Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
PFF top101 játékosában 4 seahawk
Kam Chancellor, S,
Marshawn Lynch, RB
Alan Branch, DT,
Richard Sherman, CB,

Thomas?!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Hagyjuk már ezt a T-Jax akár kezdhet is monológot. Nem fog kezdeni amíg Flynn egészséges. És ezt nem csak a szurkolói elvakultság mondatja velem, de a ráció is.
T-Jax < Átlag kezdő Qb
Ezen egy offseason nem változtat.undisputedly
és hagyjuk azt is h Wilson fog kezdenibraxa88
Nem T-Jax-ről beszéltem, szerintem lehet még a rostert sem fogja megélni, a cikk sem róla szól, ezek szerint nem olvastad...Ellenben Wilson. Optimálisan kell neki 1, de inkább 2 év backup-ként az NFL-ben, de képességekben nem biztos, hogy bármennyivel is rosszabb mint Flynn. Persze én is amondó vagyok, hajrá Flynn, váljon be, szimpatikus számomra karácsonyra egy új 15-ös (nekem is az a mezszámom) Seahawks mez...😀Medvepapa
pedig TJax-re van a legnagyobb esély hogy kezd..bár szerintem Flynn a hype miatt ő fog kezdeni. Carrollnak a harmadik éve lesz, most már ki kell rukkolni neki valamivel.
én biztos megnézem az első 3 preseason meccset, mert akkor derül ki mi lehet Flynn-ben, nem a TC alatt.

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hagyjuk már ezt a T-Jax akár kezdhet is monológot. Nem fog kezdeni amíg Flynn egészséges. És ezt nem csak a szurkolói elvakultság mondatja velem, de a ráció is.
T-Jax < Átlag kezdő Qb
Ezen egy offseason nem változtat.undisputedly
és hagyjuk azt is h Wilson fog kezdenibraxa88
Nem T-Jax-ről beszéltem, szerintem lehet még a rostert sem fogja megélni, a cikk sem róla szól, ezek szerint nem olvastad...Ellenben Wilson. Optimálisan kell neki 1, de inkább 2 év backup-ként az NFL-ben, de képességekben nem biztos, hogy bármennyivel is rosszabb mint Flynn. Persze én is amondó vagyok, hajrá Flynn, váljon be, szimpatikus számomra karácsonyra egy új 15-ös (nekem is az a mezszámom) Seahawks mez...😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Hagyjuk már ezt a T-Jax akár kezdhet is monológot. Nem fog kezdeni amíg Flynn egészséges. És ezt nem csak a szurkolói elvakultság mondatja velem, de a ráció is.
T-Jax < Átlag kezdő Qb
Ezen egy offseason nem változtat.undisputedly
De ezt nem lehet kommunikálni a srácok felé! T Jax igenis potenciális kezdő. Ismeri a rendszert, láttuk, hogy ha magabiztos, akkor igenis aktív részese egy-egy megnyert mérkőzésnek! Számottevően nagyobb meccsrutinja van, mint Flynnek! Itt a levegőben úszott egy első körös QB draft (lehet, hogy csak ködfelhő és urban legend, de nem zárhatjuk ki) Ennek nem az az üzenete, hogy Flynnek nem kell megnyernie campben a versenyt!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Hagyjuk már ezt a T-Jax akár kezdhet is monológot. Nem fog kezdeni amíg Flynn egészséges. És ezt nem csak a szurkolói elvakultság mondatja velem, de a ráció is.
T-Jax < Átlag kezdő Qb
Ezen egy offseason nem változtat.undisputedly
és hagyjuk azt is h Wilson fog kezdeni
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hagyjuk már ezt a T-Jax akár kezdhet is monológot. Nem fog kezdeni amíg Flynn egészséges. És ezt nem csak a szurkolói elvakultság mondatja velem, de a ráció is.
T-Jax < Átlag kezdő Qb
Ezen egy offseason nem változtat.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
http://www.fieldgulls.com/2012/4/30/2990415/who-will-be-the-starting-qb-for-the-seattle-seahawks

Egy szurkolói írás, hogy ki lehet a kezdő QB, érdekes cikk, számomra szimpatikus eredménnyel, egyáltalán nem biztos, hogy Flynn biztos starter...😊 A TC sok embernek felér majd egy PO meneteléssel a Roster/Starter pozíciókért folytatott harcban, ezt akarták Carroll-ék, megkapták! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Itt van egy kis osszefoglo kep a Seahawks hirlevelbol:
http://www.seahawks.com/news/draft/2012/index.html

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Most "jövök" az nfl.com-ról, és-már elnézést-,de k@rva mód felháborító,hogy az NFC-West értékeléséről szóló cirka 4:30 perces videóban, a Hawksról áttételesen beszélnek 20 másodpercet... se! Ennyire semmibe nézni egy csapatot...

