Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Jones elvileg Hargrove szerepkörre lenne. Még mindig hiányolom a szélső rusht.
Qb: Cleveland úgy látszik kiszállt a harcból és McCoynak akarnak még egy esélyt adni, éppen ezért árulni akarják az első körösüket, így az is megeshet,hogy Tannehillt előttünk kihúzzák, így már maga az opció sem lesz meg.
Flynnt most már "csak" a delfinekkel üldözzük, ami szerintem egy tisztes 50/50, így könnyen előfordulhat,hogy épkézláb Qb nélkül maradunk ( ahogyan írtam fentebb, Cousinst gondolkodás nélkül behúznám ilyen helyzetben).
LB sincs megoldva, és Tulloch mindenképpen bankot akar robbantani.undisputedly
OLB dolog!
A 4 men frontok zöme transzformált 3-4 és nem 4 -3!! Igaz egész meccseket próbálkoztunk 4 3 fronttal, csak Brock nem volt jó, bryant meg nem szereti! Nem neki való! Bryant 3-asnak született 5 ös, szöval nem ösztönös a poszton, hanem tanult. Remek a feje, és tol mint az ökör, a kezeit is használja, de egy335 fontos pali, nem edge rusher. A transzformáció miatt nem is ezt, hanem 4-4i t játszik, de így lesz mondhatni kulcs szereplő. Az ő munkája miatt tudjuk tengelyében megforgatni az ellenfél O linejét. Elvileg, Red jobb fülétől 2-3 orrközép- váll pozícióra állnaegy OLB! Miután azonban nincs alap felállásunk, az olb a 0 technikától!!! C lyukig akárhol felbukkanhat. Sajnos ma KJ a legvillámabb LBnk! De KJ helye minden logika szerint belső LB poszton lenne. Kell tehát egy igazi OLB egy korszerű erős, gyors , alacsony slyponttal rendelkező, aki megtolja bullal a belső C-t, vagy speeddel mekerüli, akár vissza is lép. Kell egy ilyen srác, mert rengeteg blitz és cover sémát játszun, csak Haw lassú! Ez a játékos nem Mario Williams - ő célszerszám - viszont az idei draftból rengeteg ilyen srác eshet ki pl. Ingram, whitney, esetleg Upshaw, egy kicsit más de működhetne Brown is!

