Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Carlson a Chiefs felé kacsingat.garrett27
Washington fele is.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Henne-vel csak sűrűbben lennénk. Carlson a Chiefs felé kacsingat.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Seattle keeps Red Bryant, one of the best DL on the market
: 5 years, $35 million, including $14.5 million gtd.

ezaz
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
LaCanfora írta: Chicago appears to have fallen out of the hunt for the star defensive end, with the cash-flush Buffalo Bills now appearing to have the upper hand.empty taxi
NflNetwork elég idegen tőlem. Mennyire megbízható Ő, mert nem sok jót hallottam?

@Braxa: A miami vagy azért bukta Flynnt mert elszórták Brandont, vagy mert megy Manning. Remélem behúzzuk.undisputedly
CBS-eseknél jobb, de nem egy Shefter v egy beatwriter, átlagos hitelességű forrás szvsz.empty taxi
Ok. Köszi a gyors választ.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Honnan infózta mindenki,hogy Williams menne a Billshez?
undisputedly
LaCanfora írta: Chicago appears to have fallen out of the hunt for the star defensive end, with the cash-flush Buffalo Bills now appearing to have the upper hand.empty taxi
NflNetwork elég idegen tőlem. Mennyire megbízható Ő, mert nem sok jót hallottam?

@Braxa: A miami vagy azért bukta Flynnt mert elszórták Brandont, vagy mert megy Manning. Remélem behúzzuk.undisputedly
CBS-eseknél jobb, de nem egy Shefter v egy beatwriter, átlagos hitelességű forrás szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Honnan infózta mindenki,hogy Williams menne a Billshez?
undisputedly
LaCanfora írta: Chicago appears to have fallen out of the hunt for the star defensive end, with the cash-flush Buffalo Bills now appearing to have the upper hand.empty taxi
NflNetwork elég idegen tőlem. Mennyire megbízható Ő, mert nem sok jót hallottam?

@Braxa: A miami vagy azért bukta Flynnt mert elszórták Brandont, vagy mert megy Manning. Remélem behúzzuk.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Honnan infózta mindenki,hogy Williams menne a Billshez?
undisputedly
LaCanfora írta: Chicago appears to have fallen out of the hunt for the star defensive end, with the cash-flush Buffalo Bills now appearing to have the upper hand.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
hát henne nagyon ne!
jones jó.
vmint flynn v ide v miami megy. rem minket választ ugy h a dolphins elvesztette egyetlen épkézláb WRét
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Honnan infózta mindenki,hogy Williams menne a Billshez?
Nem akarok megsérteni senkit, de egy ilyen korban lévő, gyűrű nélküli játékosnak ha megadják mindenhol a pénzt, Hawks>Bills !
Amúgy a Marshall trade nekünk cumi,hiába játszunk a Miamival is. Ha oda behúzzák Manninget , akkor élmány lesz nézni a
Brady,Manning,Cutler,Rodgers,Stafford ötöst ...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nem egy Mario, de illik PC filozófiájába: Former Titans DE Jason Jones has visits scheduled with the Rams and Seahawks, according to league sources
Szerk. na meg ez is 😂 :It’s already been reported that former Dolphins QB Chad Henne will visit the Jaguars, which will happen. But you can also add the Seahawks to the list for Henne, according to a source.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Most olvasom hogy a Bears is keményen megy MW után. Peppers és Williams. Ijesztő.petey
Igen, ezért is lett borúsabb a kép... A Soldier azért vonzóbb hely mint "dél-alaszka", és anyagiakban is hasonlót tudnak,viszont úgy olvastam,hogy vannak más needek is Chicagoban. Amúgy meg egy Williams-Peppers rush kb már unfair kategória 😊undisputedly
Épp érkezett hozzájuk Brandon Marshall (röhejes áron), így kevésbé valószínű, h megy oda Williams is. Nagyon kéne ő ide :p És Manning meg így elv Miamiba.