Szerk: Turbin nem semmi lelki erővel bír. Az egyik nővérét elveszítette amikor 5 éves volt. A másik tolószékhez van kötve, a fején kívül nem tudja más testrészét mozgatni. Turbin feladata volt,hogy etesse,pelenkázza amikor az apja dolgozott. Ilyen háttérrel biztosan nem lesz vele probléma.undisputedly
olvastam ezt énis róla. nagyon szimaptikus arcbraxa88
Egy harcos útja. jó arc gyerek ,és jó pick volt sztem.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Youtubeon van egy videó, amiben elmondja, a Hihetetlen Hulk megszállottja 😀
#beast and #hulk
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Számomra világossá vált megint, hogy a mock draftoknak nem sok értelme van, csak játék a nevekkel, a trade-eket nem tudják előre jelezni, és a legtöbb csapat próbálja is titkolni, hogy mik a szándékaik. És ez nem csak nálunk igaz...Turbin nagyon jól tehermentesítheti Lynch-t, aki bivaly erős lesz a PO-ra! 😀 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Most "jövök" az nfl.com-ról, és-már elnézést-,de k@rva mód felháborító,hogy az NFC-West értékeléséről szóló cirka 4:30 perces videóban, a Hawksról áttételesen beszélnek 20 másodpercet... se! Ennyire semmibe nézni egy csapatot...

Szerk: Turbin nem semmi lelki erővel bír. Az egyik nővérét elveszítette amikor 5 éves volt. A másik tolószékhez van kötve, a fején kívül nem tudja más testrészét mozgatni. Turbin feladata volt,hogy etesse,pelenkázza amikor az apja dolgozott. Ilyen háttérrel biztosan nem lesz vele probléma.undisputedly
olvastam ezt énis róla. nagyon szimaptikus arcbraxa88
Ráadásul bivalyerősnek néz ki! Nem tudom a lába mit bír majd, de felső test kontaktoknál úgy érzem nem lesz problémája.
Az viszont érdekes, hogy a mock draftokból a Seahawks esetében gyakorlatilag egyetlen név sem jött be. Ez is mutatja PC-ék sajátos gondolkodását.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Most "jövök" az nfl.com-ról, és-már elnézést-,de k@rva mód felháborító,hogy az NFC-West értékeléséről szóló cirka 4:30 perces videóban, a Hawksról áttételesen beszélnek 20 másodpercet... se! Ennyire semmibe nézni egy csapatot...

Szerk: Turbin nem semmi lelki erővel bír. Az egyik nővérét elveszítette amikor 5 éves volt. A másik tolószékhez van kötve, a fején kívül nem tudja más testrészét mozgatni. Turbin feladata volt,hogy etesse,pelenkázza amikor az apja dolgozott. Ilyen háttérrel biztosan nem lesz vele probléma.undisputedly
olvastam ezt énis róla. nagyon szimaptikus arc
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most "jövök" az nfl.com-ról, és-már elnézést-,de k@rva mód felháborító,hogy az NFC-West értékeléséről szóló cirka 4:30 perces videóban, a Hawksról áttételesen beszélnek 20 másodpercet... se! Ennyire semmibe nézni egy csapatot...

Szerk: Turbin nem semmi lelki erővel bír. Az egyik nővérét elveszítette amikor 5 éves volt. A másik tolószékhez van kötve, a fején kívül nem tudja más testrészét mozgatni. Turbin feladata volt,hogy etesse,pelenkázza amikor az apja dolgozott. Ilyen háttérrel biztosan nem lesz vele probléma.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Itt vannak az eddigi UDFA-k:
Jermaine Kearse, WR, Washington
Phil Bates, WR, Ohio
London Durham, CB, McNeese State
Rishaw Johnson, G, California (PA)
Sean McGrath, TE/LS, Henderson State
Jon Opperud, OL, Montana
Deshawn Shead, DB, Portland State
Monte Taylor, DE, Cincinnati
Lavasier Tuinei, WR, Oregon
Addison Lawrence OL Mississippi State
Carson Wiggs, K, Purdue

Kearse akár még fel is férhet a rosterre. Jó kis játékos ő.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Nyílván uri huncutság, hogy az NFLben kedvelik a magasabb legényeket irányító poszton!
Szerintem Vick és Brees, nem 5'10, illetve 11 között billegnek!Helmut Zimmer
Valóban nem, ők magasabbak úgy 2 egész centivel, de lehet 3-al is 😊

