Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Clemons hosszabított, de azt még nem írják mi mennyi miértHöri
Meg akarták végre nyugtatni a fickót, hogy továbbra is ő az 1. pass rusher, mivel közben a nyakára hozták Jonest és Irvint is. Én mindenesetre örülök az üzletnek, a jó Clem-re szükség lesz idén is.garrett27
Nagyon jó hír! Kíváncsi vagyok, hogy mennyi lesz a garantált pénz. Külön öröm, hogy TC előtt! Kezdődjön mááár! 😊Medvepapa
Még vagy két hét, aztán Hassie hazajön, Clem pedig, a tuti zsetonnal a zsebben, rögtön meg is fektetheti párszor.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Clemons hosszabított, de azt még nem írják mi mennyi miértHöri
Meg akarták végre nyugtatni a fickót, hogy továbbra is ő az 1. pass rusher, mivel közben a nyakára hozták Jonest és Irvint is. Én mindenesetre örülök az üzletnek, a jó Clem-re szükség lesz idén is.garrett27
Nagyon jó hír! Kíváncsi vagyok, hogy mennyi lesz a garantált pénz. Külön öröm, hogy TC előtt! Kezdődjön mááár! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Clemons hosszabított, de azt még nem írják mi mennyi miértHöri
Meg akarták végre nyugtatni a fickót, hogy továbbra is ő az 1. pass rusher, mivel közben a nyakára hozták Jonest és Irvint is. Én mindenesetre örülök az üzletnek, a jó Clem-re szükség lesz idén is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Clemons hosszabított, de azt még nem írják mi mennyi miért

több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na igy erkezik meg Londonba a fo Seahawk! Kerem a stilus az stilus! 😀

http://gazdagisztan.blog.hu/2012/07/23/erkeznek_a_szuperjachtok_az_olimpiara


-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
hol fényképeznek Marshawn? 😀
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Foci vs. Foci 😊

Hanni
Hàt nem azt hittem, hogy Wilson van Konz mellett!? 😀 😀 Bocs Russell! 😀Medvepapa
En meg, hogy egy gyerek van emberunk mellett 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A Seahawks a vilag 25. legtobbet ero sportcsapata. Ami a kulonosen erdekes, az a Forbes magyarazata:
 www.forbes.com/pictures/mli45ikdf/25-seattle-seahawks-2/#gallerycontent

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Foci vs. Foci 😊

Hanni
Hàt nem azt hittem, hogy Wilson van Konz mellett!? 😀 😀 Bocs Russell! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
nem fogok eret vágni ha nem kap eltiltást, de nem is remegek azért hogy kapjon. reméljük hogy így lesz amit mondott(már ha ő írta 😀)

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Statement from Seahawks running back Marshawn Lynch:

"I want to apologize to my family, the Seattle Seahawks, the NFL and the 12th Man for the negative attention resulting from my recent actions. This is not the type of community leader I have been over the last two years or the one I’m striving to become. I want to assure everyone that I will work to be better and look forward to a very exciting, and very successful season with the Seattle Seahawks."

Alig vàrjuk Marshawn, alig vàrjuk! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Foci vs. Foci 😊

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Profootballtalk reports Marshawn Lynch's camp is confident the running back will not face NFL suspension in 2012 for his recent DUI arrest.

szegény petey, ha télleg nem kap büntit :/
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
hogy lett volna már részeg 😀😀😀
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
én meg azt mondom nem kap büntit. paffbraxa88
osztom. pénzbírság lesz. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
én meg azt mondom nem kap büntit. paff
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha jól olvastam reggel akkor magasabb volt 0.8-nál.
Az eltiltás biztos, mert visszaeső én 3 meccset mondok. A lényeg, hogy a szezonnyitón nem lesz.Fucu
Lynch was formally charged with DUI on Wednesday in Alameda County, Calif. He registered a .08 blood-alcohol content, which the state considers legally intoxicated, when stopped by police early Saturday morning.

Amúgy legalább már ott járnánk...😀Medvepapa
"Later retested at the Alameda County (CA) jail, Lynch blew higher than a 0.08."Fucu
Na, a rendőrautóban is ivott?! 😀 Medvepapa
gondolom a helyszínen nem fújta meg rendesen a szondát 😊Fucu
Pedig mekkora lett volna, hé skacok, valaki adjon már még egy sört 😀

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ha jól olvastam reggel akkor magasabb volt 0.8-nál.
Az eltiltás biztos, mert visszaeső én 3 meccset mondok. A lényeg, hogy a szezonnyitón nem lesz.Fucu
Lynch was formally charged with DUI on Wednesday in Alameda County, Calif. He registered a .08 blood-alcohol content, which the state considers legally intoxicated, when stopped by police early Saturday morning.

Amúgy legalább már ott járnánk...😀Medvepapa
"Later retested at the Alameda County (CA) jail, Lynch blew higher than a 0.08."Fucu
Na, a rendőrautóban is ivott?! 😀 Medvepapa
gondolom a helyszínen nem fújta meg rendesen a szondát 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
ha jól olvastam reggel akkor magasabb volt 0.8-nál.
Az eltiltás biztos, mert visszaeső én 3 meccset mondok. A lényeg, hogy a szezonnyitón nem lesz.Fucu
Lynch was formally charged with DUI on Wednesday in Alameda County, Calif. He registered a .08 blood-alcohol content, which the state considers legally intoxicated, when stopped by police early Saturday morning.