Btw ha már így nem nagyon hosszabbítgatunk LB-kel, rámozdulhatnánk pl. Tullochra :p
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most olvasom hogy a Bears is keményen megy MW után. Peppers és Williams. Ijesztő.petey
Igen, ezért is lett borúsabb a kép... A Soldier azért vonzóbb hely mint "dél-alaszka", és anyagiakban is hasonlót tudnak,viszont úgy olvastam,hogy vannak más needek is Chicagoban. Amúgy meg egy Williams-Peppers rush kb már unfair kategória 😊undisputedly
Sok a need, de állítólag nem foglalkozunk azzal, hogy a WR-OL-DB posztokon így zusammen van nagyjából 3 darab kezdőnk, minden erőnkkel MW-re megyünk, mert beleszerettek Marioba 😊
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
http://www.fieldgulls.com/2012/3/12/2862318/the-seahawks-mario-williams-and-the-modern-hybrid-fronts
Kiváló cikk, olvassátok!Sebii
Érdekes dolog ez. Nekem tetszene egy Tampa2 féle agresszív, gyors és nagyot ütköző D#, viszont nem tudom,hogy DT poszton ez mennyire menne.
Williams érkezésével amúgy az is kérdéses,hogy hogyan osztják meg a snapeket Bryanttel és Clemonsszal-ha Bryant marad.
Williams alldown DE lesz Bryant helyén?Vagy LEO-t játszik majd és passz downoknál vissza megy LDE-be, Clemons pedig a szerződése utolsó évében csak szituációs rusher lesz? Nem hiszem,hogy ez tetszene neki.

Hivatalosan is megkezdtük a versenyfutást Williamsért. A sapka miatt pedig még Flynn is kényelmesen beleférne. Bírnám, ha a duót ide tudnánk hozni.garrett27
Szvsz a West nem szerez WC helyet, így ha előzni akarjuk a Friscot, alaposan oda kell tennie magát a csapatnak a piacon.
Könnyen megeshet,hogy a kettőből egyiket se sikerül ide hozni, pedig vagy a védelmet kell elitté faragni,vagy egy épkézláb támadósort összehozni egy normális irányítóval. Ebben a passheavy sorsolásban nem fogja túlélni egyik csapat sem ha nincs elit védelem,mert a Patriots-GreenBay-Detroit hármasnál nem fogunk több pontot a táblára tenni, és akkor ott van még a potenciál egy Manning vezette Cardinalshoz is, ami szintén két kemény meccset jelentene.undisputedly
Én inkább a támadósor miatt aggódom. A védelem (majd meglátjuk ki marad) fejlődése nekem tetszik, a már unalomig ismételt dolgok (passrusher need) mellett is. A támadósor viszont.....hát valahogy nem áll össze. Persze idén is sokban befolyásolta a sérüléshullám (Carlson, Rice, Williams, Carpenter, Moffitt, stb), de az egész nem alkot egy életképes egységet. Nincs vezér, T-Jaxből pedig soha nem lesz az. Ha Lynch nincs, akkor féltáv előtt roló lett volna. Még pár nap, aztán okosabbak leszünk, hogy PC-ék merre akarnak elindulni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most olvasom hogy a Bears is keményen megy MW után. Peppers és Williams. Ijesztő.petey
Igen, ezért is lett borúsabb a kép... A Soldier azért vonzóbb hely mint "dél-alaszka", és anyagiakban is hasonlót tudnak,viszont úgy olvastam,hogy vannak más needek is Chicagoban. Amúgy meg egy Williams-Peppers rush kb már unfair kategória 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Most olvasom hogy a Bears is keményen megy MW után. Peppers és Williams. Ijesztő.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
http://www.fieldgulls.com/2012/3/12/2862318/the-seahawks-mario-williams-and-the-modern-hybrid-fronts
Kiváló cikk, olvassátok!Sebii
Érdekes dolog ez. Nekem tetszene egy Tampa2 féle agresszív, gyors és nagyot ütköző D#, viszont nem tudom,hogy DT poszton ez mennyire menne.
Williams érkezésével amúgy az is kérdéses,hogy hogyan osztják meg a snapeket Bryanttel és Clemonsszal-ha Bryant marad.
Williams alldown DE lesz Bryant helyén?Vagy LEO-t játszik majd és passz downoknál vissza megy LDE-be, Clemons pedig a szerződése utolsó évében csak szituációs rusher lesz? Nem hiszem,hogy ez tetszene neki.

