Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Turbin highlights: http://youtu.be/QSBvClLQLds
Wagner highlights: http://youtu.be/lgcKj7rbQao

go Aggies!jjncaa
Tetszik ez a Wagner gyerek, nem tököl sokat, leszakítja az ellen fejét ha kell. Turbin meg jó kis backupnak ígérkezik a Bestia mögé.garrett27
A legnagyobb impact tőle jön majd a draftról hozott játékosok közül ebben szinte biztos vagyok.
Kijött egy érdekes cikk fieldgullson,idézek belőle pár sort:

Először is a hybrid jellege a védelmünknek PC szavaival:
"Our defense is a 4-3 scheme with 3-4 personnel. It's just utilizing the special talents of our guys." - Pete Carroll

Bradleyt arról kérdezték,milyen linebackereket is keresünk. A válasz az volt,hogy mind 4-3 mind pedig 3-4 skilleket is keresnek bennük. Egyrészt ugye a 3-4ben nagynak és erősnek kell lenniük ,hogy a guardok ne tudják őket könnyen elnyomni, ugyanis 3 falemberrel felállva sokszor fognak blokkokat kapni tőlük. Másrészt keresik a gyorsaságot is,hogy a 4 falemberes felállás mögött "senkitől sem zavartatva" tudjanak menni a játékkal,ezért súlyban valahol a kettő közötti, 240fontos védőket keresik akik 4.4 körül futnak.
"I think it's a unique combination that we're looking for. In the 3-4, the linebackers are big, physical type guys; the guards are going to come right at them and they have got to be stout enough to take on the guard. Then, the 4-3, you want speed. The Lance Briggses, the Derrick Brookses, the guys that can really move well, lateral movement, and those guys are always protected. Well, we do both. Instead of maybe the 260 pound linebackers, or the 225 pound guys, we like that guy that's 240 and can run a high 4.4"

Wagner:: A stáb szerint képes mindhárom LB poszton játszani. Lényegében azért őt húztuk,mert Haw távoztával középen kellett valaki akinek jó a block protectionje, könnyen tud szabadulni a blokkoktól, és ő kiemelkedő volt ebben a classban.
"The great thing about Bobby is that we do feel that he can play all three linebacker positions. When we evaluated Bobby, we watched just his block protection, getting off blocks, because that's really important, especially on the inside, and we felt like among the linebackers, he really showed up there. It was a need area for us with the loss of David Hawthorne, we really felt like we needed an inside linebacker type."

Wright:Egyetemen is több poszton játszott, mi is kipróbáltuk erős oldalon és középen is. -Kvázi ebből kiderül,hogy marad SAM-nek-
"On K.J. Wright - we took him, and a lot of people were asking, "well, where are you going to play him? Is he a MIKE, is he a WILL, is he a SAM?" Well, we tried him at SAM. And then we thought, well, let's give him some reps at MIKE and see how he does. And, he played multiple positions in college, and we trained him that way..."


A kulcsa a védelmünknke az,hogy 3-4et és 4-3at is tudunk játszani. Nem mi vagyunk a legjobb 3-4es vagy 4-3as csapat, de tudjuk mindkettőt, és ez megnehezíti az ellenfelek dolgát, akik esetleg csak 4-3as vagy 3-4es plannel készülnek.
"We really developed this defense so you can play multiple positions - It's not as advanced as maybe some 3-4 teams and maybe not as advanced as some 4-3 teams, but, we can do both. And, that's where I think we create some issues for offenses. They look and say, "gah, we can't put in our 3-4 plan, or our 4-3 plan, because they do both, and it might limit some of the things they do."

