San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
2 kérdés:
- a Smith-ből hivatalosan Alex a 1. string, Troy a 2. string QB, ugye?
- melyikük kezd vasárnap?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
féléves értékelés a csoportról: http://www.profootballfocus.com/blog/2010/11/09/midseason-report-nfc-west/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Nem tudom, ki látta az Card.-Vikings meccset, de a 4. negyed elején elkeseredve néztem az eredményt (10-24). Elképesztő, Favre mit művelt (bár szerintem sok szerencse volt abban, hogy a Card.s ilyen eredmény-pozícióba jutott). Szerintem, a látottak alapján Arizonát el fogjuk kapni.

És nagyon remélem, hogy a Seattle is 4-4-el fog állni. Akkor már nem is leszünk olyan messze a PO-tól! 😊szaszia
hát ezt a PO-zást még hagyjuk. a kínos az hogy mindenki odaérhet innen akár negatív mérleggel is.petey
Igazad van Pít... 😕
Tényleg nagy szégyen...

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Nem tudom, ki látta az Card.-Vikings meccset, de a 4. negyed elején elkeseredve néztem az eredményt (10-24). Elképesztő, Favre mit művelt (bár szerintem sok szerencse volt abban, hogy a Card.s ilyen eredmény-pozícióba jutott). Szerintem, a látottak alapján Arizonát el fogjuk kapni.

És nagyon remélem, hogy a Seattle is 4-4-el fog állni. Akkor már nem is leszünk olyan messze a PO-tól! 😊szaszia
hát ezt a PO-zást még hagyjuk. a kínos az hogy mindenki odaérhet innen akár negatív mérleggel is.

több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Nem tudom, ki látta az Card.-Vikings meccset, de a 4. negyed elején elkeseredve néztem az eredményt (10-24). Elképesztő, Favre mit művelt (bár szerintem sok szerencse volt abban, hogy a Card.s ilyen eredmény-pozícióba jutott). Szerintem, a látottak alapján Arizonát el fogjuk kapni.

És nagyon remélem, hogy a Seattle is 4-4-el fog állni. Akkor már nem is leszünk olyan messze a PO-tól! 😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Írtam egy kis helyszíni beszámolót(fotókkal/videókkal) a hétvégi meccsről ha vkit érdekel itt olvasható: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=82850#p82850 és http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=83339#p83339


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Áááá egyre jobban bosszant,h ogy nem jelentkeztem az év elején erre (igaz, volt akkor más gondom..)

Most muszáj lesz egyszer kimenni CA-ba, ha élőben akarom látni a csapatom 😛

Troy-ban bízom én is, remélem Sing mester is, meg lehet elfogult vagyok, de Peteyvel ellentétben én még nem küldeném el őt, csak mert ebben az évben nem úgy indultunk, ahogy, még idővel lehet összerázza a csapatot, főleg ha lesz egy friss, kevéssé konzervatív OC is.


Hihetetlen nagy élmény volt. Ez volt életem első NFL meccse élőben, de még most is beleborzongok. Szombaton már a Trafalgar téren volt egy tailgate partyhoz hasonló, ezen sajnos nem voltam ott (Greengoék igen erről majd ő). Vasárnap 11-től tailgate party a Wembley előtt. A bejáratot megcsinálták Golden Gate Bridge-nek. Bennt nagy tömeg. Az összes franchise elhozott vmi dedikált ereklyét (labdát, sisakot) amit sms játékban meg lehetett nyerni. Lehetett dobni, meg kapura rúgni, Bud light, Coores light dögivel, meg hot dog hegyek. A hivatalos boltban nagyon hamar elfogytak a replicamezek, labdák, pólok stb. Cheerleader lányok (Golden rush), dobos srácok(49 Noise) fel-le járkáltak. Kivetítőn régi meccsek, nagy pillanatok (Montana drive, The cach stb). Egy kispályán bemutatók, Jerry Rice stb.
A meccs elején a praegaem show fantasztikus volt, Chemical Romance játszott, Golden rush lányaink táncoltak rá. A bemelegítést átélni is egy élmény volt. QB edzők 60-70 yardokat passzoltak, Iupati meg Willis tologatták egy mást, Crabtree sprintelgetett. Majd sisak egy méterre melléd lerak és az egész bagás 5 sorban gimnasztika Hihetetlen. A Broncos a pálya másik felén volt, egyrészt ezért, másrészt elfogultságom miatt sem láttam őket annyira.
A Home field hangulat megvolt, nem kifejezett Broncos fanok is inkább nekünk drukkoltak. Minden ülésen volt SF zázsló, közel 70-75 ezer ember lengette. A bevonulás a tüzíjáték közepette katarktikus volt. A meccs is nagy élmény volt (főleg az utolsó negyed) Az amerikai bemondó kommentátor, nagyon jól közvetítette, mindenről értesültünk, jól lehetett követni a dolgokat. Élőben a pályát néztem, az ismétlést, lassítást a kivetítőn. A többi meccsről a Red Zone akciókat és TD-ket is bemutatták. Eddig is oda voltam az ami fociért, de most még jobban. Hihetetlen, fenomenális, katarktikus volt. Ráadásul nyertünk 😀 😀 😀