Hivatalosan is megkezdtük a versenyfutást Williamsért. A sapka miatt pedig még Flynn is kényelmesen beleférne. Bírnám, ha a duót ide tudnánk hozni.garrett27
Szvsz a West nem szerez WC helyet, így ha előzni akarjuk a Friscot, alaposan oda kell tennie magát a csapatnak a piacon.
Könnyen megeshet,hogy a kettőből egyiket se sikerül ide hozni, pedig vagy a védelmet kell elitté faragni,vagy egy épkézláb támadósort összehozni egy normális irányítóval. Ebben a passheavy sorsolásban nem fogja túlélni egyik csapat sem ha nincs elit védelem,mert a Patriots-GreenBay-Detroit hármasnál nem fogunk több pontot a táblára tenni, és akkor ott van még a potenciál egy Manning vezette Cardinalshoz is, ami szintén két kemény meccset jelentene.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Hivatalosan is megkezdtük a versenyfutást Williamsért. A sapka miatt pedig még Flynn is kényelmesen beleférne. Bírnám, ha a duót ide tudnánk hozni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
http://www.fieldgulls.com/2012/3/12/2862318/the-seahawks-mario-williams-and-the-modern-hybrid-fronts
Kiváló cikk, olvassátok!
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
majd BPA-zunk. mindig is az volt az álmom hogy egyszer a seahawks megtehesse 😀a.kacsa
Curry.

Though Peyton Manning may still be a couple of days away from choosing his next team, the Denver Post reports that two more have joined the group of franchises who won’t be employing him.

According to Mike Klis of the Post, the Seahawks and Chiefs are out.

http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/11/report-chiefs-seahawks-out-of-the-manning-chase/petey
Nem mondom,hogy csalódott vagyok. A védelmet kell gatyába rázni,mert ezt a schedulet nem éled túl top10 védelem nélkül.
Akárhogy is történik, Brady,Rodgers,Stafford,Cutler... és ezek többsége hazai meccs lesz, ahol "illik" hozni a W-t.
Ha sikerülne a Cardinalsnak leigazolnia Manninget, szerintem Top2 kérője leszünk Williamsnek, már pusztán azért is, mert Carroll nem engedhet meg magának egy csoport 3. helyet.

Salary cap: SEA -29,8 millió $
Ebből már szét lehet nézni a piacon.garrett27
-Williams szerintem minimum 12-14 millió.
-A rookiek és a roster fill kb 8 millió
-Flynn lenne egy 5 millió ( ami szerény becslés)

25-27 millió el is ment, így maradna 3-4,hogy szerződést kapjon Red és Carlson(?)
Williams iszonyat nagy pénzt visz el, de nem lehet elfelejteni,hogy kb a legjobb évei még előtte lehetnek, ergo én idehoznám. Flynn lehet problémás, hiszen egy tökéletes rendszerbe beállva dobált csapat rekordnak számító statisztikát, de mégis az egekben lesz a pénze, hiszen a Miami nagyon úgy néz ki hoppon marad Manning fronton. Loftonra ugyebár így nem marad pénz, ami azt jelenti,hogy a PC által leginkább emlegetett need (sebesség a LB sorban) draftról lenne kielégítve.
Én egy Hill re-sig esetén se lepődnék meg így.
A számomra leginkább tetszetős forgatókönyv egy Red és Hill re-sign, Williams deal, Lofton deal, Tannehill + Rb draft lenne.undisputedly
Ez OK, de ha mondjuk Lofton nem jön össze, akkor FA-ból hoznék egy RB-t, Tannehill jöhet, meg egy LB a draftról. Ha pedig Williams nem itt köt ki, akkor egyértelmű a DE húzás.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
majd BPA-zunk. mindig is az volt az álmom hogy egyszer a seahawks megtehesse 😀a.kacsa
Curry.

Though Peyton Manning may still be a couple of days away from choosing his next team, the Denver Post reports that two more have joined the group of franchises who won’t be employing him.

According to Mike Klis of the Post, the Seahawks and Chiefs are out.

http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/11/report-chiefs-seahawks-out-of-the-manning-chase/petey
Nem mondom,hogy csalódott vagyok. A védelmet kell gatyába rázni,mert ezt a schedulet nem éled túl top10 védelem nélkül.
Akárhogy is történik, Brady,Rodgers,Stafford,Cutler... és ezek többsége hazai meccs lesz, ahol "illik" hozni a W-t.
Ha sikerülne a Cardinalsnak leigazolnia Manninget, szerintem Top2 kérője leszünk Williamsnek, már pusztán azért is, mert Carroll nem engedhet meg magának egy csoport 3. helyet.