Hill szerint a különbség PC és Mora védelme között az,hogy míg Moráék a linebackerektől várták a nagy playeket-ezért öltek beléjük ennyi pénzt és ilyen magas draft pickeket-, addig PC-nél a fal fontosabb, nekik is kell playeket csinálni. Szerinte Irvin Clemons párja lesz majd a bal oldali end poszton.
Kiemelte még a különbözű sub csomagokban játszó epizód szereplők feladatát is, amit fontosnak tart.
"With Jim Mora's scheme, it was more set up for the linebackers to run around and make plays. That's why they put a lot (of money) into the linebackers corps, it's why they drafted the linebackers so high, and you know, they expected the linebackers to make plays. With Pete's scheme, it's a lot more beef up front. The d-line is set to make a lot of plays; a lot of the rushing scheme is for the LEO to come off the edge. With the first round pick (Bruce Irvin), I think he'll go opposite of Clem and create a lot of pressure. The front four is a lot more important in Pete's scheme than it was in the previous regime."
"In era of sub-packages a lot of players contribute, even if they play 12-15 snaps per game. Often the key is finding/defining a role."Said Hill - "Whatever defense you run, you're going to have some kind of hole somewhere. If you're big and beefy, somehow someway you'll probably give it up in the pass, so you have to have a different corps of guys to come in and play and adjust to whichever team you're playing."

Képekben így néz ki ez a többoldalú D#:

1. A 4-3Under ami 2010-ben futott alapként, majd idén visszaszorult, de nem terljesen



2. A két LEO-s felállás



3. A 4-3 Over



4. A "3-4"
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Turbin highlights: http://youtu.be/QSBvClLQLds
Wagner highlights: http://youtu.be/lgcKj7rbQao

go Aggies!jjncaa
Tetszik ez a Wagner gyerek, nem tököl sokat, leszakítja az ellen fejét ha kell. Turbin meg jó kis backupnak ígérkezik a Bestia mögé.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
Turbin highlights: http://youtu.be/QSBvClLQLds
Wagner highlights: http://youtu.be/lgcKj7rbQao

go Aggies!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
four-year, $9.34 million contract, including a $5 million signing bonus
rookie sack leader lesz a srác csak mondom 😛braxa88
Ez megint a találgatás része, de szerintem szezon végén azt mondjuk majd, nem volt jó pick.
Ez a Jets húzta volna egyből utánunk nekem nagyon gyanús 😊 Schneider beijedt,hogy elviszik, behúzta, pedig szerintem bőven a második körben is húzhattuk volna.undisputedly
Nehéz megfogalmazni, amit gondolok, lehet, nem is sikerül!

Nem tudom, hogy tudnék-e egyáltalán szorítani egy csapatért, ha a pohár mindig félig üres lenne.
OK magasan húztuk, lehet, hogy tényleg akarta a Jets, és a funny cursing story igaz, lehet, hogy nem, de itt van a csapatunkban. A drafton túl vagyunk, mostmár a mi srácunk, próbálkozzunk a pozitív hozzáállással. Olyan emberek választották, akik értenek hozzá, és akiknek nyílván van tervük vele.

Csak a magam nevében beszélek, én legalább az offseasonban nem akarok felkészültebbnek tűnni, mint a franchise szakiai, majd a szezonban úgyis számtalan alkalommal elküldjük a teljes szakmai stábot a fenébe!
Üdv HHelmut Zimmer
Teljesen egyetértek Helmuttal, minden a pályán derül majd ki, én is nagyon szurkolok neki, ahogy Wagnernek, Wilsonnak, Turbinnak, Toomernek, stb. Ami nagyon tetszik, hogy PC-nek mindenkivel kapcsolatban határozott elképzelései vannak, hogy és hol fogja őt használni. Kíváncsi leszek, hogy az amúgy is hybrid #D mennyire lesz méginkább az az újakkal. Annyira sok érdekesség foglalkoztat az új szezonnal kapcsolatban, hogy szerintem fel sem fog tűnni, h 6 meccs után 4-2-vel megyünk...😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828ecec3/article/seattle-seahawks-draft-pick-bruce-irvin-agrees-to-terms-on-deal?module=HP11_breaking_newsa.kacsa
four-year, $9.34 million contract, including a $5 million signing bonus
rookie sack leader lesz a srác csak mondom 😛braxa88
Ez megint a találgatás része, de szerintem szezon végén azt mondjuk majd, nem volt jó pick.
Ez a Jets húzta volna egyből utánunk nekem nagyon gyanús 😊 Schneider beijedt,hogy elviszik, behúzta, pedig szerintem bőven a második körben is húzhattuk volna.undisputedly
Nehéz megfogalmazni, amit gondolok, lehet, nem is sikerül!

