San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Édes jóisten mentsen meg minket Smithtől ... Én szerintem túl sokat láttok benne. Középszerű irányító akiről azt hitték többet tud hát nem. Előfordul, de attól hogy hol draftolták még ugyanaz a közép szintű irányító marad.Toca
Lehet igazad van és most már csak egy középszintű qb de ha draft után egy rendes csapatba kerül szerintem sokkal többre vitte volna.JayB
Valószínűleg igen, vagy akkor is többre vitte volna ha nincs ekkora nyomás rajta és nem kell ekkora elvárásoknak megfelelnie.
Ráadásul nem olyan QB akire csapatot lehet építeni ezért nem is értettem az 1/1et.Toca
Pont McCarthy akarta Rodgers helyett, aztán szépen elhúzott GB-be. Szerintem sem 1/1 tehetség de megfelelően felépítve
ha nem is elit, de egy jóval átlag feletti QB lehetett volna belőle. Lásd. Norv Turner alatt rengeteget fejlődött csak Norv is elhúzott 😕 Biztos így vagyunk büntetve Young és Montana után :/ Amúgy SD-ben el tudom képzelni Rivers backupjaként..

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Szerintem sem Smith képességeivel van gond, egy Vikes féle O-ban szép jövője lehet de ennek itt véget kell vetni, el kell utazni és soha többé nem szabad betennie a lábát Friscoba.JayB
Édes jóisten mentsen meg minket Smithtől ... Én szerintem túl sokat láttok benne. Középszerű irányító akiről azt hitték többet tud hát nem. Előfordul, de attól hogy hol draftolták még ugyanaz a közép szintű irányító marad.Toca
Lehet igazad van és most már csak egy középszintű qb de ha draft után egy rendes csapatba kerül szerintem sokkal többre vitte volna.JayB
Valószínűleg igen, vagy akkor is többre vitte volna ha nincs ekkora nyomás rajta és nem kell ekkora elvárásoknak megfelelnie.
Ráadásul nem olyan QB akire csapatot lehet építeni ezért nem is értettem az 1/1et.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Szerintem sem Smith képességeivel van gond, egy Vikes féle O-ban szép jövője lehet de ennek itt véget kell vetni, el kell utazni és soha többé nem szabad betennie a lábát Friscoba.JayB
Édes jóisten mentsen meg minket Smithtől ... Én szerintem túl sokat láttok benne. Középszerű irányító akiről azt hitték többet tud hát nem. Előfordul, de attól hogy hol draftolták még ugyanaz a közép szintű irányító marad.Toca
Lehet igazad van és most már csak egy középszintű qb de ha draft után egy rendes csapatba kerül szerintem sokkal többre vitte volna.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Szerintem sem Smith képességeivel van gond, egy Vikes féle O-ban szép jövője lehet de ennek itt véget kell vetni, el kell utazni és soha többé nem szabad betennie a lábát Friscoba.JayB
Édes jóisten mentsen meg minket Smithtől ... Én szerintem túl sokat láttok benne. Középszerű irányító akiről azt hitték többet tud hát nem. Előfordul, de attól hogy hol draftolták még ugyanaz a közép szintű irányító marad.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Szerintem sem Smith képességeivel van gond, egy Vikes féle O-ban szép jövője lehet de ennek itt véget kell vetni, el kell utazni és soha többé nem szabad betennie a lábát Friscoba.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Na ekkor kellet volna befejzni neki (nem ám 1/1)!

Neki meg ekkor!

Talán ez a szezonunk jobb lett volna :mad:diverdoc
Ebben az offensben Tom Brady sem tudna mit csinálni. Ez a szomorú helyzet. Alexnek ülnie kellett volna 2 évet vmi jóirányító mögött, a tehetség ott van, de a klub szépen taccsra tette.

Sing meg...tegnap látta mindenki mi volt.

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
na akkor ez volt az utolsó szög Sing és Mike Johnson koporsójába asszempetey
Azért be is kéne jó erősen csavarozni, sőt düblizni 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


Na ekkor kellet volna befejzni neki (nem ám 1/1)!




Neki meg ekkor!

Talán ez a szezonunk jobb lett volna :mad:


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Reggel mikor megláttam az eredményt dobtam egy hátast....... futásotok az nem volt....
Alex Smith esetleg bust?
Szerintem elférne1-2 CB is a csapatba én így látom...(lehet rosszul)
Pedig szezon előtt titkos favorit volt nálam a 49ers....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
na akkor ez volt az utolsó szög Sing és Mike Johnson koporsójába asszem

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d81cef9c3/Sound-FX-Singletary-miked-up?module=HP_video

Sing bemikizve a Seattle meccsen.

