Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
kurva nagy reachnek tűnik. de "csak" pass rusher. futás ellen semmire sem lehet használnipetey
Miből gondolod ezt?
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
kurva nagy reachnek tűnik. de "csak" pass rusher. futás ellen semmire sem lehet használni

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Mindent egybevetve nem rossz pick sztem, 2 extra választás később, rizikós, de az adottságai megvannak, hogy nagyon jó pass rusher lesz belőle, és ne feledjük, most végre lesz egy értelmes védőedzője! Ha minden jól megy, már első évében jó lehet, én is Millerhez hasonlítanám! Így, hogy Kuechly Top 10 lett, én elégedett vagyok egyelőre! Viszont a Pats 1. köre szerintem a legjobb, rendbe is vágták a front 7-t! 😊 Amiben biztos vagyok lassan, lesz egy late round WR pickünk, nagyon várom ki lesz az...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Most komolyan benn volt Ingram, Coples, Mercilus, Upshaw, erre kihúzzuk ezt a faszit...Duff
Coples nem az akit kerestünk (ezt a szerepkört megnyugtatóan lezártuk offseasonben), Upshaw nem illik a rendszerbe.... Ingrambe nem szerettünk bele. Mindenkit meg lehet magyarázni, csak nincs értelme, bevállaltuk a legbalhésabb szörnyszülöttet, ennyi. Végtelenül hosszú karok, brutális első lépés, velőtrázó atléta, de motiválni még Carrollnak sem kis feladat. Hatalmas kérdés, hogy lesz- e egyáltalán profi játékos belőle. Nem pozíciós rendszerben eleve nem létezik a klasszik 4-3 all down DE, így nem is lehet az!

Nyugtalanító pick!
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Most komolyan benn volt Ingram, Coples, Mercilus, Upshaw, erre kihúzzuk ezt a faszit...
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
elhiszem, h beleszerettek, de eeeeez...úgy, hogy bent volt rengeteg profibb kaliber. azt hittem hülyét kapok, mikor megláttam. az oké hogy gyors, de ha már az első kontaktnál elakad a blokkon...hát reméljük, hogy a többi körben jobbakat húznak. mikor realizáltam h ingram bent van még, reménykedtem, illetve egy Nick Perryt bírtam volna elképzelni még


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Helmut várom a véleményedet!Sebii
Carroll sapka, megin lesz min röhögnie a bowl.hu tagságának.
Sajnos valami hasonló várható volt! Beleszerettünk, őt akartuk ha 1/8 akkor is őt húztuk volna, ha 1/3 akkor is!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
carroll a nyilatkozatában von millerhez és jevon kearsehez hasonlította Irvint
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Helmut várom a véleményedet!
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Na ez megint wtf. Nem baj, majd húzunk fasza kezdőt a 3-4. körben mint tavaly.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kajak alszok....
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Nah ez bosszantó.Hanni
Szerintem jó a letrade. 1/15-re is lesz pass rusher.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nah ez bosszantó.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Az én jóslatom első körben egy nfl-ready impact LB + project DE és project Qb
Jolly: Barron.undisputedly
ha barron, akkor ideges leszek.nagyon.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az én jóslatom első körben egy nfl-ready impact LB + project DE és project Qb
Jolly: Barron.
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
vkit zsákmányoljunk ki és tradeljünk le (pl: pats beleszerethetne vkibe, és a kör végén húzhatnánk duplát)a.kacsa
"zsákmányolni" az biztos hogy nem a Pats lesz! lefele szoktunk tradelni nem felfele!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
vkit zsákmányoljunk ki és tradeljünk le (pl: pats beleszerethetne vkibe, és a kör végén húzhatnánk duplát)

http://blogs.nfl.com/2012/04/26/patriots-interested-in-trading-up-to-seahawks-no-12-pick/?module=HP11_headline_stack
ott is van
több mint 12 éve
CSabi37 21 — Seahawks fan
sztem amúgy, a pass rusher élvez prioritást Pete-éknél, LB-t könnyebb találni a hátsó körökben, mint egy jó DE-t, lásd KJ Wright, Chandler Jones egyre jobban tetszik, vele vissza is lehetne tradelni olyan 16-20 köré, egy 3. pickkel beljebb lennenk kb

