San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
pedig már kezet is ráztak a szerződés felett, 6 órás tárgyalás után, erre iderepül a milliárdos tulaj és meg karja venni kilóra.
Persze pénz beszél.

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Belichick kap 7.5-öt

szóval?

Gruden is nemet mondot Miaminak 7-ért. Max ha 5.5-6-ot adunk neki sztem..petey
Lehet, attól még ide eljönne 5-ér is, mint a csúnya Floridába 😀 😊
(A végén Geroninomank lesz igaza 😛 )

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Belichick kap 7.5-öt

szóval?

Gruden is nemet mondot Miaminak 7-ért. Max ha 5.5-6-ot adunk neki sztem..

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
na megvan az új GM-ünk aki nem más mint.....*dobpergés*

Trent Baalke


Ennyit arról hogy felveszünk egy tapasztalt, külsős nagy nevű GM-et. Meglátjuk, tavaly SCot McLaughan lelépése után flottul rendezte a draftot.
Hozhatja Harbaugh-t 😊petey
Te Pít mi lesz Veled, ha Tom Cable nyeri meg a HC melót 😊 ? (amúgy csípem a csávót, és ha AL kirugta az nem feltétlenül rossz omen)Helmut Zimmer
olvasgatva a sajtót nyílt titok hogy ki lesz az 😊

Singletary-től mindenki 1000x-es instant upgrade 😀

😐petey
Hát azért egy Martz sem kéne még 1x, abból is elég volt, itt túl sok kárt okozott..

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
na megvan az új GM-ünk aki nem más mint.....*dobpergés*

Trent Baalke


Ennyit arról hogy felveszünk egy tapasztalt, külsős nagy nevű GM-et. Meglátjuk, tavaly SCot McLaughan lelépése után flottul rendezte a draftot.
Hozhatja Harbaugh-t 😊petey
Te Pít mi lesz Veled, ha Tom Cable nyeri meg a HC melót 😊 ? (amúgy csípem a csávót, és ha AL kirugta az nem feltétlenül rossz omen)Helmut Zimmer
Ezt az elküldést én nem igazán értem, ha csak a személyével nem volt baja.. Pedig az Oak most egész jól szerepelt 😊

Te Helmut, mikor leszel on-line vagy ilyesmi? 😀

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
diver, a tv le van maradva 😊 petey
De ennyire? 😕

..arra kifizetni eszméletlen összegeket értelmetlen.petey
De még a Michigan is többet kínálna neki. Ezt a 4, 5 milliót lehetne talán picit srófolni, hogy a családi kötelék mellett más is szóljon mellettünk.

Mallett: rengeteg munkát kell belefektetni vagy Alex Smith 2.0petey
Alex 1.0 is elég 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
diver, a tv le van maradva 😊 49erswebzone.com. Ennyi. 😊

Harbaugh bármikor vissza tud menni a Wolverinshez, ha az NFL-ben bukik. Én is kedvelem, de Carroll-hoz képest aki volt NFL-ben, College-ban is nyert egy rakat bajnokságot, - Jim nullát bizonyított. És arra kifizetni eszméletlen összegeket értelmetlen. Meglátjuk, de azt mondta neki az első választása is a 49ers lenne család miatt főleg, na meg hogy azt játszanánk alatta amit eddig is csinált, meg ami a 49ers. WCO.

RT @SI_PeterKing If the Dolphins will offer Harbaugh $7-$8m a year, which Chris Mortensen infers, 49ers should let him walk. That is insane

Mallett: rengeteg munkát kell belefektetni vagy Alex Smith 2.0

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tegnap néztem a sugarbowl után az elemzéseket a college game day-ben. Hát ott nagyon a Michigant mondták első számú befutónak, amit nem nagyon értek. " it is possible that he (Harbaugh) is thinking about NFL" volt az egyetlen mondat az esetleges San Franciscoi karrierjével összefüggésbe hozható. Sajnos nem tudom kik voltak ezek az elemzők, de feltételezem ők is rendelkeznek azért infokkal. Egyébként számomra ő is, testv ére is nagyon szimpi, nagyon örülnék.
Vissza a sugarbowlra. Korábban felmerült Mallet neve mint draftolandó QB (talán Cápa írta). Nem tudom mit nyernénk vele, bár a szezonban az arkansast nem nagyon figyeltem, de ez a meccs engem nem nagyon győzött meg, és vhogy nagyon nem tetszett a srác.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Dolphins is beszállt a licitbe. Ők 7-8M fizetnének, ami nevetségesen sok egy olyan HC-ért aki NFL-ben nem bizonyított.
Nem szálltunk ki, de továbblépünk ha kell.
A Phins ajánlata mellett csak a pénz döntene. Mellettünk egy jó roster, draft hely, Harbaugh családja, akik közel laknak és most született náluk kisgyerek. Meglátjuk.
Ha jól tudom Morris szerződése most jár le a Bucs-nál, őt is szívesen látnám itt.

