Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Howard nem rossz pick, kell a DL-be a depth. De még mindig várok egy safetyt és egy guardot.Sebii
Az eddigi PC érában hozott backekre nem lehet panasz. Várok egy safety/cb picket én is, Közben a "futód" is megjött 😊
A D-Line így már rendben kellene,hogy legyen.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Howard nem rossz pick, kell a DL-be a depth. De még mindig várok egy safetyt és egy guardot.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Robert Turbin RB: szegény ember Lynche.

Jaye Howard DL: Gatorsban felállt 4emberes falban DTként és DEként is. Sztem így Bryant backupja lehet
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fő probléma, hogy NFL-ben nincsenek 180 centis irányítók, tehát 7. körben is tök felesleges húzás lett volna!Helmut Zimmer
Igaz, Brees Vick és Seneca nem NFL játékosok. Lehet, hogy nem lesz jó játékos, lehet, hogy azért mert alacsony, de attól még vannak ilyen alacsony QB-k akik jók az NFL-ben.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Én Cousinsban sokkal kevésbé hiszek (ahogyan ezek szerint az IRL GM-ek is), Moore-t én nagyon bírom, nem is gondolom, hogy süllyesztő várna rá, de szerintem semmivel nem jobb prospect Wilsonnál, sőt. De nyilván az idő dönti el, csak szerintem egyértelműen jobbat nem tudtak volna itt húzni. 😊fetomy
A fő probléma azzal van,hogy itt. Cousins és Moore közül valaki még biztosan bent lesz 5.körben szvsz. Várható volt a project Qb, éppen ezért számoltunk is vele, de hátrébb. Még bőven volt bent olyan prospect akit használhattunk volna. Pl #O-fal ahová mindig elfér a pick, főleg nálunk. DE v DT , de LB-ből is elfért volna.undisputedly
Fő probléma, hogy NFL-ben nincsenek 180 centis irányítók, tehát 7. körben is tök felesleges húzás lett volna!
Mindegy is! Nem tudunk draftolni!
2. körünknek látom az értelmét (nagyon is, horrorok horrorja, behúztunk egy jó srácot, egy jó egyetemről, még a végén fegyelmezett lesz),1. körnek is láttam volna, mondjuk a 2. körben!
Kezdő Guardunk nincs gyenge oldalon!
Vicces lesz!
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Nekem egy Polk, Iloka lenne a legszimpibb 4. körben, aztán 5. körben egy G.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
7 pickünk van mára
4,6,7.kör-2db
5.kör-1dv

4/11ra szeretném v Lamar Millert v Chris Polkot
4/19re meg ha még benn van akkor jöhet Bobby Massie, Senio Kelemete, Brandon Washington, Brandon Boykin, Chase Minnifield és George Iloka közül vki
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Későbbre vártam a QB-t, de nagyon nem lepett meg. Máris kikiáltották a második Seneca Wallace-nak. Remélem mostanában nem lesz rá szükség, mert Flynn beválik. A következő körökre most leginkább CB-re számítok, vagy esetleg egy RB jöhet. Meg talán egy safety depth. Utána pedig kicsit még foltozgatjuk az O falat. A 4-5 kör általában jól szokott sikerülni, hátha most is húzunk valami Kancellár-Thurmond szerű tálentet. A legvégén meg a WR kórházszekció (Rice, Williams) mögé egy tarcsit, és kész.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én Cousinsban sokkal kevésbé hiszek (ahogyan ezek szerint az IRL GM-ek is), Moore-t én nagyon bírom, nem is gondolom, hogy süllyesztő várna rá, de szerintem semmivel nem jobb prospect Wilsonnál, sőt. De nyilván az idő dönti el, csak szerintem egyértelműen jobbat nem tudtak volna itt húzni. 😊fetomy
A fő probléma azzal van,hogy itt. Cousins és Moore közül valaki még biztosan bent lesz 5.körben szvsz. Várható volt a project Qb, éppen ezért számoltunk is vele, de hátrébb. Még bőven volt bent olyan prospect akit használhattunk volna. Pl #O-fal ahová mindig elfér a pick, főleg nálunk. DE v DT , de LB-ből is elfért volna.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én Cousinsban sokkal kevésbé hiszek (ahogyan ezek szerint az IRL GM-ek is), Moore-t én nagyon bírom, nem is gondolom, hogy süllyesztő várna rá, de szerintem semmivel nem jobb prospect Wilsonnál, sőt. De nyilván az idő dönti el, csak szerintem egyértelműen jobbat nem tudtak volna itt húzni. 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Wilson pick nagyon felhúzott. Egyszerűen nem értem mit akarnak tőle. Ennyire félnek, hogy Flynn felsül? Nagyon rossz pick.Sebii
Jobb félni mint megijedni 😊 Ha Flynn lesérül, jobb ha egy 3. körös QB van ott, mintha egy late rounder vagy udfa vagy tarvaris. Reach persze, de maximum 4-et akkoris kellett volna adni egy QB-ra, és mint tudjuk Seattle-ben nem igen problémáznak a rícselésen 😊

Wilson meg ha nem 5-11 lenne, bőven előbb elment volna. Viszont mivel Tarvaris és Flynn is undersized, várható volt, hogy ilyen is jön. Nem feltétlen lesz ez akkora probléma szerintem.