Van választék, és gyanítom, hogy lesz még elérhető a 2. Körben isHelmut Zimmer
Szerinted az úgy nem funkcionált volna,hogy Red-x-x-Williams, egyértelmű passz játéknál pedig Williams-x-x-Clemons?
A rookie tervvel az a fenntartás,hogy nem lesz mindenki egyből VonMiller a posztján. Wrightot mindenképpen középre kell vinni, mert szvsz nincs senki aki hozhatnánk a piacról. Smith is kérdéses,mennyire válik be a gyenge oldalon-habár a stáb dícséri-,és habár a csapatnál eltöltött ideje jól jön majd a pályán, de ennyire rutintalan kezdő LB sort ráengedni egy olyan sorsolásra mint a Hawksé, az enyhén kérdéses. Ráadásul van egy érzésem,hogy sokan még csak most adaptálják a dupla TE játékot a saját rendszerükbe...undisputedly
De működhetett volna, csak nincs tragédia, és egy jö OLB fontosabb! Williams nem szituáciös játékos, ennyiért meg pláne nem! Ebben a klasszban van von Millerhez mérhető tehetség, bár a felsorolt srácok azért más típusú játékosok.
Kérdés, hogy nálunk mire mennek vele!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
jön jason jones vizitre. ő jóféle rusht tudna hozni középről ami nagy need. sztem ő szerződést is kap.
LB jön a draftról sztem. lynch maradt, giacomini, mcquistan maradt-jok voltak beugróként. robinsonnak kéne még uj szerződést kapnia.
flynn megszerzésére összpotosítanak sztembraxa88
Jones elvileg Hargrove szerepkörre lenne. Még mindig hiányolom a szélső rusht.
Qb: Cleveland úgy látszik kiszállt a harcból és McCoynak akarnak még egy esélyt adni, éppen ezért árulni akarják az első körösüket, így az is megeshet,hogy Tannehillt előttünk kihúzzák, így már maga az opció sem lesz meg.
Flynnt most már "csak" a delfinekkel üldözzük, ami szerintem egy tisztes 50/50, így könnyen előfordulhat,hogy épkézláb Qb nélkül maradunk ( ahogyan írtam fentebb, Cousinst gondolkodás nélkül behúznám ilyen helyzetben).
LB sincs megoldva, és Tulloch mindenképpen bankot akar robbantani.undisputedly
OLB dolog!
A 4 men frontok zöme transzformált 3-4 és nem 4 -3!! Igaz egész meccseket próbálkoztunk 4 3 fronttal, csak Brock nem volt jó, bryant meg nem szereti! Nem neki való! Bryant 3-asnak született 5 ös, szöval nem ösztönös a poszton, hanem tanult. Remek a feje, és tol mint az ökör, a kezeit is használja, de egy335 fontos pali, nem edge rusher. A transzformáció miatt nem is ezt, hanem 4-4i t játszik, de így lesz mondhatni kulcs szereplő. Az ő munkája miatt tudjuk tengelyében megforgatni az ellenfél O linejét. Elvileg, Red jobb fülétől 2-3 orrközép- váll pozícióra állnaegy OLB! Miután azonban nincs alap felállásunk, az olb a 0 technikától!!! C lyukig akárhol felbukkanhat. Sajnos ma KJ a legvillámabb LBnk! De KJ helye minden logika szerint belső LB poszton lenne. Kell tehát egy igazi OLB egy korszerű erős, gyors , alacsony slyponttal rendelkező, aki megtolja bullal a belső C-t, vagy speeddel mekerüli, akár vissza is lép. Kell egy ilyen srác, mert rengeteg blitz és cover sémát játszun, csak Haw lassú! Ez a játékos nem Mario Williams - ő célszerszám - viszont az idei draftból rengeteg ilyen srác eshet ki pl. Ingram, whitney, esetleg Upshaw, egy kicsit más de működhetne Brown is!

Van választék, és gyanítom, hogy lesz még elérhető a 2. Körben isHelmut Zimmer
Szerinted az úgy nem funkcionált volna,hogy Red-x-x-Williams, egyértelmű passz játéknál pedig Williams-x-x-Clemons?
A rookie tervvel az a fenntartás,hogy nem lesz mindenki egyből VonMiller a posztján. Wrightot mindenképpen középre kell vinni, mert szvsz nincs senki aki hozhatnánk a piacról. Smith is kérdéses,mennyire válik be a gyenge oldalon-habár a stáb dícséri-,és habár a csapatnál eltöltött ideje jól jön majd a pályán, de ennyire rutintalan kezdő LB sort ráengedni egy olyan sorsolásra mint a Hawksé, az enyhén kérdéses. Ráadásul van egy érzésem,hogy sokan még csak most adaptálják a dupla TE játékot a saját rendszerükbe...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
jön jason jones vizitre. ő jóféle rusht tudna hozni középről ami nagy need. sztem ő szerződést is kap.
LB jön a draftról sztem. lynch maradt, giacomini, mcquistan maradt-jok voltak beugróként. robinsonnak kéne még uj szerződést kapnia.
flynn megszerzésére összpotosítanak sztembraxa88
Jones elvileg Hargrove szerepkörre lenne. Még mindig hiányolom a szélső rusht.
Qb: Cleveland úgy látszik kiszállt a harcból és McCoynak akarnak még egy esélyt adni, éppen ezért árulni akarják az első körösüket, így az is megeshet,hogy Tannehillt előttünk kihúzzák, így már maga az opció sem lesz meg.
Flynnt most már "csak" a delfinekkel üldözzük, ami szerintem egy tisztes 50/50, így könnyen előfordulhat,hogy épkézláb Qb nélkül maradunk ( ahogyan írtam fentebb, Cousinst gondolkodás nélkül behúznám ilyen helyzetben).
LB sincs megoldva, és Tulloch mindenképpen bankot akar robbantani.undisputedly
OLB dolog!
A 4 men frontok zöme transzformált 3-4 és nem 4 -3!! Igaz egész meccseket próbálkoztunk 4 3 fronttal, csak Brock nem volt jó, bryant meg nem szereti! Nem neki való! Bryant 3-asnak született 5 ös, szöval nem ösztönös a poszton, hanem tanult. Remek a feje, és tol mint az ökör, a kezeit is használja, de egy335 fontos pali, nem edge rusher. A transzformáció miatt nem is ezt, hanem 4-4i t játszik, de így lesz mondhatni kulcs szereplő. Az ő munkája miatt tudjuk tengelyében megforgatni az ellenfél O linejét. Elvileg, Red jobb fülétől 2-3 orrközép- váll pozícióra állnaegy OLB! Miután azonban nincs alap felállásunk, az olb a 0 technikától!!! C lyukig akárhol felbukkanhat. Sajnos ma KJ a legvillámabb LBnk! De KJ helye minden logika szerint belső LB poszton lenne. Kell tehát egy igazi OLB egy korszerű erős, gyors , alacsony slyponttal rendelkező, aki megtolja bullal a belső C-t, vagy speeddel mekerüli, akár vissza is lép. Kell egy ilyen srác, mert rengeteg blitz és cover sémát játszun, csak Haw lassú! Ez a játékos nem Mario Williams - ő célszerszám - viszont az idei draftból rengeteg ilyen srác eshet ki pl. Ingram, whitney, esetleg Upshaw, egy kicsit más de működhetne Brown is!