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 862 — no es importante
Harbaugh jelen pillanatban is tárgyal a 49ers vezetőivel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
na megvan az új GM-ünk aki nem más mint.....*dobpergés*

Trent Baalke


Ennyit arról hogy felveszünk egy tapasztalt, külsős nagy nevű GM-et. Meglátjuk, tavaly SCot McLaughan lelépése után flottul rendezte a draftot.
Hozhatja Harbaugh-t 😊petey
Te Pít mi lesz Veled, ha Tom Cable nyeri meg a HC melót 😊 ? (amúgy csípem a csávót, és ha AL kirugta az nem feltétlenül rossz omen)Helmut Zimmer
olvasgatva a sajtót nyílt titok hogy ki lesz az 😊

Singletary-től mindenki 1000x-es instant upgrade 😀

😐

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
na megvan az új GM-ünk aki nem más mint.....*dobpergés*

Trent Baalke


Ennyit arról hogy felveszünk egy tapasztalt, külsős nagy nevű GM-et. Meglátjuk, tavaly SCot McLaughan lelépése után flottul rendezte a draftot.
Hozhatja Harbaugh-t 😊petey
Te Pít mi lesz Veled, ha Tom Cable nyeri meg a HC melót 😊 ? (amúgy csípem a csávót, és ha AL kirugta az nem feltétlenül rossz omen)
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
na megvan az új GM-ünk aki nem más mint.....*dobpergés*

Trent Baalke


Ennyit arról hogy felveszünk egy tapasztalt, külsős nagy nevű GM-et. Meglátjuk, tavaly SCot McLaughan lelépése után flottul rendezte a draftot.
Hozhatja Harbaugh-t 😊

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Harbaugh, Lombardi could be the one-two punch in San Fran

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/01/03/harbaugh-lombardi-could-be-the-one-two-punch-in-san-fran/

just do it!

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ez az egész csak tippelgetés addig amíg nincs GM és HC
bár utána is


több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Cam Newton ígéretes, de ugye lesz még egy Senior Bowl és a Combine is...

Gabbert mint 1/7? viccnek is rossz. pontatlan. max projektnek jó.

több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Akkor a 7. hely a mienk drafton.

A jövő évi(???) sorsolásunk a következő:
The home opponents will be Arizona, Seattle, St. Louis, Dallas, N.Y. Giants, Cleveland, Pittsburgh and Tampa Bay.
The road opponents will be Arizona, Seattle, St. Louis, Philadelphia, Washington, Baltimore, Cincinnati and Detroit.

gyönyörű..petey
Ez egy pöttyet erősnek tűnik, de csak a pillanatnyi erőviszonyok alapján.
Addig még nagyon sok minden fog történni, draft, sérülések stb... ami boríthat minden előzetes várakozást.

Ha nagy változás nem lesz Friscoban, (szerintem lesz 😉 ) akkor 7-8 bukó reálisan benne van. Persze az új HC rendesen megkeverheti a paklit, viszont a Dallas, Pittsburgh, Philadelphia, Baltimore akkor is meleg lesz. Ezzel együtt szerintem pozitív mérlegetek lesz jövőre.

Azt lehet tudni hogy Sing merre tart?
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
míg a CBS-nél http://www.cbssports.com/nfl/draft/mock megint teljesen másra tippelnek
Blaine Gabbert, QB http://www.cbssports.com/nfl/draft/players/1630777


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Való igaz ez egy régi draft előrejelzés.
Tovább akartam írni de volt egy sürgős munkám.
Pont azt akartam írni, hogy ezzel szemben dec. 31-én és egy másik oldalon már egész más az előrejelzés.
http://walterfootball.com/draft2011.php
San Francisco 49ers:
Cam Newton, QB, Auburn
I can't believe I'm putting Cam Newton this high either. Newton's stock is on the rise in the wake of an impressive comeback at Alabama and a great performance in the SEC Championship; even the talking heads on ESPN seem to agree that Arizona taking Newton in the top five is a good idea.

The Cam Newton Hype Train is coming. If Newton beats Oregon in one of the two national championships this January, some team will probably make a desperate reach.

Many consider Newton unprepared to play in the NFL, but there's no denying that he possesses tremendous upside with a big arm and mobility. He's also a winner with great intangibles (see McCoy, Colt). Some front office will talk themselves into believing Newton is the next multi-threat quarterback, hoping that they can duplicate what the Eagles have right now.

With a new coaching regime in San Francisco. Mike Singletary has already been fired, so the 49ers will be targeting a quarterback early in the 2011 NFL Draft. They'll take whomever they like best between Newton, Ryan Mallett and Jake Locker.

Other 2011 NFL Draft Possibilities:

1. Marcell Dareus, DE/DT - San Francisco could use an upgrade at defensive end next to Justin Smith and Aubrayo Franklin.