Tisztában vagyok vele, hogy nem poénból kedvelik a magasabb játékosokat, de attól még ez nem kizáró ok a sikerességre, maximum nehezítő tényező. De nem is mondtam,hogy ő lesz a következő Brees, csak hogy nem lehet ennyire egyszerűen egy legyintéssel elintézni. Ha lehetne, nem is draftolta volna senki, és valószínű ti sem úri huncutságból húztátok be, hanem mert úgy gondolják, hogy talán le tudja küzdeni a magasságbéli hátrányát 😊fetomy


Na ha tisztában vagy te is vele, az remek. 😊
Hogy mi uri huncutságból kit húzunk, és melyik körben az az utóbbi két év után egyre jobb kérdés. 😂

Szívből kívánom, legyen igazad, bár jobban örülnék, ha a Flynn projekt működne, és nem tudnánk meg, hogy ez a fiatalember mennyire jó játékos valójában! 😊
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ennyi endből egy biztosan beválik 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nyílván uri huncutság, hogy az NFLben kedvelik a magasabb legényeket irányító poszton!
Szerintem Vick és Brees, nem 5'10, illetve 11 között billegnek!Helmut Zimmer
Valóban nem, ők magasabbak úgy 2 egész centivel, de lehet 3-al is 😊

Tisztában vagyok vele, hogy nem poénból kedvelik a magasabb játékosokat, de attól még ez nem kizáró ok a sikerességre, maximum nehezítő tényező. De nem is mondtam,hogy ő lesz a következő Brees, csak hogy nem lehet ennyire egyszerűen egy legyintéssel elintézni. Ha lehetne, nem is draftolta volna senki, és valószínű ti sem úri huncutságból húztátok be, hanem mert úgy gondolják, hogy talán le tudja küzdeni a magasságbéli hátrányát 😊
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Sweezy DE. Elég mackósnak tűnik elsőre, kíváncsi leszek rá. Szerintem egy jó darabig a fakóban fog küzdeni.
Viszont Turbin nekem elsőre tetszik. Eddig gyakorlatilag az jött, amit vártam, még pár perc és kiderül az utolsó pick is. Egyre nagyobb kérdés bennem, hogy vajon ennyire jó az O falunk, hogy nem húzunk bele senkit?

Greg Scruggs egy újabb DE. Ezt nem nagyon értem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Winston Guy, S Kentucky
itt a safety. jónnak nem jó, de azért kellett dephtbe
7.körben van még 2 pick.
Polkot rántsuk már be ha bennmarad!!!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 951 — no es importante
az év meccse volt tavaly a Potato Bowl, tudom ajánlani 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Fő probléma, hogy NFL-ben nincsenek 180 centis irányítók, tehát 7. körben is tök felesleges húzás lett volna!Helmut Zimmer
Igaz, Brees Vick és Seneca nem NFL játékosok. Lehet, hogy nem lesz jó játékos, lehet, hogy azért mert alacsony, de attól még vannak ilyen alacsony QB-k akik jók az NFL-ben.fetomy
Nyílván uri huncutság, hogy az NFLben kedvelik a magasabb legényeket irányító poszton!
Szerintem Vick és Brees, nem 5'10, illetve 11 között billegnek!

Légy oly jó nézd meg, hogy Brees hány alkalommal tud 3 lépésből beleállni a passzba, illetve úgy általában mennyi idő alatt, és hogyan veszi fel a dobási pozíciót, ja és ehhez mekkorát kell dolgozni a falnak, illetve a célpontoknak. És ez Drew Brees 1 az 10huszon hetedikenből!
Nyílván zseniális játékosról van szó, felesleges lenne is ennek a cáfolatára akár csak egy percet is fordítani, de zseniális a rendszer is, és a játszótársak is!
Seneca! Jó, remek srác volt, nyert meccset is, de nem váltott világot!

Amúgy morálisan igazad van, nem szép általánosítani, elnézést ezért, nyílván én lennék a legboldogabb, ha ez a fiatalember nálunk világot váltana!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Lane, Jeremy CB 6'0" 184 Northwestern St. (LA)
egyebet nemtudok, kérem kapcsolja ki
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Egy kis infó az új pickről:
Representatives from 20 NFL teams were at Idaho’s pro day on March 20 to watch LB prospect Korey Toomer work out.
Toomer (6-2 1/4, 234) ran the 40-yard dash in 4.53 and 4.55 seconds. Toomer recorded a 42-inch vertical, a 10-foot-10 broad jump, a 4.00-second short shuttle and a 6.87-second three-cone. He also threw the bar up 20 times. Toomer looked very good in his position drills, which were run indoors on brand-new FieldTurf.
Since this workout, Toomer has had visits with 12 NFL teams, four of which (the Dolphins, Cowboys, Giants and Seahawks) worked him out on campus.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
safety...
olyan ez a class h inkább vmi veteránt kéne halászni a keretszűkítéseknél