Miután Singnek vki megsugta a 3. negyed után, hogy a passzjáték nem büntetendő cselekmény Angliában (sem) és elfelejtettük a run-run-run-punt-D# koreográfiát a katarktikus élményhez szurkolói örömöm is betársult. Jó mlesz ez a Troy gyerek, bár szerintem Sing bele van buzulva Alexünkbe, úgyhogy visszajön.diverdoc

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hogy ki? 😊petey
Thaddeus Gibbson, Ohio State OLB 😀
4. körben húztuk idén, aztán egy "zseniális" FO húzás után waiveltük, hogy majd PSbe rakjuk, csak elvittétek.
TCben alázta a 2. körös Worildst, és preseason meccseken is fasza volt.

Nyilván nem a megváltó, meg még project szinten van, mivel egyetemen DEt játszott, de nagy potenciállal rendelkeziktenorx
Ja hogy ő. Hoppá, észre sem vettem 😊 Na akkor így már 5 Buckeye van a csapatban 😀 Örülök 😊petey
azért hogy Gibbson 53-ba kerüljön Heitmann került IR-re



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hihetetlen nagy élmény volt. Ez volt életem első NFL meccse élőben, de még most is beleborzongok. Szombaton már a Trafalgar téren volt egy tailgate partyhoz hasonló, ezen sajnos nem voltam ott (Greengoék igen erről majd ő). Vasárnap 11-től tailgate party a Wembley előtt. A bejáratot megcsinálták Golden Gate Bridge-nek. Bennt nagy tömeg. Az összes franchise elhozott vmi dedikált ereklyét (labdát, sisakot) amit sms játékban meg lehetett nyerni. Lehetett dobni, meg kapura rúgni, Bud light, Coores light dögivel, meg hot dog hegyek. A hivatalos boltban nagyon hamar elfogytak a replicamezek, labdák, pólok stb. Cheerleader lányok (Golden rush), dobos srácok(49 Noise) fel-le járkáltak. Kivetítőn régi meccsek, nagy pillanatok (Montana drive, The cach stb). Egy kispályán bemutatók, Jerry Rice stb.
A meccs elején a praegaem show fantasztikus volt, Chemical Romance játszott, Golden rush lányaink táncoltak rá. A bemelegítést átélni is egy élmény volt. QB edzők 60-70 yardokat passzoltak, Iupati meg Willis tologatták egy mást, Crabtree sprintelgetett. Majd sisak egy méterre melléd lerak és az egész bagás 5 sorban gimnasztika Hihetetlen. A Broncos a pálya másik felén volt, egyrészt ezért, másrészt elfogultságom miatt sem láttam őket annyira.
A Home field hangulat megvolt, nem kifejezett Broncos fanok is inkább nekünk drukkoltak. Minden ülésen volt SF zázsló, közel 70-75 ezer ember lengette. A bevonulás a tüzíjáték közepette katarktikus volt. A meccs is nagy élmény volt (főleg az utolsó negyed) Az amerikai bemondó kommentátor, nagyon jól közvetítette, mindenről értesültünk, jól lehetett követni a dolgokat. Élőben a pályát néztem, az ismétlést, lassítást a kivetítőn. A többi meccsről a Red Zone akciókat és TD-ket is bemutatták. Eddig is oda voltam az ami fociért, de most még jobban. Hihetetlen, fenomenális, katarktikus volt. Ráadásul nyertünk 😀 😀 😀

Miután Singnek vki megsugta a 3. negyed után, hogy a passzjáték nem büntetendő cselekmény Angliában (sem) és elfelejtettük a run-run-run-punt-D# koreográfiát a katarktikus élményhez szurkolói örömöm is betársult. Jó mlesz ez a Troy gyerek, bár szerintem Sing bele van buzulva Alexünkbe, úgyhogy visszajön.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Grat Gibbsonhoz. Nem lepődnék meg, ha idén/jövőre már kezdene.tenorx
Hogy ki? 😊petey
Thaddeus Gibbson, Ohio State OLB 😀
4. körben húztuk idén, aztán egy "zseniális" FO húzás után waiveltük, hogy majd PSbe rakjuk, csak elvittétek.
TCben alázta a 2. körös Worildst, és preseason meccseken is fasza volt.

Nyilván nem a megváltó, meg még project szinten van, mivel egyetemen DEt játszott, de nagy potenciállal rendelkeziktenorx
Ja hogy ő. Hoppá, észre sem vettem 😊 Na akkor így már 5 Buckeye van a csapatban 😀 Örülök 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Grat Gibbsonhoz. Nem lepődnék meg, ha idén/jövőre már kezdene.tenorx
Hogy ki? 😊petey
Thaddeus Gibbson, Ohio State OLB 😀
4. körben húztuk idén, aztán egy "zseniális" FO húzás után waiveltük, hogy majd PSbe rakjuk, csak elvittétek.
TCben alázta a 2. körös Worildst, és preseason meccseken is fasza volt.

