Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Coach Pete Carroll said that Tarvaris Jackson currently has his nose in front of Matt Flynn for the starting quarterback job.

Akkor is Flynnnek kell kezdenie,ha csak fél lábon ugrálva mehet fel a gyepre. Olyan nincs,hogy nem vele kezdődik a starterek sora az első fordulóban. Amennyiben mégis , akkor iszonyat nagyot csalódok a vezetésben. Ennyi idő alatt rá kellett volna jönnie már minden hozzáértő és objektív szakértőnek,hogy T-Jax éles körülmények között nem ér többet egy az oldalszegély mellett ugráló pompomlánynál.undisputedly
És Flynn mennyivel ér többet?petey
Csak többet mint egy pompomlány 😀Drip
T-Jax akaratgyenge, a huddleben jellemtelen és nem képes motiválni a társakat.Nincsenek vezér jellemvonásai, nem tud egy csapatot a vállára venni. A VMAC-es drilleken elhiszem,hogy nem mutat szarul, eddig sem volt vele probléma edzésen. Aztán jön a meccs és nyomás alatt értékelhetetlen a teljesítménye. Az edzők kedvence a mentalitása miatt,mert mindent leokéz, bólogat, és mindenbe beleegyezik. Elvileg erősebb a karja mint Flynnek. PC-ék idején nem kedztünk olyan Qb-val akinek nem volt erős a karja. Nekem van egy olyan érzésem ,hogy Bevell mozgatja egyelőre a szálakat.
Ezzel szemben Flynnből igaz,hogy nem láttunk sokat, de elvileg neki pont a meccsszituáció az erőssége.
Mindazonáltal nyelesse le a szurkolókkal,hogy a Cards elleni week1-en T-Jax fut ki kezdőként. Forradalom lesz 😊
Viccen kívül. A szurkolók olyan megosztottak a 3 Qb között,hogy teljesen kivetkőznek magukból még az intelligensebbek is.
Ez nem kívánságműsor, Flynnek kell kezdenie,még ha úgy is gondolja,hogy Jacksonnal nagyobb az esély a győzelemre( mennyire Orton szagú már... ). Ha Flynn bukik, mehet padozni, de amíg éles körülmények között nem mond csődöt, addig ő a kezdő,vagy jön a riot.
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Coach Pete Carroll said that Tarvaris Jackson currently has his nose in front of Matt Flynn for the starting quarterback job.

Akkor is Flynnnek kell kezdenie,ha csak fél lábon ugrálva mehet fel a gyepre. Olyan nincs,hogy nem vele kezdődik a starterek sora az első fordulóban. Amennyiben mégis , akkor iszonyat nagyot csalódok a vezetésben. Ennyi idő alatt rá kellett volna jönnie már minden hozzáértő és objektív szakértőnek,hogy T-Jax éles körülmények között nem ér többet egy az oldalszegély mellett ugráló pompomlánynál.undisputedly
És Flynn mennyivel ér többet?petey
Csak többet mint egy pompomlány 😀

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Coach Pete Carroll said that Tarvaris Jackson currently has his nose in front of Matt Flynn for the starting quarterback job.

Akkor is Flynnnek kell kezdenie,ha csak fél lábon ugrálva mehet fel a gyepre. Olyan nincs,hogy nem vele kezdődik a starterek sora az első fordulóban. Amennyiben mégis , akkor iszonyat nagyot csalódok a vezetésben. Ennyi idő alatt rá kellett volna jönnie már minden hozzáértő és objektív szakértőnek,hogy T-Jax éles körülmények között nem ér többet egy az oldalszegély mellett ugráló pompomlánynál.undisputedly
És Flynn mennyivel ér többet?

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Coach Pete Carroll said that Tarvaris Jackson currently has his nose in front of Matt Flynn for the starting quarterback job.