Nem tudom, hogy tudnék-e egyáltalán szorítani egy csapatért, ha a pohár mindig félig üres lenne.
OK magasan húztuk, lehet, hogy tényleg akarta a Jets, és a funny cursing story igaz, lehet, hogy nem, de itt van a csapatunkban. A drafton túl vagyunk, mostmár a mi srácunk, próbálkozzunk a pozitív hozzáállással. Olyan emberek választották, akik értenek hozzá, és akiknek nyílván van tervük vele.

Csak a magam nevében beszélek, én legalább az offseasonban nem akarok felkészültebbnek tűnni, mint a franchise szakiai, majd a szezonban úgyis számtalan alkalommal elküldjük a teljes szakmai stábot a fenébe!
Üdv H
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828ecec3/article/seattle-seahawks-draft-pick-bruce-irvin-agrees-to-terms-on-deal?module=HP11_breaking_newsa.kacsa
four-year, $9.34 million contract, including a $5 million signing bonus
rookie sack leader lesz a srác csak mondom 😛braxa88
Ez megint a találgatás része, de szerintem szezon végén azt mondjuk majd, nem volt jó pick.
Ez a Jets húzta volna egyből utánunk nekem nagyon gyanús 😊 Schneider beijedt,hogy elviszik, behúzta, pedig szerintem bőven a második körben is húzhattuk volna.undisputedly
A Jets próbált ködösíteni az ügyben, utólag nyilatkozták, hogy nem is akarták draftolni. Másik helyen meg azt lehetett olvasni, hogy kellett volna nekik. Nem tudni mi az igazság, de ez annyira a "mi lett volna ha" téma, hogy semmi jelentősége sincs. Ehhez képest túl sokat foglalkoztak vele, így akár igaz is lehet. A lényeg szerintem, hogy ők láttak benne fantáziát, meg Carollék is. Most már a miénk, ha bust lesz, ha nem. Dolga mindenesetre lesz bőven, én meg bízom benne. Mondjuk nálunk az elmúlt években sok öröm nem volt az első körösökben, kivéve Thomast, meg az egészséges Okungot. Talán ő egy kicsit javít a statisztikán.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828ecec3/article/seattle-seahawks-draft-pick-bruce-irvin-agrees-to-terms-on-deal?module=HP11_breaking_newsa.kacsa
four-year, $9.34 million contract, including a $5 million signing bonus
rookie sack leader lesz a srác csak mondom 😛braxa88
Ez megint a találgatás része, de szerintem szezon végén azt mondjuk majd, nem volt jó pick.
Ez a Jets húzta volna egyből utánunk nekem nagyon gyanús 😊 Schneider beijedt,hogy elviszik, behúzta, pedig szerintem bőven a második körben is húzhattuk volna.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828ecec3/article/seattle-seahawks-draft-pick-bruce-irvin-agrees-to-terms-on-deal?module=HP11_breaking_newsa.kacsa
four-year, $9.34 million contract, including a $5 million signing bonus
rookie sack leader lesz a srác csak mondom 😛
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828ecec3/article/seattle-seahawks-draft-pick-bruce-irvin-agrees-to-terms-on-deal?module=HP11_breaking_news
több mint 12 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Nem értem, hogy merülhet fel bárkiben, hogy ne a 26 milliós top FA QB kezdjen, akit idén hoztatok, egy 3. körös Seneca-klónnal és T-Jaxszel szemben.adam8
A 26 milliót kb. akkor kapná meg, ha a három éves szerződése alatt két SB-t nyerne. Amennyire jól emlékszem a garantált pénze valahol 10 milla körül van és ennek a nagy részét az első évben teszi zsebre. Kvázi jövőre ki is vághatják.
Annyira legyünk igazságosak T-Jax-el, hogy jobb teljesítményt nyújtott mint amit a legtöbben egyáltalán kinéztek belőle, sérülten játszott a szezon nagy részében és az elején annyi ütést kellet elviselnie amennyit kevesen "éltek volna túl".
Wilson nem csak atlétikus volt a college-ben hanem hihetetlenül pontos is és mentálisan is erős.
Mindenesetre ha senki se válik be, jövőre indulhat az eladjuk a házat Barkley-ért hadművelet.
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Nem értem, hogy merülhet fel bárkiben, hogy ne a 26 milliós top FA QB kezdjen, akit idén hoztatok, egy 3. körös Seneca-klónnal és T-Jaxszel szemben.

