Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Azért kétlem, hogy Smith bácsi megint megússza 4 IC-vel...😊 Ennyit csak a mi secondary-nknek fog odaadni a 2 meccsen! 😀Medvepapa
Kettőt meccsenként? 😮
Nem lehet olcsó
Wyatt
1/1-ből fussa rá.
vesz mellé bónusznak kellert is

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért kétlem, hogy Smith bácsi megint megússza 4 IC-vel...😊 Ennyit csak a mi secondary-nknek fog odaadni a 2 meccsen! 😀Medvepapa
Kettőt meccsenként? 😮
Nem lehet olcsó

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Azért kétlem, hogy Smith bácsi megint megússza 4 IC-vel...😊 Ennyit csak a mi secondary-nknek fog odaadni a 2 meccsen! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Petey nyugi, Wild Card-ra még idén is jók lesztek...😀Medvepapa
mint tavaly? 😊

..ja és TJax lesz a kezdő

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Petey nyugi, Wild Card-ra még idén is jók lesztek...😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Főleg a Cards szurkolóknak...😊, bár a figura alapján jogos! 😊 Van egy olyan érzésem, hogy mindkettő karcolni fog...Medvepapa
Ti karcolgattok mi meg aprítunk =) persze a Ramsnek is jó védelme lesz..

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Főleg a Cards szurkolóknak...😊, bár a figura alapján jogos! 😊 Van egy olyan érzésem, hogy mindkettő karcolni fog...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért az Angry Birdsről inkább a Cards védelme ugrik be több embernek is (a figura alapján mindenképp) és fognak is karcolni 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Engem személy szerint jobban izgat az idénnyel kapcsolatban, hogy ilyen sorsolás mellett is lesz-e Top 10-es a védelmünk, vagy esetleg még előrébb is lép. Nagyon bízok a secondary-ben.
Egyébként már fantázianeve is van ennek a résznek: Angry Birds! 😀 Hogyha emellé javul a pass rush is, az irányítónak már "csak" a labdára kell figyelnie, és egy jó pass pro. mellett ez akár T-Jax is lehet. Bár nagyon remélem, hogy nem ő lesz!!! 1 év van a szerződéséből, időpocsékolás lesz, ha ő játszik.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ha Flynn nem képes kiszorítani egy T-Jax szintű QB-t a kezdőből, akkor a tökönszúrás inkább a GM-nek, meg a játékosmegfigyelőknek jár. (Nekem meg legalább nem kell magyarázkodnom otthon az asszonynak. 😂 )

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
A PFM szerint T-Jax áll nyerésre QB fronton. Tökön szúrom magam, ha idén is vele kell végig szerencsétlenkednünk a szezont! 😕garrett27
hát ha így van, akkor meg is érdemlitek. (mármint a FO nem ti itt)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
elveszed a kenyerem Fucu

amúgy T-Jax lesz a kezdő

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
T-Jax lesz a kezdő (sorry petey)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
A PFM szerint T-Jax áll nyerésre QB fronton. Tökön szúrom magam, ha idén is vele kell végig szerencsétlenkednünk a szezont! 😕garrett27
és ők ezt honnan veszik?

/migyá jön petey és megmondja h TJax lesz a kezdő/
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
A PFM szerint T-Jax áll nyerésre QB fronton. Tökön szúrom magam, ha idén is vele kell végig szerencsétlenkednünk a szezont! 😕

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Sherman vs Mike Williams: http://www.youtube.com/watch?v=7el5T4mYpLU&list=UUtblLfYa5QmFUndxGGdp24g&index=4&feature=plcp
hattttttttttalmas 😀😀😀Dbraxa88
Tetszik, köszi! Baromi jók ezek az atomfizikus viták az öltözőben! Bobby Wagnerrel meg tuti nem állnék le birkózni.
Jó a másik film riport is. Lynch-et rendesen feliratozni kellett. Egyszerű, mint a barlangrajz, de hatalmas fazon. Bírom a betonkocka fejét!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Sherman vs Mike Williams: http://www.youtube.com/watch?v=7el5T4mYpLU&list=UUtblLfYa5QmFUndxGGdp24g&index=4&feature=plcp
hattttttttttalmas 😀😀😀D
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
faszom már offseasonban. nagyon kéne már egy kis foci...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
http://thefunnyplanet.com/pic/How-does-he-do-it-6382

😀

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hauschka és Wiggs cut, Irvin pedig megy a ST-be kickernek...ez már egyértelmű...kérdés, hogy behozzuk-e McCoyt a QB háziversenybe... 😀 😂 Viccet félretéve, aki Flynn-t akarja, azt mondja, hogy ez csak parasztvakítás azért hogy motiválja a többieket is, és vannak akik elhiszik, hogy valódi versenyhelyzet van...én mindenesetre kétlem, hogy akár Flynn-t, akár mást kineveznek kezdőnek augusztusig. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Mekkora szappanoperát kreálnak ebből a QB kérdésből! Én is szeretném lecsekkolni, hogy mit tud Flynn, de a vége úgyis az lesz, hogy a legjobb formát mutató fog játszani. Vagy Carrollék csak ködösítenek.Kitelik tőlük.
A Field goal háziverseny viszont tetszett. Remélem soha nem lesz szükség rá, hogy Lutui rúgjon! 😂