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem tudom mostmár hogy ki lesz, de már nagyon várom az éjszakát! Ajánlhatnátok valami jófajta kávét, amitől nem lesz karikás a szemem a melóban! Egyébként nagyon sok a jó prospect, de, 1.12-n ha benn van Kuechly, akkor egyben BPA-zunk és megoldunk egy need-et(akár 10 évre is agy kerül a védelembe)! Nálam Ő az, aki! Várjuk az estét! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kérdés: Vajon ha bent lesz Kuechly, DeCastro is amikor mi jövünk(plusz ugye a DE-kből 1-2 biztosan), akkor kit húzunk? Mi a fontosabb? Egy irányító az LB sorba, aki 10 évig kezdő, és az egyik legbiztosabb húzás az egész drafton (felejtsük most el boshwort-ot és curryt), vagy egy pass rushing DE, like Coples, Ingram, esetleg Chandler Jones, akit mostanába egyre több helyen olvasni, mint a leginkabb passzoló játékos a LEO posztra sokodlalúsága miatt, VAGY pedig DeCastro, aki most talán luxus lenne, így, hogy két elég komoly need van a védelemben, de emellett tudjuk, hogy mennyit invesztáltak a falba az utobbi 2 drafton PC és JS, ő lehetne az utolsó elem, aztán mehet a smasmouthfootball Lynch-el, ahogy azt egy mock draftban írták.

Szval? Vajon mi a legfontosabb a csapatnak Pete-ék szerint? LB, DE, esetleg DeCastro (rajta kívül más OL-t nem vinnénk 1.12-vel, ebben szinte biztos vagyok) ?CSabi37
Még olvasni is szép, pláne, ha ez tényleg így is történik, akkor tényleg nagy fejtörés elé lesz állítva az FO-tok, de így a leírtak alapján én Kuechly-t húznám be. 😊
több mint 12 éve
CSabi37 21 — Seahawks fan
Kérdés: Vajon ha bent lesz Kuechly, DeCastro is amikor mi jövünk(plusz ugye a DE-kből 1-2 biztosan), akkor kit húzunk? Mi a fontosabb? Egy irányító az LB sorba, aki 10 évig kezdő, és az egyik legbiztosabb húzás az egész drafton (felejtsük most el boshwort-ot és curryt), vagy egy pass rushing DE, like Coples, Ingram, esetleg Chandler Jones, akit mostanába egyre több helyen olvasni, mint a leginkabb passzoló játékos a LEO posztra sokodlalúsága miatt, VAGY pedig DeCastro, aki most talán luxus lenne, így, hogy két elég komoly need van a védelemben, de emellett tudjuk, hogy mennyit invesztáltak a falba az utobbi 2 drafton PC és JS, ő lehetne az utolsó elem, aztán mehet a smasmouthfootball Lynch-el, ahogy azt egy mock draftban írták.

Szval? Vajon mi a legfontosabb a csapatnak Pete-ék szerint? LB, DE, esetleg DeCastro (rajta kívül más OL-t nem vinnénk 1.12-vel, ebben szinte biztos vagyok) ?

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Akkor valljunk színt 1. körre: Kuechly vagy Coples. B verzió: Poe vagy DeCastro.
C verzió: PC különleges agya szerint, akkor bármi lehet, lásd Carpenter behúzását tavaly.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Az utóbbi években egyértelműen megvolt, hogy kit szeretnék 1. körben, de idén nem tudom igazán ki lenne a legjobb. Kuechly, Upshaw, Coples, de DeCastro sem elvetélt ötlet.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
én nem hiszem,hogy bent hagynátok Kikilit

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
letrade lenne a legjobb, mert én Upshawt akarom 😊 de letrade után vihető akár Kuechly is.
Hightower 12-es piknél reach! sztem 2.körbe fog csúszni.
továbbra is Kirkaptricket árzem h őt választjuk, vagy DeCastro.

ami idegesít h Schneider és Carroll egyfolytában a QBkrol áradozik, nem kell már ide QB. Flynn!!!