Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
A Seahawks trade útján megszerezte a Dallas Clark érkezése miatt feleslegessé váló Kellen Winslowt a Tampától egy meg nem határozott(gondolom nem túl magas) 2013as pickért cserébe.iktriad
Kompenzációs pickért jön Winslow. Gyakorlatilag ingyen van, de hátha végre rágyúrunk kicsit a TE játékra. Tavaly elég rendesen elpocsékoltuk Miller tehetségét.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Sokra nem megy vele sajna

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Seahawks trade útján megszerezte a Dallas Clark érkezése miatt feleslegessé váló Kellen Winslowt a Tampától egy meg nem határozott(gondolom nem túl magas) 2013as pickért cserébe.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
53-as Roster:
Vélemény? 😊Medvepapa
McCoy helyett Ruud. 😛
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
53-as Roster:

QB:
- Matt Flynn
- Russell Wilson 😛
- Tarvaris Jackson(Josh Portis)

RB:
- Marshawn Lynch
- Robert Turbin
- Michael Robinson
- Leon Washongton

WR:
- Sidney Rice
- Doug Baldwin
- Golden Tate
- Ricardo Lockette
- Ben Obomanu
- Mike Williams(Jermaine Kearse)

TE:
- Zach Miller
- Cameron Morrah(John Nalbone)
- Anthony McCoy(John Nalbone)

O-Line:
- Russell Okung
- Paul McQuistan
- Max Unger
- John Moffitt
- James Carpenter(PUP)
- Lemuel Jeanpierre
- Breno Giacomini
- Deuce Lutui
- Frank Omiyale
- Rishaw Johnson

D-Line:
- Chris Clemons
- Red Bryant
- Alan Branch
- Brandon Mebane
- Bruuuuuuce Irvin 😀
- Jason Jones
- Jaye Howard
- Clinton McDonald(Dexter Davis)



LB:
- K.J. Wright
- Leroy Hill
- Bobby Wagner
- Heath Farwell
- Korey Toomer
- Matt McCoy
- Malcolm Smith

CB:
- Richard Sherman
- Brandon Browner
- Marcus Trufant
- Jeremy Lane
- Byron Maxwell(Walter Thurmond)

S:
- Earl Thomas
- Kam Chancellor
- Jeron Johnson
- Winston Guy

SPEC:
- John Ryan P
- Clint Gresham LS
- Steven Hauschka(Carson Wiggs) K

Vélemény? 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Az az igazság, hogy nem bírok magammal augusztusig, lehet kicsit korai, de egy roster tippelő az első hétre? Várom a tippeket! Hamarosan én is jelentkezek az enyémmel! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Érdekesség, semmi több.undisputedly
Aha, genyó! Szóval akkor mégsem Tóni kezd!? 😂

több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Óriási sztori 😀
Flynn a legutóbbi interjúja során beszámolt arról,hogy már találkozott Lynch-csel, aki valami oknál fogva így ordított át neki az öltözőn: "Antonio!" 😀 😀 😀
Amikor megkérdezte,hogy mégis miért, Lynch azt mondta,hogy azért mert úgy néz kimint egy "Antonio" 😀 😀undisputedly
Lynch-et sem az eszéért szeretitek, meg a Flynn se ezért fogja..... 😀 😛

