Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
meg reméljük h 1el jobb lesz majd mit a jézusprojekta.kacsa
Flynn carreer backup, Whitehurst 2.0.
DE, akár jó is kisülhet ebből.

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
meg reméljük h 1el jobb lesz majd mit a jézusprojekt
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
nem tartozom a Flynn-pártiakhoz, de Tjaxnél csak jobb lehet 😀 bár igaz, teljesen más rendszer mint green bayben, de most legalább lesz offseason!


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
wowzer, na kezdenek érdekesre fordulni a dolgok. és tényleg meglátjuk Flynn megérte-e a hajcihőt.

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ok!

Gratulálok. Még az hiányzik hogy PM elmenjen a 9-ers be és szép kis 4-es lesz az NFC West 😊

Filed to ESPN: Matt Flynn has agreed to terms witj Seattle on a 3-yr contract worth up to $26M w/$10M guaranteed.zolika26
na most ugrik a majom a vízbe.örülök h nem fizettük túl mint kolbot tavaly a cards. hope for the besta.kacsa
Yeah :cool: Még egy project Qb a draftról és elvileg megtettek mindent amit tudtak JC-ék!
silence: Manning és Flynn piaca teljesen más volt.undisputedly
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Filed to ESPN: Matt Flynn has agreed to terms witj Seattle on a 3-yr contract worth up to $26M w/$10M guaranteed.zolika26
na most ugrik a majom a vízbe.örülök h nem fizettük túl mint kolbot tavaly a cards. hope for the besta.kacsa
Yeah :cool: Még egy project Qb a draftról és elvileg megtettek mindent amit tudtak JC-ék!
silent7939: Manning és Flynn piaca teljesen más volt.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 109 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na gratulálok ennyiért tényleg nem tűnik soknak, sok sikert vele!
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ez most azt jelenti hogy megunta a PM féle drámaszakkört és aláírt hozzátok?

Filed to ESPN: Matt Flynn has agreed to terms witj Seattle on a 3-yr contract worth up to $26M w/$10M guaranteed.zolika26
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Filed to ESPN: Matt Flynn has agreed to terms witj Seattle on a 3-yr contract worth up to $26M w/$10M guaranteed.zolika26
na most ugrik a majom a vízbe.örülök h nem fizettük túl mint kolbot tavaly a cards. hope for the best
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
na, végre valami történt Seattleben!!! meglepő azért, hogy nem ment Philbin után. de ennek mi csak örülünk 😊


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Filed to ESPN: Matt Flynn has agreed to terms witj Seattle on a 3-yr contract worth up to $26M w/$10M guaranteed.


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Egyértelmű Smith > TJack. Nem is értem miért mondjátok hogy nem. Mivel itt van Lynch, nem csak a passzal kellene nyernie.
WR-ek vannak, viszont egy TE jót tenne neki itt ha idejönne. de nem tennék rá sok pénzt.

petey
Van itt egy Zach Miller, csak a coaching staff ki szokta felejteni a playbook megszerkesztésénél 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Nálam e kettő közül simán Smith! 😊Medvepapa
Ha a most véget ért szezonban nyújtott teljesítményét nézem, akkor nálam is Smith a befutó, ha régebbre visszamegyek és átlagolok, akkor tökmindegy, mindkettő homály.garrett27
Miami isn't the only team Alex Smith is visiting. According to a source familiar with Smith's itinerary, the free-agent quarterback also plans to visit the Seattle Seahawks this week. It is not known exactly when the visit will take place.

Flynn alatt gyenge a piac. Sokkal gyengébb mint várták a szakírók. Smith belépésével még inkább az lett.
Nem sok meccsét láttam a Frisconak(kb 4), ez alapján nem szeretnék véleményt formálni. Petey vagy egy másik hozzáértő aki ismeri a képességeit talán felvilágosít minket, mennyire illene ebbe a rendszerbe.


update: Sherman beszólt a Manning-hypenak:
@RSherman_25
I'm tired of ppl fearing players....i hope Manning goes to niners....he will have at least 2tough days a season...undisputedly
Egyértelmű Smith > TJack. Nem is értem miért mondjátok hogy nem. Mivel itt van Lynch, nem csak a passzal kellene nyernie.
WR-ek vannak, viszont egy TE jót tenne neki itt ha idejönne. de nem tennék rá sok pénzt.

amit nem értek az a twitter szájkarate..legtöbbször az csinál segget a szájából aki kezdi 😀