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 468
Ezt egyébként sokan elfelejtik, hogy mi nem a megváltót keressük Flynnben, nem várunk el tőle 4000+ yardot meg 30 TD-t, csak hozzon egy magabiztos játékot, amivel a védelem és a futójáték meg tudja nyerni a meccset. Ennyi kell tőle.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
védelem olvasása? blitz-ek olvasása? nyomás alatti döntéshozó képesség? nyomás alatti pontosság? blitz-ek elöli mozgás a zsebben?Fucu
Ezekre nem fogsz választ kapni a workout első napján 😀 A Csárli + T-Jax párosnál nem lehet rosszabb 😊 A scoutokból kivehető,hogy a látott meccseken nem volt nagyobb problémája a védelem olvasásával és a döntéshozó képességgel. Persze zavarba lehetett hozni nyomással, és a detroiti sec sem egy allpro gyülekezet, de amire rá akartam világítani az az,hogy ilyet nem igen lehetett hallani az előző évben.
Mindig a klisé " jól megérteti magát a társakkal" szöveg jött.undisputedly
hát pedig Fucu kérdései jogosak, ugyanis nyomás nélkül, 1-1-ben dobálgatni te is lehet jól néznél ki. na majd megnézzük ha igazi golyók röpködnek mi lesz vele. nem tudom PC mit mondott, hogy hozták ide, de te mit csinálnál, odaadnál egy rookienak kezdő QB posztot, és esetleg bevállalni hogy mondjuk bukó a szezon de végig játszatod, vagy egy veterán TJaxnak aki ha szintén fos el lehet felejteni és nekimenni a köv. szezonnak egy 2 meccses rookieval. ezek persze a legrosszabb variációk., mert lehet TJ/Flynn produkál egy 16-0-ás szezont.petey
Szerintem te Friscoi mércével nézed a Hawks helyzetét. A Seattle mínuszos szezonokat hozott PC alatt. Van még két éve,hogy letegyen valamit az asztalra. Hivatalosan is egy 4 éves tervet "futtat". Idehozta Csárlit, nem éppen olcsóért. A lehető legnagyobb bust lett. Idehozta T-Jaxet vészmegoldásként, impotens játék lett belőle. Tette mindezt úgy,hogy egy jó védelem és Lynch ellenére lett szar a szezon, ergo a közvélemény is kikezdte a Qb helyzet miatt. Nincsmás választása,mint játszatni Flynnt, ami az én szememben nem arról szól,hogy egy kvázi rookie kezébe adni a frencsájzt,hanem arról,hogy egy erős védelem és run first system mellé betenni egy ígéretes játékost, aki ha eddig esélyt kapott-nem sokszor ugyan-de élt vele.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Most olvastam,hogy az egyik insideer mennyire le van nyűgözve Flynn workoutjától. Tökéletes spirál, gyorsan elengedett és nagyon pontos labdák, kiváló lábmunka. 😊undisputedly
védelem olvasása? blitz-ek olvasása? nyomás alatti döntéshozó képesség? nyomás alatti pontosság? blitz-ek elöli mozgás a zsebben?Fucu
Ezekre nem fogsz választ kapni a workout első napján 😀 A Csárli + T-Jax párosnál nem lehet rosszabb 😊 A scoutokból kivehető,hogy a látott meccseken nem volt nagyobb problémája a védelem olvasásával és a döntéshozó képességgel. Persze zavarba lehetett hozni nyomással, és a detroiti sec sem egy allpro gyülekezet, de amire rá akartam világítani az az,hogy ilyet nem igen lehetett hallani az előző évben.
Mindig a klisé " jól megérteti magát a társakkal" szöveg jött.undisputedly
hát pedig Fucu kérdései jogosak, ugyanis nyomás nélkül, 1-1-ben dobálgatni te is lehet jól néznél ki. na majd megnézzük ha igazi golyók röpködnek mi lesz vele. nem tudom PC mit mondott, hogy hozták ide, de te mit csinálnál, odaadnál egy rookienak kezdő QB posztot, és esetleg bevállalni hogy mondjuk bukó a szezon de végig játszatod, vagy egy veterán TJaxnak aki ha szintén fos el lehet felejteni és nekimenni a köv. szezonnak egy 2 meccses rookieval. ezek persze a legrosszabb variációk., mert lehet TJ/Flynn produkál egy 16-0-ás szezont.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most olvastam,hogy az egyik insideer mennyire le van nyűgözve Flynn workoutjától. Tökéletes spirál, gyorsan elengedett és nagyon pontos labdák, kiváló lábmunka. 😊undisputedly
védelem olvasása? blitz-ek olvasása? nyomás alatti döntéshozó képesség? nyomás alatti pontosság? blitz-ek elöli mozgás a zsebben?Fucu
Ezekre nem fogsz választ kapni a workout első napján 😀 A Csárli + T-Jax párosnál nem lehet rosszabb 😊 A scoutokból kivehető,hogy a látott meccseken nem volt nagyobb problémája a védelem olvasásával és a döntéshozó képességgel. Persze zavarba lehetett hozni nyomással, és a detroiti sec sem egy allpro gyülekezet, de amire rá akartam világítani az az,hogy ilyet nem igen lehetett hallani az előző évben.
Mindig a klisé " jól megérteti magát a társakkal" szöveg jött.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Most olvastam,hogy az egyik insideer mennyire le van nyűgözve Flynn workoutjától. Tökéletes spirál, gyorsan elengedett és nagyon pontos labdák, kiváló lábmunka. 😊undisputedly
védelem olvasása? blitz-ek olvasása? nyomás alatti döntéshozó képesség? nyomás alatti pontosság? blitz-ek elöli mozgás a zsebben?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!