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Óriási sztori 😀
Flynn a legutóbbi interjúja során beszámolt arról,hogy már találkozott Lynch-csel, aki valami oknál fogva így ordított át neki az öltözőn: "Antonio!" 😀 😀 😀
Amikor megkérdezte,hogy mégis miért, Lynch azt mondta,hogy azért mert úgy néz kimint egy "Antonio" 😀 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha a Ravens 2.28nál lenne akkor lenne kétszer akkor esély.tenorx
A Ravens minden 7,45. passzkísérletnél sackelt a 3rd downoknál. Mi minden 14,08. alkalommal. Az arányokat nem mértani pontossággal írták be, mert a Ravensnél 1:7 szerepel az 1:7,45 helyett. Ettől függetlenül nem értem a számaidat. Ha eltekintünk a 0,45-től, helytálló,hogy a Ravens kétszer akkora eséllyel viszi le a Qb-t az ilyen passzolt 3rd downoknál.undisputedly
Bocs, nagyon fáradt pillanatomban írtam, és a : helyett .t olvastam 😀
Igazad van persze.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha a Ravens 2.28nál lenne akkor lenne kétszer akkor esély.tenorx
A Ravens minden 7,45. passzkísérletnél sackelt a 3rd downoknál. Mi minden 14,08. alkalommal. Az arányokat nem mértani pontossággal írták be, mert a Ravensnél 1:7 szerepel az 1:7,45 helyett. Ettől függetlenül nem értem a számaidat. Ha eltekintünk a 0,45-től, helytálló,hogy a Ravens kétszer akkora eséllyel viszi le a Qb-t az ilyen passzolt 3rd downoknál.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A cbs oldalán találtam egy érdekes statisztikát a 3rd down sack arányokról. Melyik csapat milyen arányban viszi le az ellenfél irányítóját a harmadik kísérleteknél.Ez az egyik legfontosabb statisztikája a mai ligának. Nem meglepő,hogy a Ravens és a Giants vezet. Az oly sokat ekézett Patriots D# is átlag(1:12) felett teljesített a maga 1:11-es mutatójával. Mi bőven átlag alatt vagyunk 1:14-el, ami azt jelenti,hogy a Ravens 2x akkora eséllyel sackelte tavaly a Qb-t a kritikus playben.

undisputedly
Ha a Ravens 2.28nál lenne akkor lenne kétszer akkor esély.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Még egy kis adalék a Wilson hypehoz. A Football Outsiders kreált egy rendszert, ami számokban fejezi ki egy egyetemi QB NFL-ben várható sikerességét. 1998 óta nem meglepő módon RGIII áll a második helyen. Többek között Manninget és Luckot is megelőzi, az összes többi azóta ligába került játékosról nem is beszélve. Egyet kivéve. Russel Wilson 😀 Bizony, ő áll az első helyen.

*Pusztán azért tettem be,hogy lássuk, ilyen is van. Érdekesség, semmi több.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
A cbs oldalán találtam egy érdekes statisztikát a 3rd down sack arányokról. Melyik csapat milyen arányban viszi le az ellenfél irányítóját a harmadik kísérleteknél.Ez az egyik legfontosabb statisztikája a mai ligának. Nem meglepő,hogy a Ravens és a Giants vezet. Az oly sokat ekézett Patriots D# is átlag(1:12) felett teljesített a maga 1:11-es mutatójával. Mi bőven átlag alatt vagyunk 1:14-el, ami azt jelenti,hogy a Ravens 2x akkora eséllyel sackelte tavaly a Qb-t a kritikus playben.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na jó, PC csak azt mondta, hogy Wilson kész a rajtra, de azt nem mondta hányadik számú QB-ként! 😊 (Tavaly Csárli is kész volt, szaladgált is az oldalvonalnál, sisakban rendesen, sok köszönet mégsem volt benne) Szerintem ő most akármilyen jól dobálhat, meg mozoghat, tuti, hogy ki fogják próbálni Flynnt kezdőben. Vannak ők annyira kíváncsiak, - meg mi is - hogy megnézzük igazán mire képes.garrett27
Emlékszem valamikor a szezon közepe felé egyik eredménykövetős meccsen észrevettem,hogy Csárlin sisak van. Nem kicsit estem kétségbe, de szerecsére valaki beírta,hogy mindig sisakban ül az oldalvonalnál 😀
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Pedagógia Uraim, pedagógia. Senkinek sem mondjuk hogy nem te leszel a kezdő de azért csak húzd az igát. Azt mondjuk, hogy dolgozz, pörögj 120% és ha úgy teljesítesz még kezdő is lehetsz... Földig esne az állam ha a szezonkezdésnél nem Flynn szaladna ki a gyepre.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Na jó, PC csak azt mondta, hogy Wilson kész a rajtra, de azt nem mondta hányadik számú QB-ként! 😊 (Tavaly Csárli is kész volt, szaladgált is az oldalvonalnál, sisakban rendesen, sok köszönet mégsem volt benne) Szerintem ő most akármilyen jól dobálhat, meg mozoghat, tuti, hogy ki fogják próbálni Flynnt kezdőben. Vannak ők annyira kíváncsiak, - meg mi is - hogy megnézzük igazán mire képes.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
Hát csak partiba van akkor Wilson 😊

