).

Kawakami adds this: "I have heard lately that Harbaugh might be more intrigued by the 49ers than I originally thought," before noting that the Cardinal coach will likely have plenty of other options to consider at season's end as well.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Ha lehet az első sorból választanék szinte bárkit amúgy meg én Charlie bácsira szavaznék.
# Big names, but no chance: Mike Holmgren, Bill Cowher, Tony Dungy, Jeff Fisher
# Wish list: Jon Gruden, Jim Harbaugh
# Best practical candidates: Pat Shurmur, Brian Schottenheimer, Hue Jackson, Jason Garrett, Mike Mularkey, Mike Heimerdinger, Marty Morninhweg, Charlie Weis, Brian Billick, Scott Linehan, Kevin Gilbride

Lehet csemegézni.petey
cápa77
Azt hiszem egyértelmű: Chucky, Harbaugh, Schotty. Weist inkább ne...

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Ha lehet az első sorból választanék szinte bárkit amúgy meg én Charlie bácsira szavaznék.
# Big names, but no chance: Mike Holmgren, Bill Cowher, Tony Dungy, Jeff Fisher
# Wish list: Jon Gruden, Jim Harbaugh
# Best practical candidates: Pat Shurmur, Brian Schottenheimer, Hue Jackson, Jason Garrett, Mike Mularkey, Mike Heimerdinger, Marty Morninhweg, Charlie Weis, Brian Billick, Scott Linehan, Kevin Gilbride

Lehet csemegézni.petey


több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
# Big names, but no chance: Mike Holmgren, Bill Cowher, Tony Dungy, Jeff Fisher
# Wish list: Jon Gruden, Jim Harbaugh
# Best practical candidates: Pat Shurmur, Brian Schottenheimer, Hue Jackson, Jason Garrett, Mike Mularkey, Mike Heimerdinger, Marty Morninhweg, Charlie Weis, Brian Billick, Scott Linehan, Kevin Gilbride

Lehet csemegézni.petey
Gruden, vagy kis Schotti+ Szerintem!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
# Big names, but no chance: Mike Holmgren, Bill Cowher, Tony Dungy, Jeff Fisher
# Wish list: Jon Gruden, Jim Harbaugh
# Best practical candidates: Pat Shurmur, Brian Schottenheimer, Hue Jackson, Jason Garrett, Mike Mularkey, Mike Heimerdinger, Marty Morninhweg, Charlie Weis, Brian Billick, Scott Linehan, Kevin Gilbride

Lehet csemegézni.

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
[Billsről le lehet szállni. 😊 Az ellen a Spread O ellen, amit a Bills játszik kb annyi lenne az NFC west akármelyik D coordjának a válaszreakciója, hogy idegesen nem értené mi történik a pályán... 😊 Amúgy a héten a Steelerssel játszunk, szóval kikapunk 😊Helmut Zimmer
Ezt próbáltam leírni, a Billst meg a rendkívül combos idénykezdet miatt hoztam csak fel, és én megelőlegeztem egy W-t 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Egy ideig nem voltam net és tv közelben, nem nagyon tudtam követni az eseményeket. Most azt mondom hál'Isten. Ez tényleg tragédia: otthon 0 azaz null, zéró, semmi pont! 30 éve nem volt ekkora blama :mad: Nem tudom, hogy ez maradhat-e személyi következmények nélkül? Ami röhej, hogy ezzel a silány idei teljesítménnyel is versenyben vagyunk még az NFC Westben. Mondjuk a Seatlle aki nálunk vezet 6 csoportban max 3. lehetne csak, míg a csoportjában utolsó Texans nálunk már 2. lenne. Ez azért gáz. Mi lenne, ha az NFC W erős lenne? Még egy hét aztán a Blls is jobb mutatóval áll majd. Na de nézzünk optimistán azért Willis 2 sackje 13 tacklje és kiharcolt fumble-ja azért nem semmi (mondjuk szarra sem megyünk vele 😀 )
Ez a kép kifejező eléggé
diverdoc
Billsről le lehet szállni. 😊 Az ellen a Spread O ellen, amit a Bills játszik kb annyi lenne az NFC west akármelyik D coordjának a válaszreakciója, hogy idegesen nem értené mi történik a pályán... 😊 Amúgy a héten a Steelerssel játszunk, szóval kikapunk 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Mi a szar volt ez???!!!!????? gyalázatos, undorító szánalmas teljesítmény. Jó lenne Singletary eltakarodna innen...
Semmivel nem volt jobb a Bucs mint a Rams múlt héten. Belefutunk a falba középen hússzor? Tényleg? Semmi hosszú passz?
Persze legyünk konzervatívak, játsszunk 60-as évek fociját majd a D megoldja, hát nem....Singletarynak mennie kell!petey
Te meg nem tudsz mást, csak Singet szidni...kando777
kíváncsi lennék te kit tennél felelőssé ezért 😊Fucu
Én pl. azt, aki kinevezte Singet! 😊
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egy ideig nem voltam net és tv közelben, nem nagyon tudtam követni az eseményeket. Most azt mondom hál'Isten. Ez tényleg tragédia: otthon 0 azaz null, zéró, semmi pont! 30 éve nem volt ekkora blama :mad: Nem tudom, hogy ez maradhat-e személyi következmények nélkül? Ami röhej, hogy ezzel a silány idei teljesítménnyel is versenyben vagyunk még az NFC Westben. Mondjuk a Seatlle aki nálunk vezet 6 csoportban max 3. lehetne csak, míg a csoportjában utolsó Texans nálunk már 2. lenne. Ez azért gáz. Mi lenne, ha az NFC W erős lenne? Még egy hét aztán a Blls is jobb mutatóval áll majd. Na de nézzünk optimistán azért Willis 2 sackje 13 tacklje és kiharcolt fumble-ja azért nem semmi (mondjuk szarra sem megyünk vele 😀 )
Ez a kép kifejező eléggé


