Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Cable szerint az o-line olyan szintet ért el, amilyet a tavalyi szezon folyamán soha. Nagyon remélem hogy igaza van 😀Medvepapa
ezt így TC előtt? mondjuk ez lehetett negatív kritika is 😛petey
Ha valaki, ő tudhatja...😊 a tavalyi szezoné mindenképp, főleg pass protection terén. remélem idén nem lesz sérüléshullám, és kiderülhet mire képesek egy normális offseasonnal a hátuk mögött. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Cable szerint az o-line olyan szintet ért el, amilyet a tavalyi szezon folyamán soha. Nagyon remélem hogy igaza van 😀Medvepapa
ezt így TC előtt? mondjuk ez lehetett negatív kritika is 😛

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Közben a csapat ügyvédje elkezdte keresni a kiskapukat, és több mint 50 %-ot adott annak, hogy nem lesz az ügyből semmi...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Igen, mivel ez az első ittas vezetése, azért csak pénzbírságot kaphatna, azonban nyilváníthatják visszaesőnek, akkor lehet eltiltás. Viszont az uccsó ügye 3 és fél éve volt, a jóindulaton múlhat majd, aug. 14-én lesz a tárgyalás.

Más: a tavalyi számokat nézve nem úgy tűnik nekem, hogy run-heavy offense-t akarunk, tisztán kiegyensúlyozott, csak a futójáték eredményesebb, főleg a turnover mutatóban. A 14 TD 13 INT arány(T-Jax) nem elég. Kell Flynn. Ennyi. 😊

Passing:
Passzkísérlet: 509
Sikeres: 299
Yard: 3444
TD: 15
INT: 14
Sacked: 50

Rushing:
Futójáték: 444
Yard: 1756
TD: 15
Fumble/fumble lost: 8/4 (ebből 1 T-Jax)

Passzjátéknál jobban kell vigyázni a labdára, nyomás alatt T-Jaxnek ez nem megy, sőt mikor van ideje is dob olyanokat, hogy a hajam égnek áll, sokszor az elkapói mentették meg.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Cable szerint az o-line olyan szintet ért el, amilyet a tavalyi szezon folyamán soha. Nagyon remélem hogy igaza van 😀Medvepapa
Éppen ideje lenne már összerakni végre egy ütőképes O-line-t. Szerintem Flynn se szeret annyira menekülni.
Lynch rendőrségi ügye viszont úgy néz ki, hogy nem olyan egyértelmű. Még akár meg is úszhatja. Nem volna hülyeség.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Cable szerint az o-line olyan szintet ért el, amilyet a tavalyi szezon folyamán soha. Nagyon remélem hogy igaza van 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Rendőrségi jelentés szerint elég ittas volt, ránézésre látták rajta, előtte a sávok között közlekedett, majdnem karambolozott is. Ebből eltiltás lesz. Beast Mode on the road! 😀Medvepapa
Akkor Flynn fog kezdeni, mert T-Jax összevizeli magát Lynch nélkül. Nincs akinek a kezébe nyomja a labdát ha nem jut eszébe semmi. Mindenesetre ha eltiltják, akkor érdekes lesz a play hívásunk, mert jónéhány sémát kell majd átmenetileg jegelni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Rendőrségi jelentés szerint elég ittas volt, ránézésre látták rajta, előtte a sávok között közlekedett, majdnem karambolozott is. Ebből eltiltás lesz. Beast Mode on the road! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Marshawn Lynch has not been charged. Alameda County DA still must review the case after CHP sends over its reports.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
nem lep meg Lynch, megkapta az új contractot aztán hello. bevonták a jogsiját régebben cserbenhagyásos gázolásért, aztán töltött fegyverrel való fuvarozás, 20$ lopása egy rendőr feleségétől 😀 lehet a sok Skittles nem nyomta el a piaszagot 😊 a hülyéjepetey
ki gondolta volna h nem lep meg...
lynch hülye, mindig az volt, mindig az lesz. semmi köze a nagy szerződéshez.braxa88
az lepne meg igazán ha Flynn kezdene

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nem lep meg Lynch, megkapta az új contractot aztán hello. bevonták a jogsiját régebben cserbenhagyásos gázolásért, aztán töltött fegyverrel való fuvarozás, 20$ lopása egy rendőr feleségétől 😀 lehet a sok Skittles nem nyomta el a piaszagot 😊 a hülyéjepetey
ki gondolta volna h nem lep meg...
lynch hülye, mindig az volt, mindig az lesz. semmi köze a nagy szerződéshez.
több mint 12 éve
gsn 3 548
nem lep meg Lynch, megkapta az új contractot aztán hello. bevonták a jogsiját régebben cserbenhagyásos gázolásért, aztán töltött fegyverrel való fuvarozás, 20$ lopása egy rendőr feleségétől 😀 lehet a sok Skittles nem nyomta el a piaszagot 😊 a hülyéjepetey
Nem feltétlenül kell ebbe a történetbe belevonni a nagy szerződést, egy csendes offseasonje volt eddig az NFL-ben.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tegyük hozzá, Marshawn sem az eszéért került fel a top 100-as listára...nála ez benne van a pakliban. Illetve érdekes lehet ha eltiltás lesz, és Turbin 100 yard felett átlagol 1-2 TD-vel azon a szerintem 2-3 meccsen. 😊Medvepapa
Antonio biztosan megkönnyebbült. Most lesz pár nap nyugi az öltözőben 😀
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Tegyük hozzá, Marshawn sem az eszéért került fel a top 100-as listára...nála ez benne van a pakliban. Illetve érdekes lehet ha eltiltás lesz, és Turbin 100 yard felett átlagol 1-2 TD-vel azon a szerintem 2-3 meccsen. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
nem lep meg Lynch, megkapta az új contractot aztán hello. bevonták a jogsiját régebben cserbenhagyásos gázolásért, aztán töltött fegyverrel való fuvarozás, 20$ lopása egy rendőr feleségétől 😀 lehet a sok Skittles nem nyomta el a piaszagot 😊 a hülyéje