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
PC válasza Flynn a biztos kezdő a fizuja miatt felvetésre:
"I came into the league saying I don't care how much you guys are getting paid, it's who plays the best," Carroll said. "That's free agency, you know? That's what that is. That's what it cost to get him in the free-agent market, but on the field, he ain't carrying around any money in his pocket." 😂
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Más: persze egyelőre ötlet, de szervezhetnénk egy fantasy ligát seahawks szurkolóknak majd!Medvepapa
Bennevagyok.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csak többet mint egy pompomlány 😀Drip
T-Jax akaratgyenge, a huddleben jellemtelen és nem képes motiválni a társakat.Nincsenek vezér jellemvonásai, nem tud egy csapatot a vállára venni. A VMAC-es drilleken elhiszem,hogy nem mutat szarul, eddig sem volt vele probléma edzésen. Aztán jön a meccs és nyomás alatt értékelhetetlen a teljesítménye. Az edzők kedvence a mentalitása miatt,mert mindent leokéz, bólogat, és mindenbe beleegyezik. Elvileg erősebb a karja mint Flynnek. PC-ék idején nem kedztünk olyan Qb-val akinek nem volt erős a karja. Nekem van egy olyan érzésem ,hogy Bevell mozgatja egyelőre a szálakat.
Ezzel szemben Flynnből igaz,hogy nem láttunk sokat, de elvileg neki pont a meccsszituáció az erőssége.
Mindazonáltal nyelesse le a szurkolókkal,hogy a Cards elleni week1-en T-Jax fut ki kezdőként. Forradalom lesz 😊
Viccen kívül. A szurkolók olyan megosztottak a 3 Qb között,hogy teljesen kivetkőznek magukból még az intelligensebbek is.
Ez nem kívánságműsor, Flynnek kell kezdenie,még ha úgy is gondolja,hogy Jacksonnal nagyobb az esély a győzelemre( mennyire Orton szagú már... ). Ha Flynn bukik, mehet padozni, de amíg éles körülmények között nem mond csődöt, addig ő a kezdő,vagy jön a riot.undisputedly
Ez a Flynn-nek a meccsszitu az erőssége honnan jön? :rolleyes: volt 2 jó meccse, fluke vagy nem ki tudja, de neki a GB-ben kvalitásokkal jobb WR corp állt rendelkezésére.
Igazából innen senki semmit nem tehet hogy mi legyen 😊 de egy HC-nak azt kell felküldeni aki a legnagyobb esélyt jelenti a győzelemre.
Elhiheted én hogy örültem amikor JTO kezdett nálunk :/ de reális volt mert Martz rendszerét ismerte.petey
Flynn nem rosálja össze magát a pályán. Ezzel már meg is nyerte a versenyt. T-Jax felmegy és elkezd émelyegni attól,hogy meglátja a helyezkedő védőket. Kontakt nélküli gyakorláson persze szórja a passzokat,meg olyan íve van a labdájának,hogy más is megirigyelné, de amikor jön a meccsszitu, +- 10 yarddal szórja alá,fölé,mellé, attól függően,hogy hogyan tudja elkerülni az ütközést. Semmi. Kalap sz@r a teljesítménye( már elnézést...). Ő nem Qb, ő egy bábu akit felteszel a pályára,hogy meglegyen a 11 ember.
Az edzéseken résztvevő újságírók szerint Flynn jobb jól láthatóan. A játékosok és PC szerint meg egyik se jobb a másiknál. Mindenki döntse el,hogy kinek hisz. 30 millióétz szerzel egy Qb-t , nem fogod padoztatni,csak ha 10-ből 5 ponttal rosszabb mint a második opció. Egy meccsig legalábbis. Ha bukik, akkor ez van, lehet padoztatni, de innen nincs visszaút, megeszik reggelire a szurkolók ha nem teszi be.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
És Flynn mennyivel ér többet?petey
Csak többet mint egy pompomlány 😀Drip
T-Jax akaratgyenge, a huddleben jellemtelen és nem képes motiválni a társakat.Nincsenek vezér jellemvonásai, nem tud egy csapatot a vállára venni. A VMAC-es drilleken elhiszem,hogy nem mutat szarul, eddig sem volt vele probléma edzésen. Aztán jön a meccs és nyomás alatt értékelhetetlen a teljesítménye. Az edzők kedvence a mentalitása miatt,mert mindent leokéz, bólogat, és mindenbe beleegyezik. Elvileg erősebb a karja mint Flynnek. PC-ék idején nem kedztünk olyan Qb-val akinek nem volt erős a karja. Nekem van egy olyan érzésem ,hogy Bevell mozgatja egyelőre a szálakat.
Ezzel szemben Flynnből igaz,hogy nem láttunk sokat, de elvileg neki pont a meccsszituáció az erőssége.
Mindazonáltal nyelesse le a szurkolókkal,hogy a Cards elleni week1-en T-Jax fut ki kezdőként. Forradalom lesz 😊
Viccen kívül. A szurkolók olyan megosztottak a 3 Qb között,hogy teljesen kivetkőznek magukból még az intelligensebbek is.
Ez nem kívánságműsor, Flynnek kell kezdenie,még ha úgy is gondolja,hogy Jacksonnal nagyobb az esély a győzelemre( mennyire Orton szagú már... ). Ha Flynn bukik, mehet padozni, de amíg éles körülmények között nem mond csődöt, addig ő a kezdő,vagy jön a riot.undisputedly
Ez a Flynn-nek a meccsszitu az erőssége honnan jön? :rolleyes: volt 2 jó meccse, fluke vagy nem ki tudja, de neki a GB-ben kvalitásokkal jobb WR corp állt rendelkezésére.
Igazából innen senki semmit nem tehet hogy mi legyen 😊 de egy HC-nak azt kell felküldeni aki a legnagyobb esélyt jelenti a győzelemre.
Elhiheted én hogy örültem amikor JTO kezdett nálunk :/ de reális volt mert Martz rendszerét ismerte.