Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Azt nem tudom, de lehet választani a célországok között. Kalkulált is árat, 2 pólóra 38$ szállítási költséget!!!leeon83
Az pont kétszer annyi, mint a Footballfanatics postaköltsége, megérné összefogni.garrett27
Főleg h JJ most adott le rendelést...szaba
Az úgy már barátibb! Kérdés, hogy vajon megvámolják-e?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 477
mióta?braxa88
Azt nem tudom, de lehet választani a célországok között. Kalkulált is árat, 2 pólóra 38$ szállítási költséget!!!leeon83
Az pont kétszer annyi, mint a Footballfanatics postaköltsége, megérné összefogni.garrett27
Főleg h JJ most adott le rendelést...
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
De bizony!leeon83
mióta?braxa88
Azt nem tudom, de lehet választani a célországok között. Kalkulált is árat, 2 pólóra 38$ szállítási költséget!!!leeon83
Az pont kétszer annyi, mint a Footballfanatics postaköltsége, megérné összefogni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Trufant visszatért. 1éves szerződést irt alá
kiváncsi vagyok mik a tervek vele
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
nfl.com nem szállít kishazánkbabraxa88
De bizony!leeon83
mióta?braxa88
Azt nem tudom, de lehet választani a célországok között. Kalkulált is árat, 2 pólóra 38$ szállítási költséget!!!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nfl.com nem szállít kishazánkbabraxa88
De bizony!leeon83
mióta?
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
nfl.com nem szállít kishazánkbabraxa88
De bizony!
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
Lehet már rendelni, alap 50$ körül van a postaköltség, aztán termékenként csak néhány dollár jön rá, ezért érdemes társulni. Promó szerint egy hét múlva már lehet rendelni az új mezekből is.krankovics
Jol hangzik, de tudsz is rendelni kintrol? Marmint, hogy ide Mo.-ra?endorphyn
Srácok!

Most készülök rendelni az nfl.com shopból. Ha valaki szervez ilyet, akkor szívesen beszállnék, de ha van rá igény, akkor esetleg lebonyolítom. Én csak attól tartok, hogy ez nem olyan, mintha e-bayről rendelnél, hanem "hivatalosan" küldik, így áfa+vám is terheli. Vagy van esetleg valakinek róluk tapasztalata?leeon83
én majd május-június környékén tervezek rendelni mezt, megvárom a draftot, hátha megszerezzük Mercilust😊

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nfl.com nem szállít kishazánkba
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Tudsz egy kerülő utat, mert eddig úgy volt, hogy nem szállítanak Európába. Egyébként érdekelne a dolog.garrett27
Én lehet rendelnék, de már az új idegenbeli mezből. Mikor lenne?Sebii
Lehet már rendelni, alap 50$ körül van a postaköltség, aztán termékenként csak néhány dollár jön rá, ezért érdemes társulni. Promó szerint egy hét múlva már lehet rendelni az új mezekből is.krankovics
Jol hangzik, de tudsz is rendelni kintrol? Marmint, hogy ide Mo.-ra?endorphyn
Srácok!

Most készülök rendelni az nfl.com shopból. Ha valaki szervez ilyet, akkor szívesen beszállnék, de ha van rá igény, akkor esetleg lebonyolítom. Én csak attól tartok, hogy ez nem olyan, mintha e-bayről rendelnél, hanem "hivatalosan" küldik, így áfa+vám is terheli. Vagy van esetleg valakinek róluk tapasztalata?
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Tudsz egy kerülő utat, mert eddig úgy volt, hogy nem szállítanak Európába. Egyébként érdekelne a dolog.garrett27
Én lehet rendelnék, de már az új idegenbeli mezből. Mikor lenne?Sebii
Lehet már rendelni, alap 50$ körül van a postaköltség, aztán termékenként csak néhány dollár jön rá, ezért érdemes társulni. Promó szerint egy hét múlva már lehet rendelni az új mezekből is.krankovics
Jol hangzik, de tudsz is rendelni kintrol? Marmint, hogy ide Mo.-ra?

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Okos és olcsó húzás volt a stábtól. Mind Lutui , mind Ruud. Előbbi Carroll alatt játszott egyetemen, utóbbi pedig a Tmapánál dolgozott egytt Gusszal.
Még éppen korban vannak, van bennük potenciál Persze mindegyiknek van "defektje", de ezek lekűzdhetőek.undisputedly
sztem meg cut lesz TC után egyikükpetey
+1
nem úsztuk meg a draft kényszert!
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Tudsz egy kerülő utat, mert eddig úgy volt, hogy nem szállítanak Európába. Egyébként érdekelne a dolog.garrett27
Én lehet rendelnék, de már az új idegenbeli mezből. Mikor lenne?Sebii
Lehet már rendelni, alap 50$ körül van a postaköltség, aztán termékenként csak néhány dollár jön rá, ezért érdemes társulni. Promó szerint egy hét múlva már lehet rendelni az új mezekből is.