Van választék, és gyanítom, hogy lesz még elérhető a 2. Körben is
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
jön jason jones vizitre. ő jóféle rusht tudna hozni középről ami nagy need. sztem ő szerződést is kap.
LB jön a draftról sztem. lynch maradt, giacomini, mcquistan maradt-jok voltak beugróként. robinsonnak kéne még uj szerződést kapnia.
flynn megszerzésére összpotosítanak sztembraxa88
Jones elvileg Hargrove szerepkörre lenne. Még mindig hiányolom a szélső rusht.
Qb: Cleveland úgy látszik kiszállt a harcból és McCoynak akarnak még egy esélyt adni, éppen ezért árulni akarják az első körösüket, így az is megeshet,hogy Tannehillt előttünk kihúzzák, így már maga az opció sem lesz meg.
Flynnt most már "csak" a delfinekkel üldözzük, ami szerintem egy tisztes 50/50, így könnyen előfordulhat,hogy épkézláb Qb nélkül maradunk ( ahogyan írtam fentebb, Cousinst gondolkodás nélkül behúznám ilyen helyzetben).
LB sincs megoldva, és Tulloch mindenképpen bankot akar robbantani.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
jön jason jones vizitre. ő jóféle rusht tudna hozni középről ami nagy need. sztem ő szerződést is kap.
LB jön a draftról sztem. lynch maradt, giacomini, mcquistan maradt-jok voltak beugróként. robinsonnak kéne még uj szerződést kapnia.
flynn megszerzésére összpotosítanak sztem
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
A lényeg, hogy gyakorlatilag eddig semmit sem csináltunk. Nagy a mozgás, mi meg várunk-várunk-várunk! Kezdek aggódni, PC-éktől nem ezt szoktam meg.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
A mi nagy meccsünk most kezdődik Flynn behúzásával, illetve meg kell találnuk azt az LB t, aki nélkül nem lehet teljes gus rendszere. Én el kezdtem megírni, hogy miért nem annyira nagy gaz, hogy Williams nem jött ide, csak a remek bowl.hu folyamatosan timoutolja a mobil platformot, én meg többet nem futok neki! 😀Helmut Zimmer
flynn közben már uton van miamiba :/
vhogy ugy érzem h elsőkörös pickünk Kuechly leszbraxa88
Csak utánunk megy oda.Sebii
igen.
lényeg h szerződés nélkül fog távozni, nem akar peyton előtt aláírni...csak bassza fel az agyam 😀
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
A mi nagy meccsünk most kezdődik Flynn behúzásával, illetve meg kell találnuk azt az LB t, aki nélkül nem lehet teljes gus rendszere. Én el kezdtem megírni, hogy miért nem annyira nagy gaz, hogy Williams nem jött ide, csak a remek bowl.hu folyamatosan timoutolja a mobil platformot, én meg többet nem futok neki! 😀Helmut Zimmer
flynn közben már uton van miamiba :/
vhogy ugy érzem h elsőkörös pickünk Kuechly leszbraxa88
Csak utánunk megy oda.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
A mi nagy meccsünk most kezdődik Flynn behúzásával, illetve meg kell találnuk azt az LB t, aki nélkül nem lehet teljes gus rendszere. Én el kezdtem megírni, hogy miért nem annyira nagy gaz, hogy Williams nem jött ide, csak a remek bowl.hu folyamatosan timoutolja a mobil platformot, én meg többet nem futok neki! 😀Helmut Zimmer
flynn közben már uton van miamiba :/
vhogy ugy érzem h elsőkörös pickünk Kuechly lesz
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Légyszíves fuss neki! 😊 Írd meg wordpadben. 😉
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
A mi nagy meccsünk most kezdődik Flynn behúzásával, illetve meg kell találnuk azt az LB t, aki nélkül nem lehet teljes gus rendszere. Én el kezdtem megírni, hogy miért nem annyira nagy gaz, hogy Williams nem jött ide, csak a remek bowl.hu folyamatosan timoutolja a mobil platformot, én meg többet nem futok neki! 😀
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Én Flynnben bízom! Sztem ő lesz a nagy dobás, ezért várunk ki.Sebii
remélem én is. nagyon kéne ő ide. bízok Flynnben nagyon
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Én Flynnben bízom! Sztem ő lesz a nagy dobás, ezért várunk ki.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
MWről lemaradtunk =(