http://kephost.hu/share-E469_4FA4DA7E.html

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most olvastam,hogy az egyik insideer mennyire le van nyűgözve Flynn workoutjától. Tökéletes spirál, gyorsan elengedett és nagyon pontos labdák, kiváló lábmunka. 😊
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
én meg nemtudom elképzelni h ne flynn legyen a kezdő
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Nyilvánvaló, hogy Flynn bizonyos mértékig sötét ló mindenki számára, de mivel tényleg nincs már túl sok ideje PC-nak, hamar rá akar majd jönni, hogy mire képes a srác. Egy biztos, a nyilatkozatai alapján nem egy ijedős fickó, tele van önbizalommal, ami - valljuk be őszintén - a jelenlegi O fal mögött nem hátrány. Nálam ő a kezdő (vakon), a Wilson gyerek meg csak teperjen a camp-ben és előzze be T-Jax-et. Azért ez nem akkora feladat, ha tényleg benne van az X-faktor 😂 Bocsesz!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az NFL-ben töltött idő plusz de attól még lényegében 1 meccsen láthattuk tavaly egy elit offense-ben. De mondom én hiszek benne meg satöbbi, csak nekem olyan sokkal nincsen Flynn Wilson vagy Tarvaris előtt, mivel őt sem láttuk még az NFL-ben igazából. Nálam Flynn ugyanúgy egy rookieval ér fel, vagyis nyilván picit többet ér, de nem messze sokkal, mivel ugyanannyira simán lehet bust ha bekerül egy gyengébb offensebe évi 10+ meccsre. 😊
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amellett, hogy én hiszek Flynnben, ő mitől tart sokkal de sokkal előrébb mint Wilson vagy TJax?fetomy
Megítélés kérdése...mondjuk számokban: Flynn: 14 kezdő meccs/egyetem, 2/NFL; Wilson: mind a 4 évében kezdő volt, több mint 50 meccs. De sokat jelent, hogy Flynn azért 4 éve NFL körülmények közt fejlődik, a Packersnél nagyon jó a QB képzés, és én is azt mondom, Flynn előrébb tart, és Wilsonnak nagyon meg kellene őt agyalnia a Campben, hogy preseason meccseken egyáltalán értékelhető lehetőséget kapjon, és ott is alkotnia kell! Tehát Flynn. Viszont Wilsont és Portist ne vegyük egy kalap alá, Wilson mérföldekkel jobb, nagyobb tehetség! Nem lepődnék meg, sőt szeretném, hogy Wilson beváljon, és 2 év múlva vele kezdődjön a szezon! 😊Medvepapa
Nem a játékosokat vettem egy kalap alá,hanem a pozitív hangvételt amivel beszéltek róluk PC-ék 😊 Ugyanis az volt az egyik indok,hogy dícséri a stáb.Erre írtam,hogy Portisról hasonlóan nyilatkoztak.