Na ez tökéletesen példázza a szezonunkat. Megy a passz, erre: tetszik amit csinálsz, de legyen előnyben a futás...az OC-nak

*facepalm*

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Na, Wégreee! 😀 😊
Ha összejön, letöltöm ezt a meccset s megnézem valamikor a héten egykellemes délután 😊

A San Diego ellenire azért kíváncsi vagyok, több esélyt adnék magunknak, mint a tegnapi Chiefsnek 😉kando777
ahoy, kezdtem aggódni hogy feladtad 😊

szaba, gyere tresselni, csütörtökön csúnyán leverünk 😂

😛petey
Valószínűleg leszek majd. De addig is mehet tress 😛
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton



Na szerintem leginkább ezek miatt nyertünk D#, D#
Meg az Int bevitt TD, meg Morgan gátfutása, meg Westi futása persze.
De jó volt ezt a meccset nézni 😀 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
most nézem, ez elég korrekt: San Francisco's defense hasn't allowed a 100-yard rusher in 19 straight games, the second longest active streak behind Jets' 20.

Öltözői video alul: http://www.49ers.com/media-gallery/videos/Game-Highlights-49ers-vs-Seahawks/ec670005-5178-4ec7-85d3-83655a72b6c2#?id=117ceb90-24f2-4632-85cb-9bc0425be22c

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Na, Wégreee! 😀 😊
Ha összejön, letöltöm ezt a meccset s megnézem valamikor a héten egykellemes délután 😊

A San Diego ellenire azért kíváncsi vagyok, több esélyt adnék magunknak, mint a tegnapi Chiefsnek 😉kando777
ahoy, kezdtem aggódni hogy feladtad 😊

szaba, gyere tresselni, csütörtökön csúnyán leverünk 😂

😛

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Na, Wégreee! 😀 😊
Ha összejön, letöltöm ezt a meccset s megnézem valamikor a héten egykellemes délután 😊

A San Diego ellenire azért kíváncsi vagyok, több esélyt adnék magunknak, mint a tegnapi Chiefsnek 😉

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Bizony, bizony! Rég volt ennyire sima W! Azért a fehér mezes 8-as sokat segített 😀 Egyébként még mindig nem hiszem el. Ennyire balf@szok mi szoktunk lenni, most pont fordított volt. Ahogy egymás után 3x eladták a labdát, szerintem az összes hókszfan fakardba dölt.
Petey! Miért vagy kishitű? SD ellen előre L-t adsz? Miért nem 8-8 😀 😀diverdoc
Karácsonyi leértékelés van, olcsón eladó egy fehér mezes 8-as!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Bizony, bizony! Rég volt ennyire sima W! Azért a fehér mezes 8-as sokat segített 😀 Egyébként még mindig nem hiszem el. Ennyire balf@szok mi szoktunk lenni, most pont fordított volt. Ahogy egymás után 3x eladták a labdát, szerintem az összes hókszfan fakardba dölt.
Petey! Miért vagy kishitű? SD ellen előre L-t adsz? Miért nem 8-8 😀 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
na, hát ez jólesett. mindig öröm és bódottá a divízióriválist eltaposni..előre az acélos 7-9-ért 😂

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
igen volt már, petey linkelte korábban
szép lesz az biztosFucu
gondolhattam volna 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
igen volt már, petey linkelte korábban
szép lesz az biztos



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
http://www.49ersnewstadium.com/49ers.html#/video
Nem tudom láttátok-e? Én most bukkantam rá, sztem nagyon jó!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Injury report
Out: Nedney, Staley
Kétséges😀eShawn Wynn, William James
Kérdéses:Aubrayo Franklin, Nate Clements, Parys Haralson
Amit viszont nem értek: Westbrook több napot is kihagyott, rajta a van az injury reporton, de "NEM SÉRÜLÉSSEL ÖSSZEFÜGGŐ" jelzéssel és 75 %-os eséllyel játszik. Ez mit jelent? Betegség, vagy pszichés? Családi probléma? Tud vki erről vmit? Még csak az hiányzik, hogy ő se játszon!diverdoc
Pihentették a héten



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Injury report
Out: Nedney, Staley
Kétséges😀eShawn Wynn, William James
Kérdéses:Aubrayo Franklin, Nate Clements, Parys Haralson
Amit viszont nem értek: Westbrook több napot is kihagyott, rajta a van az injury reporton, de "NEM SÉRÜLÉSSEL ÖSSZEFÜGGŐ" jelzéssel és 75 %-os eséllyel játszik. Ez mit jelent? Betegség, vagy pszichés? Családi probléma? Tud vki erről vmit? Még csak az hiányzik, hogy ő se játszon!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mi Hox fanok imádjuk Sing döntéseit, persze irányítson csak Alex 😀
Sing igazából az Ulbrich, Balmer tengelytől kapja az utasításokat!Helmut Zimmer
hát elég rossz nektek ha ez az egyetlen reményetek..petey
Egy kiesési rangadón azon örömködünk, amink van 😀