Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
érkezett: G Deuce Lutui, LB Barrett Ruud, CB Roy Lewis
wow.
több mint 12 éve
bowl.hu 48
a Seattle jön
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2351
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szinte biztos,hogy kacsa a hír, de éppen ezért van alapja. Egy Barron-Thomas kettős is nagyon erős lenne, míg Kam képességű OLB pont a TE-eket coverelné, blitzelne, stbstb. A skill meg van hozzá, a fizikális adottság is.

Amúgy Riceon és Milleren kívül minden Wr/TE edzésben.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Az agyad eldobod,de olyan pletykák keringenek ha nem tudunk letradelni, akkor Barront húzzuk SS-nek, míg Kancellár megy OLB-be.
99%,hogy kacsa. Reméljük. Igaz,hogy ez a hybrid védelmek kora, de amikor ennyi potenciális LB van drafton...

Más. Fontosabb téma.
Lockette twittere szerint Flynn állat 😊

Ricardo Lockette @RicardoLockette Reply Retweet Favorite · Open
Had a great 1st workout today with Matt Flynn @DougBaldwinJr @ShowtimeTate


He threw excellent I'm Soo excited about this year RT @ochosimmons: @RicardoLockette how did Flynn look on the field???

Connected on a 70yd bomb #booom RT @Casey_Fouts: @RicardoLockette was he apply to throw it far enough to keep up with your speed? Lolundisputedly
Nem hiszem, hogy meglépnénk, Kam a jövő SS-e, nem csak a Seahawksé, hanem az új safety generáció képviselője, aki megfoghatja a Gronkowski féle TE-ket. Nagyon bízom Kuechlyben, az LB sorba elkéne egy vadállat, tényleg tenne egy lépést a védelem top10ből az elit felé, nem is tudom hol olvastam, de teljesen jogos.CSabi37
Meg ne felejtsük el, hogy Kam Thomas nagy haverja, baromi jól tudnak együtt működni. Nem kellene berágatni, mert gyanítom nem örülne a váltásnak. LB kell és kész. Kam meg maradjon TE vadásznak!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
CSabi37 21 — Seahawks fan
Az agyad eldobod,de olyan pletykák keringenek ha nem tudunk letradelni, akkor Barront húzzuk SS-nek, míg Kancellár megy OLB-be.
99%,hogy kacsa. Reméljük. Igaz,hogy ez a hybrid védelmek kora, de amikor ennyi potenciális LB van drafton...

Más. Fontosabb téma.
Lockette twittere szerint Flynn állat 😊

Ricardo Lockette @RicardoLockette Reply Retweet Favorite · Open
Had a great 1st workout today with Matt Flynn @DougBaldwinJr @ShowtimeTate


He threw excellent I'm Soo excited about this year RT @ochosimmons: @RicardoLockette how did Flynn look on the field???

Connected on a 70yd bomb #booom RT @Casey_Fouts: @RicardoLockette was he apply to throw it far enough to keep up with your speed? Lolundisputedly
Nem hiszem, hogy meglépnénk, Kam a jövő SS-e, nem csak a Seahawksé, hanem az új safety generáció képviselője, aki megfoghatja a Gronkowski féle TE-ket. Nagyon bízom Kuechlyben, az LB sorba elkéne egy vadállat, tényleg tenne egy lépést a védelem top10ből az elit felé, nem is tudom hol olvastam, de teljesen jogos.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az agyad eldobod,de olyan pletykák keringenek ha nem tudunk letradelni, akkor Barront húzzuk SS-nek, míg Kancellár megy OLB-be.
99%,hogy kacsa. Reméljük. Igaz,hogy ez a hybrid védelmek kora, de amikor ennyi potenciális LB van drafton...

Más. Fontosabb téma.
Lockette twittere szerint Flynn állat 😊

Ricardo Lockette @RicardoLockette Reply Retweet Favorite · Open
Had a great 1st workout today with Matt Flynn @DougBaldwinJr @ShowtimeTate


He threw excellent I'm Soo excited about this year RT @ochosimmons: @RicardoLockette how did Flynn look on the field???

