Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
vajon stewartnak mennyi lehet az ára? ha valóban trade blockon van. lynch stewart páros. jesszusom de jó lenne
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kregg Lumpkin érkezett backup Rbnek. hát Lynch mögé jobb cserét képzeltem el :/
legalább passzjátékban használhatóbraxa88
A hivatalos FB oldalról idézve: "who?" "why?" 😊krankovics
A hivatalos oldal nem jelent semmit. Nemrég úgy próbáltak meg season ticketet eladni,hogy Lynch mellé betették a promóba Flynnt, a probléma viszont az volt,hogy még GB mezben szerepelt 😀 😀
Komoly 15 perces munka lett volna photoshoppal egy Hawks jerseyt rámásolni 😀
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Kregg Lumpkin érkezett backup Rbnek. hát Lynch mögé jobb cserét képzeltem el :/
legalább passzjátékban használhatóbraxa88
A hivatalos FB oldalról idézve: "who?" "why?" 😊

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Kregg Lumpkin érkezett backup Rbnek. hát Lynch mögé jobb cserét képzeltem el :/
legalább passzjátékban használható
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
jut eszembe. a saints bounty programjának nem a legnagyobb büszkesége a lynch féle futás 😀a.kacsa
Pedig mennyit kaphatott volna, aki még az end zone előtt szívlapáttal agyonveri! 😛

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
jut eszembe. a saints bounty programjának nem a legnagyobb büszkesége a lynch féle futás 😀
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
készítettem egy grafikát az új érkezőkről: http://visual.ly/seahawks-new-arrivals-2012krankovics
Nagyon jó, csak még sok benne az üres hely. Kicsit mozgatnunk kellene még magunkat a piacon.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
készítettem egy grafikát az új érkezőkről: http://visual.ly/seahawks-new-arrivals-2012

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Bushról lemaradtunk, aláírt a macikhoz.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
"The Seahawks -- as an organization -- are first class," Carlson said.
Hát igem. Az off field hozzáállása 5/5.
Nagyon jól jért vele a Vikings. Ha egészséges tud maradni, az O# egyik legértékesebb játékosa lesz.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Omiyale nem lesz rossz, bár én Galleryt nem engedtem volna el. Most még ráhajtunk Tollefsonra, meg Bushra + még valamelyik TE (Shiancoe v Tamme), ha ők meg lennének, akkor már csak egy LB kellene a piacról és aztán nyugodtan lehetne draftolni a jövőre is koncentrálva.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Omiyale sztem csak starternek szar, backupnak megteszi (főleg az említett rugalmasságaa miatt) 😊
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Frank Omiyale jött az O# falba. Centeren kívül mindent tud játszani, így okos igazolásnak tűnik.
A vélemények megoszlanak róla, az biztos,hogy Chicagoban nem jött ki neki a lépés, de ez lehet részben a rendszer hibája volt. Cable ismeri, így bízzunk benne,hogy jó depth lesz.