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
hát eléggé meglepődtem, amikor láttam az eredményt. amit ez a csoport megint művelt ezen a héten, arra már nincs szó...
de az 1/1-ért még megküzdünk az MNF-en 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mi a szar volt ez???!!!!????? gyalázatos, undorító szánalmas teljesítmény. Jó lenne Singletary eltakarodna innen...
Semmivel nem volt jobb a Bucs mint a Rams múlt héten. Belefutunk a falba középen hússzor? Tényleg? Semmi hosszú passz?
Persze legyünk konzervatívak, játsszunk 60-as évek fociját majd a D megoldja, hát nem....Singletarynak mennie kell!petey
Te meg nem tudsz mást, csak Singet szidni...kando777
kíváncsi lennék te kit tennél felelőssé ezért 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Mi a szar volt ez???!!!!????? gyalázatos, undorító szánalmas teljesítmény. Jó lenne Singletary eltakarodna innen...
Semmivel nem volt jobb a Bucs mint a Rams múlt héten. Belefutunk a falba középen hússzor? Tényleg? Semmi hosszú passz?
Persze legyünk konzervatívak, játsszunk 60-as évek fociját majd a D megoldja, hát nem....Singletarynak mennie kell!petey
Te meg nem tudsz mást, csak Singet szidni...kando777
Végeredményben mégiscsak ő a felelős a csapatában történtekért, az alatta dolgozó, pillanatnyi döntéseket hozókért is. Van pár kiemelkedő képességű, és sok jó képességű játékos a keretben, többé-kevésbé már összeérve.... azért illene kicsit komolyabb teljesítményt nyújtani...szerintem....
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Fantasyban dörzsöltem a tenyerem na majd most Gore arat..... nesze neked ki is kaptam :mad:
Nem értem én Singet meg úgy az egész csapatot sem....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Mi a szar volt ez???!!!!????? gyalázatos, undorító szánalmas teljesítmény. Jó lenne Singletary eltakarodna innen...
Semmivel nem volt jobb a Bucs mint a Rams múlt héten. Belefutunk a falba középen hússzor? Tényleg? Semmi hosszú passz?
Persze legyünk konzervatívak, játsszunk 60-as évek fociját majd a D megoldja, hát nem....Singletarynak mennie kell!petey
Te meg nem tudsz mást, csak Singet szidni...