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Matt Flynn scout epizód I. Magyarul.
http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/04/07/Kepek_playek_forditas_Szamot_adunk_Iresz/
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Okos és olcsó húzás volt a stábtól. Mind Lutui , mind Ruud. Előbbi Carroll alatt játszott egyetemen, utóbbi pedig a Tmapánál dolgozott egytt Gusszal.
Még éppen korban vannak, van bennük potenciál Persze mindegyiknek van "defektje", de ezek lekűzdhetőek.undisputedly
sztem meg cut lesz TC után egyikükpetey
Lehetséges. Cheap insurance mind a kettő, éppen ezért senki sem fog bánkódni ha nem élik meg az első fordulót.
Viszont egy veterán, fénykorában jó LB csak stabilitást adhat az öltözőben, lévén Haw eligazolt, Hillről pedig nem tudni hogyan alakulnak a tárgyalások, másodéves a legtapasztaltabb linebacker a csapatban. Biztosíték ő az egységnek,hiszen ez az igazolás nem változtat a draft politikán, továbbra is need a LB,viszont nem tudni hogyan sül el a draft, így egy olcsó opció mindig jól jön. Ha ténylegesen haszontalan akkor sem veszítünk semmit.
Ahogyan Ruud is, Lutui is játszott már Hawks stábtag alatt (PC), és a hozzáértők szerint is tehetséges, csak problémák vannak a súlyával (személyiségével). Ha ki tudják küszöbölni, erős backup lehet egy olyan rendszerben ahol a szezon felére a kezdő fal 40%-a IR-en lesz.
Ha nem sikerül byebye, nem veszítettünk semmit, sőt a PC által oly kedvelt versenyhelyzetet hozott a depthbe.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Okos és olcsó húzás volt a stábtól. Mind Lutui , mind Ruud. Előbbi Carroll alatt játszott egyetemen, utóbbi pedig a Tmapánál dolgozott egytt Gusszal.
Még éppen korban vannak, van bennük potenciál Persze mindegyiknek van "defektje", de ezek lekűzdhetőek.undisputedly
sztem meg cut lesz TC után egyikük

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Okos és olcsó húzás volt a stábtól. Mind Lutui , mind Ruud. Előbbi Carroll alatt játszott egyetemen, utóbbi pedig a Tmapánál dolgozott egytt Gusszal.
Még éppen korban vannak, van bennük potenciál Persze mindegyiknek van "defektje", de ezek lekűzdhetőek.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
érkezett: G Deuce Lutui, LB Barrett Ruud, CB Roy Lewis
wow.braxa88
Lutui jó lenne, ha tudná tartani a súlyát, tavaly kemény 2 snap-et játszott egy Rex Hadnot volt előtte 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ruud állat :cool: Így akkor nem valószínű a Kuechly pick.Duff
Hát. Nem tudom. Annyira már nem állat Ruud.szaba
Főleg annak fényében érdekes, hogy Carroll speedet akar az Lb-sorba...Sebii
Akkor jön újra az A terv, DE-t húzunk. Vagy mégis csak Kuechly lesz, akkor meg lehet, hogy be akarják rakni Ruud mögé tanulni. Az se lenne hülyeség.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Ruud állat :cool: Így akkor nem valószínű a Kuechly pick.Duff
Hát. Nem tudom. Annyira már nem állat Ruud.szaba
Főleg annak fényében érdekes, hogy Carroll speedet akar az Lb-sorba...
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
ha valaki rendelne az nflshop.com-ról szóljon!krankovics
Én lehet rendelnék, de már az új idegenbeli mezből. Mikor lenne?
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
ha valaki rendelne az nflshop.com-ról szóljon!krankovics
Tudsz egy kerülő utat, mert eddig úgy volt, hogy nem szállítanak Európába. Egyébként érdekelne a dolog.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 477
Ruud állat :cool: Így akkor nem valószínű a Kuechly pick.Duff
Hát. Nem tudom. Annyira már nem állat Ruud.
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
ha valaki rendelne az nflshop.com-ról szóljon!

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Ruud állat :cool: Így akkor nem valószínű a Kuechly pick.