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ha valaki veszi a faradtsagot es vissza lapoz, lathatja,hogy sokszor el lett mondva, PC a verseny szituacio hive. Kijelentettte tobbszor is,hogy iden versenyt szeretne a Qb poszton, mert upgrade kell. Flynn nem veletlenul lett ide hozva. TJax nem kezdo szint, de jo backupnak, es a rendszer ismerete miatt hasznos tagja lehet a rosternek. Flynn csak abban az esetben nem lesz kezdo,ha egyertelmuen alulmarad, amire igen csekely az esely.Es igen tudjuk,hogy nincs garancia Flynnre, de ne kelljen mar minden masodik hozzaszolasban elmondani ugyanazt. 😊undisputedly
sorry 😀
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha valaki veszi a faradtsagot es vissza lapoz, lathatja,hogy sokszor el lett mondva, PC a verseny szituacio hive. Kijelentettte tobbszor is,hogy iden versenyt szeretne a Qb poszton, mert upgrade kell. Flynn nem veletlenul lett ide hozva. TJax nem kezdo szint, de jo backupnak, es a rendszer ismerete miatt hasznos tagja lehet a rosternek. Flynn csak abban az esetben nem lesz kezdo,ha egyertelmuen alulmarad, amire igen csekely az esely.Es igen tudjuk,hogy nincs garancia Flynnre, de ne kelljen mar minden masodik hozzaszolasban elmondani ugyanazt. 😊
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Nyitott a verseny nálatok, hogy ki lesz a kezdő QB, de Tarvaris Jackson előnyt élvez.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Amíg élek, remélek.. 😀 De tényleg Flynnben sokkal több a fantázia, mint a fórumozok által oly sokat dicsért T-Jaxben. Szvsz egy jó futójáték mellett Flynnek nem lehet gondja a passzokkal, hisz remek célpontjai lesznek idén. Persze ehhez kell egy jó backup Lynch mellé-mögé... vagy ezt már írtam? 😊BigBaltazar
2 meccs kezdőként. Game manager QB lesz, mást nem is lehet vele tenni. addig meg csak találgatni lehet hogy fog mozogni éles meccsen egy új szisztémában. már ha kezdő lesz...eléggé felruházzátok olyanokkal ami lehet nincs is 😀petey
számtalanszor leírták, hogy flynn olyan mint draftolandó emberke, azzal az előnnyel, hogy 4 év lényegében légköri tapasztalat van az nfl-ban, játszott 2 meccsen és aaron rodgersel barátkozhatott mélyebben. ebből a szempontból többet ér, mitnha draftolnának most valakit. megéri azt a kockázatot.Ventura
Persze hogy megéri ráadásul ha nem jön be 2.év után ki lehet dobi ilyen szempontból még jobb is mint egy rookie 😀
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Amíg élek, remélek.. 😀 De tényleg Flynnben sokkal több a fantázia, mint a fórumozok által oly sokat dicsért T-Jaxben. Szvsz egy jó futójáték mellett Flynnek nem lehet gondja a passzokkal, hisz remek célpontjai lesznek idén. Persze ehhez kell egy jó backup Lynch mellé-mögé... vagy ezt már írtam? 😊BigBaltazar
2 meccs kezdőként. Game manager QB lesz, mást nem is lehet vele tenni. addig meg csak találgatni lehet hogy fog mozogni éles meccsen egy új szisztémában. már ha kezdő lesz...eléggé felruházzátok olyanokkal ami lehet nincs is 😀petey
számtalanszor leírták, hogy flynn olyan mint draftolandó emberke, azzal az előnnyel, hogy 4 év lényegében légköri tapasztalat van az nfl-ban, játszott 2 meccsen és aaron rodgersel barátkozhatott mélyebben. ebből a szempontból többet ér, mitnha draftolnának most valakit. megéri azt a kockázatot.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Nem ilyen egyszerű ám 😊
Az a "15-20 passz" többnyire kritikus 3rd down lesz, a maradék pedig akkor jön majd amikor hátrányban vagyunk és tapadni kell az ellenfélre, meg kell csinálni a GW driveot 😊undisputedly
Amíg élek, remélek.. 😀 De tényleg Flynnben sokkal több a fantázia, mint a fórumozok által oly sokat dicsért T-Jaxben. Szvsz egy jó futójáték mellett Flynnek nem lehet gondja a passzokkal, hisz remek célpontjai lesznek idén. Persze ehhez kell egy jó backup Lynch mellé-mögé... vagy ezt már írtam? 😊BigBaltazar
2 meccs kezdőként. Game manager QB lesz, mást nem is lehet vele tenni. addig meg csak találgatni lehet hogy fog mozogni éles meccsen egy új szisztémában. már ha kezdő lesz...eléggé felruházzátok olyanokkal ami lehet nincs is 😀petey
Félreértés ne essék SENKI nem beszélt itt SB-ről, SENKI nem mondta azt hogy most következnek a 500+ yardos meccsek. SENKI nem gondolta azt hogy meccsenként 4-5 passzolt TD érünk el. Mindössze arra probáltunk rávílágítani, hogy kellet egy új QB mert T-Jax nem megoldás. Az opciók közül TALÁN sikerült a legjobbat választani.