2. Prince Amukamara, CB - The 49ers really have to address the cornerback position. Prince Amukamara is the top corner available.


több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Draftcountdown mock draft december 3-án készüt, vagyis a sorrend azóta tök más lett (pl. Lions se 1/2 ugyebár).somoskovig
Mondjuk ez abszolut jogos


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
diver: Draft positions are determined by record, the team with the worst record during the regular season picks first and so on. If two teams have the same record, the strength of schedule tie-breaker is used which is the combined winning percentage of all teams on each team's schedule for the current season. If teams are still tied after strength of schedule has been applied, the division or conference tie breakers are used. If teams are still tied after applying all tiebreakers or if two teams are tied that are in different conferences, a coin toss after the season will determine which team gets priority.petey
Ok én ezt értem, és köszönöm. De ha végigböngészed a ligasorrend kialakítási szabályát, nagyjából ott is ugyanez van, annyi kivétellel, hogy a schedule tie breaket a "strenght of victory" megelőzi egy sorral. Tehát ezek alapján ez az egy kritérium 2 helyet hozott nekünk? Egyébként a draftcountdown honlapon nálunk a 8. pick szerepel. Na mindegy elfogadom és kész. Mindig rádöbbenek, hogy az nfl-hez kurva kevés vagyok (még annak felfogása szintjén is) 😕diverdoc
Draftcountdown mock draft december 3-án készüt, vagyis a sorrend azóta tök más lett (pl. Lions se 1/2 ugyebár).

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
diver: Draft positions are determined by record, the team with the worst record during the regular season picks first and so on. If two teams have the same record, the strength of schedule tie-breaker is used which is the combined winning percentage of all teams on each team's schedule for the current season. If teams are still tied after strength of schedule has been applied, the division or conference tie breakers are used. If teams are still tied after applying all tiebreakers or if two teams are tied that are in different conferences, a coin toss after the season will determine which team gets priority.petey
Ok én ezt értem, és köszönöm. De ha végigböngészed a ligasorrend kialakítási szabályát, nagyjából ott is ugyanez van, annyi kivétellel, hogy a schedule tie breaket a "strenght of victory" megelőzi egy sorral. Tehát ezek alapján ez az egy kritérium 2 helyet hozott nekünk? Egyébként a draftcountdown honlapon nálunk a 8. pick szerepel. Na mindegy elfogadom és kész. Mindig rádöbbenek, hogy az nfl-hez kurva kevés vagyok (még annak felfogása szintjén is) 😕


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Pít !

Jó meccs lesz. Nálunk (Bills) ismét rendkívül profi módon történnek a dolgok, ugyanis Nix már megaszondta Gaileynek, hogy ha 1/3 nál még megvan, akkor a Bills elvisz Luckot ...
De most tényleg, hogy lehet ilyen okosan csinálni .... 😕
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Nem, Locker ne jöjjön. HA Harbaugh nálunk lesz HC akkor lehet hogy mindent megteszünk Luck-ért. Vagy Luck nyom egy Eli Manninget 😉

Peterson és Amukamara is remek választás lenne, esetleg Marcell Dareus..

Először is azt akarom hogy legyen GM és hogy a HC Harbaugh legyen.

diver: Draft positions are determined by record, the team with the worst record during the regular season picks first and so on. If two teams have the same record, the strength of schedule tie-breaker is used which is the combined winning percentage of all teams on each team's schedule for the current season. If teams are still tied after strength of schedule has been applied, the division or conference tie breakers are used. If teams are still tied after applying all tiebreakers or if two teams are tied that are in different conferences, a coin toss after the season will determine which team gets priority.

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Az első tipp a draftunkra a draftcountdownról.
Akit érdekel az egész írás itt megnézheti, elolvashatja:
http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

SAN FRANCISCO 49'ERS: JAKE LOCKER, QB, WASHINGTON

Scouting Report

It’s now abundantly clear that Alex Smith is destined to be labeled a bust, which means the Niners need to find a quarterback of the future. However, they’ve won too many games to have a shot at Stanford’s Andrew Luck so they may have to reach a bit if they really want a signal caller. Washington’s Jake Locker didn’t have the type of big senior campaign that most were expecting and as a result his draft stock has taken a hit. In fact, some have even speculated that Locker could fall out of the first round all together. However, I still believe that Locker’s elite blend of physical tools and intangibles, not to mention the half dozen teams in desperate need of help under center, Jake Locker | Washington Huskies will ultimately lead to him coming off the board in the Top 10 overall. Locker is still developing as a passer and is far from a finished product but he has a big upside and is a far better option than anything the 49ers would find later in the draft. Ryan Mallett of Arkansas or Cameron Newton of Auburn could be in the mix as well. If San Francisco doesn’t go with a quarterback look for them to focus their attention on a corner like Nebraska's Prince Amukamara or LSU's Patrick Peterson.