Salary cap: SEA -29,8 millió $
Ebből már szét lehet nézni a piacon.garrett27
-Williams szerintem minimum 12-14 millió.
-A rookiek és a roster fill kb 8 millió
-Flynn lenne egy 5 millió ( ami szerény becslés)

25-27 millió el is ment, így maradna 3-4,hogy szerződést kapjon Red és Carlson(?)
Williams iszonyat nagy pénzt visz el, de nem lehet elfelejteni,hogy kb a legjobb évei még előtte lehetnek, ergo én idehoznám. Flynn lehet problémás, hiszen egy tökéletes rendszerbe beállva dobált csapat rekordnak számító statisztikát, de mégis az egekben lesz a pénze, hiszen a Miami nagyon úgy néz ki hoppon marad Manning fronton. Loftonra ugyebár így nem marad pénz, ami azt jelenti,hogy a PC által leginkább emlegetett need (sebesség a LB sorban) draftról lenne kielégítve.
Én egy Hill re-sig esetén se lepődnék meg így.
A számomra leginkább tetszetős forgatókönyv egy Red és Hill re-sign, Williams deal, Lofton deal, Tannehill + Rb draft lenne.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Salary cap: SEA -29,8 millió $
Ebből már szét lehet nézni a piacon.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
majd BPA-zunk. mindig is az volt az álmom hogy egyszer a seahawks megtehesse 😀a.kacsa
Curry.

Though Peyton Manning may still be a couple of days away from choosing his next team, the Denver Post reports that two more have joined the group of franchises who won’t be employing him.

According to Mike Klis of the Post, the Seahawks and Chiefs are out.

http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/11/report-chiefs-seahawks-out-of-the-manning-chase/

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Loftonnak nagyon örülnék!
Na jó, de ha megszerezzük Loftont, Williamset, és Flynnt, akkor kit fogunk draftolni?! 😀
Mondjuk én Flynnek örülnék nagyon, valahogy mégsem hiszem, hogy igazán meg akarnánk szerezni. Én lennék a legboldogabb, ha tévednék!
DE prospect van lőtávolban!

Garrett,
Sajnos Hutch mára sokat lassult, nem érdemes visszahozni. De jó Guardot drafton húzni mindig érdemes.Helmut Zimmer
Flynn jó lenne, de a Denver, KC, Arizona megjelenésével a Manning piacon hirtelen több lett a Qb needes csapat.
Ha az említett 3 elviszi Manninget, akkor Flynn szinte biztosan Miami, a Browns pedig- figyelembe véve,hogy ők is mindent odaadtak volna RGIII-ért- behúzza Tannehillt. Mondjuk még így is marad project Qb akinek örülnék,de ő nyilván nem lenne egyből mélyvízbe dobva.
Egy Wright-Lofton-Smith hármas előttük Williams minden edző álma. Akkor tényleg adott lenne a kérdés,hogy kit húzunk? 😀
Egy RB, LB, backup kellene mindenképpen,plusz a falakra is mindig ráfér egy kis erősítés.undisputedly
majd BPA-zunk. mindig is az volt az álmom hogy egyszer a seahawks megtehesse 😀
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Loftonnak nagyon örülnék!
Na jó, de ha megszerezzük Loftont, Williamset, és Flynnt, akkor kit fogunk draftolni?! 😀
Mondjuk én Flynnek örülnék nagyon, valahogy mégsem hiszem, hogy igazán meg akarnánk szerezni. Én lennék a legboldogabb, ha tévednék!
DE prospect van lőtávolban!

Garrett,
Sajnos Hutch mára sokat lassult, nem érdemes visszahozni. De jó Guardot drafton húzni mindig érdemes.Helmut Zimmer
Flynn jó lenne, de a Denver, KC, Arizona megjelenésével a Manning piacon hirtelen több lett a Qb needes csapat.
Ha az említett 3 elviszi Manninget, akkor Flynn szinte biztosan Miami, a Browns pedig- figyelembe véve,hogy ők is mindent odaadtak volna RGIII-ért- behúzza Tannehillt. Mondjuk még így is marad project Qb akinek örülnék,de ő nyilván nem lenne egyből mélyvízbe dobva.
Egy Wright-Lofton-Smith hármas előttük Williams minden edző álma. Akkor tényleg adott lenne a kérdés,hogy kit húzunk? 😀
Egy RB, LB, backup kellene mindenképpen,plusz a falakra is mindig ráfér egy kis erősítés.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Loftonnak nagyon örülnék!
Na jó, de ha megszerezzük Loftont, Williamset, és Flynnt, akkor kit fogunk draftolni?! 😀
Mondjuk én Flynnek örülnék nagyon, valahogy mégsem hiszem, hogy igazán meg akarnánk szerezni. Én lennék a legboldogabb, ha tévednék!
DE prospect van lőtávolban!

Garrett,
Sajnos Hutch mára sokat lassult, nem érdemes visszahozni. De jó Guardot drafton húzni mindig érdemes.