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Nem láttam a meccset, csak a statokat. Azért Troy-t bátrabban lehetett volna használni tán.
Singletary biztos jó edzés edző, vagyis tudja hogyan kell egy meccsre készülni, csapatot építeni, feladatokat végrehajtatni, stb., de nem jó meccsedző, vagyis meccs közben nem tud érdemben belenyúlni a meccsbe. Ez van. Pár év, és belatanul 😊Sobri Jóska
Singletarynak DC-nek kell lennie, mert ahhoz ért is, nagyon tudja motiválni a játékosait. De HC-nak kicsi ő, szerintem nem alkalmas rá, oda már kevés az hogy karizmatikus. Offense-hez égegyadta világon semmi köze nincsen, szervezési képességei sem tűnnek túl elitnek.Döme
Akkor legyen DC 😊 ezen nem veszünk össze.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nem láttam a meccset, csak a statokat. Azért Troy-t bátrabban lehetett volna használni tán.
Singletary biztos jó edzés edző, vagyis tudja hogyan kell egy meccsre készülni, csapatot építeni, feladatokat végrehajtatni, stb., de nem jó meccsedző, vagyis meccs közben nem tud érdemben belenyúlni a meccsbe. Ez van. Pár év, és belatanul 😊Sobri Jóska
Singletarynak DC-nek kell lennie, mert ahhoz ért is, nagyon tudja motiválni a játékosait. De HC-nak kicsi ő, szerintem nem alkalmas rá, oda már kevés az hogy karizmatikus. Offense-hez égegyadta világon semmi köze nincsen, szervezési képességei sem tűnnek túl elitnek.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Nem láttam a meccset, csak a statokat. Azért Troy-t bátrabban lehetett volna használni tán.
Singletary biztos jó edzés edző, vagyis tudja hogyan kell egy meccsre készülni, csapatot építeni, feladatokat végrehajtatni, stb., de nem jó meccsedző, vagyis meccs közben nem tud érdemben belenyúlni a meccsbe. Ez van. Pár év, és belatanul 😊

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Mi a szar volt ez???!!!!????? gyalázatos, undorító szánalmas teljesítmény. Jó lenne Singletary eltakarodna innen...
Semmivel nem volt jobb a Bucs mint a Rams múlt héten. Belefutunk a falba középen hússzor? Tényleg? Semmi hosszú passz?
Persze legyünk konzervatívak, játsszunk 60-as évek fociját majd a D megoldja, hát nem....Singletarynak mennie kell!

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Ha a Tampa ellen is Troy jó lesz akkor A.Smitht lassan el lehet felejteni idei szezonra........

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Talán két meccs kivételével nem volt egyben a csapat(SEA, KC), a többin 3 vagy kevesebb ponttal kaptak ki az utolsó másodpercekben(NO, ATL, CAR, PHI). Talán most fordul a szerencse, lehet hogy pont egy QB-OC csere lenne "csak"....?

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Remélem Troy megfogan nálatok mint kezdő, és akkor személyemben egy future SF-fan-t is köszönthettek 😊
Nagyon örülök, hogy bebizonyosodott, hogy Troy alkalmas kezdőnek, mégha alacsony is, de a keze az esze és a szíve a helyén van. Ha kitartotok mellette, jövőre tuti a PO 😊Sobri Jóska
sztem a hátralevő 7 meccs eldönti. Az hogy alacsony nem jelent semmit, Garrard is 6-1 😊
egyetértek, látva eddig elemében van a pályán nagyon. ezt a PO dolgot hagyjuk még nincs is vége még ennek a szezonnak sem 😀 meg amúgy sem vagyok egy "xy miatt tuti a PO" típus 😊

Barry Sims lesz a kezdő LT vasárnap. Sims remekül teljesített tavaly is, bár a Bucs pass rush senkit nem rémít halálra eddig.petey
Lehet, hogy Garrad is alacsony, de amikor Troy Heisman-t nyert, már akkor ez volt ellene a fő érv, hogy majd nem kell egy NFL csapatnak sem, mivel túl alacsony. Aztán ezért csúszott hátra a drafton, majd a nyakára hozták Flacco-t. Szóval nekünk nem jelent semmit, de kint annál többet, sajna. Ezért mostanáig kellett várni, hogy tényleg kapjon egy csapatot. Reméljük, tud élni vele.
Azért sokat számít, hogy van e fix irányítója egy csapatnak, vagy random emberek dobálják összevissza a labdákat.
A jelenlegi SF-t sokan idén is simán PO-ba jósolták, egyben van egyre jobban a csapat, majd minden poszt meg van oldva, jövőre ha lesz irányító, és kicsit összébb szoknak a srácok, akkor meglesz a PO, tuti 😊