Akkor is Flynnnek kell kezdenie,ha csak fél lábon ugrálva mehet fel a gyepre. Olyan nincs,hogy nem vele kezdődik a starterek sora az első fordulóban. Amennyiben mégis , akkor iszonyat nagyot csalódok a vezetésben. Ennyi idő alatt rá kellett volna jönnie már minden hozzáértő és objektív szakértőnek,hogy T-Jax éles körülmények között nem ér többet egy az oldalszegély mellett ugráló pompomlánynál.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Más: persze egyelőre ötlet, de szervezhetnénk egy fantasy ligát seahawks szurkolóknak majd!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Baldwin egyenlőre kis különbséget lát Flynn és T-Jack között. Ha ez nem változik, akkor nagy szarban vagyunk.garrett27
Mondja ezt Baldwin, akinek jó kapcsolata van Jacksonnal, de a legtöbb hír arról szól, hogy Flynn jól muzsikál eddig, és még rengeteg ideje is van! Persze OTA, TC, sok-sok találgatás lesz még augusztusig...számomra a legfontosabb, hogy ne sérüljön meg senki, főleg Okung, tőle kiugró szezont várok ha egészséges marad! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Baldwin egyenlőre kis különbséget lát Flynn és T-Jack között. Ha ez nem változik, akkor nagy szarban vagyunk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Boldog Születésnapot Seattle Seahawks!!! 😊Medvepapa
Na ki idősebb a csapatánál?12
Sajna én is. Az idei lesz a 9 szezonom Hawks drukkerként. Voltak közte csodás szezonok, és persze gyenge szereplések is. De egy biztos nálam a Hawks a Nr. 1. Isten éltesse a Tengeri Solymokat.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Kíváncsi vagyok, hogy mit akarunk kezdeni az ex sittes Brian Banks-el. Nagy a mozgás körülötte.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Boldog Születésnapot Seattle Seahawks!!! 😊Medvepapa
Na ki idősebb a csapatánál?12
Jelentem, én sajnos igen! Viszont, mint Seahawks szurkoló csak most kezdtem az általános iskolát! 😀
Egy azonban nálam tuti, ha egy vonatra felszálltam, akkor azon megyek a végállomásig. Ezért vagyok még mindig Fradi drukker is. Nincs SB függő bandwagon váltás! Go Seahawks! Ja és persze Isten éltesse a csapatot!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Boldog Születésnapot Seattle Seahawks!!! 😊Medvepapa
Na ki idősebb a csapatánál?

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Itt a büntetés a bunyóért:
"The NFL Management Council and NFL Players Association have determined that the Seattle Seahawks violated the Collective Bargaining Agreement's off-season workout rules on the prohibition of live contact during one of the club's organized team activity days ("OTA days").

"As a result, the Seahawks will forfeit two of their scheduled OTA practices (June 6 and 7) as well as an additional offseason workout day on Friday, June 8. Seahawks' players are not permitted to be at the facility on those days, but will be paid for the sessions. The club cannot reschedule the cancelled days."

http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/67080/on-the-nfls-punishment-of-seahawks

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Boldog Születésnapot Seattle Seahawks!!! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Egy kis segítséget kérnék...egyik barátnőm megy ki USA-ba, és hozatnék vele mezt, kérdésem, hogy az itthoni XXL megegyezik a kintivel? 😊Medvepapa
nem, kint általában egy számmal nagyobb minden. Nekem is van egy XL-es mezem de bőven elég lett volna egy L-es is.petey
Köszönöm. Akkor nekem elvileg elég egy XL is. 😊 A legjobb, hogy pont a pre-season meccsekre megérkezik! 😀Medvepapa
szívesen, de általában ahol lehet mezt rendelni ott fent van hogy melyik méret mekkora mellszélességgel jár. esetleg azt még érdemes megnézni hogy nehogy gond legyen, bár ha ismer a barátnőd akkor tudni fogja a méretet, vagy centizzétek ki itthon 😊