Connected on a 70yd bomb #booom RT @Casey_Fouts: @RicardoLockette was he apply to throw it far enough to keep up with your speed? Lol
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem csodálkoznék ha vki szívesen jönne a helyünkre, mint tavaly a falcons pl. de majd kiderül, bízzunk vezéreinkben
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
2012 Seattle Seahawks Preseason Schedule

Date Opponent Time
Aug. 9-13 Tennessee Titans TBD
Aug. 16-20 at Denver Broncos TBD
Aug. 23-26 at Kansas City Chiefs TBD
Aug. 29-30 Oakland Raiders TBD
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Én Kuechlyt húznám első körben. Esetleg Ingramet és vele lehetne olyasmi szerepkört játszatni, mint régen Julian Petersonnal, vagy mint a Denver Von Millerrel.Sebii
Kuechlyről jó véleményeket olvastam, állatnak mondják a fickót. Mindenesetre nagyon jónak kell lennie, ha esetleg miatta (is) ürítgetik PC-ék a LB sort. Tatupu után Haw elengedése nekem egy kicsit merész, úgy látszik nagyon bíznak a fiatalokban.
Szerintem ezek után 80% az esély első körben a LB húzásra, bízva abban, hogy Jones beválik pass rush ügyben. Hacsak le nem pottyan valaki hozzánk, mint anno Okung, akit az első 3-4-be vártak.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Én Kuechlyt húznám első körben. Esetleg Ingramet és vele lehetne olyasmi szerepkört játszatni, mint régen Julian Petersonnal, vagy mint a Denver Von Millerrel.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem örülök neki! Bírtam Haw-t. LB poszton kezdenek nagyon nagy gondok lenni. Kíváncsi leszek ezek után a draft stratégiára.garrett27
Jelen állás szerint van egy kezdőnk Wright személyében. Smitht nagyon csípi az edzői stáb, de ez még nem jelent semmit. Őt jó lenne kinevelni, ugyanis ha jól néztem 2015-ig van szerződése, és bagóért játszik. Hill ha maradna annak örülhetnénk, de ő is Willt játszik.
Drafton kell egy állat Sam és egy DE Körbenézek a prospect ismertetőkben, de nálam most így jönne a draft:
1. SAM
2. DE
A legjobb cetlivel húznám az elérhető legjobb linebackert, igaz megeshet,hogy nem lesz akkora tehetség bent akire megérné ellőni.
Esetleg középre is huzhatunk és Wright visszamegy az erős oldalra, de ezt majd csak a Tc után tudjuk meg.
Ami biztos,hogy most szeritnem nagyobb need egy kész Olb mint egy azonnal jó teljesítményt nyújtó DE ( ez csak Jones miatt van így, ha ő besül akkor foghatjuk a fejünket ).undisputedly
Mindenesetre az erdekes, hogy ennyire kezd forro pont lenni a LB sor. Az elmult evekben nagyjabol ez a resze volt a csapatnak az egyik legmegbizhatobb. Meg akkor is, ha mas felfogasban jatszottunk.endorphyn
Nagyon úgy néz ki,hogy jóideig a Secondary lesz a legnagyobb erősség. Hitted volna az első pár forduló után? Brandon szerintem hozza majd a megszokott játékot, és a másik oldalon se kell attól félni,hogy McCourty szerű visszaesés jön, lévén a rendszer nem igen változik majd az ő szempontjukból. Kancellár a szerződése utolsó évébe lép, így dupla elszántság a nagy pénz miatt. Ez a ballhawk hátsó sor még megkeseríti pár irányító életét 😀
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Közben Haw átigazolt a Szentekhez.undisputedly
Nem örülök neki! Bírtam Haw-t. LB poszton kezdenek nagyon nagy gondok lenni. Kíváncsi leszek ezek után a draft stratégiára.garrett27
Jelen állás szerint van egy kezdőnk Wright személyében. Smitht nagyon csípi az edzői stáb, de ez még nem jelent semmit. Őt jó lenne kinevelni, ugyanis ha jól néztem 2015-ig van szerződése, és bagóért játszik. Hill ha maradna annak örülhetnénk, de ő is Willt játszik.
Drafton kell egy állat Sam és egy DE Körbenézek a prospect ismertetőkben, de nálam most így jönne a draft:
1. SAM
2. DE
A legjobb cetlivel húznám az elérhető legjobb linebackert, igaz megeshet,hogy nem lesz akkora tehetség bent akire megérné ellőni.
Esetleg középre is huzhatunk és Wright visszamegy az erős oldalra, de ezt majd csak a Tc után tudjuk meg.
Ami biztos,hogy most szeritnem nagyobb need egy kész Olb mint egy azonnal jó teljesítményt nyújtó DE ( ez csak Jones miatt van így, ha ő besül akkor foghatjuk a fejünket ).undisputedly
Mindenesetre az erdekes, hogy ennyire kezd forro pont lenni a LB sor. Az elmult evekben nagyjabol ez a resze volt a csapatnak az egyik legmegbizhatobb. Meg akkor is, ha mas felfogasban jatszottunk.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
...Viszont a sisak szerintem nagyon állat lett. A betét középen sokat dob rajta.BigBaltazar
Nagyon remélem, komolyan tesztelik majd a kopásállóságát...