Azt meg biztos, hogy Flynnek a meccsenként 15-20 passz nem egy mission impossible.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
PC, én szerettem a USC-nél, de hogy 3 évében a 3. irányítóval kezd meg igazol mindig egyet valahogy nem megnyugtató.petey
Hát de mit csináljon? Ragadjon le TJaxnél és inkább szívjon a csapat, vagy leglaábbis ne lépjen előre, mert ciki, ha sokat vált QB-t? Van aki kihúz egy Peyton MAnninget és 15 évre le van a gondja a QB-ról, van akinek meg 15 év nem elég találni egy igazi franchise QB-t.fetomy
Kb. 4 éve téma, hogy kell új QB, akire a jövőben lehet építeni. Eddig húztuk, halasztottuk a dolgot, közben arra hivatkozott mindenki, hogy defense-t, meg O falat kell építeni. Ez eddig ment is, a Def nagyjából összeállt (még egy DE+egy LB és kész vagyunk), az O fal meg fiatal, össze fog érni, úgyhogy most már tényleg kezdeni kellett valamit a QB dologgal. T-Jax időhúzásnak jó volt (Csárli még annak se), backupnak tökéletes, de lépni kellett. Ez így mindig kockázatos, de én bízom benne, hogy Flynn volt az alsó 19-re.garrett27
Annyiban egyet értek Píttel, hogy bár PC összességében szerintem jó munkát végez (ahogy az FO is) ezt az OC, QB dolgot annyira nem kezeli jól.
Karesz, TJax mind a kettő szerencsecsomag, nem oldottak meg semmit. T Jax annyira nem működött, hogy Bevell teljesen átszabta a Vikingeknél alkalmazott playbookot (Millert nem véletlenül hoztuk, de még csak véletlenül sem kapott labdát).
Viszont most NEM látok jobb megoldást Flynnél, akkor sem, ah nem működik!
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
PC, én szerettem a USC-nél, de hogy 3 évében a 3. irányítóval kezd meg igazol mindig egyet valahogy nem megnyugtató.petey
Hát de mit csináljon? Ragadjon le TJaxnél és inkább szívjon a csapat, vagy leglaábbis ne lépjen előre, mert ciki, ha sokat vált QB-t? Van aki kihúz egy Peyton MAnninget és 15 évre le van a gondja a QB-ról, van akinek meg 15 év nem elég találni egy igazi franchise QB-t.fetomy
Kb. 4 éve téma, hogy kell új QB, akire a jövőben lehet építeni. Eddig húztuk, halasztottuk a dolgot, közben arra hivatkozott mindenki, hogy defense-t, meg O falat kell építeni. Ez eddig ment is, a Def nagyjából összeállt (még egy DE+egy LB és kész vagyunk), az O fal meg fiatal, össze fog érni, úgyhogy most már tényleg kezdeni kellett valamit a QB dologgal. T-Jax időhúzásnak jó volt (Csárli még annak se), backupnak tökéletes, de lépni kellett. Ez így mindig kockázatos, de én bízom benne, hogy Flynn volt az alsó 19-re.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
PC, én szerettem a USC-nél, de hogy 3 évében a 3. irányítóval kezd meg igazol mindig egyet valahogy nem megnyugtató.petey
Hát de mit csináljon? Ragadjon le TJaxnél és inkább szívjon a csapat, vagy leglaábbis ne lépjen előre, mert ciki, ha sokat vált QB-t? Van aki kihúz egy Peyton MAnninget és 15 évre le van a gondja a QB-ról, van akinek meg 15 év nem elég találni egy igazi franchise QB-t.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Félreértés ne essék, én a Qb feladatait soroltam ebben az O#-ban, amit remélhetőleg Flynn Jó szinten hoz majd 😊
@garrett27: rotoworld lehozta az éppen elég 😊undisputedly
nem is neked szólt 😊petey
De ez Neked szól!