Adam Schefter @AdamSchefter
And @mortreport reports the Bills will have a 1:30 press conference to announce the signing of Mario Williams.Duff
Mire koltjuk akkor a penzt?! Az a baj, hogy nem is jott szoba nalunk komolyan...
Draftrol akarnak edge rushert?!
Ezt be kell masolnom 😀
undisputedly
Jo a kep 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Guardokból nem áll jól a piac így a 3. napon.
Nem tudom hogy vagytok vele, de draftolnám Kirk Cousinst.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Hutch-> Titans
ha nem jön OG akkor Okung-Carpenter-Unger-Moffitt-Giacomini OL...
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
hol marad így a kirakós befejezése?! 😕


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
MWről lemaradtunk =(

Adam Schefter @AdamSchefter
And @mortreport reports the Bills will have a 1:30 press conference to announce the signing of Mario Williams.Duff
Mire koltjuk akkor a penzt?! Az a baj, hogy nem is jott szoba nalunk komolyan...
Draftrol akarnak edge rushert?!
Ezt be kell masolnom 😀
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mire a faszra fogunk költeni ennyit? (nem szeretnék 8nál többet adni flynnek, de ugyis kétszámjegyű lesz)
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
MWről lemaradtunk =(

Adam Schefter @AdamSchefter
And @mortreport reports the Bills will have a 1:30 press conference to announce the signing of Mario Williams.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Loftonnal vettük fel a kapcsolatot
jeebraxa88
Abban a hitben voltam,hogy alldown Mlb. Elvileg nem jo coverben.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Loftonnal vettük fel a kapcsolatot
jee
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Elég csendes a mai nap eddig. :/Sebii
reggel van még. seattleben hajnal 😛

amugy Lynxh mögé RBnek igy utolag simán elhoztam volna Hillist. elkapásban is jó, és hasonló stílusú dömper mint lynch. de mén mindegy..braxa88
Én Tolberttet szívesen látnám.
Azért tegnap ilyenkor már zajlott az élet, azért furcsállom.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Elég csendes a mai nap eddig. :/Sebii
reggel van még. seattleben hajnal 😛

amugy Lynxh mögé RBnek igy utolag simán elhoztam volna Hillist. elkapásban is jó, és hasonló stílusú dömper mint lynch. de mén mindegy..
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Elég csendes a mai nap eddig. :/