Amúgy legalább már ott járnánk...😀Medvepapa
"Later retested at the Alameda County (CA) jail, Lynch blew higher than a 0.08."Fucu
Na, a rendőrautóban is ivott?! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ha jól olvastam reggel akkor magasabb volt 0.8-nál.
Az eltiltás biztos, mert visszaeső én 3 meccset mondok. A lényeg, hogy a szezonnyitón nem lesz.Fucu
Lynch was formally charged with DUI on Wednesday in Alameda County, Calif. He registered a .08 blood-alcohol content, which the state considers legally intoxicated, when stopped by police early Saturday morning.

Amúgy legalább már ott járnánk...😀Medvepapa
"Later retested at the Alameda County (CA) jail, Lynch blew higher than a 0.08."



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
ha jól olvastam reggel akkor magasabb volt 0.8-nál.
Az eltiltás biztos, mert visszaeső én 3 meccset mondok. A lényeg, hogy a szezonnyitón nem lesz.Fucu
Lynch was formally charged with DUI on Wednesday in Alameda County, Calif. He registered a .08 blood-alcohol content, which the state considers legally intoxicated, when stopped by police early Saturday morning.

Amúgy legalább már ott járnánk...😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ha jól olvastam reggel akkor magasabb volt 0.8-nál.
Az eltiltás biztos, mert visszaeső én 3 meccset mondok. A lényeg, hogy a szezonnyitón nem lesz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Igen, mivel ez az első ittas vezetése, azért csak pénzbírságot kaphatna, azonban nyilváníthatják visszaesőnek, akkor lehet eltiltás. Viszont az uccsó ügye 3 és fél éve volt, a jóindulaton múlhat majd, aug. 14-én lesz a tárgyalás.

Medvepapa
Tökmindegy hogy első dui-ja, korábban bevonták a jogsiját. plusz fel is volt függesztve korábban. Schefter szerint keményen le fog rá sújtani a Liga ökle. 4-8 meccs talán? plusz egy rakat lóvétól elesik.

per Salk and Ross Tucker, suspension for conduct detrimental/substance abuse defaults contract & voids guarantee. For Marshawn Lynch, that is $17M on the contract he signed in March.

Sosem értettem meg ha valaki ittas miért nem ül taxiba. pláne ha nem csóró.petey
8meccs?! 😂braxa88
kevés? szerintem 3-6 lesz, bár tökmindegy nekem 😂
@AdamSchefter: Looks like one of the biggest hits of the summer will be the one the NFL puts on Seahawks RB Marshawn Lynch.

.08 volt a véralkohol-szintje, tehát épp beleesik a büntethető kategóriába, a többi már az ügyvéd dolga, hogy ebből .06 v. .07 legyen...persze nem biztos, hogy sikerül, de a korábbi hülyeségekkel ellentétben kiderült, hogy egyáltalán nem volt "részeg". Jótékonysági rendezvényen volt, megivott 2 koktélt, paff. Az amerikai jogban pedig szerepe van a méltányosságnak. Persze hibás, de a 8 meccs túlzás. Ha lesz is eltiltás, 1-3 meccsre számítok.

petey

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Igen, mivel ez az első ittas vezetése, azért csak pénzbírságot kaphatna, azonban nyilváníthatják visszaesőnek, akkor lehet eltiltás. Viszont az uccsó ügye 3 és fél éve volt, a jóindulaton múlhat majd, aug. 14-én lesz a tárgyalás.

Medvepapa
Tökmindegy hogy első dui-ja, korábban bevonták a jogsiját. plusz fel is volt függesztve korábban. Schefter szerint keményen le fog rá sújtani a Liga ökle. 4-8 meccs talán? plusz egy rakat lóvétól elesik.

per Salk and Ross Tucker, suspension for conduct detrimental/substance abuse defaults contract & voids guarantee. For Marshawn Lynch, that is $17M on the contract he signed in March.

Sosem értettem meg ha valaki ittas miért nem ül taxiba. pláne ha nem csóró.petey
8meccs?! 😂braxa88
kevés? szerintem 3-6 lesz, bár tökmindegy nekem 😂
@AdamSchefter: Looks like one of the biggest hits of the summer will be the one the NFL puts on Seahawks RB Marshawn Lynch.

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Igen, mivel ez az első ittas vezetése, azért csak pénzbírságot kaphatna, azonban nyilváníthatják visszaesőnek, akkor lehet eltiltás. Viszont az uccsó ügye 3 és fél éve volt, a jóindulaton múlhat majd, aug. 14-én lesz a tárgyalás.

Medvepapa
Tökmindegy hogy első dui-ja, korábban bevonták a jogsiját. plusz fel is volt függesztve korábban. Schefter szerint keményen le fog rá sújtani a Liga ökle. 4-8 meccs talán? plusz egy rakat lóvétól elesik.

per Salk and Ross Tucker, suspension for conduct detrimental/substance abuse defaults contract & voids guarantee. For Marshawn Lynch, that is $17M on the contract he signed in March.

Sosem értettem meg ha valaki ittas miért nem ül taxiba. pláne ha nem csóró.petey
8meccs?! 😂