Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
 www.fieldgulls.com/2012/7/14/3158201/chris-clemons-nfls-most-underrated-player

ProFootballWeekly-n Top 5 alulértékelt játékos(ebben benne van: teljesítmény, évek az NFL-ben, fizetés, fontosság a csapat számára, stb.), és a mi Clemons-unk végzett az 1. helyen. Mondjuk van benne valami...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
És a kérdés: ki lesz Williams helyén? Baldwin többször mondta már, hogy kipróbálná itt is magát, sőt szerinte jobb lenne mint slotban. Vagy Tate, viszont ő remekül blokkol. Vagy a fiatalok. Azért most főleg örülök Winslownak. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Bocs, Rizsa kimaradt. A nagy kérdés, mit bír egészségileg.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Tudom, hogy valahol jogos Williams elküldése, mégis sajnálom. Jól kezdett, aztán jöttek a sérülések, meg a hangulat ingadozások. Na meg persze nem is nagyon volt, aki passzolt volna neki. Így viszont a WR sorunkat kicsit vékonynak tartom. Baldwin - vajon tényleg ilyen ügyes, vagy a tavalyi szezon csak egy kiugrás volt. Tate - kérdés, hogyha tényleg tömik labdákkal, akkor mire képes. Obo - sokszor bizonyította, hogy lehet rá számítani, de ő már örökre csak második-harmadik elkapó marad. Butler - kérdés, ha a Frisco ellen nem törik el a lábát, meg egy kicsit a fejlődését is, akkor ma hol tartana. Durham, Lockette - előttük a lehetőség, fogalmam sincs nyomás alatt mit tudnak kihozni magukból. Szóval nem egyszerű a helyzet.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
várhatü volt ténleg
remélem ez azt is jelenti h Ricenak jó a vállabraxa88
Olvastam vele egy interjút, a műtét sikeres volt, már nem érez fájdalmat, persze terhelés alatt fog kiderülni az igazság.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
várhatü volt ténleg
remélem ez azt is jelenti h Ricenak jó a válla
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Mike Williams elküldve. Tisztul az elkapósor. Fucu
hát szegénynek nem sikerült megragadni huzaosabban. pedig szép volt a sztoria.kacsa
Ez sajnos várható volt, kár a tavalyi szezonért, rájárt a rúd, előbb T-Jax, aztán a sérülés...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Mike Williams elküldve. Tisztul az elkapósor. Fucu
hát szegénynek nem sikerült megragadni huzaosabban. pedig szép volt a sztori
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mike Williams elküldve. Tisztul az elkapósor.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egy run-heavy offensebe szerintem tökéletesen jó ez az elkapósor. Én Butlert sem írnám le, az első éve azért jó volt neki.Sebii
Ezzel egyet is értek, remélem most a körülmények is olyanok lesznek(lockout, sérülés, rossz QB, tapasztalatlan fal), hogy ezt megmutathatják! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 468
Egy run-heavy offensebe szerintem tökéletesen jó ez az elkapósor. Én Butlert sem írnám le, az első éve azért jó volt neki.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem értem az elégedetlenkedést. Szerintem egy elég pofás elkapó sorotok van.
Kérdem én mikor kellett volna mutatnia valamit is Durhamnek és Lockettenek, amikor ilyen "remek" volt az irányítójáték és a lockout miatt nem volt normális offseasonjuk?
(nem lehet minden csapatnak egy Fitgeraldja, Megatronja, Andre Johnsonja...)Fucu
pontosanbraxa88
Jó-jó, írtam is, hogy a tavalyi szezon nem jó kiindulási alap, a potenciál megvan, csak sok a kérdőjel, és nem is igazán elégedetlenkedés volt ez, csak a témát akartam feszegetni. 😊 Mindenesetre egy újabb ok amiért nagyon várom az augusztust! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nem értem az elégedetlenkedést. Szerintem egy elég pofás elkapó sorotok van.
Kérdem én mikor kellett volna mutatnia valamit is Durhamnek és Lockettenek, amikor ilyen "remek" volt az irányítójáték és a lockout miatt nem volt normális offseasonjuk?
(nem lehet minden csapatnak egy Fitgeraldja, Megatronja, Andre Johnsonja...)Fucu
pontosan
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem értem az elégedetlenkedést. Szerintem egy elég pofás elkapó sorotok van.
Kérdem én mikor kellett volna mutatnia valamit is Durhamnek és Lockettenek, amikor ilyen "remek" volt az irányítójáték és a lockout miatt nem volt normális offseasonjuk?
(nem lehet minden csapatnak egy Fitgeraldja, Megatronja, Andre Johnsonja...)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szerintetek Josh Gordon érdekelhet minket a mai drafton? Nagyon sokan látnak benne fantáziát, köztük én is. 😊Medvepapa
Cleveland vagy Miaminak kell a WR mint egy falat kenyér, szerintem ők lesznek versenyben érte.petey
Nálunk sem ártana valaki aki igazolna is tudja a tehetségét, Rice, Baldwin és Tate van csak, és nekik is vízválasztó lehet ez az év...Medvepapa
williams, obo, durham, lockette, butler...braxa88
Williamsre már sok pénzt nem raknék, talán Flynn még kihoz belőle valamit, obo jó csere de nem ő fogja a hátán vinni a csapatot, durham és lockette tehetséges, de mutatniuk kéne valamit, butlertől meg már tavaly is többet vártam...hozzáteszem, hogy a tavalyi T-Jax és a passzjáték nem a legjobb kiindulási alap, mert neki akkor is csak 1-2 célpontja van ha 5-6 elkapóval állunk fel!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Szerintetek Josh Gordon érdekelhet minket a mai drafton? Nagyon sokan látnak benne fantáziát, köztük én is. 😊Medvepapa
Cleveland vagy Miaminak kell a WR mint egy falat kenyér, szerintem ők lesznek versenyben érte.petey
Nálunk sem ártana valaki aki igazolna is tudja a tehetségét, Rice, Baldwin és Tate van csak, és nekik is vízválasztó lehet ez az év...Medvepapa
williams, obo, durham, lockette, butler...
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szerintetek Josh Gordon érdekelhet minket a mai drafton? Nagyon sokan látnak benne fantáziát, köztük én is. 😊Medvepapa
Cleveland vagy Miaminak kell a WR mint egy falat kenyér, szerintem ők lesznek versenyben érte.petey
Nálunk sem ártana valaki aki igazolna is tudja a tehetségét, Rice, Baldwin és Tate van csak, és nekik is vízválasztó lehet ez az év...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Szerintetek Josh Gordon érdekelhet minket a mai drafton? Nagyon sokan látnak benne fantáziát, köztük én is. 😊Medvepapa
Cleveland vagy Miaminak kell a WR mint egy falat kenyér, szerintem ők lesznek versenyben érte.