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egy kis segítséget kérnék...egyik barátnőm megy ki USA-ba, és hozatnék vele mezt, kérdésem, hogy az itthoni XXL megegyezik a kintivel? 😊Medvepapa
nem, kint általában egy számmal nagyobb minden. Nekem is van egy XL-es mezem de bőven elég lett volna egy L-es is.petey
Köszönöm. Akkor nekem elvileg elég egy XL is. 😊 A legjobb, hogy pont a pre-season meccsekre megérkezik! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Egy kis segítséget kérnék...egyik barátnőm megy ki USA-ba, és hozatnék vele mezt, kérdésem, hogy az itthoni XXL megegyezik a kintivel? 😊Medvepapa
nem, kint általában egy számmal nagyobb minden. Nekem is van egy XL-es mezem de bőven elég lett volna egy L-es is.

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egy kis segítséget kérnék...egyik barátnőm megy ki USA-ba, és hozatnék vele mezt, kérdésem, hogy az itthoni XXL megegyezik a kintivel? 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
PC amolyan szurkolói ankétot tartott! Nem fordítom le, de aki tud angolul, mindenképp ajánlom, hogy megnézze! Bő órás kis műsor. Annyit kiemelnék, hogy Super Bowl-ról még nem beszélt, meg ugye a PO mindig más történet, de az idei cél, hogy visszavegyük az NFC West trónját a 49ers-től! 😊

http://www.fieldgulls.com/2012/5/30/3052352/the-12th-man-town-hall-with-pete-carroll

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/05/25/wide-receivers-defensive-backs-fight-at-seahawks-otas/

egy kis bunyó sosem ártpetey
Az nem baj, ha máris van tűz a srácokban! Szeptemberre harapni is fognak. Meg hát még előttük a keretszűkítés, úgyhogy van tét rendesen!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/05/25/wide-receivers-defensive-backs-fight-at-seahawks-otas/

egy kis bunyó sosem árt

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Pete Carroll says he needs to see Matt Flynn, Tarvaris Jackson and Russell Wilson perform in preseason games to be able to decide on a starting quarterback. “I know we're going to need the games to see stuff because these guys are going to do really well. They're not making a lot of mistakes and they're not way off base on any of the things that they're doing,” Carroll said.

Magyarul, csak a felkészülési meccseken fog eldőlni, hogy ki lesz a kezdő QB...amik nagyon izgalmasak lesznek, főleg az offense-ben a kezdő és roster helyekért folytatott versengés miatt! Addig is foci EB, strandröplabda és még egy kis olimpia is! 😀 Jó lesz az! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
jó lépés ez nagyon! úgysem tud Winslow blokkolni szal végre elkapó TE játékok is lehetnek 😀
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
To acquire TE Kellen Winslow from Tampa, the Seahawks give up a 2013 seventh-round pick that can upgrade to a sixth-round pick.Beki
magyarul nem megy? sztem nem nagy fáradtság lefordítani !egy! mondatot, érteni értem de vannak a fórumon sokan akik nem tudnak angolul, és ha egy mondatot ír valaki azért sztem nem nagy gondot jelent lefordítva közölni a fórumozókkal

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A Seahawks trade útján megszerezte a Dallas Clark érkezése miatt feleslegessé váló Kellen Winslowt a Tampától egy meg nem határozott(gondolom nem túl magas) 2013as pickért cserébe.iktriad
Kompenzációs pickért jön Winslow. Gyakorlatilag ingyen van, de hátha végre rágyúrunk kicsit a TE játékra. Tavaly elég rendesen elpocsékoltuk Miller tehetségét.garrett27
Úgy tudom Winslownak nincs rendben a térde. Hát így nehéz lesz komoly játékra, max a padot koptatja. Én már annak is örülnék ha Miller több labdát kapna.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
To acquire TE Kellen Winslow from Tampa, the Seahawks give up a 2013 seventh-round pick that can upgrade to a sixth-round pick.