Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Flynn is szereti a Skittlest! 😀
http://www.nfl.com/videos/nfl-free-agency/09000d5d827b57ce/Flynn-set-for-QB-competition

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Amíg élek, remélek.. 😀 De tényleg Flynnben sokkal több a fantázia, mint a fórumozok által oly sokat dicsért T-Jaxben. Szvsz egy jó futójáték mellett Flynnek nem lehet gondja a passzokkal, hisz remek célpontjai lesznek idén. Persze ehhez kell egy jó backup Lynch mellé-mögé... vagy ezt már írtam? 😊BigBaltazar
2 meccs kezdőként. Game manager QB lesz, mást nem is lehet vele tenni. addig meg csak találgatni lehet hogy fog mozogni éles meccsen egy új szisztémában. már ha kezdő lesz...eléggé felruházzátok olyanokkal ami lehet nincs is 😀petey
Félreértés ne essék, én a Qb feladatait soroltam ebben az O#-ban, amit remélhetőleg Flynn Jó szinten hoz majd 😊
@garrett27: rotoworld lehozta az éppen elég 😊undisputedly
nem is neked szólt 😊

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem ilyen egyszerű ám 😊
Az a "15-20 passz" többnyire kritikus 3rd down lesz, a maradék pedig akkor jön majd amikor hátrányban vagyunk és tapadni kell az ellenfélre, meg kell csinálni a GW driveot 😊undisputedly
Amíg élek, remélek.. 😀 De tényleg Flynnben sokkal több a fantázia, mint a fórumozok által oly sokat dicsért T-Jaxben. Szvsz egy jó futójáték mellett Flynnek nem lehet gondja a passzokkal, hisz remek célpontjai lesznek idén. Persze ehhez kell egy jó backup Lynch mellé-mögé... vagy ezt már írtam? 😊BigBaltazar
2 meccs kezdőként. Game manager QB lesz, mást nem is lehet vele tenni. addig meg csak találgatni lehet hogy fog mozogni éles meccsen egy új szisztémában. már ha kezdő lesz...eléggé felruházzátok olyanokkal ami lehet nincs is 😀petey
Félreértés ne essék, én a Qb feladatait soroltam ebben az O#-ban, amit remélhetőleg Flynn Jó szinten hoz majd 😊
@garrett27: rotoworld lehozta az éppen elég 😊
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Az NFL honlapján Michael Bush-nál nem is írnak minket, mint érdeklődőt. Pedig jöhetne Lynch mögé, a backup RB nagyon kellene.
Kicsit felbolydult a QB piac. Manning Denverben. Szerintem Tebow fejében meg nem fordult a tavalyi szezon után, hogy ekkora arcra érkezés lesz belőle. Valahol sajnálom a fickót, még ha talán túlzott is volt a felhajtás körülötte. Alex Smith is mozgásban, a Miami meg fogalmam sincs mihez kezd ezután. Esetleg a draft. Érdekes napok jönnek, remélem bejön a húzásunk és kicsit nyugodtabbak lehetünk ezen a fronton. Mindenesetre Baldwin rendes gyerek volt, rögtön odaadta a mezét (vagy súgták neki, de az mindegy, ne legyünk gonoszak).

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Így igaz. Majd futunk mint az állat, a meccsenkénti 15-20 passzt meg Flynn simán megoldja. Kell még egy jó backup Lynch mögé és nem lesz gond az O#-val sem.

Go Hawks!!BigBaltazar
Nem ilyen egyszerű ám 😊
Az a "15-20 passz" többnyire kritikus 3rd down lesz, a maradék pedig akkor jön majd amikor hátrányban vagyunk és tapadni kell az ellenfélre, meg kell csinálni a GW driveot 😊undisputedly
Amíg élek, remélek.. 😀 De tényleg Flynnben sokkal több a fantázia, mint a fórumozok által oly sokat dicsért T-Jaxben. Szvsz egy jó futójáték mellett Flynnek nem lehet gondja a passzokkal, hisz remek célpontjai lesznek idén. Persze ehhez kell egy jó backup Lynch mellé-mögé... vagy ezt már írtam? 😊BigBaltazar
2 meccs kezdőként. Game manager QB lesz, mást nem is lehet vele tenni. addig meg csak találgatni lehet hogy fog mozogni éles meccsen egy új szisztémában. már ha kezdő lesz...eléggé felruházzátok olyanokkal ami lehet nincs is 😀

több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Sziasztok!

Én örülök Flynn szerződtetésének. Benne van potenciál, fejlődési lehetőség. Nem úgy, mint Tarvarisban.... Sonics
Így igaz. Majd futunk mint az állat, a meccsenkénti 15-20 passzt meg Flynn simán megoldja. Kell még egy jó backup Lynch mögé és nem lesz gond az O#-val sem.

Go Hawks!!BigBaltazar
Nem ilyen egyszerű ám 😊
Az a "15-20 passz" többnyire kritikus 3rd down lesz, a maradék pedig akkor jön majd amikor hátrányban vagyunk és tapadni kell az ellenfélre, meg kell csinálni a GW driveot 😊undisputedly
Amíg élek, remélek.. 😀 De tényleg Flynnben sokkal több a fantázia, mint a fórumozok által oly sokat dicsért T-Jaxben. Szvsz egy jó futójáték mellett Flynnek nem lehet gondja a passzokkal, hisz remek célpontjai lesznek idén. Persze ehhez kell egy jó backup Lynch mellé-mögé... vagy ezt már írtam? 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
igeeeeen 😊
csempioncsip.braxa88
😀 ezt nem Mad szokta mondani minden ev marciusaban? 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Gallery -> Patriots
Gibson -> Eagles

kopasztjuk a falat.
több mint 12 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Ha már ide igazolt és reménykedünk benne akkor már csináltam róla egy siget 😊

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sziasztok!