"Holds NCAA record for most consecutive pass attempts without an interception (379)"fetomy
Sztem Cousins jobb pick lett volna, ha meg alacsony "kell" akkor Moore.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Wilson pick nagyon felhúzott. Egyszerűen nem értem mit akarnak tőle. Ennyire félnek, hogy Flynn felsül? Nagyon rossz pick.Sebii
Jobb félni mint megijedni 😊 Ha Flynn lesérül, jobb ha egy 3. körös QB van ott, mintha egy late rounder vagy udfa vagy tarvaris. Reach persze, de maximum 4-et akkoris kellett volna adni egy QB-ra, és mint tudjuk Seattle-ben nem igen problémáznak a rícselésen 😊

Wilson meg ha nem 5-11 lenne, bőven előbb elment volna. Viszont mivel Tarvaris és Flynn is undersized, várható volt, hogy ilyen is jön. Nem feltétlen lesz ez akkora probléma szerintem.

"Holds NCAA record for most consecutive pass attempts without an interception (379)"
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Szeirntem jövőre tradeljünk ki az első 3 körből, mert ez nem megy nekünk. A 3. nap viszont a mi világunk.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Qb-t mindenképpen akartak húzni PC-ék, és pedig egy okból.
PC négy éves tervet futtat. Ebből kettő már mögötte van. Most jön a harmadik. Ha felsül Flynn akkor is benne van a csapatban 6 győzelem, ami megint nem lesz elég egy frencsájz Qb-ra, így kell a biztosíték a negyedik évre. Azt viszont nem értem,hogy miért Russelt húztuk. Egyáltalán nem látom NFL szintű irányítónak, de a fő probléma,hogy magasan húztuk. Sokkal hátrébb is vannak ilyen QB-k (Cousins, Moore).
A Bruce Irvin húzásról meg kiderült,hogy JC húzta meg a ravaszt, mert olyan pletykákat hallott,hogy más is vinné. Egyértelműen "megette" őt a többi GM most, elég könnyen sikerült kiugrasztani.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
A Wilson pick nagyon felhúzott. Egyszerűen nem értem mit akarnak tőle. Ennyire félnek, hogy Flynn felsül? Nagyon rossz pick.Sebii
Módosítom a C- t, D-re.

Ettől még nem rossz a csapat, és biztos, hogy megint kaparnak játékosokat a 4-7 körig, de ez így gáz!
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
A Wilson pick nagyon felhúzott. Egyszerűen nem értem mit akarnak tőle. Ennyire félnek, hogy Flynn felsül? Nagyon rossz pick.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Wagner jó húzás, minden tiszteletem Ruudié, de pont egy ilyen MLB kellett Haw helyére! 😊 Hát Wilson...potenciál van benne, néhány év múlva kiderül, hogy mennyi... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
russell wilson
hát kurvajó
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Szerintem is jó a pick. Még egy project Qb a nagyon hátsó körben, plusz egy LB és egy O-line elférne.undisputedly
Én még safety posztra várok depthet mindenképpen, meg Lynchnek cserét.Sebii
Lynchnek már van cseréje, de igazad van egy RB is elfér.undisputedly
Őszintén szólva a Lumpkin, Washington duótól nem vagyok elragadtatva.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nagyon jó lesz a defense!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wager szerintem jó pick. Jobban tetszik mint Irvin az biztos.Sebii
Szerintem is jó a pick. Még egy project Qb a nagyon hátsó körben, plusz egy LB és egy O-line elférne.undisputedly
Én még safety posztra várok depthet mindenképpen, meg Lynchnek cserét.Sebii
Lynchnek már van cseréje, de igazad van egy RB is elfér.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Wager szerintem jó pick. Jobban tetszik mint Irvin az biztos.Sebii
Szerintem is jó a pick. Még egy project Qb a nagyon hátsó körben, plusz egy LB és egy O-line elférne.undisputedly
Én még safety posztra várok depthet mindenképpen, meg Lynchnek cserét.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wager szerintem jó pick. Jobban tetszik mint Irvin az biztos.Sebii
Szerintem is jó a pick. Még egy project Qb a nagyon hátsó körben, plusz egy LB és egy O-line elférne.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Behúztuk 2. körre a várható LB-t. Bobby Wagner. Közben addig tradelgettünk, hogy minden körre van pick, ráadásul összesen már 10. Megy a kavarás rendesen!garrett27
Az szep.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Wager szerintem jó pick. Jobban tetszik mint Irvin az biztos.