Légy oly kedves és fejtsd ki, hogy miért érzed azt, hogy puszta game manageri feladatkörnél nem lesz többre alkalmas!
A szisztéma közel sem új. Mondjuk úgy, hogy Alexnek tavaly sokkal nagyobbat kellett váltania Nálatok, mint itt most Mattnek! 2 meccs kezdőként , és némi backupkodás, az már több órányi gametape, ebből azért már elég sok mindent lehet látni, nem csak találgattak Bevellék!

Mi sem modjuk azt, hogy Kaepernick ilyen, vagy olyan gyenge lesz, esetleg smmire sem lesz jó. Nem mondjuk, mert róla ennyit sem tudunk! Mattről legalább tudjuk, hogy amikor kezd, és valszeg együtt készül az 1. Csapattal, akkor tud parádés dolgokat, ennyi!
Nem kell elvenni tőle olyan képességeket, amelyek lehet, hogy vannak!Helmut Zimmer
Nem vagyok NFL, de még QB edző sem. Adott egy backup irányító, aki tolt 2 meccset és az egyiken porig alázta a Detroit védelmét, és erre leigazolják mint kezdő(?) QB. Biztos láttak benne valamit, nem mondom hgy nem. De kötve hiszem hogy úgy fogják kiküldeni a pályára hogy bombázza szét az ellenfél védelmét, miközben ott van egy nagyon jó RB a háta mögött.
Nem mondtam hogy nem lesz alkalmas ennél többre, csak MOST szerintem nem fognak többet kérni tőle.
Kaep nem a mmi kezdő irányítónk, gondolom nem véletlenül trédeltek fel érte, de nem is állítjuk hogy ő aztán elvinne egy szezont. Majd meglátjuk 2 év múlva.

PC, én szerettem a USC-nél, de hogy 3 évében a 3. irányítóval kezd meg igazol mindig egyet valahogy nem megnyugtató.
Flynn meg Aaron Rodgers TJackhez képest. Lehet hogy ő aztán szenzációs lesz, míg más kétkedik ebben egyelőre, nos az is egy vélemény. Senki nem fikázta le.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Flynn is szereti a Skittlest! 😀
http://www.nfl.com/videos/nfl-free-agency/09000d5d827b57ce/Flynn-set-for-QB-competitionkrankovics
Ajjajj, hát reméljük, hogy van elég belőle ott Seattleben és akkor lesz mégegy beeeast nálatok, viszont ha meg elfogy... jobb bele sem gondolni 😀
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
2 meccs kezdőként. Game manager QB lesz, mást nem is lehet vele tenni. addig meg csak találgatni lehet hogy fog mozogni éles meccsen egy új szisztémában. már ha kezdő lesz...eléggé felruházzátok olyanokkal ami lehet nincs is 😀petey
Félreértés ne essék, én a Qb feladatait soroltam ebben az O#-ban, amit remélhetőleg Flynn Jó szinten hoz majd 😊
@garrett27: rotoworld lehozta az éppen elég 😊undisputedly
nem is neked szólt 😊petey
De ez Neked szól!
Légy oly kedves és fejtsd ki, hogy miért érzed azt, hogy puszta game manageri feladatkörnél nem lesz többre alkalmas!
A szisztéma közel sem új. Mondjuk úgy, hogy Alexnek tavaly sokkal nagyobbat kellett váltania Nálatok, mint itt most Mattnek! 2 meccs kezdőként , és némi backupkodás, az már több órányi gametape, ebből azért már elég sok mindent lehet látni, nem csak találgattak Bevellék!

Mi sem modjuk azt, hogy Kaepernick ilyen, vagy olyan gyenge lesz, esetleg smmire sem lesz jó. Nem mondjuk, mert róla ennyit sem tudunk! Mattről legalább tudjuk, hogy amikor kezd, és valszeg együtt készül az 1. Csapattal, akkor tud parádés dolgokat, ennyi!
Nem kell elvenni tőle olyan képességeket, amelyek lehet, hogy vannak!