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Nagyon úgy néz ki, hogy KJ Wright-ot nem igazolja le a Chelsea! Pedig azok a kapura (vagyis majdnem kapura) lövések! Ezt látni kell!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Lynchet letartóztatták a hétvégén ittas vezetés miatt! Mivel 2009-ben már volt baja a törvénnyel, várható valamilyen eltiltás! Sajnos picit hamar jöhet el a Turbinátor ideje. HULK!!! 😊Medvepapa
A süket betonfejűje! Nekem is gyanús, hogy nem ő fog ősszel kezdeni futóban. A liga eléggé rászállt az utóbbi időben a rendőrségi ügyekre. Mondjuk valahol igazuk van. Akkor jöhet tényleg a Turbinátor!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Lynchet letartóztatták a hétvégén ittas vezetés miatt! Mivel 2009-ben már volt baja a törvénnyel, várható valamilyen eltiltás! Sajnos picit hamar jöhet el a Turbinátor ideje. HULK!!! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Pedig a TE játék jó kis menekülési útvonal lehetett volna T-Jack-nek. De hát ha nem ez volt a play. Most, hogy Williams kiszállt, Rice meg ki tudja hol tart, előtérbe kerülhet a TE megoldás. Nem lennénk rosszak ezen a téren, de szerintem luxus egy Zach Millert kizárólag zúzásra használni. Winslow érkezésével talán végre felerősödik ez a vonal is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Én nagyon bízok abban, hogy Flynn passzol majd és hogy elkezdjük használni a tight end-eket!Medvepapa
Hidd el, nem vagy vele egyedul, de ez a TE problema nalunk meg mindig gaz lesz szerintem. Kb. majdnem foloslegesen vannak itt. Na jo ez bazi nagy tulzas, de hat az elmult ket ev anyazasai nem veletlenul tortentek ezen a forumon. Nem hinnem, hogy nagy valtozast hozna ez az ideny. Engem konkretan nem erdekel, hogy TJ milyen formaban van,Flynnt tegyek be "oszt jonapot"!

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Seattleben készül a Chelsea a nyári tornájára, (ahol többek között a helyi Sounderssel is összecsap majd) a Seahawks komplexumait (is) használják, a játékosok oda-vissza vannak a körülményektől (pedig a sajátjuk, a Cobham is kifejezetten jónak számít Angliában) többek között az öltöző és a fedett pálya tetszett nekik a legjobban. itt lettek volna a képek de a BBCode-ok nem akarják az igazságot 😀
 twitpic.com/a8e0uh - Ivanovic és Malcolm Smith egy közös interjú alatt
 twitpic.com/a8dyi7 - mezcsere pár játékos között
 twitpic.com/a8e00p - Cechet pedig puntolni tanítják 😀
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sajnálom Williams távozását. Az előző szezonban nagyrészt T-Jax miatt nem teljesített jól. Én megtartottam volna, hiszen ilyen, fizikailag nagy elkapó kevés van és a taktikai arzenál ezzel a döntéssel sem nőtt.
Eddig valahogy így nézett ki a támadás: Futás-futás-passz-punt.
Na most a kritikus 3rd és sok az pont olyan helyzet, amit nem a slotból akarunk megoldani, főleg nem egy T-Jax-szel a pocketban, aki kb úgy dob nyomás alatt,hogy neki a +- 1 méter az elkapóhoz képest az már tökéletes.undisputedly
kb a legtöbb 3rd down elakpása Baldwinnak volt a ligábanbraxa88
Az lehet, nem ismerem az idevágó statisztikát, de a run-run-boom rendszerhez nem lehet elég nagy elkapód. Valószínű viszont ,hogy az első éve a skilljein felüli statisztikát hozott, és minden összejött neki. Baldwin játékát is kedvelem,de egy újból formában lévő és kellően kihasznált Williams szerintem hozzáadott , és nem pedig elvett volna ebből a WR egységből. Mondjuk vannak ennél égetőbb problémák is, ahogyan ti is említettétek először el kellene dőlnie annak,hogy ki dob.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Én nagyon bízok abban, hogy Flynn passzol majd és hogy elkezdjük használni a tight end-eket!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Sajnálom Williams távozását. Az előző szezonban nagyrészt T-Jax miatt nem teljesített jól. Én megtartottam volna, hiszen ilyen, fizikailag nagy elkapó kevés van és a taktikai arzenál ezzel a döntéssel sem nőtt.
Eddig valahogy így nézett ki a támadás: Futás-futás-passz-punt.
Na most a kritikus 3rd és sok az pont olyan helyzet, amit nem a slotból akarunk megoldani, főleg nem egy T-Jax-szel a pocketban, aki kb úgy dob nyomás alatt,hogy neki a +- 1 méter az elkapóhoz képest az már tökéletes.undisputedly
kb a legtöbb 3rd down elakpása Baldwinnak volt a ligában
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sajnálom Williams távozását. Az előző szezonban nagyrészt T-Jax miatt nem teljesített jól. Én megtartottam volna, hiszen ilyen, fizikailag nagy elkapó kevés van és a taktikai arzenál ezzel a döntéssel sem nőtt.
Eddig valahogy így nézett ki a támadás: Futás-futás-passz-punt.
Na most a kritikus 3rd és sok az pont olyan helyzet, amit nem a slotból akarunk megoldani, főleg nem egy T-Jax-szel a pocketban, aki kb úgy dob nyomás alatt,hogy neki a +- 1 méter az elkapóhoz képest az már tökéletes.