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szerintetek Josh Gordon érdekelhet minket a mai drafton? Nagyon sokan látnak benne fantáziát, köztük én is. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Na akkor készítettem 1 fantasy ligát az nfl.com-on, várok minden seahawks szurkolót akinek van kedve egy kis házi versenyhez. Megadom az elérhetőségeit, egyelőre 16 csapatos, aktivitástól függően még változhat. Természetesen várom a beállításra(draft, pontozás, stb.) vonatkozó módosító javaslatokat!

Liga neve: hunseahawksfans
Liga jelszava: superbowl
URL: http://hsf2012.league.fantasy.nfl.com

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mit is mondhatnek a klasszik Shaun Alexander mezrol? Nem hinnem, hogy ez mez dolog annyira idoleges lenne. Megveszed, mert van egy kedvenced, akit szeretsz. Nyilvan par ev es mar nem biztos, hogy aktualis, de megis az az akkori allapotot mutatja, amikor vetted. Az, hogy kesobb mar ujabbak jonnek, O meg elmegy, kioregszik stb., szoval ezek nem vonnak le az ertekebol. Egy pillanat a Seahawks es a Te eletedbol, amire valoszinuleg jo lesz majd visszaemlekezni kesobb. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
gondolom minden Hawks fan betéve ismeri a RealRobReportot, de hátha, elég jó lett a mai felkerült rész is
http://www.youtube.com/watch?v=aa4qlICKH8U


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Én biztosra mentem, és a 12_es szàmú fehér mezt vettem meg! 😊 Kiràly! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Nem fogynak a Flynn mezek...
http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/07/02/QB_kerdes_mez_oldalrol/krankovics
Nyugi, megnyerjük vele az első pár meccset és rögtön hiánycikk lesz! (Bár úgy lenne!)

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Nem fogynak a Flynn mezek...
http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/07/02/QB_kerdes_mez_oldalrol/

http://seahawks.hu