Nyilván nem a megváltó, meg még project szinten van, mivel egyetemen DEt játszott, de nagy potenciállal rendelkezik
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Grat Gibbsonhoz. Nem lepődnék meg, ha idén/jövőre már kezdene.tenorx
Hogy ki? 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Grat Gibbsonhoz. Nem lepődnék meg, ha idén/jövőre már kezdene.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Jó meccs volt! Nagyon élveztük a helyszínen.Elég sok 49'ers-es élményben volt részünk.Egy kis kedvcsináló:

További pikáns felvételek később az NFL meccs Londonban topicban(ha vkit érdekel). :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nem tudok ezzel egyet érteni.
Azt látni, hogy Alex helyett kell más.kando777
a Ponder az más 😛
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Nem tudok ezzel egyet érteni.
Azt látni, hogy Alex helyett kell más.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Nekem Troy kifejezetten szimpatikusan dolgozott. Sajnos a D-től én még mindig többet várnék. Amúgy a csoportunk is jól alakul, végülis "csak" 2 győzelemmel van előttünk a csoportelsőség.... aká még jól is alakulhatnak a szezon második felében a dolgok 😊szaszia
elvileg most jön a "könnyebbik" fele.
Arizona, Tampa, St. Louis, Seattle, a GB és SD kemény dió lesz de remélem egyet tudunk hozni.petey
frisco itt a legesélyesebb a POra.
bye után sztem jön 2 W, makd MNFen egy kikimeccs Arizonában. GB: L, Seattle verhető, SD: L, majd egy meccs sztem az NFC első helyért St Louisban, majd Cards hazai pályán W.braxa88
Magunknak köszönhetjük az utolsó mp-es vereségeket(Saints, Falcons, Eagles, Panthers), ezekkel más lenne a fekvés ugye, dehát ez van. Akárhogy is lesz, Szamurájnak mennie kell 😕 Ideje egy támadó szellemű IGAZI HC-t hozni. Ez az ultraüberkonzervatív stílus a vesztünk. Nem is kell magas QB, inkább CB - Peterson 😊 második körben jöhet Ponder

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Most vettem fel egy rövidke riportot Sing-el, az ESPN-ről, gondolom ez is valami ,,NFL Films'' produkció 😊
Az elejéről pár perc hiányzik, de a többi megvan.

Hmm, az ,,öregnek'' Ditka volt az edzője, így mondjuk érthető, miért ennyire heves és temperamentumos, na meg miért szeret hegyibeszédeket tartani.
Viszont nem biztos, hogy el kéne küldeni.

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nekem Troy kifejezetten szimpatikusan dolgozott. Sajnos a D-től én még mindig többet várnék. Amúgy a csoportunk is jól alakul, végülis "csak" 2 győzelemmel van előttünk a csoportelsőség.... aká még jól is alakulhatnak a szezon második felében a dolgok 😊szaszia
elvileg most jön a "könnyebbik" fele.
Arizona, Tampa, St. Louis, Seattle, a GB és SD kemény dió lesz de remélem egyet tudunk hozni.petey
frisco itt a legesélyesebb a POra.
bye után sztem jön 2 W, makd MNFen egy kikimeccs Arizonában. GB: L, Seattle verhető, SD: L, majd egy meccs sztem az NFC első helyért St Louisban, majd Cards hazai pályán W.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Nekem Troy kifejezetten szimpatikusan dolgozott. Sajnos a D-től én még mindig többet várnék. Amúgy a csoportunk is jól alakul, végülis "csak" 2 győzelemmel van előttünk a csoportelsőség.... aká még jól is alakulhatnak a szezon második felében a dolgok 😊szaszia
elvileg most jön a "könnyebbik" fele.
Arizona, Tampa, St. Louis, Seattle, a GB és SD kemény dió lesz de remélem egyet tudunk hozni.

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Troy a megmentő 😀Fucu
Legyen így 😀
Ha ezentúl érdemes lesz rá, kezdjen, játsszon 😊 😊

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Troy a megmentő 😀Fucu
én nagyon örülök, hogy megkapja az esélyt. 😊

több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Nekem Troy kifejezetten szimpatikusan dolgozott. Sajnos a D-től én még mindig többet várnék. Amúgy a csoportunk is jól alakul, végülis "csak" 2 győzelemmel van előttünk a csoportelsőség.... aká még jól is alakulhatnak a szezon második felében a dolgok 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Troy a megmentő 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Én meg faszán lemaradtam róla, azt hittem, ez este lesz..
Az utolsó 2 percet láttam, azért ott is csak futáserőltetés ment, de az INT a végén jó volt, most végre nem mi adtuk el a labdát 😊
Lehet, ez a ,,csere'' QB még a végén jó lesz 😀