Én örülök Flynn szerződtetésének. Benne van potenciál, fejlődési lehetőség. Nem úgy, mint Tarvarisban.... Sonics
Így igaz. Majd futunk mint az állat, a meccsenkénti 15-20 passzt meg Flynn simán megoldja. Kell még egy jó backup Lynch mögé és nem lesz gond az O#-val sem.

Go Hawks!!BigBaltazar
Nem ilyen egyszerű ám 😊
Az a "15-20 passz" többnyire kritikus 3rd down lesz, a maradék pedig akkor jön majd amikor hátrányban vagyunk és tapadni kell az ellenfélre, meg kell csinálni a GW driveot 😊
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Sziasztok!

Én örülök Flynn szerződtetésének. Benne van potenciál, fejlődési lehetőség. Nem úgy, mint Tarvarisban.... Sonics
Így igaz. Majd futunk mint az állat, a meccsenkénti 15-20 passzt meg Flynn simán megoldja. Kell még egy jó backup Lynch mögé és nem lesz gond az O#-val sem.

Go Hawks!!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
http://www.youtube.com/watch?v=sgdBocjHaQE még a videoban is elhagnzik hogy a szezon végén lejár "majd" a szerződése a Green Bayben, de aki ezt a teljesítményét látja és megszerzi az nem jár rosszul. 6TD egy meccs alatt megdöntötte a franchise rekordot, uristen hát reméljük a legjobbakat vele kapcsolatban

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Na, megvan Flynn, szerintem ő is és a csapat is jól járt! 😊
Bush és Temme pluszt jelentene, Tenne főleg a RZ szituációkban! Alakul ez! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Michael Bush mellett Jacob Temme is jön vizitre. Shiacoe után mégegy TE... nagyon kell..
de Bushnak nagyon örülnék.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Free agent Michael Bush will visit the Seahawks on Tuesday.
Gyenge alatta a piac. Nem igazán tudom hová belőni a játék erejét, de pár cikk alapján elég erős duó jönne össze futáshoz, plusz ő elvileg elkapni is tud.undisputedly
ligaelit duó lenne!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Free agent Michael Bush will visit the Seahawks on Tuesday.
Gyenge alatta a piac. Nem igazán tudom hová belőni a játék erejét, de pár cikk alapján elég erős duó jönne össze futáshoz, plusz ő elvileg elkapni is tud.
több mint 12 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Sziasztok!

Én örülök Flynn szerződtetésének. Benne van potenciál, fejlődési lehetőség. Nem úgy, mint Tarvarisban....
Eddig jól alakulnak a dolgok, egy jó draft kell még és utána lehet reménykedni.

Nagy kemény lesz az idei NFC West...

több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
nagyon örülök.

na akkor kit huzunk első körben?
decastro? ingram? kuechly?
én upshawnak örülnék. de kirkpatricket érzem, nagyon passzolna carroll féle D#bebraxa88
Remélem Upshaw vagy Mercilus.Duff
én Ingramre szavazok, imádtam a játékát SC-ben, és szerintem pont illene ebbe a falba, játszott fal közepén, fal szélén, hatalmas motorral és erővel


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
KGB 79
2. Volt neki azért kilátástalan meccse is amit szinte végigjátszott. DET-GB 7-3Bazzani
Mikor csereként állt be mindig olyan kilátástalan volt, amikor meg egész héten az első csapattal edzett akkor kicsit más lett az eredmény, szerintem még arra is emlékszel 😀
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
1. Sztem jó lesz Flynn.
2. Volt neki azért kilátástalan meccse is amit szinte végigjátszott. DET-GB 7-3Bazzani
Persze, hogy volt, arra a meccsre én is emléxem. Azzal vigasztalom magam, hogy rossz napja Manningnek is volt, Montananak is volt, sőt tegnap előtt én is vacakul játszottam! 😂

Garrett,
Nincs olyan nagy bizonytalankodás, számunkra nem volt jobb opció, és lépni kellett. Ez a lépés sokkal jobb, mint egy őrült felnyúlás kínálat hiányában a drafton egy még nem bizonyított QB-ért. Flynnről van annyi anyag, amely alapján lehetett felelős döntést hozni róla. Ennyi pénzt megért!

Tenorx,
szerintem borúsan látod, különben is az utolsó játékos, akit szerettél Carp "Enter" volt 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Sztem jó lesz Flynn.
2. Volt neki azért kilátástalan meccse is amit szinte végigjátszott. DET-GB 7-3

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Sexy bitch 😀
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Na ez meglepne...

Pete Carroll statement: "We are really excited to bring Matt (Flynn) in here to compete with Tarvaris (Jackson).

Hohó azért várjunk, lehet TJack backupja lesz 😂Duff
silent7939
Ráadásul ki is röhögnének bennünket!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na ez meglepne...

Pete Carroll statement: "We are really excited to bring Matt (Flynn) in here to compete with Tarvaris (Jackson).

Hohó azért várjunk, lehet TJack backupja lesz 😂Duff