@fetomy: Medvepapa nagyjából leírta az érveket. Amúgy az NCAA sikereket és meccsrutint sokan szeretik egyenes arányban konvertálni NFL szintre, de szerintem belátható,hogy ez elég nagy hiba. Arról nem is beszélve,hogy sok játékos a miliővel sem tud megbírkózni.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Amellett, hogy én hiszek Flynnben, ő mitől tart sokkal de sokkal előrébb mint Wilson vagy TJax?fetomy
Megítélés kérdése...mondjuk számokban: Flynn: 14 kezdő meccs/egyetem, 2/NFL; Wilson: mind a 4 évében kezdő volt, több mint 50 meccs. De sokat jelent, hogy Flynn azért 4 éve NFL körülmények közt fejlődik, a Packersnél nagyon jó a QB képzés, és én is azt mondom, Flynn előrébb tart, és Wilsonnak nagyon meg kellene őt agyalnia a Campben, hogy preseason meccseken egyáltalán értékelhető lehetőséget kapjon, és ott is alkotnia kell! Tehát Flynn. Viszont Wilsont és Portist ne vegyük egy kalap alá, Wilson mérföldekkel jobb, nagyobb tehetség! Nem lepődnék meg, sőt szeretném, hogy Wilson beváljon, és 2 év múlva vele kezdődjön a szezon! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amellett, hogy én hiszek Flynnben, ő mitől tart sokkal de sokkal előrébb mint Wilson vagy TJax?
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Flynn azért jött ide mert kb.kétszer annyi pénzt kap mint amennyit a 'Fins-nél kínáltak neki. Más csapat pedig nem igen érdeklődött utána a szezonvégi hype ellenére.
Wilsont én nem írnám le. Egyrészt valószínűleg jobb képességű mint a többiek(ha nem lennének a magasságával szemben fenntartások akkor simán első körös lett volna). Másrészt Carroll és Schneider is oda meg vissza van érte. És ezt nem is titkolják. Harmadrészt PC pont év elején nyilatkozta, hogy átértékelte a korábbi véleményét a rookie irányítókról.
Nem mellesleg Gruden - aki nálam legalábbis nagyságrendekkel jobban ért a focihoz - a pick kihirdetésekor azt mondta, hogy ha esélyt kap az edzőtáborokban akkor meg fogja verni T-Jax-et és Flynn-t is.
Mindenesetre érdekes lesz mert bő tíz év után lehet igazi verseny a qb posztért és reméljük ebből a csapat fog profitálni.Tessu
Ugyanezt mondom én is! Örülök, hogy nem vagyok vele egyedül! 😊 Ez a magasság dolog...Wilson 180 cm, az átlag pedig úgy 8-10 cm-vel magasabb...nem is értem, miért vannak ekkora fenntartások az alacsonyabb QB-kkal szemben...de még mindig úgy vagyok, bizonyítson Flynn úgy, hogy van mögötte egy nagyon jó Rookie! 😊Medvepapa
Wilson... könyörgöm 😀 Portisról olyan ódákat zengett PC és Schneider,hogy ha ebből indulunk ki, akkor minimum MVP kalibernek kellene lennie, de hol volt a fene nagy tehetség amikor T-Jax és Csárli együtt égett? Sehol. Az,hogy valakiről pozitívan nyilatkoznak az edzők, semmit nem jelent. Nem látsz be az öltözőbe,hogy motiválni akar, vagy verseny helyzetet teremteni,hogy a közvéleményt nyugtatja,vagy saját magát. Nem mondom,hogy kuka a srác, de senki ne mondja,hogy így meg úgy fogja verni a többieket, mert az is csak szimpátiából indukált találgatás.
Nem véletlenül vannak az NFL-ben prototípus paraméterek egy-egy posztra. Ettől lehet eltérni és akár HoF nagysággá válni, de minden ezredik ilyen project játékos válik azzá-költői arány. Wilson=project. Nem megváltó, nem első körös talent,. Project.
Ahogyan T-jax =kuka. Sokkal, de sokkal előrébb jár náluk Flynn. Amúgy meg érdekelne ,hogy egy Hawks Qb, aki nagyjából dobálgatja majd a 3rd downokat, miért is kell ,hogy Wilson kaliberű atletikussággal rendelkezzen?