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Közben Haw átigazolt a Szentekhez.undisputedly
Nem örülök neki! Bírtam Haw-t. LB poszton kezdenek nagyon nagy gondok lenni. Kíváncsi leszek ezek után a draft stratégiára.garrett27
Jelen állás szerint van egy kezdőnk Wright személyében. Smitht nagyon csípi az edzői stáb, de ez még nem jelent semmit. Őt jó lenne kinevelni, ugyanis ha jól néztem 2015-ig van szerződése, és bagóért játszik. Hill ha maradna annak örülhetnénk, de ő is Willt játszik.
Drafton kell egy állat Sam és egy DE Körbenézek a prospect ismertetőkben, de nálam most így jönne a draft:
1. SAM
2. DE
A legjobb cetlivel húznám az elérhető legjobb linebackert, igaz megeshet,hogy nem lesz akkora tehetség bent akire megérné ellőni.
Esetleg középre is huzhatunk és Wright visszamegy az erős oldalra, de ezt majd csak a Tc után tudjuk meg.
Ami biztos,hogy most szeritnem nagyobb need egy kész Olb mint egy azonnal jó teljesítményt nyújtó DE ( ez csak Jones miatt van így, ha ő besül akkor foghatjuk a fejünket ).
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Szerintem a régi mezek szebbek voltak, de majd megszokom ezeket is. Viszont a sisak szerintem nagyon állat lett. A betét középen sokat dob rajta.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Közben Haw átigazolt a Szentekhez.undisputedly
Nem örülök neki! Bírtam Haw-t. LB poszton kezdenek nagyon nagy gondok lenni. Kíváncsi leszek ezek után a draft stratégiára.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Közben Haw átigazolt a Szentekhez.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Szokni kell az új szerkót, de elsőre nem rossz. Szerencsére az alapszínek maradtak, kivéve a tényleg már majdnem sárga cipőt meg kesztyűt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Ide is jöhetnek a szavazatok: http://www.facebook.com/questions/296456263758087/

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
viszont a sisak hátán, hogy nem egybe ömlenek, hanem lemennek kurva sazr sztema.kacsa
Szerintem meg sokkal elegánsabb megoldás. A sisak és az idegenbeli mez jobb lett, a hazai gyengébb. Összességében, nincs okunk panaszra.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Nekem rohadtul tetszik ^^
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Nekem rohadtul tetszik ^^
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
viszont a sisak hátán, hogy nem egybe ömlenek, hanem lemennek kurva sazr sztem
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
http://www.seahawks.com/videos-photos/photo-gallery/Photos-New-Uniform/d8a6def9-2713-40e2-bc03-3d5846d98dab#07f70484-2e77-4807-8060-a27759d309f3

28 dia az új design-ról! Szerintem jó lett, kicsit egyedibb mint a többi csapaté...! Főleg a fehér idegenbeli nagyon jó! A sisak meg a legjobb!!! 😀Medvepapa
Mintha ezt valaki linkelte volna nemrég ..ulpianus
Jogos, csak előjött a tudósítói vénám, előzetes olvasás nélkül küldtem a linket! 😊 De inkább kettő, mint egy sem! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
http://www.seahawks.com/videos-photos/photo-gallery/Photos-New-Uniform/d8a6def9-2713-40e2-bc03-3d5846d98dab#07f70484-2e77-4807-8060-a27759d309f3

28 dia az új design-ról! Szerintem jó lett, kicsit egyedibb mint a többi csapaté...! Főleg a fehér idegenbeli nagyon jó! A sisak meg a legjobb!!! 😀Medvepapa
Mintha ezt valaki linkelte volna nemrég ..


Állat vagyok, ami enni kér...