Persze azt nem fogja mondani PC, hogy Wilson balfasz, tavaly Portisból is Istent csináltak nyáron, aztán 1 passza nem volt egész szezonban. Wilson tehetségesebb, szurkolok neki. A kis kimozgós passzjátékokba beleillik, nem kell Manningnek lennie egy run first offense-be, amelyet egy remek védelem támogat.CSabi37
ezt is megéltük, hogy van miből válogatni, bár már énis kíváncsi vagyok Dangeruss Wilsonra 😀

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Igen. Egy kis gonoszság is munkált bennem amikor beposztoltam PC szavait. Természetesen ebben semmi különös nincs, eddig is mindig úgy nyilatkozott,hogy a versenyhelyzet híve. Gondoltam meglovagolom a Wilson hypeot 😀
több mint 12 éve
CSabi37 21 — Seahawks fan
Hát csak partiba van akkor Wilson 😊

Persze azt nem fogja mondani PC, hogy Wilson balfasz, tavaly Portisból is Istent csináltak nyáron, aztán 1 passza nem volt egész szezonban. Wilson tehetségesebb, szurkolok neki. A kis kimozgós passzjátékokba beleillik, nem kell Manningnek lennie egy run first offense-be, amelyet egy remek védelem támogat.

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Én Flynnt és Wilsont(õt inkàbb) is szívesen làtnàm, de remélem nem fog túl sokàig húzòdni a dolog, a csapatnak miharabb tudnia kell majd, h ki a kezdõ, mert utàna is még lesz munka bõven az offense-vel. Ja és van egy Turbinàtorunk is! 😊 Kezdõdhetne màr! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nincs mit. Ezt a pár szót jegyezzétek meg, mert találgatások hada fog rá épülni a következő napokban 😀 :
“Here’s what I’m going to say about it, he’s going to be in the competition. He’s showed us enough, he’s in the competition.” - Head Coach Pete Carroll

PC szerint eleget mutatott Wilson ahhoz,hogy versenyben legyen a kezdő posztért 😀
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Köszi a morzsákat! Kezdek optimista lenni. Nem egy atomfizikus társaság a rookie banda, de nincs is rá szükség. Szimpatikus, szorgalmas srácoknak néznek ki, aztán majd meglátjuk mit hoznak ki belőlük PC-ék.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014




Morzsák a rookie campből:

Turbin: Úgy látszik nem csak egy Hulkot draftolt a csapat, ugyanis a gyakorlatok során megcsillogtatta egyéb képességeit is(elkapás főleg). Szerinte ő nem csak egy fejjel a falnak rohanó power back aki töri a szereléseket és megy előre, mert a saját meglátása szerint elég agilis és gyors ahhoz,hogy kikerülje az ellenfelet. Azt is mondta,hogy szerinte érti a játékot, és a gyorsasága miatt a slot pozícióban is képes routokat futni, és rendszeresen elkapni a labdát, ergo egy alldown RB.

“I like to think of myself as a balanced back,” Turbin said. “So I can bring the physical tools. I can get downhill, do my best to break tackles and things like that.“But I think I have enough agility and quickness to make people miss in space. I have a good enough knowledge of the game and I think I’m fast enough to run routes at the slot position and catch the ball out of the backfield on a consistent basis, which helps me be able to play all four downs of the game.”

Arról,hogy Wagner és Turbin ugyanazon csapatból lettek draftolva.

Wagner: "Valójában párszor azon kapom magam,hogy a támadóknak szurkolok. Hasznos,hogy van valaki akit régről ismersz, és ő is ismer téged. Megkönnyíti a beilleszkedést."
“It’s great. I actually catch myself rooting for the offense sometimes, which I probably shouldn’t be,” Wagner said today after another two-hour practice in ideal conditions at Virginia Mason Athletic Center.
“But it’s great to have a person that you know well and he knows you well. It definitely makes moving here and getting settled here much better.”


Turbin: "Vicces,mert ha oda nézek, látom ugyanazt a srácot 54-es mezben aki régen a 9-essel állt ugyanott a középső linebacker helyén. Én pedig itt vagyok, runningbacket játszom, ugyanúgy különböző számmal mint ahogyan ő is. Olyan mint régen, csak más sisakkal, más csapattal és sémával.A legjobb az egészben,hogy elég jól ismerjük egymást ahhoz,hogy tudjuk egymást motiválni,tolni előre.
“It’s funny, because I look over there and I see 54 and that’s the same guy that used to wear No. 9 lined up in the same spot at middle linebacker,” said Turbin, who wore No. 6 for the Aggies but is No. 22 for the Seahawks.“And here I am playing running back. I’ve got a different number. He’s got a different number. It’s like here we go again. It’s just a different helmet on – a different team, a whole different scheme. The greatest thing about it is we know each other enough that we can kind of push for each other a little bit to get better.