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Alex nagyságrendekkel jobb iráyító, mint T Jax! Sajnos gyenge a karja, és a 20 yard feletti un. scooped, vagy tight spiráljai szét is esnek számos alkalommal! Ugyan láttam nem is jelentéktelen fejlődést e téren, de sohasem lesz vertikális irányító.
Volt egy remek video Fitzről -amelyet kerestem, de nem találtam-, azért ő, mert ő verikális irányító lett, és megtanult technikából dobni annak minden elemével mechanizmusával. Fitz nem ős erő, de robban a laszti a kezéből Alexhez képest. Bevell játéka nagyon diverzifikált, és a játékok jelentős részében van legalább 1 horizontális célpont.
Sok munka lenne Alex-(val/vel), és újabb év újabb O coord (ez Alex legnagyobb peche)!

Sajnálom Smitht jó kis irányító, megérdemelne végre egy otthont, illetve egy olyan helyet, ahol meghálálják a hűségét, és az erőfeszítéseit. Nem minősítem azt a helyzetet, ha elengedi a 9-ers, de nem is értem.
A Niners egyik legjobbja volt tavaly, és messze többet hozott ki magából, mint amire bárki számított, oroszlán része volt az egész éves menetelésben. Alex Smithel szerintem ez a védelem, és ez a futójáték odaérhet az SB-re. Ő azért nem game manager!

Veszélyes játékot játszik a Niners, 17-re kért lapot, már azzal is, hogy Smith tesztelheti a piacot-és akkor nem beszéltünk arról a nyaki porckorongról). Vagy minden meg van zsugázva, és akkor nem tudom minek túráztatják a Titanst, és a Broncost!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
legeslegrosszabb forgatókönyv.
inkább tarvaris!braxa88
Nálam e kettő közül simán Smith! 😊Medvepapa
Ha a most véget ért szezonban nyújtott teljesítményét nézem, akkor nálam is Smith a befutó, ha régebbre visszamegyek és átlagolok, akkor tökmindegy, mindkettő homály.garrett27
Miami isn't the only team Alex Smith is visiting. According to a source familiar with Smith's itinerary, the free-agent quarterback also plans to visit the Seattle Seahawks this week. It is not known exactly when the visit will take place.

Flynn alatt gyenge a piac. Sokkal gyengébb mint várták a szakírók. Smith belépésével még inkább az lett.
Nem sok meccsét láttam a Frisconak(kb 4), ez alapján nem szeretnék véleményt formálni. Petey vagy egy másik hozzáértő aki ismeri a képességeit talán felvilágosít minket, mennyire illene ebbe a rendszerbe.


update: Sherman beszólt a Manning-hypenak:
@RSherman_25
I'm tired of ppl fearing players....i hope Manning goes to niners....he will have at least 2tough days a season...
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Isten ments.Duff
legeslegrosszabb forgatókönyv.
inkább tarvaris!braxa88
Nálam e kettő közül simán Smith! 😊Medvepapa
Ha a most véget ért szezonban nyújtott teljesítményét nézem, akkor nálam is Smith a befutó, ha régebbre visszamegyek és átlagolok, akkor tökmindegy, mindkettő homály.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Esetleg egy újabb opció: Manning ---> 49ers, Smith ----> Seahawks? 😀Medvepapa
Isten ments.Duff
legeslegrosszabb forgatókönyv.
inkább tarvaris!braxa88
Nálam e kettő közül simán Smith! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Esetleg egy újabb opció: Manning ---> 49ers, Smith ----> Seahawks? 😀Medvepapa
Isten ments.Duff
legeslegrosszabb forgatókönyv.
inkább tarvaris!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
pedig opció lehet Alex nektek is.

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szerintem az idei sorsolás mellett, ezzel a 49ers-szel a csoportban, bravúr is lenne a PO. Akár ott köt ki Manning, akár nem...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Alex Smith Miamiba látogat ma. Remélem ez azt jelenti, hogy Flynn minket választ. 😊Sebii
Megelőztél 😀
Én ennek nem örülnék. Ha Alex megy a Delfinekhez, Manning megy hozzájuk ami egyenlő azzal,hogy nem lesz PO.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Alex Smith Miamiba látogat ma. Remélem ez azt jelenti, hogy Flynn minket választ. 😊
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Esetleg egy újabb opció: Manning ---> 49ers, Smith ----> Seahawks? 😀Medvepapa
Isten ments.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Esetleg egy újabb opció: Manning ---> 49ers, Smith ----> Seahawks? 😀Medvepapa
Nem hiszem,hogy lecsapnánk rá.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Esetleg egy újabb opció: Manning ---> 49ers, Smith ----> Seahawks? 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"