PC-t arról kérdezték , mennyire lesz egyszerű idén is első évesként kezdő posztot kiharcolni a csapatban. A válasz az volt,hogy egyre nehezebb. A kérdés az,hogy ki lesz a következő K.J. Wright. Amit ő tett az nem átlagos. Nem csak,hogy kezelni tudta az egyik legnehezebb posztot, de jól is végezte a dolgát, gyorsan tudott játszani stbstb.

"Who's the next K.J.? is what we're looking for now," Carroll said Friday. "We told you he was able to handle the tougher positions - he didn't just handle it, he understood it and could execute and play fast and all that.
"That's more rare than common."



Ken Norton Jr.( LB edző) Wagnerről: "Csak egy esélyed van első benyomást kelteni. Nagyon izgatott vagyok emiatt.Az első dolog amit nézel,hogy tud-e futni? Mi az hogy. Elég erős, tudja futtatni a huddle-t? Teljes mértékben."
Azt is hozzátette még,hogy szerinte a LB pozíció átalakulóban van, és már nincs szükség annyi 6-3 vagy annál is magasabb játékosra, és ez az idei drafton is látszik. Kiemelte még,hogy sokkal inkább a ravaszabb, gyorsabb szélső játékra helyeződik a hangsúly és ezért egyre több ilyen játékos van a ligában, ez viszont azzal jár,hogy csökken a méret.


"You only get one chance at a first impression. I'm really excited about him," Seahawks linebackers coach Ken Norton Jr. said of Wagner. "First thing you are looking at: can he run? Absolutely. Does he look the part? Absolutely. Is he strong and can he run the huddle? Absolutely."
The overall look of the linebackers in the league is starting to change. Starters are somewhat shorter than in recent years and the height element not always the key factor. Norton said that this year's draft class is a good example, as there weren't that many 6-feet-3 and taller linebackers available.

Wagner arról,hogy egyetemen nem hívtak huddle-t: "Míg a séma ugyanaz volt az egyetemi csapatomban mint itt a Hawksnál, addig a terminológia amit használtunk teljesen különböző. Nagy feladat megtanulni,hogyan kell huddle-t hívni. Középiskola óta nem csináltam, de megtanulom és a legtöbb tőlem telhetőt megteszem majd"

Wagner said that while the scheme was the same at Utah State, the terminology the Seahawks use is different. More challenging, though, is learning to call a huddle. Wagner and his teammates didn't run a huddle in college, but rather looked to the sidelines for the call. From there, Wagner said he set the front then took his position.
"I've never called a huddle since like high school," Wagner said. "But I'm learning it and doing the best I can."


Irvin: Jó érzés volt. Új fejezetet kezdek az életemben. Más mint az egyetemen, de szerintem egész jó voltam. A védelemnek egész jó napja volt, ez volt az első napunk együtt. Nem próbálom meg túlvállalni magam mert azzal lehet elszúrni a dolgokat. Csak bejövök, keményen dolgozok és a legjobbamat nyújtom. Ugyanaz a Bruce maradok aki a West Virginián voltam.Ha eljön az én időm, nem teszek mást, csak bemegyek és hozom azt amit tudok. Jó érzés itt lenni, rengeteg srác álmodozik erről, én pedig elég szerencsés voltam ahhoz,hogy a kevesek egyike legyek. Esélyt kaptam,hogy megéljem az álmomat. Előre tekintek, szeretnék sikeres lenni. Elképzeltem ezt az egészet, gondoltam,hogy lesz esélyem bizonyítani,de ennyi kamerával nem számoltam. Áldottnak érzem magam,hogy ezekkel a remek srácokkal és edzői stábbbal vagyok körülvéve,és várom,hogy a 2012-es szezonban jó dolgokat csinálhassunk.


Szerk: Irvin lemaradt elsőre.
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Köszi a továbbképzést Undisp. Szuper lett az írás. Igy képekkel együtt sokkal érthetőbb. Még...még ilyeneket. Please 😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!